Навигация по сайту

Популярные статьи

Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу

  1. Ігноруйте компанії, які гарантують результати рейтингу Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого...
  2. Використовуйте результати пошуку, щоб знайти місцеву компанію SEO
  3. Запитайте, який тип SEO заходів вони займуть для вас
  4. Запитайте про SEO звітування
  5. Уникайте позаштатних консультантів SEO

Ігноруйте компанії, які гарантують результати рейтингу

Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу

Майже немає гарантій у світі продуктивності пошукових систем. Навіть найкращі тактики та методики побудови посилань не можуть повністю гарантувати, що ви будете займати певну позицію для певної ключової фрази.

Компанії, які гарантують, що ви зробите рейтинг # 1 для потрібної фрази, навряд чи матимуть успіх. Той факт, що вони гарантують те, що не може бути гарантовано, автоматично виключає їх з процесу відбору.

Єдиний спосіб гарантувати, що ваш веб-сайт з'явиться на першій сторінці результатів пошуку Google - це оплатити Google за рекламу через їх програму PPC. Так що якщо ви розмовляєте з компанією SEO, яка дає вам гарантію № 1, запустити!

Наймайте фірму SEO, перш ніж створювати свій сайт

Однією з останніх частин процесу проектування є перетворення вашого дизайну на реальний функціональний веб-сайт. Коли це можливо, ви повинні зв'язатися з компанією SEO перед тим, як ваш сайт закодований.

Встановлення вашого сайту для успіху є важливою частиною SEO. Існують певні елементи сторінки, які необхідно налаштувати для кожної сторінки, а деякі веб-сайти не дозволяють це зробити. Результат полягає в тому, що веб-сайт знаходиться в невигідному положенні за термін служби, доки він не буде переведений в автономний режим або перебудований. Існують також інші структурні елементи та можливості, які є настільки ж важливими.

Чудовим прикладом того, що важливо з самого початку, є можливість контролювати теги заголовків і теги H1 для кожної сторінки. Деякі веб-сайти автоматично генерують ці елементи сторінки, часто використовуючи назву вашого веб-сайту як тег заголовка для кожної сторінки. Тег заголовка має бути різним для кожної сторінки і використовувати ключові слова, за якими ви бажаєте, щоб ця сторінка була ранжована. Якщо ваш шаблон не дозволить налаштувати ці елементи, ваш веб-сайт матиме величезний недолік у порівнянні з вашими конкурентами.

Використовуйте результати пошуку, щоб знайти місцеву компанію SEO

Це може здатися простим і практичним кроком для того, щоб знайти хорошого постачальника послуг для будь-якого завдання, однак, коли йдеться про SEO, це трохи важливіше. Відповідь очевидна, як тільки вказали на більшість власників бізнесу.

Якщо ви хочете знайти компанію, яка насправді здатна отримати свій сайт, щоб добре класифікувати деякі конкурентні фрази, ніж ідеально, ви хотіли б вибрати компанію, чий власний веб-сайт вже добре працює для деяких конкурентних фраз.

Індустрія SEO є дуже конкурентоспроможною в пошукових системах, і якщо хтось посідає перше місце для "мого міста" SEO, є хороші шанси, що вони знають, що вони роблять. Чому вибирати фірму SEO, яка не може отримати свій власний сайт, щоб добре класифікувати?

Не вибирайте веб-сайт із результатів пошуку. Перевірте знімок екрана нижче і обговорення, яке слід, щоб побачити, яку компанію я б назвав першою.

Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу

Цей знімок екрана показує SERPs для запиту "Сан-Франциско SEO".

По-перше, ми бачимо платні результати у верхній частині сторінки. Немає нічого поганого в тому, щоб платити за цю частину сторінки. Це просто не може бути використано як індикатор того, яка компанія робить кращу роботу SEO.

Нижче перерахованих результатів, ми бачимо sanfranciscoseoagency.com . Це точний домен відповідності, який містить основні ключові слова, для яких ця компанія хоче добре оцінити. Їхнє доменне ім'я є однією з головних причин того, що вони здатні оцінювати своє місце в рейтингу. Це не робить їх поганою компанією, це просто важливо відзначити, що вони не класифікуються тут через справжню заслугу свого веб-сайту.

Далі, ви можете побачити компанії, які я б назвав спочатку обведеними зеленим кольором. Поряд з першим результатом, який обертається, можна побачити фотографію того, кого я припускаю, можливо, є власником компанії. Ця фотографія з'являється, оскільки веб-сайт використовує розмітку авторства Google, яка пов'язує вміст веб-сайту з обліковим записом Google Plus цієї особи.

Відображення цієї інформації на вашому веб-сайті допомагає покращити показники кліків з пошукових систем, а також символізує компанію, яка дійсно знає, що вони роблять. Не всі в SEO індустрії використовують фрагменти багатофункціонального тексту і існують SEO, які ще не знають, що цей тип коду існує.

Запитайте, який тип SEO заходів вони займуть для вас

Це питання може вимагати широкого спектру широких відповідей. Питання, на яке ви дійсно хочете відповісти, полягає в тому, чи є це низькою якістю постачальника спам-посилань (їх багато).

Є багато застарілих методів побудови посилань, які використовують багато провайдерів послуг SEO (які ніколи не працювали добре для початку). Якщо компанія відповість на це питання, заявивши, що вони будуть використовувати

  • автоматизована програма лістингу каталогів
  • посилання на коментарі до блогу
  • обмін посиланнями
  • посилання на підписи до форуму

цю компанію слід ігнорувати. Ці посилання є одним з видів спаму, і люди, які пропонують ці послуги, не повинні бути дозволені де-небудь поблизу реального бізнесу в Інтернеті.

Запитайте про SEO звітування

Важливо стежити за тим, що роблять ваші підрядники. Особливо це стосується роботи з компанією SEO, оскільки існує достатній проміжок часу між тим, коли робота виконується і коли фактично сайт помічений результатами.

Хороша компанія SEO повинна надавати щомісячні звіти щодо вашого веб-трафіку і рейтингу ключових слів принаймні. Залежно від того, які типи інших видів діяльності вони виконують, вони повинні надавати щомісячний звіт про роботу, який тримає вас у курсі обсягу робіт, що робиться.

Найбільш довірені SEO компанії покажуть вам повний список посилань, статей, прес-релізів, відео YouTube, інформаційну графіку і так далі, тому речі на 100% прозорі.

Уникайте позаштатних консультантів SEO

Якщо ви просто шукаєте консультації, ви знайдете широкий спектр досвідчених професіоналів, які можуть допомогти вам на правильному шляху. Фрілансери можуть бути одними з найбільш легко доступних і найбільш підготовлених людей, які допоможуть вам у цьому випадку.

Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу Поради для аутсорсингу SEO послуги для малого бізнесу

Однак, якщо ви шукаєте когось для виконання завдань з оптимізації протягом тривалого періоду часу, забезпечте тривалий успіх SEO, і, можливо, очолите команду SEO, ви повинні або найняти створену фірму, яка має ресурси для цього, або Ви повинні найняти внутрішню команду для SEO.

Для більшості малих і середніх підприємств найбільш логічним рішенням є найм фірми SEO. Компанії зі списку Fortune 500 та інші, які є достатньо великими для того, щоб публічно торгуватися, часто створюють власну команду SEO.

Є мільйон «соціальних медіа-експертів» і «seo gurus», які з радістю будуть працювати на позаштатній основі. Іноді ви просто ніколи не знаєте, кого ви наймаєте, поки вони не залишать вас високим і сухим.

Більше соціальних статей з Бізнес 2 Спільнота :

Чому вибирати фірму SEO, яка не може отримати свій власний сайт, щоб добре класифікувати?