Навигация по сайту

Популярные статьи

Поради як розкрутити чат. розкрутка чату


Збільшення відвідуваності - першорядне бажання будь-якого власника чату. З урахуванням збільшення популярності таких ресурсів, як "чат" в інтернеті, збільшується і конкуренція в цій галузі. Кожен день в інтернеті відкриваються сотні чатів, і власник будь-якого нового проекту намагається в найкоротші терміни "розкрутити" його.
Перше, що спадає на думку недосвідчений адміністратору - це збільшити його відвідуваність за допомогою реклами в інших чатах. Це помилка. Тільки 1% користувачів, що знаходяться в чаті, пройдуть за посиланням на інший чат (і це трапиться тільки в тому випадку, якщо чат не захищений різного роду плагінами "антиреклама"). Найчастіше, реклама в інших чатах - це марна трата часу. І що робити?
До розкрутці чату необхідно підходити комплексно.
1. Необхідно створити приємний дизайн як титульної сторінки чату, так і внутрішнього оформлення (користувачів вже не торкав дешеві шаблонні чати, витримані в одному стилі з сотнями інших).
2. Пошуковики. Якщо у вас немає коштів для повномасштабної банерної реклами свого чату, то ідеальний варіант - це пошукові системи. Будь-чат з середньою відвідуваністю отримує приплив нових користувачів виключно з пошукових систем.
3. Правильна політика адміністрування чату. Грамотний адміністративний склад - це 3/4 успіху в досягненні мети.

(1) - Дизай титульної сторінки чату - це перше, що бачить користувач. Якщо дизайн йому не сподобався, то 90% він в чаті НЕ затримається. Звідси висновок: чат повинен бути унікально офрмлен. Він не повинен бути шикарним. Він повинен бути таким, що запам'ятовується, приємним оку, стильним, свіжим. На жаль, вловити цю тонку грань між стилем і надмірністю, часом, буває вкрай складно. Але прагнути до цього потрібно.
(2) - Для того, щоб користувачі приходили з пошукових систем, необхідні наступні умови:
- оптимізація коду титульної сторінки
- аналіз конкурентів і складання списку ключових слів
- наполеніе титульної сторінки якісним унікальним контекстом
- оптимізація контексту під пошукові системи
- покупка посилань на великих тематичних ресурсах
Якщо всі перераховані вище кроки будуть зроблені, то вже через декілька місяців будуть видні відчутні результати.
Можливо, на перший погляд, дані кроки можуть здатися нескладними, проте, їх правильна реалізація є трудомістким процесом навіть для людини, що володіє серйозним досвідом подібних робіт.

(3) - Правильна політика адміністрування чату. А ось тут, вам не обійтися без правого і лівого півкулі. Якщо ви відчуваєте, що вони взагалі відсутні, або ж працюють тільки в цьому напрямку - (3) - Правильна політика адміністрування чату , То, боюся, що шансів розвинути проект - вкрай мало.
Якщо вас цікавить дизайн, оптимізація, просування / розкрутка будь-яких проектів за цінами, що вигідно відрізняється від цін на аналогічні послуги, що надаються в інтернеті, звертайтеся до адміністрації за допомогою icq: 576070

Джерело: Sodachat.ru


Детальніше про проект Чат-контакт.ру

огляд чатів

І що робити?