Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація (SEO) - (Google / Bing / Yahoo Search) - UMMS

  1. Що таке пошукова оптимізація?
  2. Історія успіху Центру генотерапії Horae
  3. Як оптимізувати свій веб-сайт для найкращих місць розташування результатів пошуку
  4. Ще потрібна допомога з SEO?

Що таке пошукова оптимізація

Що таке пошукова оптимізація?

Пошукова оптимізація (SEO) - це процес поліпшення видимості вмісту веб-сайтів в органічних (тобто не оплачених) результатах пошуку. Основна мета оптимізації для пошукових систем полягає в поліпшенні рейтингу і тим самим збільшенню трафіку на веб-сайті.

SEO зосереджена на двох основних напрямках: оптимізація на сторінці та поза сторінками. Оптимізація на сторінці стосується елементів веб-сайту, які складаються з веб-сторінки (наприклад, HTML, вміст і зображення). З іншого боку, оптимізація сторінок стосується створення зворотних посилань з іншими відповідними веб-сайтами в Інтернеті.

Успішна кампанія по пошуковій оптимізації, як частина поліпшень, буде ретельно відбирати релевантні ключові слова, які оптимізація на сторінці буде розроблена таким чином, щоб зробити її популярною для алгоритмів пошукової системи.

Історія успіху Центру генотерапії Horae

Тут, в ІТ-відділі UMass, наша команда щодня працює з різними клієнтами (департаментами, центрами, лабораторіями та ін.) Щодо вдосконалення своїх веб-сторінок для кращого розміщення результатів пошуку.

Один з наших нещодавніх проектів включав допомогу Центр генотерапії Horae покращувати свої сторінки для пошукових систем і розміщувати їх у трійці найкращих результатів. Після тісної співпраці з ними протягом декількох місяців ми були раді бачити, що наші колективні зусилля окупилися. Тепер, коли хтось шукає "Gene Therapy Massachusetts", їхній веб-сайт відображається як найкращий результат у Пошуку Google.

Тепер, коли хтось шукає Gene Therapy Massachusetts, їхній веб-сайт відображається як найкращий результат у Пошуку Google

Як оптимізувати свій веб-сайт для найкращих місць розташування результатів пошуку

Оптимізація веб-сторінок для кращого розміщення результатів пошуку - непросте завдання. Це вимагає відданості та відданості справі та може зайняти до декількох місяців, перш ніж ви побачите поліпшення місця розташування результатів пошуку. Однак, після оптимізації, ви будете впевнені, що люди зможуть знайти вас в Інтернеті і тим самим залучити трафік на ваш сайт.

Щоб допомогти вам у цьому, ми придумали список кроків, які ви можете слідувати і таким чином працювати над вашим SEO. Виконайте наведені нижче дії і не забудьте звернутися до нас, якщо вам потрібна допомога на цьому шляху:

Крок 0: Ознайомтеся з основними напрямками вдосконалення (Контрольний список SEO)

Крок 1. Визначте важливі веб-сторінки та цільові ключові слова

Крок 2. Оптимізуйте веб-сторінки

Крок 3. Знайдіть і видаліть непрацюючі посилання (404 сторінки)

Крок 4. Приверніть трафік на свій веб-сайт

Крок 5: проаналізуйте дані веб-трафіку для отримання вдосконалення

Ще потрібна допомога з SEO?

Ще потрібна допомога з SEO

Що таке пошукова оптимізація?
Що таке пошукова оптимізація?