Навигация по сайту

Популярные статьи

Послуги SEO Індії | SEO компанії Індії

 1. Наші ексклюзивні послуги SEO включають:
 2. Останні оновлення в пошуковій оптимізації

Велика кількість агентств в даний час вибирають для пошукової оптимізації - SEO послуги, як підприємства повільно, але неухильно переходять до цифрових і традиційні ідіоми "з очей, з розуму" справедливо навіть сьогодні.

SEO допомагає підключатися до потрібної аудиторії в потрібний час, органічно використовуючи видимість вашого сайту для людей, які шукають ваш продукт або послугу через пошукові системи. SEO є життєво важливим компонентом більш широкої парасольки послуг, що пропонуються під пошуковим маркетингом (SEM).

Якщо ви орієнтуєтеся на свої послуги в Індії або глобально, як загальне правило, веб-сайти, які з'являються у верхній частині результатів пошуку, отримають кращий трафік на свої сторінки, які пізніше можуть бути перетворені в потенційні можливості для бізнесу Якщо ви орієнтуєтеся на свої послуги в Індії або глобально, як загальне правило, веб-сайти, які з'являються у верхній частині результатів пошуку, отримають кращий трафік на свої сторінки, які пізніше можуть бути перетворені в потенційні можливості для бізнесу.

Візьмемо, наприклад, Google, гігант пошукових систем. Компанія Google розробила автоматичні алгоритми, які допомагають надавати якісні результати користувачам і, зрештою, визначають веб-сайт, який має корисний і авторитетний вміст. Він пройшов довгий шлях від оновлення алгоритму Humming Bird, який спочатку був введений для голосового пошуку та ключових слів із довгим хвостом, обмежених поліпшенням індексації інформації. Останнє оновлення Pigeon було орієнтоване на покращення рейтингу веб-сайтів, що перелічуються, в результатах пошуку. Так само, раніше з оновленнями Panda та Penguin, Google забороняв низьку якість веб-сайтів та / або сторінок на високу ефективність на сторінці результатів пошуку (SERP) і знижував рейтинг веб-сайтів, які порушували Google, відповідно.

Ці алгоритми складаються з "павуків" або "сканерів", які сканують і індексують ваш веб-сайт, і в кінцевому підсумку оцінюють його для більш ніж 200 показників SEO, які допомагають визначити, чи є ваш сайт цінним або марним. Наші веб-майстри відрізняються мистецтвом переконання, що не тільки ці павуки, але що більш важливо, відвідувачі задоволені тим, що вони виявляють на вашому сайті. Експерти SEO в компанії Ethinos розуміють важливість створення структуризованого плану даних з багатими фрагментами, які допомагають підвищити ставки кліків на ваших списках Google і таким чином оптимізувати вашу цифрову присутність.

Наші ексклюзивні послуги SEO включають:

 • Оцінка сайту SEO - Аудит і робити детальний аналіз вашого сайту з точки зору SEO
 • Дослідження ключових слів - вибір правильних ключових слів для вашого бізнесу та цільової аудиторії
 • Аналіз конкурентів - SEO-оцінка сильних і слабких сторін ваших потенційних конкурентів
 • Оптимізація на сторінці - оптимізація ключових факторів веб-сайту / сторінки, що включає мета-теги, зображення, вміст тощо.
 • Оф-сторінка оптимізація - керування високою якістю та відповідними посиланнями на ваш сайт
 • Контент-маркетинг - досягнення ваших клієнтів шляхом створення, публікації та обміну корисним контентом
 • Моніторинг та звітність - відстеження та аналіз діяльності SEO, створення своєчасних звітів для прийняття рішень
 • Re-Optimization - Повторюється процес оптимізації та стратегії щодо етичного кодексу SEO

У Ethinos, ми вирізаємо через безлад SEO компаній в Індії і зробити свій відбиток в розвивається цифрового середовища, пропонуючи інноваційні рішення для ваших потреб пошукової оптимізації. Ми інформуємо про останні тенденції в сфері SEO, які постійно переглядають майбутнє пошуку, яке буде працювати за допомогою графіків знань і тегів Open Graph (теги OG).

Ми працювали з поєднанням гучних компаній Fortune 500, а також з процвітаючими стартапами і допомагали їм оптимізувати свою цифрову присутність за допомогою пошуку.

Наша команда досвідчених сертифікованих фахівців Google Analytics може допомогти вашій компанії плавно пройти через весь процес пошукової оптимізації. З нашою широко розробленою стратегією дослідження ключових слів, SEO дружнім контентом та докладними SEO-звітами, ми володіємо інструментами та знаннями, необхідними для ранжування вашого сайту на першій сторінці найпопулярніших пошукових систем, таких як Google, Bing, Yahoo тощо.

Ми допомагаємо вам покращити зв'язок з цифровим світом, оптимізуючи присутність в Інтернеті. Налагодити зв'язок з нами сьогодні!

"Такий сайт, який користувачі хочуть" закласти ", - це сайт, який, швидше за все, органічно створює посилання, тому що люди вважають за краще посилатися на чудові веб-сайти", - сказав Метт Каттс, керівник команди Webspam від Google.

Останні оновлення в пошуковій оптимізації

Кнопка "Забронювати онлайн" для місцевих підприємств на Картах Google або в Пошуку Google

Google додав кнопки "Online Online" до місцевого бізнесу, інтегрувавши їх із "партнерами з планування" безпосередньо з консолі Google My Business. Google My Business покаже вам ваші бронювання, скільки коштів ви зробили на ці бронювання, скільки з часом і кожне окреме бронювання.

SEO - це абревіатура для пошукової оптимізації. У простих словах SEO - це мистецтво і наука, що робить веб-сторінки привабливими для пошукових систем і змушують їх з'являтися в топ-10 результатів пошукових запитів користувачів. Вона визначається як практика збільшення кількості і якості трафіку на веб-сайтах через органічні (неоплачувані), редакційні або природні результати в пошукових системах. Це також називається способом поліпшення рейтингу вмісту пошуковими системами в органічних результатах пошуку. Вона включає в себе методи підвищення якості трафіку на веб-сайті шляхом збільшення рейтингу сторінки пошукової системи. В основному він розділений на дві частини, насамперед On-Page SEO, що включає оптимізацію всіх факторів на сайті, як-от теги заголовків, мета-теги, теги для зображень тощо, і, по-друге, SEO-сторінки, що включають оптимізацію вмісту за межами веб-сайтів. На сторінці SEO звертатися до роботи на сайті, де як Of-Page відносяться до роботи за межами веб-сайту для просування сайту на інших веб-сайтах.

Місцевий SEO визначається як оптимізація веб-сайту для генерування трафіку з пошуку на основі розташування. Швидко зростаюче використання мобільних пристроїв і на ходу пошуки зробили місцеві SEO більш важливим для всіх бізнес зосередитися. Підраховано, що 43% всіх Google, 25% всіх Bing і 25% всіх пошуків Yahoo є орієнтованими на розташування. Це найбільш ефективний спосіб для просування товарів або послуг для місцевих клієнтів під час самого пошуку. Вона вимагає подання вашого веб-сайту та точної бізнес-інформації до бізнес-каталогів, таких як Google My Business, Bing Places for Business, Yellowbook тощо.

Цільова сторінка - це будь-яка веб-сторінка, на яку приходить відвідувач або "приземляється". Для маркетингової або рекламної точки зору вона визначається як окрема окрема веб-сторінка з головного веб-сайту, що має єдину цільову мету перетворення. Існують в основному два типи цільових сторінок, а саме: Click Through і Lead Generation. Натисніть на цільові сторінки, головним чином, для переконання відвідувача натиснути на іншу сторінку, тоді як головна цільова сторінка головного покоління використовується в основному для збору даних користувача. Більшість ключових елементів, які потрібно враховувати при розробці цільової сторінки, - обмежена навігація, демонструють привабливу вартість пропозиції, роблять її доступною для спільного використання, зберігають її простим і коротким, і не в останню чергу перевіряють її перед фактичними діями.

Ключові слова, як правило, називають ідеями або темами, які описують те, про що йдеться. З точки зору SEO, ключові слова визначаються як слова або фрази, введені користувачем (пошуком) у пошукові системи для пошуку. Вони також називаються пошуковими запитами. Вони важливі для того, щоб допомогти вам зайняти місце в пошукових системах, коли люди шукають ключові слова, що стосуються вашого продукту або послуг. Обсяг пошуку та конкурентоспроможність визначеного ключового слова є більш важливими при написанні контенту. В основному існує 4 типи ключових слів: широка відповідність, модифікатор широкої відповідності, точний збіг і відповідність фразі. Щоб бути у верхньому списку результатів пошуку, включіть відповідні слова та фрази на вашому веб-сайті.

SEO означає пошукова оптимізація, а SEM - пошуковий маркетинг. SEM - головний термін, а SEO - його частина. Основною метою обох процесів є підвищення видимості в пошукових системах. Основна відмінність між ними полягає в тому, що SEO є органічним (безкоштовним), а SEM оплачується. SEO визначається як отримання трафіку від вільних або органічних результатів пошуку в пошукових системах, тоді як SEM визначає процес отримання веб-трафіку через платні реклами в пошукових системах. SEO в основному ділиться на дві частини на сторінці SEO і поза сторінки SEO. SEM включає різні типи об’яв, такі як оголошення з оплатою за клік (CPC), об'яви CPC (ціна за клік) тощо.

Кількість відвідувачів або глядачів, які приходять на веб-сайт, натиснувши на результати в SERPS, називають трафіком пошукової системи. За допомогою програми веб-аналітики загальний трафік веб-сайту може бути проаналізований і сегментований за категоріями на основі джерела, з якого вони надходять. Існує, головним чином, шість типів джерел і відповідно типів трафіку:

 1. Прямий трафік: - Коли користувачі приходять на веб-сайт, використовуючи безпосередньо URL-адресу веб-браузера, вони називаються прямим трафіком. Щоб збільшити прямий трафік, потрібно покращити видимість і присутність URL-адреси.
 2. Реферальний трафік: - Коли користувачі приходять на веб-сайт за допомогою зовнішніх посилань, присутніх на інших веб-сайтах, вони називаються трафіком перенаправлення. Щоб покращити трафік перенаправлення на ваш веб-сайт, створіть більше вмісту, який можна обмінювати, і поверніть посилання на свій веб-сайт.
 3. Органічний трафік: - користувачі, що потрапляють на веб-сайт шляхом пошуку певного ключового слова або фрази, називаються органічним трафіком. Це найважливіший джерело трафіку серед усіх. Щоб більше організувати трафік, оптимізуйте веб-сайт із відповідними ключовими словами, які користувачі можуть шукати.
 4. Платний трафік: - Коли користувачі приземляються на веб-сайті через платні реклами в SERP, ніж вони називаються платним трафіком. Платити за клік кампанії запускаються, щоб отримати цей тип трафіку, і найчастіше використовується платформа Google Adwords. Для залучення правильного та швидкого трафіку такого роду допоможе розумна реклама КПП.
 5. Соціальний трафік: - користувачі, що потрапляють на веб-сайт через соціальні медіа-платформи, такі як facebook, twitter, instagrametc називають соціальним трафіком. Соціальні медіа допомагають підприємцям звертатися до клієнтів більш персоналізованим способом, вивчати їх і надавати цікавий та інтерактивний вміст.

SEO - це мистецтво і наука, що робить веб-сторінки привабливими для пошукових систем. Основна мета SEO полягає в тому, щоб пошукові системи роботів сканували ваш сайт, ніж індексувати їх, і ранжувати їх з найбільш точною актуальністю, щоб вона з'явилася у вищих результатах SERP. Процес оптимізації веб-сайту для пошукової системи пояснюється декількома простими кроками:

 1. Аналіз веб-сайту: - це аналіз усіх факторів веб-сайту, таких як мета-теги, ключові слова, вміст веб-сайту тощо.
 2. Конкурентний аналіз: - Вивчення ключових слів і зміст рейтингу конкурентних веб-сайтів для визначення ефективної стратегії позиціонування двигуна.
 3. Вибір ключових слів: - Створення списку пошукових термінів на основі цільової аудиторії та сегмента ринку.
 4. Аналіз ключових слів: - Визначити список ключових слів і фраз, перевірити їх конкурентоспроможність для відповідних веб-сайтів.
 5. Цілі та завдання: - Чітко визначте свої завдання заздалегідь, щоб ви могли дійсно виміряти рентабельність інвестицій з будь-яких програм, які ви реалізуєте.
 6. Створення назв сторінок і метатегів: - Назви та описи на основі ключових слів допомагають встановити тему сторінки та напрямок для ваших ключових слів. Це допомагає впливати на прогини клацання.
 7. Надіслати сайт до каталогів: - Це кращий спосіб, щоб отримати посилання на ваш сайт, природно. Посилання отримують ваш сайт індексованим пошуковими системами. Тим не менш, ви повинні надіслати свою URL-адресу до каталогів, таких як Yahoo! (платний), Business.com (платний) і DMOZ (безкоштовно).
 8. Тест, міра та підтримка: - Продовжуйте аналізувати вжиті зусилля та визначати їх ефективність. Також постійно продовжуйте додавати та змінювати вміст & ключові слова відповідно до оновлень ринку.

SEO - це мистецтво і наука, що робить веб-сторінки привабливими для пошукових систем і змушують їх з'являтися в топ-10 результатів пошукових запитів користувачів. Вона вимагає багато важкої роботи, а також призводить до того, що роздуми забирають час. Вона включає в себе використання релевантних ключових слів і вмісту для позначення пошукових систем вашого сайту є найбільш релевантним результатом для пошукового запиту користувача. SEO працює як на сайті, так і поза сайтом. Таким чином, вміст і ключові слова повинні використовуватися на місці, а також поза межами сайту. SEO працює наступними способами:

 • Легкий сайт сканування по пошукових роботів
 • Легка індексація веб-сайту
 • Забезпечення унікального та цінного вмісту на сайті
 • Допомагає веб-сайту залучати корисні посилання, які використовують алгоритми пошуку
 • Організує веб-сайт ефективно та лаконічно
 • Веб-сайт відповідає вимогам пошукових систем
 • Застосовує веб-сайт до релевантних запитів, які люди використовують для пошуку його вмісту
 • Оптимізація використовує послідовні показники для вимірювання ефективності веб-сайту в пошуку

Фактори на сторінці, які допомагають у рейтингу пошукових систем:

 1. Вміст веб-сторінок: - Користувач завжди шукає інформацію, тобто вміст і, отже, сканери пошукових систем продовжують сканувати та індексувати веб-сторінки на основі вмісту. Таким чином, це вміст, який робить веб-сторінку гідною того, щоб бути показаним у найкращих результатах SERP. Це перший найважливіший на сторінці фактор.
 2. Тег заголовка: - Другий найважливіший на сторінці фактор, який говорить про те, про що йде сторінка.
 3. Структура URL: - Це найважливіший фактор на сторінці, який допомагає пошуковим системам чітко розуміти ієрархію інформації на сторінці та на веб-сайті.
 4. H1 header Тег: - Тег заголовка H1, щоб виділити тему сторінки. При оптимізації з відповідними ключовими словами допомагає в SEO поліпшення рейтингу.
 5. Зображення та відео: - лише вміст може призвести до збільшення показника відмов веб-сайту. Щоб зменшити показник відмов і збільшити взаємодію користувачів, скористайтеся мультимедійними зображеннями та відео. Оптимізуйте його назву, текст і опис за допомогою ключових слів, щоб покращити видимість і рейтинг.
 6. Посилання: - Використовуйте внутрішні посилання для взаємозв'язку веб-сторінок веб-сайту, а також вихідних посилань на відповідні веб-сайти, щоб покращити рейтинг та видимість пошукової системи.
 7. Варіанти соціального спільного доступу: - Спільний доступ дає змогу отримати більше трафіку на веб-сайті, а також у присутності вмісту на різних платформах соціальних медіа.

Email-маркетинг визначається як використання електронних листів для просування товарів / послуг. Це форма прямого маркетингу, що робить використання електронних листів засобом передачі комерційних або фандрейзингових повідомлень аудиторії. Це шлях до розвитку відносин з потенційними клієнтами. Це один з найпопулярніших способів досягти клієнтів для бізнесу. Електронна пошта може бути набагато більше, ніж текст, він може включати формат мультимедійних зображень, таких як зображення, відео, інформацію про продукт або послугу, а також може бути персоналізований відповідно до цільової аудиторії.