Навигация по сайту

Популярные статьи

Потенційні штрафи за SEO | Список штрафних санкцій у пошукових системах | Naperville SEO

Відстеження політики пошукових систем може бути складним завданням для будь-якого власника бізнесу Відстеження політики пошукових систем може бути складним завданням для будь-якого власника бізнесу. VisionFriendly.com зробив це трохи легше, відверто кажучи нашим клієнтам, що може бути шкідливим для репутації сайту і рейтингу пошукових систем.

Штрафні санкції SEO можуть статися, коли веб-сайт робить щось, щоб обдурити або штучно вплинути на пошукові системи, щоб поліпшити рейтинг. В основному, якщо це звучить так, що це схематично або обманливо, це, швидше за все, і уникнути цього.
У будь-який час пошукова система може видалити ваш сайт повністю з його списків завдяки досить значній штрафу, тому завжди перевіряйте, чи ваш SEO спеціаліст бере участь у будь-якій діяльності, яка може призвести до заборони веб-сайту.
Можливо відшкодувати збитки, спричинені цими штрафами, з додатковими витратами, звичайно. Це завжди набагато ефективніше, щоб бути активними щодо запобігання покаранню та уникнути таких покарань:


1. Дешеві посилання

Ви коли-небудь отримували електронну пошту на щось на зразок "1000 посилань за 10 доларів"? Оплата за довільні зворотні посилання на ваш веб-сайт привертає лише негативну увагу до сайту. Ці посилання генеруються програмним забезпеченням, страйк 1, більшість посилань не мають відношення до вашої індустрії бізнесу, завдають удару 2, і ви не завжди можете отримати список, де були побудовані посилання, щоб не було можливості скасувати пошкодження якщо ви спіймали це робити. Якби це було легко і дешево, кожен міг би мати мільйони посилань. Цей прийом зазнає покарання і важкий. Це не питання, якщо, але питання коли, так уникайте дешевих схем посилання.

2. Платні посилання, які передають PageRank

Купівля посилань для рекламних цілей - це добре, але переконайтеся, що вони позначені як "спонсорські посилання" і правильно використовують атрибути "nofollow". Придбання посилань з єдиною метою успадкування PageRank порушує Правила Google для веб-майстрів і також зазнає штрафних санкцій, які можуть змусити ваш сайт зникнути з результатів пошуку.

3. Обмін посиланнями

Партнерство з іншими веб-сайтами для обміну посиланнями залишає дуже помітний слід у пошукових системах. Не тільки зниження рейтингу відбувається, ваш сайт може бути видалений, якщо виявлено занадто багато обмінів посиланнями.

4. Приховування посилань у CSS, Javascript або інших типах файлів

Роботи пошукових систем розвиваються майже щодня, коли йдеться про типи файлів, які вони можуть сканувати. Приховування посилань у додаткових файлах сайту (особливо тих, які надають інформацію про CSS і Javascript на сайті) вважається хибним способом включення посилань, які можуть понести штраф.

5. Низький розподіл якірного тексту

Якщо ви побудували посилання, використовуючи лише кілька ключових фраз SEO як ваші текстові посилання, ви ризикуєте виявити ці тенденції та покарати. Це завжди краще мати варіації і почергове поєднання того, як фрази з'являються в якірному тексті, щоб мати краще висвітлення вашої ключової фрази, а не повторювати ту ж саму фразу, яку не шукатиме кожен користувач.

6. Надмірна швидкість зв'язку

Створення занадто великої кількості посилань, занадто швидко, є надійним знаком спроби маніпулювати вашими видачами. Зосередьте свої зусилля на придбанні більш якісних посилань. Єдине високоякісне посилання є більш успішним, менше роботи та менше часу, ніж створення низькоякісних посилань. Сама логіка приводить вас до правильної техніки.

7. Посилання з сайтів іноземних мов

Оскільки актуальність має значення, коли мова йде про посилання, посилання на іноземну мову є величезним червоним прапором, оскільки посилання не принесе користь вашим користувачам. Уникайте наявності посилань на будь-якій іншій мові, окрім того, на якому написаний веб-сайт.

8. Посилання мережевого блогу

Деякі мережі блогу нещодавно були знижені в ціні Google. Уникайте їх, оскільки вони, ймовірно, будуть предметом майбутніх покарань Google.

9. Посилання на сайт / нижній колонтитул

При створенні посилань з вашого веб-сайту та до неї, спробуйте включити посилання в зміст, а не на бічну панель або нижній колонтитул.

10. Посилання на сайти поганих сусідів та з них

Уникайте дорослих (порнографія), азартних ігор та інших незаконних виробництв, оскільки посилання з цих областей розфарбовують ваш сайт в тому ж негативному світлі в очах пошукових систем. Уникайте цих посилань будь-якою ціною!

11. Розбиті внутрішні посилання

Регулярно перевіряйте сайт на наявність непрацюючих посилань, занадто багато сторінок, які не підлягають скануванню, є поганим досвідом користувачів, який пошукові системи можуть девальвувати в видачах.

12. Надмірна оптимізація на місці

Використання SEO для просування вашого сайту в порядку. Це коли ви над-зробити це і спробувати обдурити SERPs в думці, що ваша сторінка краще, ніж це те, що ви потрапили в біду. Тримайте на сторінці SEO природний і використовуйте його для поліпшення користувальницького досвіду, щоб запобігти надмірному оптимізації штрафів.

13. Час простою веб-сайту

Якщо ваш веб-сайт затягується занадто довго, можливо, вам доведеться понести штраф у пошуковій системі. Проконсультуйтеся з вашим сервером або хостинговою компанією щодо надмірного простою.

14. Дубльований або зібраний вміст

Приймаючи вміст з іншого веб-сайту, ви не будете отримувати штрафні санкції безпосередньо на пошукових системах, але їх значення завжди переходить до початкового джерела, тому ви не отримаєте ніякої вигоди. Якщо веб-сайт повідомляє, що ви вкрали їхній вміст, його можна повністю видалити з цієї пошукової системи, якщо ви не виправите вміст. З юридичної точки зору, якщо ви виявили власник сайту, з якого ви запозичили, вони могли б мати юридичну справу, яка може коштувати вам більше, ніж рейтинг.

15. Низький вміст

Google та інші пошукові системи дали зрозуміти, що мінімальний вміст або навіть гірші сторінки "Coming Soon" будуть знищені, якщо їх буде знайдено. Сторінки повинні бути повноцінними. Якщо ви не можете заповнити принаймні одну повну сторінку у програмі типу MS Word, щоб написати про одну тему, вам слід переглянути бізнес. Відповідь на великі питання, і ви не будете мати достатньо місця: хто це для, як це допоможе заощадити гроші, які варіанти є, чому це краще, ніж наступний, наскільки доступною є підтримка, це добре працює з чим-небудь іншим .. . Це може легко заповнити сторінку, щоб уникнути дрібного штрафу, який може коштувати вам рейтингу.

16. Прямий вміст

При розробці вмісту використання автоматизованого програмного забезпечення для розгортання вмісту, ймовірно, буде метою покарання пошукових систем, оскільки якщо користувач не може розшифрувати вміст, оскільки він написаний машиною (деякі частини не мають сенсу), це хороший шанс, що пошукова система не сподобається ні, і знизити цю сторінку або весь сайт для лінь.

17. Рекламна нерухомість

Якщо ви вирішите включити оплачувану рекламу на ваш веб-сайт із подібної Google Adsense, переконайтеся, що ці оголошення не займають занадто багато нерухомості вашого сайту. Особливо вище, ніж Google, явно заявив, що ці оголошення можуть призвести до штрафних санкцій.

18. Заповнення ключових слів для мета-тегів

Це один старенький, але гарний. Хоча це не зашкодить вам включити декілька ключових слів у мета-теги вашого веб-сайту, не використовуйте їх тисячами за раз. Це чітко говорить пошуковим системам про те, що ви намагаєтеся маніпулювати видачами, і вони можуть вас за це засудити. Більш того, теги з ключовими словами абсолютно нічого не роблять, за словами Google. Люди зловживали тегом так, що Google більше не враховує його вміст, за винятком оцінки покарання SERP. Інші пошукові системи продовжують використовувати теги ключових слів, тому не залишайте їх не пустими.

19. Кілька міток H1

Дотримуйтесь рекомендацій пошукової системи, вони там, щоб допомогти вам, а не попередити вас. Теги "H" або "теги заголовків" повинні використовуватися на одній сторінці лише один раз, коли кожний тег ідеально. Ці теги містять незначну користь від SEO, тому використовуйте H-теги, щоб покращити рейтинг у затвердженому садибі. Тим не менш, неправильне використання цих тегів легко виявляється пошуковими системами і краще уникати, якщо ви хочете залишитися без штрафів.

20. Приховані сторінки

Всі сторінки вашого сайту повинні бути відкритими і доступними для пошукових систем. Використання плащів, щоб приховати певні сторінки від користувачів, а не пошукових систем, йде проти рекомендацій пошукових систем і є швидким способом покарання, якщо ці сторінки завжди виявляються на вашому сайті.

21. Сторінки дверей

Подібно до замаскованих сторінок, дверні сторінки призводять до того, що пошукові системи бачать різний вміст, ніж доступний для користувачів - це добре відомий спосіб отримати штрафні санкції на вашому сайті.

22. Прихований або маніпулятивний вміст

Таке покарання є досить зрозумілим, але на всякий випадок, якщо ви його не чули, ховаєте вміст вашого веб-сайту, це той самий колір, що і фон вашого сайту - це легкий спосіб отримати штраф.

23. Зловживання засобами автоматизованих запитів

Автоматизовані інструменти запиту, які пінг Google API занадто часто йде на думку Google. Використання програмного забезпечення для отримання результатів пошуку в пошукових системах не слід часто використовувати.

24. Зламані сайти

Якщо на вашому веб-сайті є докази того, що їх зламали, ви можете опинитися в чорному списку Google, що перешкоджатиме вашому сайту постійно відображатися в видачах, але ви отримаєте сповіщення, якщо це станеться.

25. Сприяння використанню чорних капелюхів

Нарешті, якщо ви використовуєте чорну капелюхну техніку і здається успішним в отриманні кращого пошукового рейтингу, не підривайте його всім. Хтось побачить і повідомить вас. Так що не використовуйте чорну капелюх для початку. Методи чорної капелюхи - це азартна гра, і не можна сказати, коли пошукові системи будуть підібрані на них і серйозно пошкодять. Таким чином, наша пропозиція, по суті, зберегти ваш ніс чистим з самого початку.

Цей список надихнув список з Журнал пошукової системи