Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет.

  1. Для кого написана книга «Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет ».
  2. Joomla! Search Engine Optimization

Н і хто не очікував, що весь тираж першого видання книги «Пошукова оптимізація

Н і хто не очікував, що весь тираж першого видання книги «Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет »продадуть за півроку. Я отримав велике число відгуків і відгуків від читачів на книгу. Особливо радує те, що матірних серед них практично не було.

Хочу подякувати всім за відгуки. Особливо тих, хто писав, що автор нічого не розуміє в темі і ллє воду. Звичайно після таких відгуків продажу книги тільки ростуть, так само як і бажання автора поліпшити книгу.

У другому виданні книги «Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет »я спробував врахувати критику, яка була висловлена читачами і моїми колегами, також доповнити матеріал новими думками і ситуаціями з практики, які виникли за останній рік. Доповнення в основному торкнулися додатків. Також я доробив окремі глави, перевірив всі посилання і додав багато дрібниць.

Крім того, я додав ряд практичних вправ, так званий практикум. Зроблено це спеціально для того, щоб отриманий з книги знання не вивітрювалися з голови на наступний день, а також для підвищення якості засвоєння матеріалу. А вже виконувати ці вправи чи ні - особиста справа кожного читача.

Хай вибачать мене фахівці з SEO, але не дивлячись на критику, у другому виданні ви знову не знайдете правил покупки посилань в Sape і на аналогічних біржах, так як з моменту викладу цих правил до виходу книги вони втратять актуальності на 99,9%.

Сподіваюся, книга допоможе читачам зорієнтуватися в складному і суперечливому світі SEO.

Книжка «Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет »про філософію, принципах і методах досягнення продажів з сайту при використанні інструменту під назвою« пошукова оптимізація ».

У виданні я спробую викласти процес перетворення вашого сайту в інструмент продажів, розкрити всі етапи цього процесу, починаючи з моментів, що стосуються проектування сайту і закінчуючи моментами оцінки ефекту від проведених заходів по просуванню.

Оскільки методи просування сайту в пошукових системах досить швидко змінюються, з'являються нові, а звичні застарівають, в цій книзі не буде конкретних рецептів того, як досягти першого місця за запитом «образотворче мистецтво» або як купувати посилання в Sape. Чому? Тому що велика ймовірність того, що до моменту виходу книги описані методи досягнення успіху будуть вже іншими. А основні принципи і філософія завжди залишатимуться актуальними, незалежно від методів отримання посилань на сайт.

Для кого написана книга «Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет ».

Книга орієнтована в першу чергу на практикуючих фахівців з оптимізації, інтернет маркетингу, керівників інтернет-компаній, інтернет-маркетологів, розробників сайтів. Фахівцям з оптимізації книги допоможе систематизувати знання, а початківцю SEO оптимізатора - дізнатися багато нового і не наступати на граблі. Розробникам сайтів видання підкаже, як грамотно зробити сайт з урахуванням вимог пошукових машин. Маркетологам і керівникам відділів маркетингу книга розповість про те, як перетворити сайт в інструмент продажів, знову - таки не натикаючись на граблі. Керівникам підприємств, замислюються про збільшення продажів, книга розповість про те, у що можна перетворити ваш сайт і як вичавити з нього всі соки.

Книга може бути корисною і для майбутніх клієнтів послуг оптимізації сайтів, так як дозволить їм зрозуміти, як вести себе з підрядником, що треба і чого не треба робити.

У книзі вживаються спеціальні терміни, які багатьом можуть бути незрозумілі. Для цих читачів в додатку 13 є «Словник термінів і понять».

Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернеті | Іван Севостьянов | Купити книги | ISBN 978-5-459-01227-9

Практичний посібник з просування сайту в Інтернеті |  Іван Севостьянов |  Купити книги |  ISBN 978-5-459-01227-9

Завантажити книгу «Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернет »безкоштовно в ознайомлювальних цілях!

Дивіться також інші матеріали:

Joomla! Search Engine Optimization

Мацієвський Н.С. Реактивні веб-сайти. Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах.

Прохоренок Н. А. HTML, JavaScript, PHP і MySQL. Джентльменський набір Web-майстра.

Чому?