Навигация по сайту

Популярные статьи

Поради SEO Поради та рекомендації з оптимізації | Маркетинг відбитків пальців

 1. Що таке SEO? Пошукова оптимізація (SEO) - це процес оптимізації вашого сайту для ранжирування на...
 2. Структура сайту
 3. Авторитет
 4. Релевантність
 5. Вміст
 6. Чому SEO більш важливі зараз, ніж коли-небудь раніше?
 7. SEO Поради # 1: Проведення дослідження ключових слів, щоб визначити, що ви хочете до рейтингу
 8. Чому ви не просто вгадайте про ключові слова
 9. SEO Інструменти Дослідження ключових слів
 10. SEO поради # 2: побудувати свій сайт навколо SEO замість створення SEO навколо вашого сайту
 11. SEO поради # 5: Оптимізація швидкості завантаження вашого сайту
 12. SEO поради # 6: Використовуйте короткі URL-адреси
 13. SEO Поради # 7: Транскрибувати відео
 14. SEO поради # 8: Переконайтеся, що ваші сторінки мають достатньо змісту
 15. SEO Поради # 9: SEO не є заміною для хорошого змісту
 16. Дайте маркетинговий виклик відбитків пальців

Що таке SEO?

Пошукова оптимізація (SEO) - це процес оптимізації вашого сайту для ранжирування на Google. Є п'ять основних принципів, які потрібно мати на увазі, щоб гарантувати, що ви робите все можливе, щоб збільшити ваш сайт.

П'ять принципів SEO

 • Дослідження
 • Структура сайту
 • Авторитет
 • Релевантність
 • Вміст

Дослідження

Спосіб пошуку в Google не завжди інтуїтивно зрозумілий, тому обширна фаза досліджень допоможе залучити кращі ключові слова, які допоможуть рекламувати ваш веб-сайт і продукти. Пошук ключових слів - це перший крок для структурування веб-сайту для просування SEO. Другий крок полягає у пошуку варіантів ключових слів і відповідних фраз, які підтримуватимуть ключові слова.

Ви можете бути здивовані тим, скільки креативності потрібно для дослідження ключових слів. Шукач повинен бути готовий шукати будь-які і всі варіанти, щоб з'ясувати, яку версію слова найчастіше шукати. Наприклад, якщо ви вважаєте, що люди шукають “SEO” або “пошукову оптимізацію”? Важливо мати можливість думати про всі можливі варіації, оскільки це може бути різницею між кількома пошуками кожного місяця і кількома тисячами пошуків.

Структура сайту

Коли ваш сайт індексується, Google павуки тур його, щоб перевірити структуру і зміст. Що потрібно включити: сильний контент, посилання на кожну сторінку, яку слід індексувати, і мета-дані. Речі, яких слід уникати: дублювати вміст, порожні сторінки та непрацюючі посилання. Будь-які помилки можуть вплинути на здатність вашого сайту до ранжування.

Авторитет

Якщо на вашому веб-сайті є надійний, інформативний, релевантний вміст, більш ймовірно, що інші сайти з’єднаються з ним. Чим більш якісні сайти, які посилаються на ваш сайт, тим більше авторитетів ви будете будувати. Набагато простіше для веб-сайтів з високими повноваженнями здійснювати посилання в пошуках. Важливо створити чудовий контент, щоб заохотити участь, спільний доступ і посилання.

Релевантність

Кожна сторінка вашого веб-сайту класифікується окремо. Якщо у вас є цифрове маркетингове агентство, і ви пишете блог про веб-дизайн, ця стаття не буде ранг для маркетингу. Переконайтеся, що вміст, який ви публікуєте, є релевантним для вашого сайту та продукту. Потрібно мати стратегію і міркування за кожним вибором, який ви робите для свого сайту.

Вміст

Роботи Google досить розумні, що вони можуть визначити, чи веб-сайт має якісний вміст, тому є дві причини, щоб зберегти хороший вміст:

 1. Хороший вміст буде добре оцінюватися в Google
 2. Гарний вміст заохочуватиме кліки, посилання, акції та залучення, що, у свою чергу, покращить рейтинг.

Чому SEO більш важливі зараз, ніж коли-небудь раніше?

SEO існувала в тій чи іншій формі з самого початку Google. Це постійно розвивається галузь, яка змінюється так часто, як Google випускає нове оновлення. Роботи Google, які сканують веб-сайти, стали настільки просунутими, що кілька трюків і налаштувань веб-сайту більше не дозволять вашому сайту добре класифікувати. Тепер вам потрібні складні кампанії SEO, якісний контент і згуртовану структуру веб-сайту, щоб забезпечити підвищення рейтингу.

З понад три з половиною мільярди пошуків Google відбувається щодня, SEO є більш важливим, ніж будь-коли раніше. У більшості веб-сайтів, які практикують методи SEO, топ-рейтингу веб-сайтів на морі

двигуни rch без сумніву мають тверду структуру та ключові слова на місці. Якщо у вас немає продуманого SEO, ваш сайт може також не існувати з точки зору Інтернету.

SEO Поради # 1: Проведення дослідження ключових слів, щоб визначити, що ви хочете до рейтингу

Ви маєте повний контроль над тим, на що ваш сайт буде рангу. Витратьте час і зробіть дослідження, щоб дізнатися, як люди шукають ваш продукт. Структуруйте свій веб-сайт навколо стратегії ключових слів, яку ви збираєте разом. Переконайтеся, що ваші ключові слова є релевантними, але вони також досяжні з низькими показниками конкуренції. Деякі ключові слова просто надмірно перенасичені в пошукових системах і їх не слід використовувати. Наприклад, ви, напевно, не повинні намагатися класифікувати Apple.

Чому ви не просто вгадайте про ключові слова

Як ми вже говорили, люди не завжди шукають те, як ми думаємо. Різниця між Лос-Анджелесом, Лос-Анджелесом, Ла Ла Ланд та містом Ангелів може становити кілька тисяч кліків на місяць. Будьте ретельними з дослідженням ключових слів і не здогадуйтеся, оскільки ви, швидше за все, будете платити за низький трафік.

Також обов'язково виконайте власні пошукові запити, щоб перевірити вибір ключових слів. Наприклад, La La Land, швидше за все, принесе результати пошуку фільму, а не міста в ці дні.

SEO Інструменти Дослідження ключових слів

Ahrefs - Ahrefs є потужним інструментом SEO, який надає інформацію про ваші сторінки, трафік і зворотні посилання, а також велику допомогу з планування ключових слів і можливості пошуку за ключовими словами.

Google Trends - Google Trends є досить простим інструментом, в якому ви можете перейти, якщо ви розглядаєте статтю з двох подібних питань, але потрібно знати, який з них може генерувати більше трафіку. Наприклад, ви можете скористатися нею, щоб дізнатися, чи більше людей шукають піцу пепероні проти вегетаріанської піци. Він також пропонує обмежені дані про те, де люди здійснюють ці пошуки.

Планувальник ключових слів Google - Планувальник ключових слів від Google - це велика допомога для створення та вдосконалення структури веб-сайту. Ви починаєте з широкого пошуку ключових слів на основі вашого веб-сайту. Інструмент допомагає знайти інші релевантні ключові слова, які допоможуть розширити сторінки та створити більш злагоджений план.

Провідник ключових слів (від Moz) - Дослідник ключових слів - це ще один інструмент, який допомагає створити план ключових слів для вашого веб-сайту, подібний до інструменту планування ключових слів Google. Обидва варіанти є твердими, тому ваш вибір буде більше заснований на тому, який інструмент ви віддаєте перевагу.

SEO поради # 2: побудувати свій сайт навколо SEO замість створення SEO навколо вашого сайту

Ви знаєте, як може бути боляче додавати громадський транспорт до жвавого міста, який росте за останні сто років? Так само важко інтегрувати SEO в існуючий веб-сайт. Більшість веб-сайтів - це звірі, які були оновлені та додані протягом багатьох років. Запуск аудиту на існуючому веб-сайті може бути схожим на швейцарський сир, коли ви враховуєте всі потенційні SEO оптимізації, які повинні відбутися.

Створення сайту з нуля з твердим SEO ідеально.

Це не означає, що ви повинні ігнорувати SEO, якщо у вас є існуючий веб-сайт. SEO допоможе вашим рейтингам поліпшитися, навіть якщо вони додаються довго після створення сайту.

Ви повинні бути дуже добре обізнані з ключовими словами, які ви використовуєте для свого веб-сайту. Ви хочете переконатися, що ви робите все можливе, щоб залучити потенційних клієнтів / аудиторію / клієнтів до вашого бізнесу. В іншому випадку ви витрачаєте час на побудову необгрунтованого вмісту. Усі вибрані вами ключові слова мають міркувати за ними та мають бути релевантними тому, що ви намагаєтеся спілкуватися / продавати / ділитися.

За даними Google, мета-описи не враховуються. Однак ваші ключові слова повинні мати присутність у вашій назві, метаописі та вмісті сторінки. Google хоче переконатися, що найбільш релевантний вміст розміщено на першій сторінці, тому весь вміст має повідомляти Google точно про що йдеться.

Коли ваша сторінка відображається в пошуку Google, знайдені слова відображатимуться в описі жирним шрифтом. Шукачі шукають щось конкретне, і якщо вони бачать, що вони шукають у вашому мета описі, вони частіше клацають. Отже, будьте ретельними та інформативними з вашим описом.

Отже, будьте ретельними та інформативними з вашим описом

Якщо ви не пишете свій власний мета-опис, перші кілька речень сторінки будуть проіндексовані. Ви хочете контролювати те, що відображається в результатах пошуку, оскільки немає гарантії, що перший абзац вашого тексту буде доречним для пошуку. Часто ви побачите результати пошуку з рядком коду або просто контактною інформацією, де має йти опис мета.

Поточна довжина мета-описів для результатів Google становить приблизно триста символів. Абзац буде скорочено після того, як довжина збільшиться щодо цього числа. Двадцять вісімдесят символів - це безпечна довжина, якщо ви не хочете, щоб ваші слова були відрізані.

Якщо ви користуєтеся типовим програмним забезпеченням для написання, існують інструменти для підрахунку символів. Є також веб-інструменти, які допомагають у виконанні завдання, наприклад WordCounter .

Є також веб-інструменти, які допомагають у виконанні завдання, наприклад  WordCounter

SEO поради # 5: Оптимізація швидкості завантаження вашого сайту

Швидкість завантаження є важливим заходом, який Google може вирішити, чи ваш сайт оптимізований для мобільних пристроїв чи ні. Щороку веб-сайти стають все більш і більш складними, але веб-серфери також стають менш терплячими. Очікування щодо швидкості навантаження зростають. Дослідження показують, що 53% веб-серферів залишать сайти, якщо вони займуть більше 3 секунд. Рекомендується докладати зусиль, щоб тримати ваші часи навантаження на позначці три секунди.

Найшвидший спосіб збільшити швидкість завантаження - це стиснення всіх зображень. Зображення можуть займати багато місця на вашому сайті, а їх стиснення є швидким виправленням і не усуне якість. Ви можете зробити це, вставши їх у веб-інструменти, як TinyJPG .

Також добре проаналізувати свій сайт, щоб дізнатися, чи є непотрібний вміст на ваших сторінках. Чим більше файлів, зображень і відео, розміщених на вашій сторінці, тим довше потрібно завантаження.

SEO поради # 6: Використовуйте короткі URL-адреси

Існує кілька причин для використання більш коротких URL-адрес, і це все про користувальницький досвід.

 1. Google покаже ключові слова у ваших URL-адресах у результатах пошуку.
 2. Дослідження показують, що URL-адреси відіграють велику роль у тому, де хтось вирішує натискати на пошук.
 3. Коли люди діляться посиланнями в соціальних мережах, це більш привабливим для людей, щоб точно знати, що вони повинні очікувати, якщо вони вирішать натиснути.
 4. Коротші URL-адреси легше копіювати та вставляти
 5. URL-адреси, які чітко повідомляють про вміст, краще, ніж URL-адреси, які містять довільний текст або скорочено через веб-інструменти.

Коротші URL-адреси легше копіювати та вставляти  URL-адреси, які чітко повідомляють про вміст, краще, ніж URL-адреси, які містять довільний текст або скорочено через веб-інструменти

SEO Поради # 7: Транскрибувати відео

Відео - це майбутнє маркетингу. Прогнозується, що відео до 2019 року вимагатиме понад 80% веб-трафіку. Однак відео не створює великого вмісту SEO, оскільки пошукові системи ще не можуть читати аудіофайли.

Рішення для цього полягає в тому, щоб переписати відео в текст і включити як відео, так і текст на своїй сторінці. Обов'язково оптимізуйте його для SEO з заголовками, списками та таблицями, коли це необхідно.

SEO поради # 8: Переконайтеся, що ваші сторінки мають достатньо змісту

Одним із способів створення рейтингової сили сторінки, яка ще не побудувала багато авторитетів, є подовження вашого вмісту. Якщо ви надаєте інформативний вміст, який перевищує тривалість та значення веб-сайту з високими повноваженнями, є хороший шанс, що ваш веб-сайт буде вищим, ніж сайт з вищими повноваженнями.

Витратьте час на дослідження ключових слів, щоб дізнатися, хто є рейтингом, і скільки вмісту вони надають. Приймайте рішення про власну довжину вмісту, виходячи з того, що ви знайдете. Ваш вміст повинен перевершити ваш конкурс приблизно на 500 слів, щоб поліпшити свої шанси на ранжування.

SEO Поради # 9: SEO не є заміною для хорошого змісту

Вміст є великим компонентом SEO. Технічні елементи, які ви впроваджуєте на своєму веб-сайті, повинні доповнюватися вмістом, який ви також надаєте. Як багато експертів SEO скажуть вам, "Вміст є ключовим".

Коли ваш сайт індексується, Google сканує ваші сторінки, шукаючи кілька факторів; структура сайту, релевантність, дубльований вміст і метадані. Високим у списку пріоритетів є вміст. Таким чином, переконайтеся, що ваш вміст є високоякісним, інформаційним, щільним, і дає відповіді на запитання, які шукають шукачі.

Дайте маркетинговий виклик відбитків пальців

Це де ми входимо. Це може бути переважною для обробки всіх SEO для вашого сайту на свій розсуд, без керівництва. У Fingerprint Marketing ми маємо досвідчену команду SEO експертів, щоб допомогти залучити трафік на ваш сайт і допомогти вам знайти його в Інтернеті. Зателефонуйте нам сьогодні на безкоштовний п'ятнадцятихвилинну консультацію і дізнайтеся, як ми можемо вам допомогти.

Що таке SEO?
Наприклад, якщо ви вважаєте, що люди шукають “SEO” або “пошукову оптимізацію”?
Чому SEO більш важливі зараз, ніж коли-небудь раніше?