Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація безкоштовно

 1. Ви лисиця? - Безкоштовна пошукова оптимізація йде так!
 2. Що ви можете зробити самі?
 3. Три великих безкоштовних SEO: вміст, зміст, більше змісту!
 4. Нескінченна оптимізація = нескінченне зусилля?
 5. SEO агентство: витрати, вигоди та переваги
 6. Пошукова оптимізація: Ви визначаєте витрати!
 7. Інвестуйте в майбутнє

Бюджетні очікування потенційних клієнтів SEO так само різні, як день і ніч. Деякі з них визнали цінність цієї послуги і готові інвестувати. Інші очікують, що їхній веб-сайт опублікується самостійно і не вимагає жодної роботи або вартості. Але чи є: пошукова оптимізація безкоштовно , безкоштовно і безкоштовно?

Інша сторона постачальників послуг у зоні SEO розроблена так само різноманітно. Пропозиції агентств SEO варіюються від індивідуальних, пунктуальних послуг до всебічного безтурботного пакету з усіма обрізками.
Давати фіксовану ставку неможливо. Багато факторів визначають ціну пошукової оптимізації, включаючи початкову позицію вашого веб-сайту, ваші ідеї та цілі, і перш за все, хто реалізує ці заходи.

Ви лисиця? - Безкоштовна пошукова оптимізація йде так!

Кожен, хто сподівається отримати безкоштовну пошукову оптимізацію від зовнішніх прихильників, доведеться довго шукати провайдера. Єдиний варіант, який ви залишили - це самостійно допомогти. Багато власників сайтів самостійно оптимізують свій веб-сайт і не обов'язково досягають найгірших результатів.

Більшість з них, однак, стають все більш і більш засмученими, тому що недостатньо сісти на день і нарешті закінчити на першому місці, працюючи через готовий посібник. Хоча в Інтернеті є чимало безкоштовних пропозицій - путівники, поради, експертні висновки, інструменти та огляди - як правило, варто звернутися до агентства SEO.

Що ви можете зробити самі?

Як уже згадувалося, в Інтернеті і літературі є величезна кількість інформації, що навіть Карл-Хайнц і Гізела можуть оптимізувати свій сайт. Найкращим прикладом цього є безкоштовні інструменти SEO з якими можна проводити аналізи з дуже інформативними результатами. Питання в тому, що ви робите з цими даними?

Сфера безкоштовної пошукової оптимізації включає, наприклад:

 • Мета-теги веб-сайту. Вони включають назву, опис та ключові слова для опису основного змісту веб-сайту.
 • Зручний дизайн для відвідувачів вашого сайту. Тому що ви в першу чергу любите їх створювати нові замовлення. Що користувач робить добре, пошукова система любить.
 • Вміст / вміст / текст - що б ви не називали, для Google найважливішим є те, що веб-сайт заповнений. Ваш власний вміст на ваших сторінках є найважливішим компонентом, якщо ви хочете реалізувати пошукову оптимізацію безкоштовно або за мінімально можливих витрат.

Назва, Опис і мета-теги належать компонентам OnPage Оптимізація які можна легко редагувати. Вони відображаються як так званий фрагмент під час пошуку в Google термінів, які відповідають вашому веб-сайту. На видачах ви знайдете ці мета-дані для кожного результату пошуку. Заголовок відображається синім у верхній частині, за яким слідує посилання на веб-сайт зеленим кольором і, нарешті, опис чорного кольору.

Назва, опис і теги призначені для користувачів і пошукових систем як своєрідний короткий опис вашого сайту та його змісту. Ось чому ви обов'язково повинні використовувати ключові слова та інші відповідні терміни, але не забудьте уникнути спаму!

На жаль, залишилося мало місця, щоб переконати шукача інформації у фрагментах. Доступні лише 155 символів для опису і лише близько 55 символів для заголовка. Отже, зменшіть себе до самої необхідної інформації:

 • Хто ви або ваша компанія?
 • Що ви робите і які послуги ви пропонуєте?
 • Чи є у вас якісь цікаві особливості? Наприклад, сертифікати, ліцензії, багаторічний досвід, унікальні точки продажу в галузі, ...
 • Зателефонуйте відвідувачеві до дії!

Особливо привабливими для потенційних клієнтів є багаті фрагменти. Вони пропонують додаткову цінність, оскільки містять ще більше інформації. Насамперед, інтеграція рейтингів популярна, тому що вони привертають увагу користувачів.

Подібно до всіх інших областей, Google не любить дублювати вміст при розробці метаданих. Так що навіть не придумайте ідею створити ідеальний фрагмент, який ви застосовуєте однаково для всіх 50 підсторінок.

Існує багато способів зробити веб-сайт більш яскравим і простішим у використанні. Якщо веб-сайт розроблений таким чином, щоб бути особливо зручним для користувачів, користувачі воліють використовувати його частіше. Нижче наведено чотири речі, які допоможуть покращити технічний дизайн веб-сайту:

   1. З одного боку, URL-адреса має бути якомога коротшою, пам'ятною та інформативною. Перемішане поєднання букв і цифр ускладнює пересування користувачем, а також не має ефектів пам'яті.
    Краще, ніж www.stuhlhersteller.ch/category1/o3R-prod-vrgj873iKDt
    є www.stuhlhersteller.ch/holzstuehle/holzstuhl-braun
   2. Особливо в інтернет-магазинах, але також застосовується до інших веб-сайтів, навігація по хлібній крові. Якщо ви зараз маєте на увазі Хензель і Гретель, ви знаходитесь у правильному місці! "Хлібні крихти" вказують, який шлях був досягнутий на дні і полегшують користувачеві швидке і легке переміщення до інших рівнів і категорій.

  1. На додаток до поганої юзабіліті та структуризації, час завантаження, який є занадто довгим, є частою причиною, чому відвідувачі веб-сайту не можуть навіть отримати інформацію та пропозиції. Орієнтовним для цього є від 1 до 2 секунд; триваліші терміни очікування нерозумні. Тоді колишній потенційний клієнт вистрибує і прокладає шлях до вашої конкуренції Чим довше швидкість сторінки вашого сайту для завантаження зображень, тим менш привабливою вона є для пошукових систем. Для безкоштовної пошукової оптимізації можна використовувати інструмент Google PageSpeed ​​Insights для аналізу часу завантаження.
  2. Дайте зображення, графіку та відео атрибутом alt. Користувач розпізнає, чи показано на малюнку кролика або їжака. Однак сканери Google (поки що) не мають очей і тому потребують пояснення того, як виглядає зображення, щоб мати можливість класифікувати його релевантність.

Три великих безкоштовних SEO: вміст, зміст, більше змісту!

І саме тому власник веб-сайту не обходиться. Тому що, особливо для пошукових систем, застосовується логіка: чим більше ви виробляєте з точки зору контенту, тим краще користувач може дізнатися вас і вашу компанію, послуги та продукти, а також тему. Але будьте обережні: це не означає, що кількість - це якість!

Google і всі інші пошукові системи також покладаються на логічний, різноманітний дизайн текстів. Структурування за допомогою заголовків і абзаців, елементів списку, зображень і відео, графіки, основних сюжетів, внутрішніх посилань на сторінки з більшою інформацією, ... зробити хороший текст. Не забувайте, що ключове слово також має бути в тексті. Ось золота середина знайти, не надто багато і не дуже мало!

Ось золота середина знайти, не надто багато і не дуже мало

Як ви говорите, "Зміст є королем"! І не тільки пошукові системи знаходять це, але особливо відвідувачі вашого сайту. Вміст на вашій сторінці є найважливішим компонентом, якщо ви хочете запровадити пошукову оптимізацію безкоштовно або за мінімально можливих витрат.

Створіть технічно правильні та привабливі тексти для цільової аудиторії, щоб залучити тих людей на свій сайт. Той, хто пропонує своїм користувачам додаткову цінність, демонструє свій досвід і, швидше за все, переможе їх як клієнта. Після того, як камінь почав прокат, він може перетворитися на багатообіцяючу висхідну спіраль.

Оскільки все більше людей приходить і залишається на вашому сайті, воно стає більш релевантним для Google
Оскільки все більше людей приходить і залишається на вашому сайті, воно стає більш релевантним для Google. Це підвищує їх рейтинг, де користувачі частіше клацають і клацають. Так продовжується до ... так, доки насправді?

Нескінченна оптимізація = нескінченне зусилля?

Чи означає це, що ви ніколи не повинні припиняти оптимізацію або ніколи не виходити зі свого SEO-контракту, оскільки в іншому випадку ваша присутність в Інтернеті зменшується? Грубо кажучи, так, тому що пошукова оптимізація є постійним процесом. Але, на щастя, це також динамічна річ, тобто ви можете зробити різну драматургію. Існує багато способів зробити це: чи постійно ви робите поліпшення, плануєте високий рівень для запуску сайту, або працюєте з хвилеподібними імпульсами, можна досягти різних ефектів.

До тих пір, поки воно не припиниться, допускаються всі спроби і помилки, які рухаються в межах принципів пошукових систем. Звичайно, ми рекомендуємо постійну та професійну підтримку, щоб Google помітив, наскільки активним є ваш веб-сайт.

SEO агентство: витрати, вигоди та переваги

SEO агентство Цюріха є постачальником послуг і відповідно вирівнюється з вами як клієнт. Для цього об'єднані експертні знання та досвід, які можуть мати вирішальні функції. Кожен, хто знайомий з даною темою, може реально доглядати за ними окремо і надавати нові підходи до вирішення проблем.

Чи є підтримка експертів зараз хороша чи погана, дорога або дешева, не може бути узагальнена. Як і в кожній області, постачальники краще і гірше. Навіть "чорні вівці" можна знайти, тому що область дуже цікава багатьом прибульцям.
Тим більш важливо, щоб ви уважно вивчили потенційного партнера перед укладанням контракту. Ви економите багато неприємностей, якщо ви заздалегідь попросите довідки. Багато агентств також пропонують безкоштовний перший аналіз SEO якість також дуже відрізняється.

В якості найбільшого недоліку догляду SEO агентствами, витрати розглядаються більшістю клієнтів. Звичайно, послуга, яку виконує експерт, коштує грошей, що не відрізняється в інших сферах життя.

Але: Пошукова оптимізація - це інвестиція, а не безглузде витрачання грошей. Якщо ви плануєте свій бюджет на придбання техніки або сировини, то логічно, що ви потребуєте їх як відправну точку для вашої власної діяльності та послуг. Саме так працює SEO: якщо ви інвестуєте в одне місце, щоб краще оцінити себе, ви отримаєте нових клієнтів і отримаєте дохід.

Пошукова оптимізація: Ви визначаєте витрати!

Оптимізація веб-сайту займає значну кількість часу, щоб зробити результати видимими. Скільки потрібно, залежить головним чином від вихідної точки: які позитивні аспекти вже відображає ваш сайт? Чи можна дотримуватися попередніх заходів SEO? Або ваш веб-сайт в "Google Sandbox" і повинен бути воскреслий після покарання?

Нарешті, пошукова оптимізація завжди означає зусилля та інвестиції. Чи це ваш час, інвестування в дослідження, навчання і реалізацію, або час призначеного експерта, ви платите - це залежить від вас.

Інвестуйте в майбутнє

Хоча ця фраза звучить дуже патетично, вона все ще вірна. Пошукова оптимізація, безумовно, варто, багато клієнтів SEO вже переконані в цьому.

Якщо ви хочете почати оптимізувати свій сайт, SEO агентство Zurich буде раді допомогти вам. Ми представляємо Вам адаптовану концепцію для сталого поліпшення Вашого сайту та рейтингування. Захоплення: Наша пошукова оптимізація не є вільною. Ми набираємо бали з досвідом, амбіціями та успіхом!

Ви лисиця?
Що ви можете зробити самі?
Нескінченна оптимізація = нескінченне зусилля?
Ви лисиця?
Що ви можете зробити самі?
Питання в тому, що ви робите з цими даними?
Що ви робите і які послуги ви пропонуєте?
Чи є у вас якісь цікаві особливості?
Ак, доки насправді?
Нескінченна оптимізація = нескінченне зусилля?