Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошук Explorer ™ від Majetic SEO

величний   SEO   відомий як набір корисних інструментів для аналізу зв'язків, він представив свою останню роботу - пошукову систему   Пошук Explorer ™   ,  Це спеціалізовано   Інтернет-пошукова система   на основі найвпливовіших посилань для даного ключового слова

величний SEO відомий як набір корисних інструментів для аналізу зв'язків, він представив свою останню роботу - пошукову систему Пошук Explorer ™ , Це спеціалізовано Інтернет-пошукова система на основі найвпливовіших посилань для даного ключового слова. Поки що пошукова система містить лише вибрані слова англійською мовою, але, як стверджують автори пошукових систем на сайті Majestic SEO, пошукова система динамічно зростає. Чи варто використовувати цю пошукову систему поруч із Google або Bing? Що виділяється на тлі інших пошукових систем? Для кого вона була розроблена?

Результати, представлені пошуковою системою, не залежать від того, що представляють інші пошукові системи, оскільки рейтинг походить від алгоритму, створеного командою Majestic SEO. Рейтинг базується, перш за все, на аналізі посилань у термінах Метрики потоків.

Як ми згадували раніше, кількість фраз у цій пошуковій системі обмежена, але кожна ключові слова англійською мовою, введений вперше в пошуковій системі, буде додано до бази даних. У Пошуку Explorer, поки що ми не знайдемо результатів для складних ключових фраз, але це, звичайно, питання часу, коли пошукова система буде збагачена комплексом ключові слова , Пошукова система не є інструментом, що дозволяє конкурувати за середнього користувача Інтернету з Google або Bing. Вона буде корисна головним чином спеціалістам з SEO, оскільки вона представляє результати для даного ключового слова разом з детальною інформацією про веб-сайт, наприклад, потоком обміну даними, потоком довіри, доменами Refferring і зовнішніми зворотними посиланнями.

Кілька функцій цього інструменту відрізняють їх від інших пошукових систем. Ми не знайдемо реклами в ньому, тому що використання Majestic SEO пов'язано з абонентською платою. Результати пошуку вони також не будуть надавати персоналізованих результатів.

Для тих, хто зацікавлений у тестуванні пошукової системи, варто додати, що кожен користувач Інтернету має можливість побачити перші десять результатів пошуку Explorer ™ від Majestic SEO.

Нижче наведено приклади результати пошуку в Пошуку Explorer ™ для Majestic SEO:

Нижче наведено приклади   результати пошуку   в Пошуку Explorer ™ для Majestic SEO:

Для порівняння, результати для одного і того ж запиту в пошуку Google (режим анонімного перегляду):

Для порівняння, результати для одного і того ж запиту в пошуку Google (режим анонімного перегляду):

Чи варто використовувати цю пошукову систему поруч із Google або Bing?
Що виділяється на тлі інших пошукових систем?
Для кого вона була розроблена?