Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукове просування + контекстна реклама = ефективний союз

  1. Просування сайту

Пошукове просування + контекстна реклама = ефективний союз

Головні інструменти залучення аудиторії на сайт - пошукове просування сайту і контекстна реклама. Просування - прямий вихід сайту на топові позиції в результатах видачі пошукових систем. А контекстна реклама - деякі оголошення, тематично пов'язані з вашим ресурсом, що показуються в цій же видачу.

Просування сайту

контекстна реклама

+ Ефект забезпечують природні результати пошуку + Повний контроль за результатами + Такі результати викликають більшу довіру користувачів + Результат - моментальний + Кількість і якість переходів на сайт вище і краще + Оголошення як в пошукових системах, так і на тематичних сайтах + Дешевизна - Відображається у відповідних рекламних блоках - Результат тільки через кілька місяців - Рекламі менше довіряють - Результати не підкоряються контролю - Кількість і якість переходів на сайт нижче і гірше - Дорожнеча

Ці обидва способи популяризації веб-сайту вам слід використовувати одночасно (Тариф « Просування + Контекст »): Адже недоліки першого легко покриваються плюсами другого.

Просування приваблює тим, що ефект його застосування визначають природні результати пошуку, в той час як контекстні оголошення показують в спеціальних блоках, осередках, явно позначених як реклама. Користувачі максимально ефективно реагують лише на природні результати: надають більше довіри і частіше використовують перехід по посиланнях з них, ніж з контекстної реклами. Просування приваблює тим, що ефект його застосування визначають природні результати пошуку, в той час як контекстні оголошення показують в спеціальних блоках, осередках, явно позначених як реклама

Однак контекстна реклама забезпечує видимий, відчутний результат з того моменту, як тільки ви запустили рекламну кампанію. В цей час пошукове просування лише розганяє свої обороти, продуктивність яких можна буде відстежити тільки через пару місяців.

Втім, просування дає фору в якості, забезпечуючи ефект тривалим терміном придатності. Буває, що навіть, коли роботи по просуванню припиняються, сайт ще довгий час тримає досягнуті позиції на видачу. А ось контекстна реклама - явище швидкоплинне, зупиняється як тільки у вас спорожнів рахунок або ж пропало бажання його поповнити.

Між іншим, розкрутка сайту впливає виключно на позиції сайту в пошукових системах. А контекстна реклама привертає трафік не тільки з пошукових систем, але і з тематичних ресурсів. Один з головних недолік просування - залежність від постійно мінливих алгоритмів, які навмисне змінюють, може покращують, розробники пошукових систем. Не можна точно передбачити, на яких місцях виявиться сайт у видачі та як довго він буде там знаходитися. З контекстною рекламою простіше: ви повністю контролюєте всі її опції - де, як і коли вона буде відображатися.

Але за це доводиться платити, і платити чимало. Контекстна реклама річ недешева, на відміну від просування.

Крім іншого, просування зазвичай відображається на позиціях сайту одночасно в багатьох пошукових системах, в той час як контекстна реклама вимагає окремої рекламної кампанії для кожної системи ведення контекстної реклами.

Так чи інакше, просування сайту з часом починає втрачати привабливість. Невідомість результату і перманентне ускладнення алгоритмів пошукових систем підводять нас до головного питання: далеко не завжди витрати на просування окупаються. У найближчі роки ця тенденція збережеться, а значить - все більш важливу роль будуть грати можливі альтернативи просування, до яких відносять і контекстну рекламу, і просування в соціальних мережах, і партизанський маркетинг.

Ми має уявлення про становище Інтернет-ринку, і тому пропонуємо продуктивне сукупне використання пошукового просування сайту і контекстної реклами , Що дозволить залишитися в рамках виділеного бюджету і збільшити ваш «трафік» за рахунок залучення гарантованої кількості цільової аудиторії.