Навигация по сайту

Популярные статьи

Поради по відкриттю пабу

  1. Місцезнаходження пабу
  2. Бар і кухня в пабі
Поради по відкриттю пабу


Поради по відкриттю пабу.

Дана сторінка містить корисну інформацію для новачків в ресторанному бізнесі, оскільки старожили ринку зі свого власного досвіду знайомі з усіма тонкощами які варто враховувати при відкритті пабу.

Оскільки будь-який бізнес відкривається як проект який в недалекому майбутньому повинен приносити власнику прибуток, то давайте розглянемо відкриття пабу з наступного ракурсу - є гроші «X», є паб «Y», є прибуток «Z», є кілька важливих змінних «A» - місце розташування; «B» - інтер'єр, «C» - бар і кухня, «D» - персонал. Формула відкриття пабу дуже проста:
«X» вкладені гроші = «Y» відкриття пабу.
Але щоб отримати прибуток «Z», на «Y» потрібно дивитися як на суму складових A, B, C і D.
Тільки з цих складових можна отримати формулу відкриття ПРИБУТКОВОГО пабу:
«X» вкладені гроші = «Z» = (A * B * C * D),
з формули відразу ставати помітним дуже проста істина: якщо хоч одна змінна A, B, C або D буде дорівнює «0» - тобто опрацьованим до кінця, прибуток «Z» в кращому випадку також буде дорівнює «0», а в гіршому Ви отримаєте від'ємний баланс.
Щоб уникнути збитків, а в подальшому і закриття закладу радимо дуже відповідально поставитися до змінних A, B, C і D.

Місцезнаходження пабу

Звичайно ж найцікавішим варіантом є центр міста: тут і офіси і держ. установи і відпочиваючий контингент і гості міста. Все це забезпечує максимальну кількість клієнтів, та ще й велику платоспроможність.
Також непоганим варіантом є спальний район в якому відсутні заклади пабної типу. Тут платоспроможність поменше, але і вередливість клієнта набагато менше.

інтер'єр пабу

До даного питання варто підійти з особливою увагою. Паб - це не просто пиво і ковбаски під РоКнРол і Кантрі, це перш за все атмосфера повної свободи в оточенні мають до себе людей, так званий один великий дружний колектив. Тут немає столів накритих скатертинами з індійського шовку, стільців з позолоченими елементами, вішалок окремо для пальто, шуб, головного убору ... Тут усі рівні - всі сидять за однаково міцними дерев'яними столами і стільцями повісивши верхній одяг максимум на гак вбитий біля столу в стіну. Тут ніколи не принесуть окремо вилку для салату і риби - навпаки тут раді вашим інстинктам «їсти руками». Все це тягне в подібні заклади все більшу кількість людей раніше відвідували ресторани. В ресторан адже не прийдеш в джинсах і футболці з приятелями подивитися футбольний матч і пропустити пару келихів пива, при цьому голосно коментуючи перемогу наших футболістів! Ось тут проводиться межа між баром і пабом, паб - це нове віяння з заходу, з підвищеним сервісом і кухнею яке так тягне наших пострадянських людей в свої обійми. Саме слово БАР - з кожним днем ​​відходить десь в небуття і асоціюється з поганим пивом і офіціанткою завжди забуває про Ваше замовлення. Так що відкриваючи пивний заклад, подбайте щоб в його назві було слово ПАБ, навіть від такої дрібниці залежать Ваші доходи.
Ще в 2007 році серед меблів для пабів особливою популярністю почала користуватися меблі в грубому сільському стилі з обраними м'якими волокнами. Дані інтер'єри виправдали себе далеко не на 100%, дуже груба меблі є не дуже зручною, в поглиблення завжди потрапляють залишки їжі і сміття, які навіть після збирання все ж залишається на своєму місці. У состаренной грубої меблів немає «родзинки» пабу, це у великій мірі залежить від нашого психологічного виховання американськими фільмами в яких дана меблі не використовувалася. Майже в кожному американському фільмі в якому були сцени всередині пабу, можна помітити що меблі виглядає трохи зношеної і «по-простому». Мабуть так воно і повинно бути в натуральних американських пабах. Мозок наших людей також переварив цю інформацію, і дійсно вже сьогодні 90% заказуемой меблів для пабів виглядає не по «старослов'янською» а максимально просто, зручно з легкими елементами потертості на торцях. Незрозуміло чому потрібні були ці три роки експериментів, адже досить було відвідати один з перших пабів в Києві, навіть можна сказати паб-лідер по узнаваемоcті «Docker Pub» щоб зрозуміти які меблі і інтер'єр привертає людей і змушує їх відчути себе вільним.
Робіть інтер'єри такими як роблять їхні лідери ринку, і Ваш бізнес буде процвітати!

Бар і кухня в пабі

Люди приходять в паб щоб попити ПИВА і перекусити по потребі, так що в першу чергу подбайте про гарну пивній карті. Краще відразу визначиться для якого контингенту розрахований паб, пиво має бути або середнім і дорогим, або дешевим і середнім. Не забувайте про кухню, у клієнта завжди повинна бути можливість з'їсти першу друге і десерт, не кажучи вже про пивних закусках: ковбаски, крильця, краби, риба ...
Відео - планування меню

Персонал в пабі

Від цих людей залежить 50% успіху Вашого закладу. Постарайтеся або самі провести співбесіду з кожним з персоналу, або якщо і довірите комусь іншому, перевірте їх на достатню компетентність. Офіціант не посміхнувся - мінус постійний клієнт, офіціант забарився із замовленням - мінус постійний клієнт, офіціант помилився замовленням - мінус постійний клієнт. Адміністратор не відчув скупчення сигаретного диму в залі і не проконтролював роботу витяжки - мінус 5 - 10 постійних клієнтів, адміністратор не помітив що вхід в паб обледеніння і там вже впали двоє осіб - мінус 5 - 10 клієнтів ... можна продовжувати до нескінченності. Тут використовується такий вислів як «постійний клієнт», оскільки клієнти в пабі повинні бути дійсно постійними, тільки в цьому випадку Вам вистачить двох - чотирьох акцій з безкоштовним пивом і живою музикою для підгодовування в своєму закладі достатньої кількості постійних клієнтів. Якщо ж ви збираєтеся працювати на разових клієнтів, заманюючи їх різними акціями, то Ви не помітите як Ваші кишені спорожніли а паб все ще не вийшов на точку окупності.
Відкрити паб зовсім не важко, а відкрити хороший паб ще й цікаво!
Удачі вам!

EffectStyle TM - всі права захищені.

Відео: Як відкрити бар?
Корисні статті Щойно переглянули

Оптові і роздрібні замовлення:г. Киев, І.Франка 27/31, оф4

У кошику немає товарів

Дипломи та сертифікати Відео: Як відкрити бар?