Навигация по сайту

Популярные статьи

Посилання Популярність - Основний огляд


Є багато методів, які SEM / SEO експерти використовують для оптимізації веб-сайтів. Одним з найбільш важливих методів є "Популярність посилань".

Популярність посилань називається фактором, що виходить за межі сторінки в світі пошукових систем, і є одним з найважливіших елементів впливу на позицію веб-сайту в сторінках результатів пошуку (SERPS). Найпопулярніші питання, що стосуються популярності посилання, наведено нижче.

1. Що таке популярність посилань і чому вона важлива?

Популярність посилань - це оцінка, яку пошукові системи надають веб-сайту на основі того, скільки посилань вказує або посилається на якусь конкретну сторінку вашого веб-сайту. Чим більше ваша популярність посилань, тим важливіше або відносніше пошукові системи розглядають ваш веб-сайт.

Хороша популярність посилання може значно збільшити трафік на ваш веб-сайт. Оскільки більшість пошукових систем фактор популярності посилання на їх релевантності алгоритмів, збільшення рейтингу популярності посилання може допомогти позиції вашого веб-сайту в пошуковій сторінці результатів пошуку (SERPS).

2. Чи існують різні типи посилань?

Є 4 основних класу посилань, які сприяють загальному рейтингу популярності вашого веб-сайту:

Зовнішній - зовнішнє посилання - це посилання на веб-сайті, який веде до зовнішнього веб-сайту. Цей тип посилання використовується, коли ви хочете надати додаткову або безкоштовну інформацію користувачеві.

Внутрішні - внутрішні посилання - це посилання на вашому веб-сайті, які ведуть до інших сторінок вашого веб-сайту. Хороша внутрішня стратегія зв'язування дозволить легко знайти всі ваші сторінки як павуками пошукових систем, так і користувачами.

Вхідний ? Вхідне посилання - це посилання на іншому веб-сайті, який спрямовує користувача на ваш веб-сайт. Вхідні посилання є важливими, оскільки пошукові системи розглядають їх як показники якості.

Обмін взаємними посиланнями ? Взаємне посилання - це коли два або більше веб-сайтів погоджуються відображати посилання на веб-сайт один одного на своєму веб-сайті.

3. Чи є деякі посилання краще, ніж інші?

Так, це правда, що не всі посилання не рівні. Ефективність посилання залежить від наступних факторів:.

Релевантність - відповідне посилання означає, що посилання знаходиться на сторінці або веб-сайті, який має те ж саме питання, що й сторінка, на яку він посилається. Наприклад, для адвоката посиланням зі сторінки асоціації адвокатів на веб-сайт адвоката буде відповідним посиланням. Зв'язок з місцевим квітковим магазином не буде актуальним.

Якість - посилання на якість означає, що посилання знаходиться з популярного, добре відвіданого веб-сайту. Текст посилання - текст, який використовується для опису посилання, важливий. Ви хочете використовувати відповідні ключові фрази. Наприклад, скоріше, ніж посилання, яке говорить "зв'язатися з нами", використовуючи щось на кшталт "зв’язатися з адвокатом про банкрутство Міннесоти", буде більш цінним.

4. Що таке PageRank і що важливо?

PageRank можна підсумувати як відповідність Google конкретній веб-сторінці. PageRank є значенням від 0 до 10, причому нуль є найменш значущим і десять з яких дуже мало сайтів отримують найдоречнішу. Дуже мало веб-сайтів можуть отримати найвищий рейтинг 10.

PageRank часто скорочується як PR, і Google визначає цей PR, оцінюючи, скільки веб-сайтів посилається на ваш.

Посилання з популярного та відвіданого веб-сайту може мати неоціненне значення, якщо воно посилає вам кваліфікований трафік, який перетворюється на клієнтів. Справжня цінність посилання не має абсолютно нічого спільного з PageRank. "

5. Як отримати веб-сайт PageRank?

Найпростіший спосіб переглянути PagerRank веб-сайту - це установка панелі інструментів Google. Розташований на панелі інструментів повзунок PageRank.

6. Скільки посилань має мій веб-сайт?

Кількість посилань, які ви повинні мати, залежить від конкурентного характеру фокусу вашого веб-сайту. Якщо ви перевіряєте і бачите, скільки посилань має ваш конкурс, це дасть вам уявлення про те, скільки посилань вам потрібно, щоб бути конкурентоспроможними.

Важливо постійно працювати над розробкою стратегії зв'язування вашого веб-сайту. Хороша стратегія зв'язування допоможе з позиціонуванням вашого веб-сайту в пошукових системах.

7. Як я можу дізнатися, скільки посилань має мій веб-сайт?

Знаючи, як багато веб-сайтів посилаються на ваш веб-сайт і збільшуючи кількість якісних посилань, є важливою частиною онлайн-маркетингової кампанії будь-якого веб-сайту. Щоб дізнатися, скільки посилань має ваш веб-сайт, введіть:

посилання: yourwebsiteurl.com - у вікно пошуку пошукової системи (Приклад: Посилання: findlaw.com)

Ваша загальна популярність посилання часто коливається від пошукової системи до пошукової системи; Це пояснюється тим, що наведені цифри представляють кількість вхідних посилань, які відомі цій пошуковій системі.

Пошукові системи постійно повторно індексують і реорганізують свої бази даних, тому які посилання та кількість посилань, які бачить пошукова система, вказуючи на ваш веб-сайт, можуть змінюватися в будь-який момент часу.

8. Чи можна мати занадто багато посилань?

Так і ні. Відповідь - Це пов'язано з часом, необхідним для накопичення відповідних посилань.

Відповідь: Ні, ні? якщо ви отримуєте посилання на природний прогрес існування веб-сайту (додавання кількох посилань одночасно)

Відповідь: так, так? якщо ви накопичуєте накопичується надлишкове кількість посилань за короткий проміжок часу. Це викличе спам-фільтр пошукової системи. Це природне зростання зв'язків може бути пов'язане з "ланками ферм" (ферма посилань - це веб-сайт, який існує виключно для посилання на інші веб-сайти.) І може вважатися БАД в очах пошукових систем. Деякі пошукові системи засуджують цей тип діяльності і можуть навіть заборонити ваш веб-сайт з індексу.

9. Що я можу зробити, щоб підвищити популярність посилання?

Якщо ви належите до будь-яких асоціацій, місцевої торговельної палати або ротаріанського клубу, обов'язково оновлюйте свій профіль в Інтернеті, щоб включити URL-адресу веб-сайту.

Інші ідеї можуть полягати в тому, щоб написати статті і дозволити їм бути перевидані з URL вашого веб-сайту, приєднатися до онлайн-форумів і розмістити адресу веб-сайту в лінії підпису, або навіть розпочати власний онлайн-блог.

Обмінюйтеся посиланнями на веб-сайти, які є безкоштовними до ваших.

10. Які типи веб-сайтів слід обмінюватися посиланнями?

Це просто; Запитайте себе: "Чи є хтось, хто цікавиться наявною на вашому веб-сайті інформацією, корисний для цього іншого сайту?" Якщо відповідь «Так», обмін посиланнями; якщо відповідь - ні, не треба.

____________________________________

Маркетинг в пошукових системах - це органічний процес і немає ніяких гарантій у позиціонуванні. Це було написано з урахуванням техніки оптимізації на білому капелюсі.

2005 NMS Переглянути мій блог: http: //seogirl.blogspot.com/

Ніколь Св. Мартін - професійний консультант з пошукової оптимізації, який зараз працює в юридичній галузі.

Переглянути мій блог: http://seogirl.blogspot.com

1. Що таке популярність посилань і чому вона важлива?
2. Чи існують різні типи посилань?
3. Чи є деякі посилання краще, ніж інші?
4. Що таке PageRank і що важливо?
5. Як отримати веб-сайт PageRank?
6. Скільки посилань має мій веб-сайт?
7. Як я можу дізнатися, скільки посилань має мій веб-сайт?
8. Чи можна мати занадто багато посилань?
Відповідь: Ні, ні?
9. Що я можу зробити, щоб підвищити популярність посилання?