Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукова оптимізація сторінок сайту

Пошукова оптимізація сторінок сайту робиться для того, щоб сайт був присутній на перших сторінках видачі пошукових машин, і відповідно - отримував набагато більше відвідувачів Пошукова оптимізація сторінок сайту робиться для того, щоб сайт був присутній на перших сторінках видачі пошукових машин, і відповідно - отримував набагато більше відвідувачів. Чим більше відвідувачів заходить на сайт - тим більше від нього віддача.

А якщо Ви залучаєте відвідувачів на сайт за допомогою контекстної реклами, то після проведення пошукової оптимізації сайту Вам також не доведеться витрачати багато коштів на проведення рекламних компаній. Відвідувачі з пошукових машин обійдуться Вам набагато дешевше! Ви можете сильно скоротити рекламний бюджет!

Пошукова оптимізація сторінок сайту - один з найважливіших факторів просування сайту в пошукових машинах, вона необхідна, щоб при рівному Вляна зовнішніх факторів, пошукові машини порахували сторінки сайту більше відповідними конкретним пошуковим запитам, ніж сторінки численних конкурентів, і видавали її на перших рядках видачі пошуковика .

Відповідність сторінки сайту пошуковому запиту або інакше - її   релевантність   , Використовується пошуковими машинами для її порівняльної оцінки з іншими сторінками Відповідність сторінки сайту пошуковому запиту або інакше - її релевантність , Використовується пошуковими машинами для її порівняльної оцінки з іншими сторінками. З огляду на внутрішні і зовнішні чинники релевантності, пошуковики ранжируют сторінки сайтів для визначення місця, яке сторінки отримають у видачі по кожному конкретному запиту.

Основні критерії відповідності сторінки пошуковому запиту - її текстова релевантність. Це наявність на сторінці пошукового запиту в точній формі, оптимальна частота його включення в тексті сторінки, обсяг тексту, місце знаходження фрази запиту в коді сторінки, його присутність в потрібних тегах розмітки, присутність на сторінці синонімів до слів пошукової фрази і т.п ..

Пошукова оптимізація сторінок сайту під конкретні пошукові запити може бути грамотно виконана тільки фахівцем по пошукової оптимізації. Він враховує при оптимізації безліч факторів, більшість з яких неспеціалісту просто не видно.

Крім того, деякі внутрішні чинники впливу на релевантність сторінки, при невмілому використанні, можуть сильно нашкодити сайту, від штрафу з пониженням позицій у видачі до бана - повного видалення сторінок сайту з пошукової машини.

Читаючи рекомендації по пошукової оптимізації сайту на різних сайтах в інтернет, Ви не можете бути на всі 100% впевнені, що вони написані серйозним досвідченим фахівцем, або хоча б людиною, який "в темі". Є дуже великий ризик нарватися на твір школяра, який перегорнув десяток сторінок якогось оптимизаторская сайту або форуму, і в результаті вирішив, що він тепер "в натурі крутий спец". :)

Краще довірити цю серйозну задачу фахівця - оптимізатора, тоді Ви точно будете впевнені, що робота буде зроблена грамотно і якісно, ​​а результат обов'язково буде досягнутий.