Навигация по сайту

Популярные статьи

Послуги Google SEO

  1. Що таке SEO?
  2. Як працює Google: всі хочуть займати перше місце
  3. Рейтингу вашого сайту вище в Google
  4. Послуги Xicero SEO
  5. Зв'яжіться зі мною про послуги SEO оптимізації Google

Компанії, які серйозно ставляться до придбання нових відвідувачів веб-сайту та клієнтів, знають про потужність Google. SEO (Search Engine Optimization) - це назва, що полегшує пошук сторінок вашого веб-сайту в Google. Ми дуже коротко пояснюємо, що це таке, і чому на це слід приділяти повну увагу.

Що таке SEO?

SEO є абревіатурою для пошукової оптимізації. Коротше кажучи: оптимізуючи найважливіші фактори алгоритму Google, ви намагаєтеся збільшити доступність сторінок на вашому веб-сайті. Ніхто не знає точно всіх факторів (їх сотні, і вони постійно вдосконалюються, щоб зробити сторінки результатів Google кращими та більш релевантними пошуковому запиту користувачів) алгоритму.

Як працює Google: всі хочуть займати перше місце

З сотень факторів, які визначають, як Google класифікує всі сторінки, зміст і посилання є найважливішими. У підсумку (ми могли б витратити кілька книг на цьому на детальному рівні) зміст і повноваження (якість) є основою хорошого рейтингу в Google. На дуже конкурентних ринках (індустрія подорожей, фінансовий світ ...) буде дуже важко отримати сторінки вашого веб-сайту на вершині Google. У менш конкурентних або локальних сегментах B2B часто набагато більш реалістично отримати високий рейтинг на сайті Google.

Зрештою, це справа. Зробіть існуючі сторінки вашого сайту кращими. Створіть нові сторінки, які переконують відвідувачів вибирати рішення, вищі за ваші конкуренти. На додаток до сторінок вам доведеться надавати відповідні та якісні посилання на ваш сайт. Чим більше посилань (посилань і згадок), тим краще сигнал до Google про те, що у вас є хороший веб-сайт.

Рейтингу вашого сайту вище в Google

Зв'язок і маркетинг Xicero має декількох SEO експертів Google, щоб поліпшити рейтинг вашого сайту і зробити ваші сторінки видимими в Google. Спочатку ми подивимося, як працює ваш сайт на даний момент. Разом з вами ми також дивимося на те, які слова шукають найбільше. Ми додаємо користь вашому бізнесу, відкриваючи багато нових пошукових термінів і комбінацій, які призведуть до відвідування вашого веб-сайту.

Поруч із дослідженням ключових слів ми розглядаємо поточний веб-сайт. Чи сторінки вже достатньо оптимізовані або ми можемо швидко покращити ситуацію? Ми аналізуємо поведінку поточних відвідувачів на сайті. Звідки вони походять і що вони роблять на сайті і ... найголовніше: ці відвідувачі переходять на нові контакти з клієнтами.

Послуги Xicero SEO

У Xicero ми хочемо доставити те, що обіцяємо. І бажано трохи більше. Тому ми ніколи не обіцяємо отримати перше місце для певного ключового слова. Просто тому, що у нас немає всього в руках (що якщо ваш конкурент витрачає три рази більше часу на пошуковий маркетинг і оптимізацію ...?) І ми не маємо впливу на алгоритм Google. Завтра це може працювати інакше.

Те, що ми обіцяємо, це прозорий підхід, в якому ми добре слухаємо і аналізуємо, а потім обіцяємо, що ми покращимо ваші поточні рейтинги. Ми надаємо унікальну гарантію вдосконалення для більшої кількості відвідувань вашого веб-сайту.

Ваші інвестиції, безумовно, не будуть марними.

Зв'яжіться зі мною про послуги SEO оптимізації Google

Хочете дізнатися наш підхід і познайомитися зі спеціалістами з SEO SEO компанії Xicero? Запишіться на прийом по телефону +31 (0) 251-65 55 69 (під час робочого дня) або запишіться на прийом (або задайте запитання) через Контактний формуляр на сайті.

До зустрічі.

Що таке SEO?
Що таке SEO?
Чи сторінки вже достатньо оптимізовані або ми можемо швидко покращити ситуацію?