Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукове просування сайтів. Замовити СЕО просування сайту в пошукових системах. SEO оптимізація і розкрутка сайту, контекстна реклама, вартість. Розкрутка сайтів: реклама в інтернеті, ціна

 1. SEO-Traffic 3.0 (Classic)
 2. конструктор пакетів
 3. SEO - TRAFFIC 1.0 (Start)
 4. SEO - TRAFFIC 2.0 (Base)
 5. SEO - TRAFFIC 3.0 (Classic)
 6. SEO- TRAFFIC 3.1 (Classic Light)
 7. SEO - TRAFFIC 4.0 (Profy)
 8. SEO- TRAFFIC 5.0 (All-Inclusive)

«Якщо Вашого бізнесу немає в інтернеті,
значить, Вас немає в Бізнесі »
Білл Гейтс

У бізнесу свої закони! Одне з найважливіших правил успішного ведення бізнесу 21 століття свідчить, що необхідно мати потужний, ефективний і передовий сайт в Інтернеті. У цьому розділі містяться основні етапи просування для різних видів web-ресурсів, а також згруповані SEO інструменти, що дозволяють відповісти на питання, як просунути сайт в пошукових системах незалежно від наявного бюджету.

Ми завжди чуйно слідуємо останнім тенденціям в області розкрутки сайтів, тому на основі найбільш популярних наборів інструментів для просування сайтів серед наших клієнтів створили унікальну пакетну систему просування, завдяки якій можна ефективно просувати будь-які інтернет-ресурси, починаючи від нових сайтів, і закінчуючи величезними інтернет- магазинами. У той же час ми завжди готові запропонувати індивідуальну модель співпраці, яка в повній мірі буде враховувати найважливіші для вас показники.

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ПАКЕТИ SEO ПОСЛУГ:

SEO-Traffic 3.0 (Classic)

найпопулярніший набір інструментів розкрутки сайтів

конструктор пакетів

Вибір інструментів просування

Тепер доступний новий пакет послуг SEO-Traffic 3.1 (Classic Light) - унікальна пропозиція для наших клієнтів.

SEO - TRAFFIC 1.0 (Start)

Перед багатьма власниками стартапів і нових web-ресурсів неминуче постає питання - з чого почати просування сайту при обмеженому бюджеті Перед багатьма власниками стартапів і нових web-ресурсів неминуче постає питання - з чого почати просування сайту при обмеженому бюджеті? Все дійсно варте починається з малого, а з часом розвивається аж до світових масштабів. Єдиним обмеженням є правильний старт!

Що таке правильний старт для нових і молодих проектів? Правильне SEO просування сайтів для нових веб-ресурсів включає в себе: створення надійної основи для подальшої розкрутки; просування по нізкоконкурентним (низькочастотних) запитам; аналіз та корегування стратегії просування, яка виключає підпадання інтернет-ресурсу під санкції пошукових систем.

У пакет SEO-TRAFFIC 1.0 (Start) входить:

 1. Базовий аналіз і оптимізація сайту під вимоги пошукових систем;
 2. Складання семантичного ядра низькочастотних запитів;
 3. Підбір оптимальної стратегії просування;
 4. Збільшення кількості сторінок web-сайту, що знаходяться в індексі пошукових систем;
 5. Просування сайту по низькочастотних запитах;
 6. Коригування стратегії просування і підбір оптимальної стратегії для подальшої розкрутки.

√ Базовий аналіз включає в себе вивчення та дослідження web-ресурсу, конкуренції всередині бізнес ніші, а також складання списку рекомендацій, які дозволять оптимізувати сайт для правильної індексації контенту пошуковими системами.

+ Складання семантичного ядра. За нізкоконкурентним запитам складається семантичне ядро ​​для подальшої роботи.

+ Зростання кількості сторінок в індексі пошукових систем. Навряд чи ви бачили такий інтернет-ресурс, який займає перші рядки рейтингу пошукових систем за конкурентними запитами і складається всього з декількох сторінок. В умовах високої конкуренції «виживають» і можуть сподіватися на успіх тільки ті web-майданчики, які складаються з декількох десятків, сотень, а то і тисяч проіндексованих сторінок з якісним матеріалом (контентом). При цьому кожна сторінка сайту повинна бути оформлена належним чином (виконання правил SEO + оформлення для людини), мати унікальний контент і містити ключі, що відносяться до тематики просування. Все це створює надійну базу, від якої можна відштовхуватися в процесі розкрутки сайтів.

+ Просування сайту по низькочастотних запитах. Доступна з фінансів розкрутка сайтів починається з просування низькоконкурентних запитів, після чого приступають до среднечастотним і високочастотним (високо конкурентним) запитам. Таким чином відбувається поступове освоєння ніші, коли нізкоконкурентним запити будуть знаходитися в ТОПі і приносити відповідний пошуковий трафік (що дозволяє реінвестувати фінанси на просування конкурентних запитів).

Важливо! Чому для нових сайтів низкочастотное просування є найбільш прийнятним? Тому що:

- Це коштує дешевше, ніж просування конкурентних запитів, за які борються всі великі гравці ринку, що інвестують круглі суми в напрямок;
- Це займає менше часу і в результаті швидше приносить позиції в пошукових системах разом з трафіком на сайт;
- Це дозволяє підвищити довіру пошукових систем до конкретного ресурсу

Тому при обмеженому бюджеті першим логічним кроком для нових сайтів є освоєння ніші низькоконкурентних запитів і зростання довіри з боку пошукових систем. А вже після цього можна сміливо починати процедуру просування конкурентних запитів, яка займає місяці, а в деяких випадках навіть роки.

ВИСНОВОК: Пакет для просування сайтів SEO-Traffic 1.0 (Start) ідеально підходить для нових і молодих сайтів, дозволяючи вивести в ТОП нізкоконкурентним запити і створити надійну базу для подальшої розкрутки.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SEO - TRAFFIC 2.0 (Base)

Даний пакет просування сайтів буде цікавий власникам молодих веб-ресурсів, а також нових сайтів для базового просування в глобальній комп'ютерній мережі Інтернет Даний пакет просування сайтів буде цікавий власникам молодих веб-ресурсів, а також нових сайтів для базового просування в глобальній комп'ютерній мережі Інтернет. Це необхідний мінімум, з якого починається по-справжньому ефективна розкрутка сайту. У пакет SEO- TRAFFIC 2.0 (Base) входить чималий обсяг робіт, які забезпечують стабільність одержуваного результату - в майбутньому конкурентам буде дуже не просто обійти ваш сайт по низькочастотних і середньочастотних запитах.

У пакет SEO- TRAFFIC 2.0 (Base) входить:

 1. Базовий аналіз і оптимізація сайту під вимоги пошукових систем;
 2. Підбір ключових слів і складання семантичного ядра;
 3. Підбір оптимальної стратегії просування;
 4. Збільшення кількості сторінок сайту, що знаходяться в індексі пошукових систем;
 5. Просування сайту по нізкоконкурентним запитам;
 6. Просування сайту по среднеконкурентним запитам;
 7. У ряді випадків розкрутка по висококонкурентних запитах;
 8. Коригування стратегії просування.

Базовий аналіз дозволяє виправити існуючі помилки, які перешкоджають правильній індексації сторінок в пошукових системах. Також виконується повноцінна внутрішня оптимізація - проводиться перевірка контенту на унікальність, для сторінок сайту прописуються titles, keywords, descriptions і багато іншого.

+ Складання семантичного ядра. Визначаються запити, які відповідають вмісту web-ресурсу, проводиться їх групування і ранжування.

+ Збільшення кількості сторінок сайту. Чим більше пошукових запитів буде перекрито, тим більшою стійкістю буде володіти веб-ресурс і тим більшу аудиторію вдасться охопити, тобто отримати більший трафік з пошукових систем (велика відвідуваність).

+ Просування сайту по нізкоконкурентним запитам: Дана стратегія здатна забезпечити стабільність одержуваного результату. Ми ніколи не нехтуємо низькочастотних просуванням через великий обсяг робіт - завдяки цьому інтернет-ресурси наших клієнтів поступово стають настільки конкурентними, що їх важко обігнати навіть в середньостроковій перспективі.

Важливо! Низькочастотна розкрутка має важливу особливість: освоювати нішу можна ПОСТУПОВО, що дозволяє вкладати кошти в міру можливості.

+ Просування сайту по среднеконкурентним запитам. Залежно від конкуренції в ніші, як правило, середньочастотні запити складаються з 2-4 слів. Використання оптимізації сайту під середньочастотні пошукові запити здатне забезпечити оптимальне співвідношення витрат і отриманого результату.

+ Висококонкурентних просування. Виходячи з конкуренції в ніші і передбачуваних витрат на попередні етапи роботи, в рамках даного пакету послуг можлива часткова розкрутка по найбільш конкурентних запитах.

+ Вибір і коригування стратегії. Виходячи з ефективності тих чи інших інструментів розкрутки, первісна стратегія може коригуватися для досягнення максимального ефекту в рамках наявного бюджету.

ВИСНОВОК: Кращий пакет послуг для економного просування. Створення серйозної бази дозволить зайняти міцні позиції (ТОП) по низькочастотних і середньочастотних запитах, забезпечить стійкість сайту, а також підвищить трафік.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SEO - TRAFFIC 3.0 (Classic)

Повноцінний пакет просування сайтів підходить для багатьох видів веб-ресурсів Повноцінний пакет просування сайтів підходить для багатьох видів веб-ресурсів. Основна особливість - розкрутка сайтів за всіма типами запитів. Даний пакет послуг має чітку спеціалізацію - SEO просування (Search Engine Optimization). На даний момент SEO- TRAFFIC 3.0 (Classic) являетсясамим популярним набір інструментів розкрутки сайтів завдяки поєднанню високої ефективності пошукового просування і оптимальних вкладень.

Ми дорожимо іміджем і прагнемо пропонувати своїм клієнтам кращі ціни на SEO послуги - ми неухильно дотримуємося принципу справедливої ​​ціни. У той же час ефективне просування сайтів завжди ґрунтується на чіткому розумінні реальних витрат, необхідних для досягнення цілей. Іншими словами, якщо для повноцінного і ефективного просування сайту за всіма видами запитів необхідна певна сума, то ми говоримо це прямо. Як правило, бюджет даного пакета здатний забезпечити повноцінну розкрутку невеликих і середніх веб-ресурсів.

У пакет SEO- TRAFFIC 3.0 (Classic) входить:

 1. Аудит сайту;
 2. Розробка стратегії просування;
 3. Складання оптимальної стратегії просування;
 4. Оптимізація сайту під вимоги пошукових систем;
 5. Збільшення кількості сторінок сайту, що знаходяться в індексі пошукових систем;
 6. Просування сайту по нізкоконкурентним запитам;
 7. Розкрутка сайту по среднеконкурентним запитам;
 8. Просування сайту по висококонкурентних запитах;
 9. Точкова коригування стратегії просування.

Аудит сайту. Проводиться детальний аналіз всіх основних чинників, які впливають на позиції web-ресурсу в пошуковій видачі. Серед сотень чинників ранжирування знаходяться ті, які перешкоджають виходу сайту в топ пошукових систем. Намічається план робіт з технічних і структурним складовим.

+ Оптимізація сайту під вимоги пошукових систем. Перш ніж приступити до безпосередньої розкрутці, необхідно провести його оптимізацію. Без цього етапу не обійтися жодному web-ресурсу, який прагне котируватися в пошукових системах. На даному етапі проводиться впровадження плану, розробленого на етапі аналізу сайту. В результаті покращується видимість веб-майданчика в пошукових системах, зростає пошуковий трафік за рахунок усунення помилок і поліпшується сприйняття контенту (змісту сайту) користувачами.

+ Розкрутка сайту по нізкоконкурентним запитам. Коли веб-ресурс просувається по низькочастотних запитах, його важко обігнати в процесі конкурентної боротьби і тим більше «завалити» при втраті позицій навіть по основним запитам. Відповідно до теорії ймовірності, більшу кількість входів забезпечує більш високу відвідуваність, а значить, підвищується трафік на сайт. Таким чином, можна дуже тривалий час отримувати позитивний результат (позиції в ТОПі і трафік на сайт).

+ Просування сайту по среднеконкурентним запитам. Продумана стратегія среднечастотной розкрутки неминуче призводить до зростання позицій і збільшення трафіку. Середньочастотні просування забезпечує оптимальне співвідношення вкладених коштів і отриманого результату в тих випадках, коли є рівень довіри (траст) з боку пошукових систем. У разі його відсутності попередньо здійснюється підняття трасту сайту.

+ Просування сайту по висококонкурентних запитах. На даному етапі відбувається досягнення конкурентними запитами ТОПу пошукової видачі, що забезпечує максимальну увагу з боку цільової аудиторії (зацікавлених користувачів).

Розкрутка сайтів по висококонкурентних запитах немислимо без нарощування посилальної маси. При цьому якості посилальної маси ми приділяємо особливу увагу - адже існують різні фільтри від Google і Яндекса (основне завдання фільтрів і алгоритмів полягає в поліпшенні результатів пошуку, а також «урізання повітря» тим інтернет-ресурсів, які в процесі розкрутки використовують різні спамние техніки) . Для своїх клієнтів ми створюємо якісні посилання на трастових інтернет-майданчиках, тобто тих web-ресурсах, які котируються і мають хороший рівень довіри з боку пошукових роботів.

+ Розробка і чуйна коригування стратегії просування. Стратегія просування коригується залежно від ефективності тих чи інших інструментів, а також зміни алгоритмів пошукових систем. При цьому якості контенту приділяється особлива увага - він повинен повністю відповідати вимогу пошукових систем і бути релевантними запитами. Тобто відвідування сайту має бути кінцевою точкою пошуку користувача.

ВИСНОВОК: SEO-Traffic 3.0 (Classic) - це ефективний пакет SEO (Search Engine Optimization) послуг, тобто пошукове просування сайтів в класичному його розумінні. Основна мета: заняття ТОПу за всіма типами запитів - низькочастотних, середньочастотним і високочастотним.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SEO- TRAFFIC 3.1 (Classic Light)

Унікальна пропозиція тільки для наших клієнтів! Заснований на пакеті SEO- TRAFFIC 3.0 (Classic). У кожному конкретному випадку з SEO-Traffic 3.0 вибираються найбільш ефективні інструменти просування з мінімальним урізанням їхніх обсягів.

У пакет SEO- TRAFFIC 3.1 (Classic Light) входить:

 1. Базовий аналіз і оптимізація сайту;
 2. Просування сайту по низькочастотних запитах;
 3. Просування сайту по середньочастотних запитах;
 4. Просування сайту по високочастотним запитам;
 5. Розробка і постійне коректування стратегії для досягнення мети.

ВИСНОВОК: Пакет SEO-Traffic 3.1 (Classic Light) за своєю ефективністю можна порівняти з SEO-Traffic 3.0 (Classic) - підвищення трафіку і заняття топа по ряду важливих запитів. Економія здійснюється за рахунок найменш рентабельних пошукових запитів.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SEO - TRAFFIC 4.0 (Profy)

Пакет SEO- TRAFFIC 4 Пакет SEO- TRAFFIC 4.0 (Profy) - це комплексний підхід до продвижения сайтів. Його основним завданням є не стільки досягнення позицій в ТОПі пошукових систем - скільки отримання величезного трафіку від рекламних дій в інтернеті. Передбачуваний обсяг робіт розрахований на середні і великі проекти для їх активного просування в Інтернеті.

У пакет SEO- TRAFFIC 4.0 (Profy) входить:

 1. Повний аудит сайту;
 2. Оптимізація сайту відповідно до вимог пошукових систем;
 3. Складання розгорнутого семантичного ядра;
 4. Максимальна перекриття ніші по нізкоконкурентним запитам;
 5. Стовідсоткове перекриття ніші по среднеконкурентним запитам;
 6. Високоефективна розкрутка сайту по висококонкурентних запитах;
 7. Контекстна реклама в Google;
 8. Контекстна реклама в Яндексі.

Повний аудит сайту. Комплексний аудит включає в себе: детальний аналіз всіх основних факторів, що впливають на ранжування веб-ресурсу в пошуковій видачі; аналіз змісту сайту (контенту) на унікальність і релевантність; аналіз помилок в навігації; аналіз верстки; аналіз структури і коректності robots.txt; перевірка склеювань і редиректів; аналіз мета тегів проекту; перевірка атрибутів alt і title зображень; аналіз якості посилальної маси і багато іншого.

+ Оптимізація сайту відповідно до вимог пошукових систем. Виправлення і контроль за виправленням всіх знайдених в процесі аудиту помилок. В результаті - приведення web-ресурсу у відповідність до вимог, які висувають пошукові системи для правильної індексації та ранжирування в пошуковій видачі.

+ Максимальна перекриття ніші по нізкоконкурентним запитам. Створюється широка база пошукових запитів, пов'язаних з тематикою інтернет-ресурсу, після чого максимально перекривається ніша низькоконкурентних запитів. Найпотужніша база низькочастотних запитів сама по собі стане чудовим джерелом трафіку, а також забезпечить стійкість веб-майданчика навіть в ніші з високою конкуренцією.

+ Стовідсоткове перекриття ніші по среднеконкурентним запитам. Перекриття всіх среднечастотних запитів стане розумним вкладенням коштів за результативністю і віддачі при наявності трасту (довіри з боку пошукових систем). У разі відсутності трасту, попередньо він буде напрацьовано. Якісний seo-контент з правильними входженнями ключів полюблять пошукові роботи і з задоволенням будуть читати зацікавлені користувачі (тобто тексти будуть корисні і правильно оформлені з точки зору SEO).

+ Високоефективна розкрутка сайту по висококонкурентних запитах. Бути першим по найголовнішого запитом в бізнесі - бажання кожного клієнта. Адже це найбільший трафік і очевидна «статусність». Для досягнення цього результату доводиться застосовувати активне зростання посилальної маси, який проводиться за рахунок тематичних донорів та інших ресурсів, які дають позитивну віддачу при актуальному фільтрі пошукових систем.

+ Контекстна реклама в Google і Яндекс. До бюджету пакета SEO-Traffic 4.0 (Profy) входить створення і супровід рекламних компаній в найбільш популярних пошукових системах Google і Яндекс. Дана опція є ідеальною в цілому ряді випадків: при проведенні рекламних акцій, перевірці ефективності нового напряму, розкрутки специфічних товарів, для підвищення попиту на товари і послуги і т.д.

ВИСНОВОК: Пакет SEO-Traffic 4.0 (Profy) призначений для отримання масованого трафіку на сайт за рахунок виведення в топ всіх типів запитів, починаючи від висосоконкурентних і закінчуючи нізкоконкурентним з максимальним перекриттям ніші, а також пошукової рекламиот Google і Яндекса.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SEO- TRAFFIC 5.0 (All-Inclusive)

Необхідна потужна розкрутка серйозного інтернет-бізнесу Необхідна потужна розкрутка серйозного інтернет-бізнесу? Тоді даний пакет саме для вас! В SEO-Traffic 5.0 (All-Inclusive) ми включили всі найбільш ефективні інструменти просування сайтів. Пакет підходить для серйозного бізнесу, який прагне стати першим навіть у висококонкурентному ніші, і при цьому не просто виходити величезний трафік, але робити це масований трафік стабільно прибутковим! Даний набір послуг користується особливою популярністю серед великих інтернет-магазинів, а також великих інтернет-проектів.

У пакет SEO- TRAFFIC 5.0 (All-Inclusive) входить:

 1. Повний аудит сайту;
 2. Підбір оптимальної стратегії розвитку;
 3. Оптимізація сайту відповідно до вимог пошукових систем і не тільки;
 4. Складання розгорнутого семантичного ядра;
 5. Максимальна перекриття ніші по нізкоконкурентие запитам;
 6. Стовідсоткове перекриття ніші по среднеконкурентним запитам;
 7. Високоефективна розкрутка сайту по висококонкурентних запитах;
 8. Контекстна реклама в Google і його мережі:
 9. Контекстна реклама в Яндексі і його мережі;
 10. Всі види реклами в соціальних медіа (Facebook, вКонтакте, ін.);
 11. E-mail маркетинг;
 12. Інші види рекламного трафіку;
 13. Коригування стратегії розвитку в міру надходження результатів по маркетинговим заходам.

Повний аудит сайту. Основною метою детального аудиту є виявлення всіх важливих елементів, які потребують виправлення, щоб наступні зусилля з просування мали максимально відчутний ефект, як для пошукових роботів, так і для людини. У процесі аналізу увага приділяється наступним категоріям: доступність сайту для пошукових систем, юзабіліті сайту, аналіз внутрішніх і зовнішніх чинників ранжирування. Іншими словами, визначається, що заважає пошуковим роботам правильно індексувати і ранжувати представлений контент, а також з'ясовується, наскільки вміст інтернет-ресурсу відповідає очікуванням користувачів.

+ Складання розгорнутого семантичного ядра. Визначається весь спектр запитів, що відносяться до тематики веб-ресурсу, аналізуються запити по ефективності (корисні, ефективні, продають і т.д.), групуються по конкурентності (нізкоконкурентним, среднеконкурентние, висококонкурентні), складається план подальшого перекриття всіх типів запитів.

+ Максимальна перекриття ніші по нізкоконкурентним запитам. У ряді проектів сумарний трафік по низькочастотних запитах перевищує трафік по висококонкурентних запитах, тому ми приділяємо особливу увагу просуванню низькоконкурентних запитів. Приклад: У проекті виділено 12 високочастотников, 45 среднечастотников і 400 низкочастотников. В результаті роботи були перекриті всі 400 низькочастотних запитів, і сумарний трафік по ним склав 65% від загального.

+ Стовідсоткове перекриття ніші по среднеконкурентним запитам. В результаті розкрутки підвищується приплив цільових відвідувачів, а також підвищуються конверсії. При правильній стратегії вже через 3-6 місяців можна зайняти топ пошукової видачі по запитах даного типу, що за співвідношенням ціна-результат в ряді випадків виявляється ефективніше високочастотного просування.

+ Ефективна розкрутка сайту по високочастотним запитам. Максимальна конкуренція і трафік спостерігається в запитах, що складаються з 1-2 слів. Для боротьби в висококонкурентному сегменті ми використовуємо ефективні тактики. Слід враховувати, що боротьба за топ пошукової видачі по висококонкурентних запитах може зайняти тривалий період часу (і рік для такого типу просування - це звичайний термін).

+ Контекстна реклама в Google і Яндекс. Контекстна реклама в пошукових мережах є найбільш ефективним видом реклами в інтернеті, оскільки спрямована на цільову аудиторію, тобто зацікавлених користувачів. У пакет входить створення і супровід пошукової реклами в найбільш популярних пошукових системах - Google і Яндекс, - а також їх контекстно-медійних (рекламних) мережах.

+ E-mail маркетинг по клієнтській базі адрес. Потужний інструмент для роботи з постійними клієнтами. Ефективність E-mail маркетингу обумовлена ​​високим рівнем довіри до бренду і коефіцієнтом повторних замовлень.

+ Інші способи реклами і взаємодії з клієнтом. Якщо для проекту будуть потрібні якісь особливі джерела трафіку або особливі способи роботи з клієнтом - ми обов'язково розповімо про такі варіанти, їх плюси / мінуси, ефективності / вартості.

ВИСНОВОК: Поєднання найбільш ефективних інструментів SEO просування з іншими перевіреними і ефективними методами розкрутки і утримання клієнта, здатне дати потужний імпульс для швидкого розвитку вашого інтернет-бізнесу.

Що таке правильний старт для нових і молодих проектів?
Чому для нових сайтів низкочастотное просування є найбільш прийнятним?