Навигация по сайту

Популярные статьи

Порівняння програмного забезпечення CMS: SEO

  1. WordPress SEO
  2. Плюси
  3. Joomla
  4. Одоо
  5. Одо SEO
  6. Одо проти WordPress
  7. Більше порівняння CMS програмного забезпечення?

Вибір правильного інструменту для роботи є найважливішим вибором для проекту. На цій сторінці ми пропонуємо порівняння CMS, програмного забезпечення CMS, з яким ми маємо досвід роботи. Ми оновили цю сторінку з плином часу, тим більше, що отримали більше досвіду з SEO. Це також навчило нас, що WordPress є найпростішим CMS для ранжирування. Незалежно від вашого вибору, наш інструмент SEO зробить вас щасливими.

WordPress SEO

У ці дні найчастіше використовується CMS в Інтернеті - це WordPress. З точки зору кількості веб-сайтів принаймні. Почати дуже просто. Головним чином для блогів, але може бути розширений і змінений до певної міри. Якщо ви хочете електронної комерції, це можливо з WordPress, але це не зробить вас щасливим, якщо ваш інтернет-магазин буде гігантський успіх. Сам веб-сайт створений у WordPress, інші приклади - Cory Doctorow (один з моїх улюблених авторів scifi) boingboing.net . Легко спробувати його WordPress.com Ваш перший веб-сайт може бути онлайн через 5 хвилин.

Плюси

Мінуси

Drupal Вибір правильного інструменту для роботи є найважливішим вибором для проекту

Розпочатий бельгійським аспірантом, Drupal перетворився на дуже зрілу систему, за допомогою якої можна створювати досить складні веб-сайти, навіть не написавши жодного рядка коду. Користувальницький код можливий і, безумовно, допоможе для створення просунутих сайтів. Найвідоміший приклад сайту, побудованого на Drupal - це whitehouse.gov . Особисто у мене є відносини любові / ненависті з системою. Ви можете багато чого зробити, не кодуючи, але коли ви повинні кодувати речі, ви станете трохи бруднішими. Він написаний на PHP і PHP не є великою мовою програмування. Це просто не цікаво витрачати час на кодування в ній, принаймні, до мене. Але тоді так легко почати будувати простий сайт. Наприклад, з Drupal було швидко побудовано europeanantiques.asia. Інший дуже базовий сайт insurance6.co.uk .

Друпал досить нормальний для багатомовності

Я дуже раді майбутньому Drupal 8

Joomla

Тепер ми отримуємо цікаву. Особисто я вважаю, що це сміття. Але багато людей клянуться цим.

Одоо

TinyERP була першою назвою цього програмного забезпечення, тоді вона довго була OpenERP і з 2014 року називається Odoo. Це написано на Python (yay), і воно є насправді ERP, як раніше використовувалися імена, програмне забезпечення Enterprise Resource Planning. Це трохи схоже на SAP, але набагато дружніше користувачам і на 100% дешевше. Фактично, ви можете отримати програмне забезпечення та встановити його на свій сервер, не сплачуючи ні копійки. Ну, вам доведеться заплатити за сервер. Саме там він стає складнішим, оскільки хостинг хоч як-небудь, крім PHP, зазвичай трохи більше клопоту. У Odoo версії 8 є також вбудована CMS. Якщо ви хочете зробити великий проект електронної комерції, це може бути дуже цікавим.

Одо SEO

Не існує спеціальних інструментів SEO для Odoo, але нічого не заважає вам використовувати Google Analytics для пошуку веб-майстрів… або… ви здогадалися, наш власний інструмент SEO .

Ресурси:

Одо проти WordPress

Якщо ваш вибір знаходиться між Odoo та WordPress, перейдіть за WordPress, якщо ви хочете щось просте, і ви піклуєтеся про свої рейтинги з Google. Якщо, з іншого боку, ви хочете побудувати розширену систему, яка може бути використана в компанії, від обліку до управління ресурсами, ви обов'язково повинні піти на Odoo. Просто переконайтеся, що у вас є багато бюджету.

Більше порівняння CMS програмного забезпечення?

Там є gazillion інші CMS права там. Ми не будемо охоплювати їх усіх, але ми повернемося і оновлюємо цю сторінку протягом багатьох років.

Щоб завершити це, ось чудова сторінка у Вікіпедії: Перелік систем управління контентом .

Більше порівняння CMS програмного забезпечення?