Навигация по сайту

Популярные статьи

Пошукове просування сайту: SEO оптимізація, Контекстна реклама

  1. SEO оптимізація і просування сайтів
  2. Контекстна реклама сайту в пошукових системах

Просування сайтів в пошукових системах - найнадійніший спосіб розповісти про свій бренд і отримати ще більше клієнтів.

Багато підприємців, які хочуть, щоб їхня компанія потрапила на першу сторінку Google, і замовляють послуги SEO, навіть не цікавляться якими методами останні будуть користуватися. А адже саме від цього залежить кінцевий результат і число витрачених грошей.

Перш ніж замовити SEO просування потрібно розуміти, що сама присутність компанії в ТОПі пошуковика не несе ніякого сенсу, якщо число ваших замовлень при цьому не збільшилася! Тому фахівці WOW Corporation, в першу чергу, орієнтуються на збільшення трафіку і звернень від клієнтів.

Грамотна оптимізація і розкрутка сайту передбачає цілий ряд дій, спрямованих на поліпшення таких показників, як:

  1. Кількість продажів
  2. Число Лідове (контакти потенційних покупців)
  3. Відвідуваність ресурсу і конверсія
  4. повторні звернення
  5. час сесії

Ці пункти допоможуть повною мірою оцінити ефективність розкрутки і скоординувати подальшу роботу.

Ці пункти допоможуть повною мірою оцінити ефективність розкрутки і скоординувати подальшу роботу

SEO оптимізація і просування сайтів

Мета WOW Corporation - підвищити впізнаваність вашого бренду і надати результат в реальних числах!

Для цього наша команда працює відразу за двома напрямками просування:

  • за ключовими словами
  • по трафіку

Для кожного проекту ми розробляємо індивідуальну стратегію, яка приверне ще більше клієнтів! Це може бути пошукова оптимізація, робота з контентом, банерна та контекстна реклама сайту і інше. А розробка чіткої структури ресурсу не лише полегшить SEO просування і прискорить індексацію, а й допоможе відвідувачам ресурсу легко розібратися з навігацією.

У зв'язку з тим, що конкуренція з кожним роком стає більше, а пошукові алгоритми регулярно змінюються, зацікавити і утримати покупців стає складніше. Тому робота вимагає від SEO-фахівців і маркетологів високого професіоналізму. На щастя, нам вдалося зібрати в своїй команді знавців своєї справи, які стежать за інноваціями, використовують нові методи і мають за плечима величезний досвід у вигляді безлічі успішних проектів.

Тільки комплексне пошукове просування сайту дасть новий виток розвитку вашого бізнесу!

Тільки комплексне пошукове просування сайту дасть новий виток розвитку вашого бізнесу

Контекстна реклама сайту в пошукових системах

Просування в пошукових системах - глобальний процес, який забирає чимало часу. Тому, щоб не втрачати його і дати замовнику максимальні показники трафіку в швидкі терміни, ми використовуємо додатковий інструмент розкрутки. Контекстна реклама допоможе збільшити відвідуваність сайту вже в перший день запуску і забезпечить швидкий зворотний зв'язок, у вигляді дзвінків і повідомлень.

Але головний її плюс - можливість підбирати аудиторію за віком, місцем проживання, професії і тд. Замовник може сам вирішити коли / кому / де буде показуватися його пропозицію.

Замовити контекстну рекламу і інші послуги WOW Corproration, ви можете тут . Розробимо і реалізуємо навіть найскладніші завдання!