Навигация по сайту

Популярные статьи

Поради від Google: Як знайти найкраще агентство SEO

  1. Пошукова оптимізація, велика невідома
  2. SEO ...
  3. ... немає чорної магії - на жаль
  4. ... нудний і довгостроковий
  5. ... неправильне ім'я
  6. ... маркетингові заходи
  7. ... не ворога СЕО
  8. ... немає чорної магії - на щастя

Насправді, як консультант SEO, я не хочу писати будь-який текст про те, як знайти кращого консультанта SEO. Це приблизно так само достовірно, як і свідчення Fielmann. Проте, Maile Ohye, який донедавна працював розробником на Google, розмістив відмінне відео на цю тему. Я можу порекомендувати це близько 11 хвилин для тих, хто в даний час шукає правильні поради SEO, або хотів би взагалі вирішити цю проблему.

Пошукова оптимізація, велика невідома

На додаток до корисних порад, які можна використовувати для визначення компетентного консультанта SEO, Ohye також дає вам гарне уявлення про те, що SEO може і не може зробити. Часто SEO консалтинг пов'язує застарілі або просто помилкові очікування. Це призводить до незадоволення з обох сторін і, таким чином, перешкоджає гарній співпраці. Тому, я хотів би підняти на цей момент і зробити щось інше.

SEO ...

SEO

... немає чорної магії - на жаль

Через SEO, ваш сайт може досягти найкращого розміщення в результатах пошуку. Тобто розміщення вашого сайту на вмісті чи пропонованих продуктах. Якщо конкурент пропонує кращі продукти, ціни або контент, то буде важко досягти кращого розміщення, незважаючи на оптимізацію SEO. І навпаки, цілком можливо, шляхом гарного змісту і SEO оптимізації віднести «великого гравця» на квадрати.

... нудний і довгостроковий

Якщо немає серйозних помилок, які швидко дадуть результати після виправлення, привіт "noindex", то SEO потребує часу. На відміну від оголошень AdWords, для досягнення успіху може знадобитися 3-12 місяців. Однак ці зміни стають постійними, а кліки надходять навіть без щомісячного бюджету.

... неправильне ім'я

Google надає великого значення сигналам користувача, таким як тривалість перебування або показник відмов. Заходи, які не дають користь користувачеві веб-сайту і лише "обманюють" пошукову систему, наприклад: Оскільки масові закупівлі посилань застаріли, ризиковані і в короткостроковій перспективі успішні в короткостроковій перспективі. SEO полегшує пошукову систему "зрозуміти" сторінку, але вона оптимізована в першу чергу для користувача, а не для пошукової системи.

... маркетингові заходи

Сезонний бізнес, застійний ринок, свята. Плюс або мінус, особливо коли йдеться про числа, як відвідувачі сайту або продажу, завжди слід розглядати в загальному контексті. Не кожна зміна цих значень безпосередньо пов'язана з веб-сайтом.

... не ворога СЕО

Протилежна ситуація. SEO і SEA виграють один від одного. Скористайтеся перевагами цих синергій. Якщо це неможливо, для. З міркувань бюджету врахуйте, що краще відповідає вашому сайту та ситуації.

... немає чорної магії - на щастя

Після серйозної SEO оптимізації, сайти стають більш цікавими, зрозумілими і швидшими. На відміну від днів довгих, невмілих текстів ключових слів і спаму посилань. Це робить SEO більш складним, але й набагато кращим.

Я сподіваюся, що відео та текст можуть пролити світло на пошукову оптимізацію та допомогти у виборі правильних порад.

Якщо ви хочете отримати очки з відео в письмовому вигляді, я рекомендую блозі Стіва Бізуна: http://bizuns.com/seo

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче

Максиміліан Гейслер - консультант SEO в онлайн маркетинговому агентстві Bloofusion. Його спеціальності - мобільна область, Google Analytics і менеджер тегів Google. Він блогів для блогу Bloofusion, пише статті для такого роду і є спікером на BLOO: CON

У вільний час він любить готувати, щодня страждає від діви з Майна і намагається обдурити свою подругу на собаку. Він також вважає, що дуже дивно описувати себе. 😉

Максиміліана Гейслера можна знайти в наступних соціальних мережах: