Навигация по сайту

Популярные статьи

Повільно працює браузер GoogleChrome. Як прискорити роботу Хром.

Доброго часу доби, дорогі читачі блогу «Мої таргани»!

Доброго часу доби, дорогі читачі блогу «Мої таргани»

У сьогоднішньому пості піде мова про браузер Гугл Хром. Коли цей браузер тільки з'явився, він позиціонувався як найшвидший, але з часом (в основному, з нашої вини) він втратив свою колишню спритність. І дійсно, я навіть не помітив, як мій улюблений браузер перестав бути таким, яким я впізнав його в день нашої першої зустрічі. Він обріс купою налаштувань і розширень. Безперечно, вони полегшують життя користувачеві, але в той же час вони сповільнюють роботу браузера.

Що я маю на увазі під повільною роботою: сторінки не стали завантажуватися повільніше, став повільніше працювати сам браузер - почав непогано так подвисать. На запити ні з того ні з сього перестають відповідати деякі сторінки, відключаються плагіни і багато іншого.

Сказати чесно, сюжет цього поста я підглянув в vk - недавно наткнувся на невелику замітку на цю тему і вирішив її розвинути. Ось зараз представляю свою версію рад щодо прискорення Хрома (в Вконтакте не було посилання на джерело оригіналу, якщо ви знаєте його, відпишіться в коментарях - я обов'язково залишу посилання).

1. Стартова сторінка. Що у вас завантажується при запуску браузера? Якщо у вас в налаштуваннях стоїть «Останні відкриті сторінки», то перед закриттям браузера варто закрити всі непотрібні вкладки - це прискорить старт при наступному включенні.

2. Розширення. Я писав про розширеннях , Які використовую, але в моєму випадку саме вони сильно гальмували мій браузер. Я підключив більше дюжини розширень, хоча постійно використовував, в кращому випадку, половину. Залишивши лише найнеобхідніші, я відразу помітив зміни в кращу сторону (щоб потрапити в панель управління розширеннями, досить набрати в адресному рядку chrome: // extensions /).

3. Тема. Використовуйте тему за замовчуванням. Додаткова графіка і анімація поглинають системні ресурси.

Додаткова графіка і анімація поглинають системні ресурси

Ось лише три простих ради, які мені допомогли помітно прискорити роботу браузера Гугл Хром. Але на цьому список порад не закінчується. Ось ще парочка:

4. Кеш Періодично чистіть кеш браузера. Навіщо потрібен кеш? Кеш в перекладі з французької означає прихований. Коли браузер завантажує сторінку в перший раз, він приховує зображення і деякі інші елементи на жорсткому диску комп'ютера користувача, що дозволяє прискорити повторне завантаження цієї сторінки - ці елементи вже вантажаться не з інтернету, а з жорсткого диска. Деякі сайти ми можемо відвідати один раз, а в кеші зберігатиметься непотрібна нам більше інформація про цей ресурс. І таких сайтів може бути тисячі, і, як ви розумієте, перевантаження непотрібною інфою також стопорить роботу нашого браузера. Щоб почистити кеш в Google Chrome, можна скористатися комбінацією клавішCtrl + Shift + Delete і проставити галочки в потрібних пунктах.

5 .Настройкі. Оптимізуйте налаштування. У додаткових налаштуваннях слід поставити галочку напроти пункту «Передбачати дії мережі для прискорення завантаження сторінок» і зняти навпроти «Автоматично відправляти в Google статистику використання та звіти про аварійне». Детальніше про цих настройках можна почитати тут .

6. Версія браузера. Встановіть останню версію браузера. Хром оновлюється автоматично, але варто перевірити. Щоб подивитися версію програми, потрібно зайти в налаштування і відкрити вкладку «Довідка».

7. Виберіть. Тримайте відкритими не більше 10 вкладок. Цей пункт - моє хворе місце, навіть мої знайомі часто офігеваю від того, скільки у мене відкрито вкладок. Я знаю, що це погано, але нічого з собою вдіяти не можу 🙁. Я помітив, що, коли працюєш в самому браузері, велика кількість відкритих вкладок не сильно заважає, але варто перемкнутися на іншу програму, відразу включаються гальма, навіть іноді висне весь комп. Так що, робіть висновки.

8. Переінсталюйте браузер .Це крайній, радикальний крок, на який слід йти, коли нічого з перерахованого вище не допомогло. Перед установкою слід провести синхронізацію (як це робиться, я писав тут ). Також можна, навіть потрібно, провести експорт закладок на жорсткий диск комп'ютера. Для цього переходимо в диспетчер закладок. Це можна зробити декількома шляхами: ввести в адресному строкеchrome: // bookmarks / # 1, або натиснути на піктограмку налаштувань => закладки, або, простіше за все, Ctrl + Shift + O. Кількома на «Впорядкувати» і в випадаючому списку вибираємо «Експортувати закладки в файл HTML»:

Видаляємо браузер через панель управління: Пуск => Панель управління => Програми та засоби => Видалення програми. У списку натискаємо по хрому.

Після видалення викачуємо останню версію браузера з офіційного сайту і встановлюємо його. Після установки проводимо синхронізацію браузера. І, якщо знадобиться, імпортуємо закладки з збереженого нами раніше HTML файлу.

Сподіваюся, вам будуть корисні дані совети.Чтоби дізнаватися про нові статтях в блозі, пропоную підписатися на оновлення по RSS або по поштою ! Також Ви можете слідкувати за моїм щебетом в Твіттері .

З повагою, Мишак Петро.

Схожі записи:

Що у вас завантажується при запуску браузера?
Навіщо потрібен кеш?