Навигация по сайту

Популярные статьи

Посібник з налаштування SEO для вашої домашньої сторінки

Кожного разу, коли ви створюєте веб-сайт нерухомості, або будь-який веб-сайт для цього, може виникнути одне питання - як люди його знайдуть?

Маючи deja-vu? Це моя вина. я почав інша стаття так само . Залишаючись конкурентоспроможними в онлайн-пошуках, це схоже на вправи; ви не здорові тільки тому, що ви пішли в спортзал, один раз, 3 місяці тому (нещасний, я знаю). Відображення в результатах пошуку - це одне. Рейтингу добре в цих результатах є абсолютно інша річ. Сподіваюся, ви вже зареєструвалися, надіславши свій веб-сайт на нерухомість Google і Bing Інструменти для веб-майстрів. Якщо так, то давайте поговоримо про оптимізацію домашньої сторінки для SEO.

SEO є багатогранним, але є ключовим фактором у визначенні рейтингу вашого сайту в Інтернеті. Є багато цінних ресурсів що обговорюють "загальну картину", коли мова йде про SEO. Влада домену, курирующие зворотні посилання, безперервні маркетингові зусилля - ці змінні дуже важливі. Вони також вимагають трохи більше роботи і, як наслідок, трохи більше часу. В ідеалі, керівництво по встановленню SEO для вашої домашньої сторінки було б одним кроком. Замість цього ми розглянемо деякі менші дії, які ви можете виконати, працюючи над сміливістю, щоб намалювати картину.

Що: Знайдіть можливості для використання важливих ключових слів на домашній сторінці.

Чому: Це вимагає трохи попередньої роботи. Тим не менш, воно того варте. Виконайте деякі дослідження та визначте свої основні ключові слова . Потім знайдіть області на домашній сторінці, де можна оптимізувати ці ключові слова. Швидше за все, ви захочете, щоб ці ключові слова часто з'являлися в будь-яких публікаціях у блогах, які ви створюєте. Це збільшить шанси Google і Bing визнати ваш веб-сайт як цінний ресурс, коли люди шукатимуть ці ключові слова. Ваша ніша на ринку коротких продажів в Чикаго? Продемонструйте це.

Дія: дослідження ключових слів є важкою частиною. Застосування дослідження не повинно тривати довго. Подумайте про оновлення назв віджетів. Чи дозволяє тема, яку ви використовуєте, перекривати текст у слайд-шоу? Якщо ви використовуєте тему Placester, перейдіть до сторони сайту WordPress. Виберіть вкладку "Параметри теми", а потім перейдіть на вкладку "Домашня сторінка" або "Домашня сторінка". Є, мабуть, кілька полів, що приховані тут, теж.

Що: поліпшення URL-адреси сторінки пошуку.

Чому: Технічно це не ваша домашня сторінка. Протягом декількох хвилин ви будете дякувати мені за висвітлення цього твору.

Дія: Якщо ви використовуєте розміщений сайт Placester, просто увійдіть до панелі інструментів WordPress. Перегляньте вкладку "Сторінки" та змініть сторінку пошуку. Зміцніть кінець постійної посилання та оновіть сторінку.

Що: посилання на вашому сайті нерухомості.

Чому: Ви можете помітити, що багато блогів створюють статті, що містять слова, що посилаються на гіперпосилання. Існує причина, чому вони роблять це, і це часто для поліпшення SEO. Ви можете курувати досить хороший список ресурсів у своєму блозі. Можливо, ви навіть знаєте кілька пошуків нерухомості, які, ймовірно, будуть популярними. Скористайтеся цим на своїй домашній сторінці.

Дія: використовуйте колонтитул для створення нового меню, яке посилається на інші сторінки вашого сайту. Це також можливість використовувати ключові слова. Використання сайту Placester? Перейдіть на сторінку розширеного пошуку, виконайте пошук у популярному місті чи сусідстві, захопіть отриману URL-адресу та створіть пункт меню на основі цього URL-адреси. Повторіть. Дивіться, ви не раді, що вже налаштували постійну посилання на сторінці пошуку? Ось корисна стаття про підтримку меню.

Приклад: Внизу теми Фремонта
Приклад: Внизу теми Фремонта

Що: посилання поза межами вашого сайту нерухомості.

Чому: Подумайте про це як про карму. У вас є список ваших улюблених ресурсів? Посилання на них! Кожен любить повідомлення і отримує кредит. Тримайте його доречним. Якщо вам пощастить, можливо, вони повернуть користь у вигляді зворотного зв'язку . Пошукові системи люблять бачити надійний веб-сайт посилання на ваш сайт. Зворотне зв'язання займає деякий час, тому не заважайте. Ймовірно, це станеться, коли ви створюєте більше вмісту. Беріть участь рано і, можливо, ви пожинаєте користь пізніше.

Дія: Якщо ви використовуєте тему Placester, подумайте про використання віджета для досягнення цієї мети. Для узгодженості, я буду дотримуватися нашої теми Fremont, яка надає віджет "Користувацьке меню". Ви також можете розглянути можливість використання віджетів "Текст" або "Посилання". Як і вище, створіть нове меню. Потім перейдіть до вкладки "Вигляд" і натисніть "Віджети". Ви побачите віджет "Меню користувача". Перетягніть його в одну з бічних панелей «Домашня сторінка» і виберіть щойно створене меню.

Потрібна допомога у розумінні віджетів?

Приклад: область віджетів Fremont
Приклад: область віджетів Fremont

Що: Зміцніть свої образи.

Чому: Цей легко пропустити. Швидше за все, у вас є зображення на домашній сторінці вашого веб-сайту. Переконайтеся, що пошукові системи винагороджують вас за це. Це буде ще простіше, якщо ви вже провели дослідження ключових слів. У мене вичерпано синоніми для "використання будь-якої можливості для оптимізації ключових слів". Мета полягає в пошуку результатів пошуку конкретних ключових слів і пошукових запитів.

Дія: якщо ви слідуєте зі мною, і вже є у вашій панелі інструментів WordPress, перейдіть на вкладку "Медіа". Шукайте зображення, розміщені на домашній сторінці. Подумайте про своє слайд-шоу або будь-які інші зображення, розміщені в розділах віджетів. Відредагуйте зображення та заповніть заголовки, альтернативні текстові поля та описи.

Що: Оновіть назву домашньої сторінки та мета-опис.

Опис чому: Мета опис - це фрагмент інформації, яка відображається в результатах пошуку. Це, ймовірно, більш важливо для кліків, ніж SEO. Незважаючи на це, це важливий крок. Ранжування також є приголомшливим, але не забувайте про кінцеву мету: конверсії. Незважаючи на те, що для оптимізації ключових слів ви не маєте вищу позицію, ключові слова будуть виділені жирним шрифтом, якщо вони відповідають запиту пошукача. Приверніть увагу, перевірте, що ви надаєте те, що їм потрібно, і заробляйте за клік.

Дія - все ще в приладовій панелі? Зайдіть на вкладку SEO, яка працює на Yoast. Ви, напевно, трохи відвідали, коли ви подали свою мапу сайту до облікових записів Інструментів для веб-майстрів Google і Bing. Виберіть параметр "Заголовки та метаси" та перейдіть на вкладку "Домашня сторінка". Скористайтеся цією можливістю для заповнення полів "Шаблон заголовка" та "Шаблон метаданих".

Це може відчувати, що ви тільки подряпати поверхню, але деякі люди присвячують всю кар'єру SEO. Заходи, які ви приймаєте, встановили фундамент. Далі подумайте створення контенту .

Кожного разу, коли ви створюєте веб-сайт нерухомості, або будь-який веб-сайт для цього, може виникнути одне питання - як люди його знайдуть?
Маючи deja-vu?
Ваша ніша на ринку коротких продажів в Чикаго?
Чи дозволяє тема, яку ви використовуєте, перекривати текст у слайд-шоу?
Використання сайту Placester?
Дивіться, ви не раді, що вже налаштували постійну посилання на сторінці пошуку?
У вас є список ваших улюблених ресурсів?
Потрібна допомога у розумінні віджетів?