Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація і просування сайтів (SEO)

  1. Ніяких гарантій і швидкого ефекту
  2. Вам «шашечки» чи гроші?

Яндекс визначає пошукову оптимізацію як ряд меро - ємств, «дозволяють поліпшити уявлення сайту в ре - результатах пошуку і підвищити його ефективність для бізнесу».

Ніяких гарантій і швидкого ефекту

Всупереч пошукових систем, SEO-компанії часто гарантують клієнтам знаходження сайту в топах. Це помога - ет продати послугу оптимізації, але на позиції в результатах пошуку і переходи на сайт ніяк не впливає.

Пошукова система видає посилання на найбільш інформативність - ні, зручні і відповідні запиту користувача стра - ниці. Яке місце посяде серед них ваш сайт - визначить алгоритм ранжирування. Він зовнішньому впливу не підвладні - дружин і нікому ніяких гарантій не дає :-) Швидкого ефекту теж не обіцяє, бо надто повільний.

Вам «шашечки» чи гроші?

Яндекс   визначає   пошукову оптимізацію як ряд меро - ємств, «дозволяють поліпшити уявлення сайту в ре - результатах пошуку і підвищити його ефективність для бізнесу»

Наші клієнти часто намагаються розгадати алгоритми роботи пошукових систем. Ми радимо не витрачати на це час: форму - ли ранжирування враховують сотні пара - метрів і постійно змінюються. Звіти про підсумки оптимізації набагато простіше :-)

Подивитися фінансові результати

Вам «шашечки» чи гроші?