Навигация по сайту

Популярные статьи

Посилальне просування в Яндексі і Google: Нові методи 2018 року

  1. Недооцінка просування сайту посиланнями
  2. Удосконалення стандартів вмісту сайтів
  3. Основні етапи покупки посилань для просування сайту в 2017 і 2018 роках
  4. Другий етап посилального просування:
  5. Четвертий етап просування сайту посиланнями:
  6. висновок

Привіт друзі! До сьогоднішнього дня ще жодна складова SEO-просування не викликало такого бурхливого обговорення як лінк-білдінг. Всім відомо, що покупка посилань для просування сайту в Яндексі, стала не такою ефективною, як було 7 років тому. Локальна пошукова оптимізація зазнала серйозні зміни, Mobilegeddon сильно нашкодив тим бізнес-проектам, які не мали мобільної версії своїх сайтів, а алгоритм Яндекса « Минусинськ »І« Пінгвін »Гугла загнали під фільтри половину сайтів рунета за використання в розкручуванні покупної посилальної маси. До того ж нові стандарти пошуку інформації в Google багатьом дозволили відточити власні проекти просування в мережі. Однак ефект від перерахованих явищ був очікуваним.

Минусинськ

Точки зору SEO-оптимізаторів з приводу посилального просування (Лінк-білдингу) всерйоз розходяться. До того ж практично кожен в якійсь мірі змінив свою стратегію просування в цій сфері. В даний час потрібно зробити ретельний аналіз своєї концепції лінк-білдингу і підігнати її під сучасні вимоги. Для цього необхідно звернути увагу на те, що змінилося за останній час і на що варто акцентувати свою увагу в 2018 році.

Головна зміна в області посилального просування пов'язано з виходом оновлення Penguin. Даний алгоритм вийшов у світ уже 4 роки тому, але кожна його нова версія задає нову тенденцію SEO-стратегії для всіх вебмайстрів. Після висунення в 2012 році компанією Google власного поняття про якісну посиланням (під такою якістю розумілися підходяще місце розміщення посилань, їх релевантність та надійність) фільтр став блокувати неприродну, автоматичну кількість посилань.

Недооцінка просування сайту посиланнями

Співробітник системи Google, Дж. Мюллер, в 2015 році привселюдно висловив думку про те, що він би не став сприймати Посилальне просування (лінк-білдінг), як цілу стратегію. Проте багато користувачів поставилися до такої заяви занадто буквально і стали нехтувати розкручуванням своїх WEB-ресурсів посиланнями, використовуючи якісний контент і помірна кількість постів. Таке ставлення стало причиною серйозних помилок.

Лінк-Білдінг на сьогоднішній день в значній мірі ставить перед веб-майстрами завдання опублікування якісного контенту на сторонніх ресурсах. За рахунок того, що обсяги контенту сильно зросли, а кількість сайтів конкурентів стало збільшуватися в геометричній прогресії, видавцям доводиться ставати більш виборчими. Тому навіть самому просунутому бренду, з ідеальним наповненням свого сайту, без покупки посилань, стало набагато складніше просунутися в пошукових системах Яндекс і Google.

Удосконалення стандартів вмісту сайтів

Система Яндекс і Google безперервно піднімає стандарти якості контенту. Зараз тільки бездоганний матеріал зможе домогтися гарної посилальної бази і великої кількості репоста, а це в свою чергу означає, що численні недобросовісні методи досягнення даного завдання зазнають поразки. Сучасний SEO-текст, повинен бути написаний так, щоб «сльози наверталися» і хотілося дивлячись на цей контент, зробити покупку. темі як писати продають тексти я присвятив окрему статтю. Кому цікаво почитайте, а ми йдемо далі!

Основні етапи покупки посилань для просування сайту в 2017 і 2018 роках

Перший етап просування:

Знайти надійні ресурси донори. Це на сьогоднішній день (2017-2018 рік) найголовніше, якщо ви вирішили купувати посилання для просування свого сайту в Яндексі і Гуглі. Під ресурсами в цій справі розуміються сайти, де можна розмістити необхідну інформацію, або простими словами, зворотне посилання. Абсолютно безглуздо і необдумано купувати посилання в автоматичному режимі, як раніше, через біржі посилань. Такі методи компанія Google і Яндекс обчислює на «Раз-два-три» і накладає фільтри, знижуючи сайти у видачі та навіть банить їх повністю. Це відчули на собі багато SEO-оптимізатори, в тому числі і мої друзі, які потрапивши під фільтри Минусинска повністю втратили свої бізнеси. Так як же купувати посилання, щоб пошуковики тебе не забанили? Відповідь проста, тільки вручну, пильно перевіряючи ресурси-донори!

Потрібно знайти необхідні якісні WEB-сайти торгують посиланнями. Слід звертати увагу на ті ресурси, які вважаються поважними (трасових). Для цього потрібно відповісти собі на кілька логічних запитань:

  1. Чи давно існує цей сайт в системі
  2. Чи викликає він довіру користувачів
  3. Чи багато людей звертаються до нього
  4. Розміщуються на ньому інші авторитетні посилання

Крім того, ці джерела повинні бути максимально релевантними рекламованому бізнесу вашого сайту. Те-є, якщо ваш сайт про будівництво, то і посилання купувати потрібно з будівельних сайтів або близьких по тематиці. Якщо опублікувати інформацію про кімнатних рослинах на сайті про гінекології, Google і Яндекс «дуже сильно турбуватимуться» і зроблять свій алгоритм не на користь таких посилань.

Другий етап посилального просування:

Необхідно генерувати якісне вміст. Тільки з використанням якісного контенту, можна домогтися бажаного результату. При цьому абсолютно неважливо де буде розміщена подібна інформація зі зворотним посиланням. На сьогоднішній день вже щосили для просування використовується LSI-копірайтинг , а SEO-тексти після введення в 2017 році Яндексом алгоритму « Баден-Баден «, Відходять у минуле. Крім релевантності, контент повинен відповідати і іншим обов'язковим вимогам:

  • змістовність;
  • оригінальність;
  • грамотність;
  • візуальна привабливість;
  • захопливість;
  • обгрунтованість суджень автора;
  • грамотна і логічна структура.

Третій етап посилального просування:

Навчитися розрізняти якісне вміст тексту з анкорами . Ще зовсім недавно для просунутого ранжирування досить було використовувати текст з грамотно розставленими анкорами, зараз же Гугл передбачив у своїх алгоритмах недопущення перевантаження подібними SEO-елементами. Про це я написав окрему статтю, яка називається, як вивести сайт в ТОП 10 самостійно . Тому не варто занадто зациклюватися на анкорах.

Четвертий етап просування сайту посиланнями:

Удосконалювати свою фірму. Для цього необхідно сконцентруватися на всіх SEO-тренди застосовуваних у 2018 році. І регулярно оновлювати і вдосконалювати викладають контент.

висновок

В якості висновку можна сказати, що просування посиланнями, як був одним з основних і ефективних способів розкручування сайтів, так і залишається. Якщо не використовувати покупку посилань для просування комерційних сайтів і інтернет магазинів, то про попадання сайту в ТОП 10 Яндекса через величезну конкуренцію можна просто забути! Як сказав один мій знайомий, легше все життя розвантажувати вугілля лопатою, ніж розкрутити інтернет магазин без покупки посилань. Але робити це потрібно дуже обдумано і структуровано, так як я написав вище. І ще одна порада, купуйте посилання ні все відразу одним махом, а поступово розтягуючи процес на кілька місяців. Це надає їм фактор природного обростання. В іншому випадку буде контрольний вибух і автоматичний фільтр.

Всім хто хоче дізнатися набагато більше про способах SEO-просування сайтів , Приходьте до мене на офлайн і онлайн навчання і я зроблю з Вас професіоналів! Для мене інтернет давно став постійним місцем роботи. Крім сайтів замовників я веду два своїх і ще чотири канали на відеохостингу YouTube:

  1. Сайт SEO просування від Анатолія Кузнєцова. Ви зараз на ньому
  2. Сайт про подорожі: Авіаманія
  3. Канал на Ютубі про автомобілях: Толя Пітерський
  4. Канал на Ютубі про подорожі: Авіаманія
  5. Канал на Ютубі про будівництво: СМК
  6. Канал про навчанні просування сайтів SEO СПб (Недавно почав вести)

Всі ці проекти я успішно просуваю (подивіться на лічильник відвідуваності в лівому нижньому кутку) і вони приносять мені реальні гроші , На які ми всією сім'єю живемо і подорожуємо по світу. Всі наші подорожі ви можете подивитися на каналі Авіаманія (посилання вище). На цьому я з вами прощаюся, удачі і до нових зустрічей!