Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація сайту - разова послуга внутрішньої оптимізації

  1. Видимі результати оптимізації
  2. Що конкретно входить в разову оптимізацію?
  3. Вартість послуги

Є сумніви, що SEO може не бути ефективним і не дасть очікуваних результатів? Або просто немає бажання виділяти багато коштів на оптимізацію? Тоді ідеальним варіантом буде разова оптимізація сайту. Такий вид послуги має безліч переваг. Вона являє собою комплекс робіт, які проводяться одноразово. Послуга сприяє подальшому зростанню позицій сайту. Тепер сайт буде задовольняти всім вимогам пошукових систем.

Видимі результати оптимізації

Разовий вид послуги робить упор на внутрішні роботи по сайту. Кожне завдання, яке вирішує підготовка до просування, несе за собою позитивні наслідки для замовника:

✔ Пошукові системи дізнаються про сайт;

✔ Збільшується кількість відвідувачів сайту;

✔ Зростає авторитетність серед конкурентів;

✔ Сайт буде викликати довіру у відвідувачів, якщо він буде грамотний і зручний;

✔ Контент буде тільки якісним і корисним для читача або покупця;

✔ Завдяки великій кількості відвідувачів, легко формується клієнтська база;

✔ Відвідувачами буде виключно цільова аудиторія;

✔ Мінімальне вкладення в бізнес і максимальною ефективністю.

Перераховувати далі можна довго. Подальше просування сайту серед пошукових систем буде настільки простим, що майже не вимагає ні витрат часу, ні грошових. Процес разової оптимізації - це велика частина роботи для повноцінної розкрутки сайту. Ресурс буде випадати у видачі для безлічі різних запитів. Пошукова система обов'язково врахує це, і відновлення, втрачених з часом, позицій буде легким.

Пошукова система обов'язково врахує це, і відновлення, втрачених з часом, позицій буде легким

Що конкретно входить в разову оптимізацію?

Терміни виконання необхідних робіт залежать тільки від особливостей сайту. Але існують певні обов'язкові заходи для можливості подальшого повного просування ресурсу. У разову оптимізацію входять:

✎ SEO аналітика і технічний аналіз. Биті посилання не підходять вимогам пошукових систем, тому їх, як і інші зовнішні посилання в надмірній кількості, потрібно видалити. Коригування проблем з перенаправленням на сайті.

✎ Складання семантичного ядра. Підбір ключових запитів і їх правильний розподіл по сайту.

✎ Найбільше уваги звертається на контент. Сторінки будуть заповнені тільки якісним контентом. На етапі йде написання статей, їх розміщення. Вкрай важливо, щоб сторінки відповідали запитам відвідувачів.

✎ Підготовка текстів для пошукової системи. Вкрай важливо прописати кожен мета-тег, щоб пошуковик міг зчитувати інформацію. Етап включає виділення ключових слів у тегах: «title», «description», заголовки «h1», «h2», «h3». Після заповнення тегами, посадочні сторінки готові до аналізу пошуковими системами. Пошуковики, як Яндекс і Гугл надають багато уваги заголовку «h1», тому важливо підібрати такі назви для статей, які відразу розкажуть про інформативності сайту.

✎ Налаштування перелинковки на сайті. Так сайт стане зручніше для користувача, що помічають алгоритми перевірки пошукових систем. Так сайт буде займати кращі позиції в пошуковій видачі.

✎ Рекомендації для подальшого просування сайту. Коли сайт вже в ТОП видачі, займається ним вже сам автор. Але фахівці вкажуть в якому напрямку потрібно далі розвивати сайт.

Ось перелік необхідних дій, щоб внутрішня SEO оптимізація сайтів була повноцінною і працездатною.

Вартість послуги

Процес повної внутрішньої оптимізації не може бути швидким. Вся робота складна, трепетна, вимагає уваги, тому вартість послуги для кожного особистого ресурсу різна. На ціну впливає:

➤ Масштаб і структура веб-сайту.

➤ Особливості спеціалізації.

➤ Пошукові запити і їх кількість.

➤ Загальний обсяг необхідних робіт по сайту.

Фахівці оцінять всі особливості сайту, і, обговоривши з замовником необхідні дії, оголосять остаточну ціну. Від цього також залежать терміни роботи. Звичайно, щоб вивести сайт на кращі позиції, в нього потрібно вкластися, але разової оптимізацією можна добитися великих успіхів.

Або просто немає бажання виділяти багато коштів на оптимізацію?
Що конкретно входить в разову оптимізацію?