Навигация по сайту

Популярные статьи

Поради експертів для покращення SEO з відео - Media272
Маркетологи та менеджери протягом багатьох років кидають модні слова, такі як «SEO», часто з невеликим розумінням того, що вони означають, а тим більше, як вони працюють. SEO, або пошукова оптимізація, є одним з ключових стовпів інтернет-маркетингу. Простіше кажучи, це процес отримання більшого обсягу трафіку з неоплачених джерел, особливо пошукових систем, таких як Google.

Веб-сайт, оптимізований для пошуку, частіше відображатиметься на першій сторінці результатів пошуку, і таким чином клієнти з легкістю знайдуть його. На найбільш фундаментальному рівні, найкращий спосіб оптимізувати свій сайт - це запропонувати відвідувачам якісний контент. Це означає вміст, що пропонує цінність у вигляді інформації або розваг, таких як блоги, зображення та відео.

Останнім часом відео, зокрема, зарекомендувало себе як головний бустер SEO. Маючи це на увазі, ця стаття покаже, як можна використовувати відео, щоб збільшити органічний (тобто неоплачений) трафік на ваш веб-сайт.

Вивчення технічної специфіки SEO потребує часу, який ви, мабуть, не маєте, але, на щастя, ви можете покращити


1. Додайте заголовки, підписи та метадані

Будь то продукт або послуга, іноді потрібно пояснити, що ви пропонуєте. Якщо ваша компанія має більш складний процес купівлі, ви можете легко помістити розум ваших клієнтів, проходячи через них. Або, якщо у вашому продукті є крива навчання, створіть кілька коротких і простих відео, які пояснюють, як краще використовувати їх.

Якщо ви схожи на Media272, у вас може бути послуга, яка потребує деяких пояснень. Відео, подібні до цього, можуть допомогти з'ясувати, що ви пропонуєте:

Як Media272 допоможе вам у вашій маркетинговій стратегії?


Ось деякі інші аспекти вставлення відео у ваші веб-сторінки, про які ви повинні знати:

  • TITLE: головний фактор, який визначає, чи відображатиметься ваше відео в результатах пошуку. Крім того, хороша назва допоможе глядачам вирішити, чи хочуть вони дивитися відео чи ні, щоб вона могла збільшити швидкість відтворення відео. Більше переглядів означає більше часу, витраченого на вашу сторінку, що означає більш високий рейтинг за пошуковими системами.
  • ОПИС: На YouTube опис є взаємозамінним з підписом, але на вашому веб-сайті це дещо інше. Те, що ви вводите в описі відео, відображатиметься в тексті в результатах пошуку. Вона також допомагає пошуковим системам знаходити та відображати ваше відео, коли люди шукають відповідні терміни онлайн або ключові слова.
  • TAGS: пов'язані слова та терміни, які певним чином підключаються до вашого вмісту. Вони враховуються в результатах пошуку, але не дають стільки ваги
  • ТРАНСКРИПТИ: У певних місцях, це може допомогти додати друковану версію всього сказаного у відео. Це гарантує, що відповідний вміст, швидше за все, буде підхоплений пошуковими системами, і це є альтернативою людям, які або мають порушення слуху, або з тієї чи іншої причини не можуть відтворити відео з обсягом.

Оскільки Google є, по суті, базою даних тексту, чим більше тексту можна додати до свого відео, тим краще. Просто переконайтеся, що текст є якісним контентом, а не спамом або надмірними ключовими словами! Як правило, будь-який доданий новий текст повинен уточнювати чи іншим чином додавати значення до існуючого вмісту.

2. Встановіть Clear and Relevant Thumbnails

Приклад відео-візитної картки. Зверніть увагу на ключову інформацію про зображення плаката, на якій відображається компанія (CenturyLink), філія та конкретного працівника.

Зрозуміло, що Google не буде оцінювати вас вище за вміст у мініатюрі. Проте мініатюри побічно корисні для SEO, оскільки вони суттєво впливають на кількість кліків, отриманих вашим відео. Ясна ескіз, що відповідає вашій темі, приверне більше кліків, особливо якщо він захопить увагу глядача.

Більше кліків = більше переглядів = більше взаємодії з вашим сайтом = краще SEO

Переконайтеся, що ваш ескіз привертає увагу та вказує на вміст всередині. Хороша мініатюра - це те, що дозволяє глядачам знати, що ще є у відео. Крім того, водяний знак або логотип на мініатюрі також показує рівень професіоналізму, тому потенційні глядачі знають, що знайдуть якісний вміст. На YouTube зокрема, хороша ескіз значно збільшить кількість переглядів.

Подібно до мініатюр, ви можете додати зображення плаката (як видно вище), яке є зображенням, яке з'являється, коли ви дивитеся на відео на сторінці, перш ніж натиснути кнопку відтворення (на відміну від випадкової сцени або чорного прямокутника). Це шанс додати зображення, яке є цікавим, інтригуючим, або, якщо нічого іншого, доречним.

3. Завантажте декілька платформ

Маркетологи та менеджери протягом багатьох років кидають модні слова, такі як «SEO», часто з невеликим розумінням того, що вони означають, а тим більше, як вони працюють

Розташуйте своє відео на декількох платформах соціальних медіа, а також на своєму сайті

Можливо, ви вже розумієте, як самостійне розміщення ваших відео краще для SEO, ніж просто вбудовування відео YouTube. Відео на вашій цільовій сторінці сприятиме збільшенню кількості переходів і збільшенню відвідуваності вашого сайту.

Проте, це пропускає більшу картину. Завантажуючи своє відео на різні платформи, ви збільшуєте шанси, що потенційні клієнти побачать його і стануть більш знайомими з вашою компанією. Крім того, кожне місце, куди ви завантажуєте відео, є ще одним місцем, з якого потрібно посилатися на ваш веб-сайт, збільшуючи тим самим трафік з більшої кількості місць (інший засіб SEO).

При використанні різних платформ, не забудьте трохи змінити опис на кожній. Немає необхідності повністю переписувати їх, але наявність різноманітних текстових описів збільшить шанси, що ваше відео буде знайдено на будь-якій певній платформі, не допускаючи падіння пошукового рейтингу через дублювання вмісту.

Sidenote: Якщо ви досить інтернет-розум, ви, можливо, вже знаєте це, але ніколи не використовуйте флеш для ваших відео. Серед інших причин, пошукові системи навіть не розпізнають його.

4. Зверніть увагу на оптимізацію мобільних пристроїв

Мобільні вікна становлять більшу частину споживання відео. Не забувайте про це.

Більшість статей SEO обмане вас над важливістю мобільної оптимізації, але не будемо згадувати, що це не однаково для всіх. В цілому, перегляд мобільного відео перевершив перегляд робочого столу багато років тому, тому, якщо ви продаєте B2C, ви повинні абсолютно вчасно впевнитися, що ваші відео зручні для мобільних пристроїв.

Тим не менш, більшість компаній все ще переглядають відео більше на настільних комп'ютерах, а це означає, що якщо ви продаєте B2B, вам не потрібно панікувати так багато про пріоритетність переглядів на робочому столі для вашого вмісту.

В цілому, як і раніше, у вашому інтересі все одно буде оптимізувати свій веб-сайт і його вміст для мобільних пристроїв, тому не варто довго чекати. Мобільний трафік все ще становить значну частину трафіку B2B, а надання безпроблемного досвіду для мобільних користувачів допоможе вашим зусиллям у сфері SEO.

Платформи, такі як YouTube і Vimeo, автоматично встановлюються для цього, але відеопрогравач на вашому веб-сайті? Не обов'язково. Існує багато порад і підказок для цього: для отримання додаткової технічної інформації про те, як зберегти ваші відео оптимізовані для Інтернету, ознайомтеся з цим керівництво Google .

5. Зрозумійте силу зв'язків

Надання Інтернету в 2015 році (люб'язно проекту Opte), відображене на карті, щоб показати, наскільки це взаємопов'язано, і наскільки центральною є невелика кількість веб-сайтів в Інтернеті

Інтернет функціонує подібно до будь-якої іншої людської мережі, де кожен веб-сайт схожий на людину. Якщо людина має добрі зв'язки і надає цінність своїм зв'язкам, вони стають центральною фігурою в більш широкій мережі. Генеральні директори, політики та знаменитості є деякими з крайніх прикладів цього.

Таким чином, якщо кілька керівників та знаменитостей все схвалюють певну іншу особу, люди, які довіряють цим центральним діячам, набагато більш схильні до цього. Аналогічно, якщо веб-сайт Apple надає посилання на якийсь незрозумілий персональний сайт, це забезпечує сильну перевірку для невеликого веб-сайту, тому відвідувачі Apple.com і пошукові системи будуть вважати це більш серйозно.

Щоб значно спростити це, пошукові системи, такі як Google, переглядають ці мережі і намагаються визначити, які саме сайти є найбільш релевантними для більшості людей. Таким чином, коли ви шукаєте інформацію, веб-сторінки у ваших результатах упорядковуються не тільки за те, наскільки вони стосуються ваших пошукових термінів, але й за тим, наскільки центральними вони є в Інтернеті в цілому.

Наприклад, якщо ви шукаєте ім'я людини, ви, ймовірно, знайдете свій профіль LinkedIn або Facebook задовго до того, як ви знайдете свій персональний веб-сайт, оскільки ці соціальні мережі є більш центральними в Інтернеті.

Щоб підсумувати це, якщо ви надаєте цінну інформацію або послуги на своєму сайті, більше людей посилаються на ваш сайт. Коли більше користувачів посилаються на ваш сайт, більше людей знають про вас, і більше пошукових систем показуватимуть вам у верхній частині своїх результатів. Чим більш популярний сайт, що посилається на вас, тим краще. Незалежно від того, чи отримуєте ви ці посилання з веб-сайтів соціальних медіа або від осіб, які знаходяться у впливових компаніях, ваша веб-сторінка - а отже, і ваша компанія - виграє.

6. Скористайтеся перевагами спеціалізації

Скористайтеся перевагами спеціалізації

Як спеціалісти з виробництва відео, Media272 виробляє професійні відео для компаній, таких як 3M

Шанси, вартість, яку ви пропонуєте, як бізнес не приходить з самого відео, і це не виходить з вашого чудового розуміння SEO. Ось чому ви наймаєте інших, щоб робити ці речі.

Що краще використовувати свій час: сплачуючи своїм співробітникам виконувати завдання, з яким вони не є фахівцями (замість того, щоб скористатися перевагами, за якими ви їх найняли), або дозволити їм робити те, що вони роблять найкраще під час найму сторонньої компанії це професійно працює?

Компаніям подобається Медіа272 може створювати професійні відео для вашого бізнесу, і якщо ви не відчуваєте, що можете вкласти час, щоб стати експертом SEO, послуги з розподілу відео, як Traffic Geyser, можуть допомогти.

Завдяки сучасним технологіям, можливо, буде спокуса самостійно створювати відео. Однак використання відеопродукції компанії гарантує, що ви маєте якісний контент (що краще для SEO), і що ви можете витратити цей додатковий час на те, що ви робите краще.

Висновок

Хоча деякі поради SEO залишаються більш-менш послідовними, пошукові системи постійно розвиваються. Це може змусити завдання оптимізації звучати складно, але насправді вона може працювати на вашу користь. Це пояснюється тим, що мета пошукових систем полягає в тому, щоб збігати пошуковиків з найбільш доречним вмістом. Тому, якщо ви надаєте якісний контент і цінні послуги, то всі рівні, які ви дотримуєтеся, поступово збільшуватимуть органічний трафік.

По суті, для подолання швидко розвиваються і часто заплутаних змін у SEO, ми повинні ігнорувати загальні тенденції, такі як заповнення купою ключових слів або нерелевантні теги тільки для того, щоб спробувати пошукові системи. Замість цього зосередьтеся на тому, щоб зробити свій контент цінним (або принаймні розважальним) для клієнтів, щоб вони завжди хотіли більше цього. Якщо ви пропонуєте щось клієнтам і надаєте приємний або корисний досвід, пошук Google буде винагороджувати це.

У реченні: забезпечити цінний контент, призначений для людей, а не машин, і ви будете працювати краще в довгостроковій перспективі, ніж ті, хто цього не робить.

Якщо ви хочете дізнатися більше про початок роботи з відео, щоб запустити маркетингові зусилля, перейдіть за посиланням нижче.-


-

- Дрю Естес, липень 2018 -

Інші популярні публікації Дрю Естеса:

Пов'язані

Платформи, такі як YouTube і Vimeo, автоматично встановлюються для цього, але відеопрогравач на вашому веб-сайті?