Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація | Маркетинговий пошук | Місцевий SEO, КПП, веб-дизайн в Бірмінгемі, Ала.

  1. Що таке пошукова оптимізація?
  2. Еволюція SEO
  3. Вибір ключових слів для SEO: Правильні слова для шукачів права
  4. Присвячений SEO
  5. Що таке етичний SEO і навіщо мені це потрібно?
  6. Чому вам потрібна етична компанія SEO

Ваш веб-сайт буде дружнім пошуковим ботом з нашими етичними послугами пошукової оптимізації, які є доступними та ефективними. Ми є компанією з інтернет-маркетингу з більш ніж 12-річним досвідом в пошуковій оптимізації і Керування КПП .

Ваш веб-сайт буде дружнім пошуковим ботом з нашими етичними послугами пошукової оптимізації, які є доступними та ефективними Що таке пошукова оптимізація?

Пошукова оптимізація або SEO - це процес, за допомогою якого пошукові системи відповідають найбільш релевантному вмісту для пошукових запитів. Однак, як власник сайту, ваша робота полягає не в тому, щоб задовольнити тільки пошукових роботів, це

переконати потенційних клієнтів стати клієнтами. Таким чином, SEO є делікатним, виснажливим танцем, що робить вміст ваших веб-сторінок легким для читання і для інших людей, і для пошукових систем.

Пошукова оптимізація компанії може збільшити обсяг і якість трафіку на ваш сайт. The Процес SEO передбачає поєднання стратегій "на сторінці" та "стор.", спрямованих на підтримку ваших бізнес-цілей. Видимість в пошукових системах підвищить рівень експозиції вашого бренду в Інтернеті, збільшуючи трафік сайту, час на сайті та переходи.

Еволюція SEO

Послуги з оптимізації пошукових систем розвивалися. Кілька років тому, SEO-компанії говорили більше про мета-ключові слова та описи, але тепер ви, ймовірно, почуєте більше про сигнали соціальних медіа та персоналізований пошук. Останнім часом Google робить багато оновлення свого алгоритму пошукової системи, і багато стратегій SEO, які працювали кілька місяців тому, зараз неефективні. Якщо ви покладаєтеся на застарілу тактику SEO, ви, ймовірно, ставите свій рейтинг до ризику.

Доброю новиною є те, що слідування найкращим практикам SEO є процесом, який може реально поліпшити ваш бізнес. Якщо ви регулярно публікуєте хороший, своєчасний вміст, швидко завантажуєте завантаження веб-сайту, створюєте хороший досвід для своїх відвідувачів і спілкуєтеся з клієнтами в соціальних мережах, ви, швидше за все, зможете досягти успіху і порадувати роботів пошукових систем. Однак цей процес може бути важкою роботою і трудомістким. Але врахуйте це: якщо ваші конкуренти це не роблять, у вас є перевага. Якщо вони є, а ви не є, то поговоріть зі мною.

Вибір ключових слів для SEO: Правильні слова для шукачів права

Як власник бізнесу, ви, без сумніву, вже прийшли до висновку, що пошукова оптимізація (SEO) має важливе значення для отримання вашого бізнесу в Інтернеті. Однак, які ключові слова підходять для вашого бізнесу?

70% користувачів натискають на органічні результати, 53% органічних пошукових кліків переходять на перше посилання, а найголовніше - 75% користувачів ніколи не переходили за першу сторінку.

Джерело: годинник пошукової системи

Існує багато факторів SEO рейтингу враховувати в дослідженнях ключових слів, таких як глобальна популярність, конкурентоспроможність цих ключових слів у вашій галузі, і наскільки добре ці ключові слова збігаються зі змістом вашого веб-сайту. Природне схильність може полягати в тому, щоб ваш бізнес набрав найвищий обсяг пошуку, як правило, один або два терміни, так звані "головні терміни". Процес переходу на одну з сторінок результатів пошуку часто може бути довге і дороге підприємство. Крім того, великі обсяги пошукових термінів, які не є цілеспрямованими і представляють ранні етапи досліджень в Інтернеті, отже, "фаза досліджень". Ці пошуки зазвичай мають більш високі показники відмов і нижчу взаємодію на вашому веб-сайті.

Вам набагато краще розпочати свою стратегію SEO, зосереджуючись на так званих пошуках "довгого хвоста" (3, 4 або 5-слово) пошукових запитів, які мають меншу конкуренцію і представляють користувачів, які знаходяться в дослідженні пізнього циклу або купують фази. Іншими словами, вони зробили дослідження і знають, чого вони хочуть, і, отже, ви повинні бути в змозі захопити їх.

Які ключові слова ви намагаєтеся націлити? Чи є це назва вашої компанії чи це ім'я елемента у вашому меню, якщо ви ресторан? Що ви шукаєте, і що більш важливо, що люди насправді шукають його? Ви можете бути найвищим цільовим, найбільш оптимізованим результатом для фрази, але якщо ніхто не шукає його, ви не збираєтеся отримувати трафік.

Наприклад, короткий пошук "адвоката Бірмінгема" є набагато менш цілеспрямованим, ніж "адвокат з корпоративного податку з Бірмінгема. короткі пошуки - ви, швидше за все, займете занадто багато невідповідних запитів; люди, які шукають тілесні травми, кримінальну оборону, банкрутство тощо. Набагато краще зосередити свої зусилля на користувачах, які найчастіше можуть перетворити або дізнатися всередині.

Як частина нашого консалтингового процесу SEO, ми допомагаємо визначити, які ключові слова найімовірніше знайдуть правильний баланс між залученням трафіку до веб-сайту вашого підприємства та перетворенням цього трафіку на кваліфікованих клієнтів. Будь-яка хакерська інтернет-маркетингова компанія може надіслати вам трафік, щоб роздувати власні результати, але чи це хороший трафік для вас?

І в кінці дня, це якість трафіку - не рейтинг - що має значення. Насправді, існує таке поняття, як містифікація рейтингу ( читайте більше тут ). Незважаючи на те, що оновлення алгоритму пошукової системи суттєво змінили методи SEO протягом останніх трьох років, це не змінює той факт, що найефективніший спосіб залучити відвідувачів до вашого сайту за найнижчою ціною - створити органічні реферали пошуку вашого сайту.

Присвячений SEO

Я повинен бути чесним і сказати, що це турбує мене так багато людей в даний час стверджують, що мають досвід роботи з SEO, з тільки поверхневого рівня розуміння і туманні уявлення про те, як реалізувати, передавати себе як експерти. Сумним є те, що вони часто роблять непоправну, серйозну шкоду власникам сайту, які потрапляють на поле. Прапор був присвячений SEO більш ніж 8 років, і має широкий портфель робіт з точки зору збільшення органічних рефералів пошуку та переходів на веб-сайті.

Кожна послуга інтернет-маркетингу, яку ми пропонуємо, має SEO вершину розуму - від спеціальний веб-вміст до чуйний веб-дизайн і маркетинг соціальних медіа . Чорт, навіть наш Послуги з управління КПП функція як засіб інформування фази відкриття SEO. Камінь Консалтинговий процес SEO передбачає розробку вашого веб-сайту, тому він добре підходить для націлених ключових слів в межах органічних або "природних" результатів пошуку в пошукових системах "великої трійки": Google, Bing і Yahoo.

Що таке етичний SEO і навіщо мені це потрібно?

Етичні SEO або, White Hat SEO використовує методи, які зосереджені на залученні людської аудиторії, а не той, який призначений для залучення пошукових систем. Остання версія іноді називається SEO Black Hat, яка використовується деякими веб-дизайнерами для створення максимального прибутку за короткий проміжок часу, з використанням методів набивання ключових слів, невидимого тексту та дверних сторінок. Ці методи не слідують правилам пошукової системи і можуть бути заборонені.

Таким чином, якщо ви зацікавлені в довгострокових інвестиціях, не кажучи вже про погану ділову репутацію, використовуйте методи етичного SEO.

Перше правило наступного етичного SEO полягає в тому, щоб написати вміст, який читач людини дійсно буде насолоджуватися. Це збільшить свою популярність у довгостроковій перспективі, заохочуючи читачів сподобатися на Facebook або надіслати його на Twitter. Раціональне використання популярних ключових слів, не вдаючись у формування ключових слів, також є важливим. Інструмент аналізу ключових слів є важливим для визначення того, наскільки видатний ваш сайт з'явиться на різних пошукових системах. Однак ключові слова мають бути релевантними для представленого вмісту.

Використання зворотних посилань і техніки побудови посилання також є обов'язковими. Більшість веб-сайтів і повідомлень у блогах містять кнопки, які дозволяють читачам публікувати вміст у соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter і Google+. Останні дослідження показують, що посилання на соціальні медіа можуть створювати популярність сайту в пошукових системах з плином часу.

Відняти це те, що етичний SEO має бути кращим, не тільки тому, що це етичний, але тому, що він дає кращу вигоду з плином часу.

Чому вам потрібна етична компанія SEO

У день, коли пошукові системи найчастіше є найефективнішим способом для людей натрапити на ваш сайт, люди намагалися знайти різні способи маніпулювання тими результатами, щоб отримати їхню сторінку якнайвищі в рейтингу пошуку. Хоча SEO є дико складним і постійно мінливим полем, більшу частину часу методи, які використовуються в гонитві за нею, підпадають під дві категорії: Чорна капелюх SEO та SEO.

Коротше кажучи, різниця між цими двома способами полягає в тому, що методи чорної капелюху є способами, які люди намагаються використовувати Google, Bing або Yahoo, використовуючи їхні алгоритми пошуку. Прикладами цього є використання програмного забезпечення, що автоматизує процес створення посилань і подання статей на нічого не підозрюють веб-сайти, блоги та форуми тільки з метою встановлення зворотних посилань; У більшості випадків статті не є навіть читабельними і є просто переплутаним безладом відповідних ключових слів.

Методи білої капелюха - це способи отримання більш високого рейтингу сторінки, роблячи все законно. Прикладом цього, замість того, щоб частина програмного забезпечення представити статті на випадкових веб-сайтів, щоб встановити зворотні посилання, зворотні посилання встановлюються органічно, люди насправді ділитися ними через Інтернет.

Це було відомо на деякий час, що пошукові системи ставлять особливе значення в поширенні зворотних посилань, що вказують на будь-який веб-сайт. Є безліч агентств, які пропонують свої послуги, допомагаючи веб-сайтам в їхніх зусиллях SEO, тільки для використання програмного забезпечення для спаму, щоб зробити всю роботу за них. Коли пошукові системи дізнаються про це - тому що вони будуть - вони в кінцевому підсумку штрафують сайт, фактично знижуючи свою позицію в рейтингах пошуку для даного ключового слова. Це особливо тривожить для нічого не підозрюють власника веб-сайту, оскільки вони в кінцевому рахунку той, який страждає на чорні капелюхи методів, що використовуються агентством вони найняли.

На цьому етапі власник веб-сайту застряг із трудомісткою і виснажливим завданням, щоб кожна з сотень або тисяч поганих якісних зворотних посилань більше не підлягала покаранню за погану практику вищезгаданого агентства.

Спроба обробляти SEO для вашого власного сайту є технічно можливим, але через криву навчання, пов'язану з впровадженням найкращих практик і часу, який знадобиться, щоб ознайомитися з ними, часто набагато краще замислити його на етичних фахівців, які можуть зробіть це за вас. Якщо ви хочете знати, як ми можемо це зробити для вас, то повідомте нам про це і ми будемо більш ніж раді пояснити це.

Дякуємо, і ми з нетерпінням чекаємо від вас!

Що таке пошукова оптимізація?
Що таке пошукова оптимізація?
Однак, які ключові слова підходять для вашого бізнесу?
Які ключові слова ви намагаєтеся націлити?
Чи є це назва вашої компанії чи це ім'я елемента у вашому меню, якщо ви ресторан?
Що ви шукаєте, і що більш важливо, що люди насправді шукають його?
Будь-яка хакерська інтернет-маркетингова компанія може надіслати вам трафік, щоб роздувати власні результати, але чи це хороший трафік для вас?
Що таке етичний SEO і навіщо мені це потрібно?