Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація інтернет-магазину

Напевно, вже важко знайти успішний інтернет-магазин, який би не використав у своїй маркетинговій стратегії seo - просування. Цей канал залучення клієнтів здатний забезпечити великий трафік саме цільових клієнтів. А при грамотній роботі фахівців, і грошові витрати на одного відвідувача не будуть такими вже захмарними. Але для того, що б цей інструмент маркетингу працював правильно, як завжди, потрібні знання і вміння майстра. Самостійно здійснювати сео просування інтернет-магазину дуже складно. І справа навіть не в тому, що це відніме у вас багато часу. Справа саме в професіоналізмі і в чіткому розумінні, що і навіщо потрібно робити. В інтернеті можна знайти купу літератури і сотні сайтів з порадами про те, як самостійно здійснити seo - просування інтернет-магазину і багато власників інтернет-магазинів чесно намагаються їх дотримуватися. Як правило, всі ці спроби закінчуються повним провалом, витраченим даремно часом і навіть викинутими даремно грошима. Просування інтернет-магазину, як і будь-який інший вид маркетингу вимагає, по-перше, ретельного попереднього аналізу вашого сайту і вашої ринкової ніші. А по-друге, ясного розуміння мети всіх ваших дій. Напевно, вже важко знайти успішний інтернет-магазин, який би не використав у своїй маркетинговій стратегії seo - просування

Топові місця в пошукових системах.

Топові місця в пошукових системах

Підвищення трафіку сайту і розширення складу аудиторії.

Підвищення трафіку сайту і розширення складу аудиторії

Підвищення довіри з боку покупців.

Компанія Ritm-Z пропонує вам не витрачати даремно свій час і свої сили, а відразу ж довіритися нашим фахівцям, що б seo - оптимізація інтернет-магазину точно принесла вам бажаний результат. Зрозуміло, що більшість підприємців хочуть, що б їх інтернет-магазин потрапив у видачі пошукових систем в десятку лідерів по певних ключових запитах. Але для цього доведеться чимало попрацювати і чекати миттєвої віддачі не варто. Якщо ж якийсь агентство або фрілансер обіцяє вам досягти такого результату за тиждень - не вірте. Нічого не вийде, і, швидше за все, з вас просто будуть тягнути гроші.

Отже, ви прийшли в компанію Ritm-Z. Наша робота почнеться з ретельного і детального аудит - аналізу вашого сайту. Тільки після проведення аудиту, наші фахівці нададуть вам чіткий і докладний звіт, в якому будуть вказані всі існуючі помилки в роботі вашого сайту, рекомендації по їх усуненню, і план по зовнішній і внутрішній оптимізації вашого сайту.

Як правило, внутрішня оптимізація починається з юзабіліті інтернет-магазину. Тобто, з оцінки зручності вашого сайту для відвідувачів. Детальніше про цю послугу ви можете прочитати на відповідній сторінці нашого сайту, тут , Тому повторюватися не будемо. Але докладніше поговоримо про контент вашого сайту. Саме ключові слова, вставлені в тексти, допомагають рухати ваш сайт в пошукових системах. Написати правильний сео текст для інтернет-магазину так, що б він легко читався, але разом з тим і виконував основне завдання - привертав клієнтів по ключових запитах, це ціле мистецтво. Недарма досвідчені копірайтери стоять дуже дорого, а їх тексти користуються таким шаленим попитом. Ключові запити бувають високочастотними, низькочастотними і середньочастотними. Залежно від того, скільки ви готові витратити на свій контент, і як швидко бажаєте результатів, фахівці компанії Ritm-Z запропонують вам варіанти використання запитів, розкажуть і наочно пояснять плюси і мінуси кожного з них і тільки після затвердження обраного плану дій приступлять до оптимізації сторінок вашого інтернет-магазину. У нашому штаті працюють кращі копірайтери, з великим практичним досвідом, здатні не просто написати текст на задану тему, а й зробити його по-справжньому цікавим і легко читаним. Крім seo_спеціалістов і копірайтерів, вам обов'язково будуть потрібні веб-програмісти і дизайнери, які виправлять помилки в роботі і оформленні вашого сайту. І такі фахівці теж є в штаті компанії Ritm-Z.

Перед тим, як почати роботу з просування вашого сайту, варто ще визначитися, який саме пошуковик вас більше цікавить - Яндекс, Google або інший Перед тим, як почати роботу з просування вашого сайту, варто ще визначитися, який саме пошуковик вас більше цікавить - Яндекс, Google або інший. Всі пошукові системи мають свої особливості, і їх обов'язково потрібно враховувати при складанні плану робіт по просуванню сайту.

Отже, всі потрібні сторінки вашого сайту оптимізовані, індексовані і належним чином оформлені. Всі помилки прибрані, юзабіліті ідеально, сайт рухається вгору. Думаєте, на цьому все скінчиться? Зовсім ні, справжня робота тільки починається, в справу вступає аналітики. Фахівці компанії Ritm-Z починають вивчати статистику переходів на ваш сайт. Виявляються запити, що вийшли в Топ-10, але не дали переходів на ваш сайт. Виявляються занадто дорогі запити і запити, за якими немає конверсій і так далі. На підставі отриманих даних і триватиме seo - просування вашого інтернет-магазину.

Паралельно з усіма цими процесами, наші маркетологи підберуть для вас потрібні майданчики для розміщення на них посилань на ваш інтернет-магазин, сформують оголошення для контекстної реклами (якщо ви виявите бажання скористатися нею), спланують розміщення банерної та медійної реклами в разі потреби. І це все - тільки видимий краєчок робочих процесів, який потрібен для того, що б просунути ваш інтернет-магазин. Сео просування займає достатню кількість часу, але результат, якщо він є, виправдовує всі вкладені сили і засоби. Звертаючись до компанії Ritm-Z ви можете бути стовідсотково впевнені в тому, що результат буде. Якщо ви хочете докладніше дізнатися про послугу seo - просування від нашої компанії, залиште замовлення або зателефонуйте нам.


Думаєте, на цьому все скінчиться?