Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація Мюнхен: SEO не є магічною роботою для нас

 1. Пошукова оптимізація стосується назв сторінок, ключових слів і описів
 2. SEO є важливим ремеслом
 3. Ми любимо робити вашу пошукову оптимізацію. У Мюнхені та інших місцях. І ми з нетерпінням чекаємо цього!
 4. Якщо ви хочете ефективно покращити розташування Google ...

Більшість наших клієнтів у Мюнхені, Баварії та по всій Німеччині

 • малі та середні підприємства (МСП)
 • соціальні організації та установи .

Ми вже давно погодилися з ними: достатньо створити красиво оформлені сайти. І що це вже обмерзання торта, якщо клієнти можуть керувати цими веб-сайтами за допомогою простої у використанні системи управління контентом. Але одного разу наші клієнти хотіли більше ...

... і магічне слово " пошукова оптимізація "!

Пошукова оптимізація стосується назв сторінок, ключових слів і описів

Рейнхард Мор, SEO-контакт для компаній і громадських організацій

Пошукова оптимізація? Або англійською мовою: пошукова оптимізація (коротке: SEO)? Ми дійсно думали, що це дияволські речі. Або хоча б для чарівної роботи. Але оскільки все більше наших клієнтів - не тільки в Мюнхені - просили його, ми незабаром розібралися з назвами сторінок, описами та ключовими словами.

Оскільки існують нескінченні незрозумілі умови навколо пошукової оптимізації, ми спочатку зібрали список - і запитали цей список SEO доступний для наших клієнтів тут , І тоді ми нарешті запропонували пошукову оптимізацію. З сильною компетентністю і дивовижним успіхом!

На сторінку "Наша пропозиція для Вас"

SEO є важливим ремеслом

 • Ми наполегливо працювали, з'ясували, що пошукова оптимізація не є дьявольським матеріалом. Але важливий і значущий ремесло. На користь наших клієнтів, ми застосували це ефективно і успішно від Мюнхена до Гамбурга. І успіх підтвердив нас правильно!
 • З Reinhard Mohr успішно на дорозі Google на шляху. Видно в Нюрнберзі.

  Усі сторінки, які ми шукали як пошукові оптимізатори, опинилися на сторінці пошуку 1 або 2 у Пошуку Google.
 • Тому пошукова оптимізація стала цікавою та важливою пропозицією для нас ...
 • ... і для наших клієнтів у Мюнхені і по всій Німеччині справжня "грошова перевага"!
 • А щоб показати жити, як працює SEO, ми надіслали цю сторінку - яку ви зараз читаєте - ключовими словами SEO "пошукова оптимізація Мюнхена" на довгому шляху через списки результатів пошуку Google!
 • Після 180 днів результат був приголомшливим: # 6 на сторінках результатів пошуку Google 1 (наразі: # 3).
 • Результат (велика SEO самореклама) дозволяє нашим клієнтам з Мюнхена і по всій Німеччині у нашому заключному звіті на сторінці "З 200-го місця до 6-го - через SEO" детально прочитати.
 • Оскільки цей експеримент у форматі SEO був настільки успішним, ми опишемо з листопада 2016 року на наступній сторінці Що "швидкість" і "пошукова оптимізація" мають відношення один до одного.
 • А з кінця 2016 року пошукова оптимізація на сайті reinhardmohr.de стала найважливішим бізнес-сектором ...
 • ... що в свою чергу доводить, що SEO не є диявольським, а скоріше небесним!

Якщо ви хочете, щоб ви знайшли на Google (і хто не хоче, що ...), то просто запитайте нас про наш досвід SEO, поради та успіхи :. (Дзвінок ще швидший: 089/89220712 )

Ми любимо робити вашу пошукову оптимізацію.
У Мюнхені та інших місцях.
І ми з нетерпінням чекаємо цього!

Ви хочете слідувати живим, як працює компетентна пошукова оптимізація? Потім прочитайте на нашій наступній сторінці SEO на! Натисніть!

На сторінку "SEO follow live"

Якщо ви хочете ефективно покращити розташування Google ...

... тоді, звичайно, ми рекомендуємо відвідати Сторінка з нашою дешевою пропозицією SEO:

На сторінку "Наша пропозиція для Вас"

Короткі пояснення SEO

 • Органічний рейтинг пошукової системи = "Результати органічного пошуку" стосується всіх результатів на сторінках результатів пошуку Google, які не є оголошеннями. Для «нормального» шукача це, звичайно, найцінніші результати.
 • Responsive Webdesign = Створення веб-сайту, який гарантує, що сторінки читаються на всіх пристроях. Пошукові системи, такі як Google, віддають перевагу чуйному веб-дизайну для запитів, зроблених за допомогою мобільних телефонів і планшетів, а також краще розміщувати "відповідні сторінки" у списках результатів.
 • Персоналізовані результати пошуку = Імовірно, жодні два пошукові запити Google з однаковими термінами не дають однакових результатів пошуку. Тому що з 2009 року Google надає індивідуальні результати пошуку. Залежно від того, чи ви живете в Мюнхені чи в Аугсбурзі, що ви шукали, яка ваша поведінка в пошуках Google ...
  ... показує інші результати пошуку Google!
 • UX = Досвід користувача. Таким чином, користувальницький досвід (або також керівництво користувача) на вашому сайті. Чим зручніше користувач відчуває на своєму веб-сайті, тим довше він залишається - Google реєструє це і дає вам SEO переваги!
 • Matt Cutts = Співробітник Google (але ми не знаємо, якщо це те, що він насправді називається), який з'являється в коротких відео. А хто потім представляє основні погляди на пошукову оптимізацію. Одна з дуже, дуже мало можливостей отримати заяви Google про SEO. Метт Каттс - це свого роду "Wizzard of SEO" ...
 • Панда, пінгвін і колібрі - не зоопарк. Але назви найважливіших оновлень Google Algoritmus останніх років. Panda, Penguin і Hummingbird (оригінальні оновлення назв в кінці) переконалися, що високоякісний вміст веб-сайту отримав високу вагу.
 • Pigeon and Possum - Так, точно, більше оновлень Google! Зокрема, голуб (= Pigeon) і опосум (= Possum) повинні забезпечити, щоб результати локальних пошуків були виважені вище. Таким чином, місцева близькість шукача до результату пошуку тепер відіграє більшу роль. Дуже приємно, якщо ви шукаєте наприклад "Biergarten" в Мюнхені - але додатковий виклик SEO для пошукових оптимізаторів.
 • Фред - як Фред Флінстоун зі старих карикатур! Назва останнього оновлення Google для алгоритму пошуку за березень 2017 р. "Fred" - це сортування цих веб-сторінок з результатів пошуку, які були створені для розміщення рекламного простору. З точки зору SEO, Фред дуже вітається!
 • Оптимізація на сторінці = Всі роботи з пошукової оптимізації, виконані за змістом сторінки. Набагато важливіше для SEO, ніж позафізична оптимізація.
 • Page Title = Назва сторінки - для Gaaaanz важливо.
 • Ключові слова 1 = Один з найбільш незрозумілих термінів оптимізації пошукових систем. Насправді, ключові слова - це лише кілька слів, які шукачі в Google входять, щоб знайти те, що вони хочуть. Ці ключові слова повинні бути визначені - наприклад, просто задумавшись про потреби клієнтів. Ніякої чарівної роботи!
 • Ключові слова 2 = Важливе ключове слово для пошукової системи (див. Розділ> Ключові слова 1). Має відбуватися природно, потім кілька разів на власному боці. Приклад: "SEO Munich", якщо ваші клієнти сидять в Мюнхені і шукають когось для пошукової оптимізації.
 • Description = Короткий опис сторінки. Використовується Google, але не оцінюється.
 • Пошукова оптимізація в системі управління контентом = Якщо ви використовуєте нашу систему управління контентом (яку ми настійно рекомендуємо ;-)), то ви можете зробити багато для вашого сайту з точки зору пошукової оптимізації. Наша CMS дозволяє легко вводити, наприклад, назву сторінки та опис. Ці поради можна знайти тут, на форумі Рейнхарда Мора " SEO в системі управління контентом ».
 • Metadata = Записи в "голові" сторінки, область, яку браузер не відображає глядачеві. Але метадані оцінюються Google і іншими пошуковими системами і приймають рішення про розміщення сторінки.
 • Structured Data = Додаткові метадані на веб-сторінці. Приклад: Ви надаєте онлайн рецепти приготування їжі. І додайте "структуровані дані", щоб показати Google за кожним рецептом, що таке "інгредієнти", який "час приготування" і що "кількість калорій". Google любить структуровані дані - не тільки за рецептами!
 • Content = Вміст сторінки (вона повинна бути англійською в ці дні ...). Власне кажучи: текст. І цей текст високо оцінений пошуковими системами. Чим більш змістовний і цінний вміст, тим краще рейтинг Google.
 • Off-page Оптимізація = Всі SEO роботи, які не робляться на зміст сторінки. Але на інших серверах або інших веб-сайтах на користь оптимізованої сторони потрібно зробити.
 • Створення посилань = збирайте посилання, які ведуть до вашої домашньої сторінки - це дуже добре для пошукової оптимізації!
 • Покупка посилань = НІКОЛИ не купуйте посилання на ваш сайт. Іноді ви отримуєте дешеву пропозицію з Китаю або Росії. Але Google помітить, що рано чи пізно і безжально покарає ваш сайт!
 • Інтернет-каталоги = онлайн-каталоги, в яких ви можете зареєструвати свій власний веб-сайт. Деякі витрати на оплату. Хороші каталоги Інтернету допомагають у пошуковій оптимізації, пошкоджують погано.
 • Соціальні сигнали = Google не оцінює безпосередньо публікації та діяльність Facebook для розміщення веб-сторінки у своїх списках результатів. Тим не менш, "соціальні сигнали", здається, пов'язані з успіхом SEO - але експерти все ще обговорюють його. Отже: власні Facebook дії не зашкодять, але можуть виявитися корисними.
 • Google My Business = Ще одна прихована служба від Google. Тут можна зареєструвати свою компанію безкоштовно - це дуже допомагає в пошуковій оптимізації (не тільки в Мюнхені). І рано чи пізно приносить бажаний запис компанії на Google Maps.
 • Карти Google = Карта служби Google. Побачити себе там дуже добре для его. А також для SEO! Схоже, існує взаємозалежність: хороший веб-сайт містить запис на карті Карт Google. І вхід на карту Карт Google допомагає веб-сайту.
 • Google Plus = власна соціальна мережа Google. Будучи активними, немає вимоги до хорошого рейтингу в списку результатів пошуку Google. Тим не менш, це здається корисним для пошукової оптимізації для вашого власного веб-сайту.
 • Page Speed = "Швидше завжди краще", безумовно, є девізом Google для операторів веб-сайтів - і, таким чином, також для оптимізаторів пошукових систем. Але Google також вимагає "правильної швидкості" в потрібному місці (див. Fast Server I і II )!
 • Швидкий сервер I = Google вимірює "час відповіді" сервера, який хоче завантажувати сторінку. Чим швидше реагує сервер, тим краще оцінюється сторінка. Дуже добре - але навіть краще в очах Google - це "Час відгуку сервера" 0,2 секунди.
 • Швидкий сервер II = "Час завантаження сторінки" також є важливим критерієм SEO. Google вимірює час, протягом якого повна сторінка надсилається від сервера до одержувача (фотографії, HTML-код, код Javascript). Короткий час завантаження корисний для пошукової оптимізації; вони дають кращі місця розташування. Половина секунди на сторінку - це нормально.
 • Розставляйте пріоритети видимого вмісту = Google нагороджує сайти з кращим рейтингом, якщо сервер віддає перевагу вмісту "у верхній частині сторінки". Потім переглядач сторінок може почати дивитися на сторінку - і нижню половину сторінки можна перезавантажити у всьому світі.
 • AMP = Прискорені мобільні сторінки: відносно новий проект з відкритим кодом, який робить веб-сайти особливо швидкими завдяки своїй індивідуальній, економічній конструкції. Google підтримує проект і нагороджує операторів сайту, які використовують швидкі сайти AMP. Для SEO це мрія!
 • JavaScript = Проста мова програмування, яка обробляє всілякі маленькі функції на веб-сторінці. JavaScript слід використовувати економно, якщо взагалі. Оскільки деякі скрипти - отже мініпрограми Java-скриптів - спочатку повинні бути завантажені зовні. А це може зайняти ...
 • Знову ж таки, jQuery = jQuery - це спеціалізована бібліотека JavaScript (кілька готових компонентів JavaScript, так би мовити) для фантазії на одній сторінці. У сенсі SEO тут ще більше стриманості, ніж чистий JavaScript. Причина: Пакети даних jQuery збільшують час завантаження. А що в свою чергу - вгадали - Google не любить ...
 • Сервер хостингу = Вам не доведеться ставити у вашому офісі у Мюнхені ультрасучасний сервер. Краще і в основному дешевше для SEO є хостинг контрактів.
 • Apache = No Indian. Але назва найпоширенішого у світі веб-сервера, який доставляє веб-сторінки до браузера.
 • robots.txt = Немає робота. Але невеликий текстовий файл на сервері. Він показує Googlebot та інші пошукові системи, в яких областях можна шукати - а які ні! Будівництво досить просте; і ми з радістю пояснюємо, що має бути там і де повинен бути файл :!
 • Спільний хостинг = Ви не орендуєте повний сервер. Але тільки "акція" на великому, швидкому сервері. Досить для пошукової оптимізації в основному і дуже дешево мати.
 • http або https = "http" означає Hiper t ext Tr ansfer P rotocol. Це "нормальний" варіант для передачі веб-сторінок. "Https" означає Hiper T extransperment. Https перекази про дані банківського рахунку. Google також нагороджує звичайні веб-сайти, які використовують https - що перетворюється на кращі рейтинги в пошуковій оптимізації.
 • Інструменти Google для веб-майстрів = набір онлайнових програм, які Google надає безкоштовно для пошукової оптимізації. Це дозволяє веб-майстру переглядати та покращувати ефективність свого сайту в Пошуку Google.
 • Консоль пошуку = нова назва Google для Google Webmaster Tools.
 • Маркетинг в пошукових системах (SEM) = загальний термін для пошукової оптимізації (SEO) і реклами в пошукових системах (платні оголошення Google, SEA). Як рівняння: SEO + SEA = SEM.
 • SEA = пошукова система. Це не що інше, як платні оголошення, які Google відображає вище чи нижче результатів "органічного" пошуку.
 • AdWords = власна рекламна програма Google. За порівняно невеликі гроші ви можете перетворити невеликі текстові оголошення на або під "органічними результатами пошуку".
 • Пошукова мережа Google = Якщо ви створюєте власні оголошення за допомогою AdWords, ви можете вказати, чи відображаються вони лише на власних пошукових сайтах Google (у "Пошуковій мережі Google" - GSN) або в "Медійній мережі Google" - GDN.
 • Медійна мережа Google = Ви можете також переглядати свої об'яви AdWords приблизно на 2 мільйонах партнерських сайтів Google. Разом вони формують "Медійну мережу Google" - GDN. Ви, напевно, вже помітили ці маленькі текстові оголошення на всіляких веб-сайтах - тепер ви знаєте, як вони туди потрапили!
 • Google Analytics = Панель інструментів з інструментами (вона повинна бути знову англійською ...), яка генерує звіти. Ці звіти з вашої домашньої сторінки вказують, які відвідувачі поводяться, як вони там. І як відвідувачі взагалі туди потрапили - наприклад, через пошук Google. Google Analytics нічого не коштує. Проте, у заяві про конфіденційність вашого веб-сайту потрібно вказати, що ви збираєте ці дані - інакше вас можуть засудити в гіршому випадку.
 • Google MyBusiness = Ще одна безкоштовна пропозиція від Google: Ви можете зареєструвати свій бізнес у цій службі. Після цього - якщо він працює - відображається на Картах Google. І ви також отримаєте кілька плюсів пошукової системи для вашої домашньої сторінки.
 • Content = Створіть хороший вміст на своїх веб-сторінках, які цікавлять відвідувачів. Напишіть "вільний від печінки"! Принесіть тексти, для яких відвідувачі вашого сайту мають щось. І ви дійсно тільки після цього думаєте про те, як ви можете (може бути) оптимізувати ці тексти для трохи більше ...
 • Update = Якщо ви запитаєте мене (і досить часто шукачі SEO запитують мене ...), то часто оновлення домашньої сторінки дуже і дуже важливо для Google. Отже, якщо ви регулярно, часто і ретельно оновлюєте свою сторінку, і додаєте хороший новий вміст, Google віддасть перевагу вам за це - з дуже хорошим рейтингом у результатах пошуку!
 • Заголовок сторінки та опис сторінки = Це найважливіші мета-теги для кожної веб-сторінки. Якщо ви заповните їх правильно, то ви вже зробили багато успішної роботи SEO.
 • Keywords = Існує багато плутанини: Ви можете впевнено забути про мета-тег "keywords" в невидимій голові сторінки. Він не був оцінений пошуковими системами протягом багатьох років.
  Але "ключові слова" в сенсі "типових ключових слів", звичайно, повинні бути включені на вашу сторінку. Для футбольної сторінки, можливо, "штраф" буде хорошим ключовим словом - і ви можете поширити це ключове слово на сайт ...
 • WordPress = WordPress - великий інструмент для створення блогів. Або для тих, хто хоче створити дуже гарну домашню сторінку дуже швидко. Але навіть ризикуючи зробити мене непопулярним: якщо ви серйозно хочете бути успішним з вашим сайтом в SEO - обходитеся без WordPress. Я страждаю від майже всіх сайтів WordPress, які я хочу, щоб пошукова оптимізація ...

На сторінку "Наша пропозиція для Вас"

Або англійською мовою: пошукова оптимізація (коротке: SEO)?
Ви хочете слідувати живим, як працює компетентна пошукова оптимізація?