Навигация по сайту

Популярные статьи

Повне керівництво по мобільному SEO в 2018 році

 1. Google просто розгорнув індексацію мобільних пристроїв. Що це означає для цифрового маркетингу та...
 2. Як оптимізувати свій сайт для мобільних SEO?
 3. Детальніше: 10 простих Hacks поліпшити ваші сайти рейтингу сьогодні
 4. Що саме означає мати реагування?
 5. 2. Вимкніть спливаючі вікна
 6. Детальніше: Як зробити свій контент вірусним
 7. Покращення швидкості завантаження сторінок для мобільних пристроїв з цими хаками просто:
 8. 4. Надайте Google Bots доступ до всього
 9. Детальніше: Як Google переглядає прихований вміст?
 10. Детальніше: 7 веб-сайтів, щоб отримати вільний запас відео для вашого вмісту
 11. Desktop проти Mobile
 12. 7. Запровадити структуровані дані Schema.org
 13. 8. Розглянемо AMP
 14. Детальніше: Що таке Sitemap і чому це корисно?

Google просто розгорнув індексацію мобільних пристроїв. Що це означає для цифрового маркетингу та мобільного SEO в 2018 році?

Тут ми надаємо вам всі деталі, щоб переконатися, що ви випередите конкурс цього року.

З 2016 року Google натякнув на перехід на індексацію мобільних пристроїв. Останнім часом вони ставлять свої плану в дії.

Чи означає, що мобільні індексації означають, що все змінюється для SEO? Не зовсім. Насправді, алгоритм Google нарешті наближається до того, як люди переглядають Інтернет.

Майже 60% пошуків здійснюється за допомогою мобільних пристроїв. Це переважна більшість.

З того часу більшість пошукових запитів Google увійшли до мобільних пристроїв 2015.

Google пояснив, що раніше, їх сканування, індексування та системи ранжирування використовували версію настільного вмісту сторінки.

Спосіб, який Google використовував для ранжування вмісту, викликав багато проблем для пошукових запитів для мобільних пристроїв, оскільки звичайно версії сторінок і мобільних пристроїв значно відрізнялися.

З моменту зміни алгоритми використовують мобільну версію вашого сайту для індексування сторінок і вибору фрагменти . Mobile-first індексація означає, що ми виконуємо мобільний SEO повинні змінитися теж.

Як оптимізувати свій сайт для мобільних SEO?

Якщо ви хочете оптимізувати свій сайт для першого індексування мобільних пристроїв, спочатку потрібно переконатися, що ваш веб-сайт є зручним для мобільних пристроїв. Ваш перший порт заходу повинен бути, щоб переконатися, що ваш сайт проходить Тест Google щодо мобільності .

Не бійтеся, якщо ваш сайт не пройде. Ви можете тільки йти вперед звідси. Інструмент також надасть вам огляд будь-яких проблем вашого сайту та способи їх усунення.

Якщо сайт проходить, золота зірка для вас! Ви можете продовжити оптимізувати свій сайт для мобільного SEO в 2018 році з використанням цих найкращих практик.

Детальніше: 10 простих Hacks поліпшити ваші сайти рейтингу сьогодні

1. Переконайтеся, що ваш сайт має чуйний дизайн

Пройшли ті часи, коли було добре створити окремі сайти для настільних і мобільних пристроїв. Тепер ви можете використовувати запит Media в CSS, щоб створити чуйний сайт, який добре працює на будь-якому розмірі екрана.

Само собою зрозуміло, що реагувати на веб-дизайн дуже важливо. Якщо ви хочете, щоб ваш ранг, ваш сайт повинен дати вашим клієнтам найкращий досвід користувача. Це не повинно змінюватися залежно від того, чи вони переглядають його на робочому столі або мобільному пристрої.

Наявність чудового дизайну забезпечить чудовий досвід користувачів, а також спростить процес сканування. Якщо ви бажаєте задовольнити клієнтів та пошукові системи, то ваш веб-сайт потребує адаптивного дизайну.

Все це має сенс на папері, але коли мова йде про введення слів у дію, ви можете втратити.

Ось що потрібно зробити:

Що саме означає мати реагування?

 • Переконайтеся, що ваш веб-сайт є дружнім для мобільних пристроїв і реагує, використовуючи одну URL-адресу веб-сторінки . Це унеможливить ваш сайт від проблем із вмістом копій і полегшить керування ними.
 • Об'єднайте свої настільні та мобільні кампанії SEO . З реагуючим дизайном, немає необхідності боротися з двома різними версіями вашого сайту. Це також заощадить гроші, які ви можете інвестувати в іншому місці, як у SEO або дружній домашній улюбленець .
 • Використовуйте побудова посилання на вашу користь. Наявність чудового дизайну зробить це більш ефективним. Крім того, що полегшує перемогу, він також надасть можливість поділитися посиланнями соціальні засоби комунікації набагато простіше.
 • Пам'ятайте, що вам більше не потрібно турбуватися про авторитет мобільної сторінки. Коли ви маєте адаптивний дизайн, ваш робочий стіл і версія для мобільних пристроїв більше не будуть класифікуватися окремо. Це означає, що ви можете вкласти весь свій час і енергію в упор на створення найкращого веб-сайту забезпечити ранг, якого ви заслуговуєте .

2. Вимкніть спливаючі вікна

Остерігайтеся спливаючих вікон!

Ці дратівні перерви (які важко закрити на мобільних пристроях) можуть зруйнувати користувальницький досвід і призвести до високих показників відмов.

Можливо, ви не розумієте, що Google ненавидить спливаючі вікна так само, як ви, особливо на мобільних сайтах.

Спливаючі вікна можуть працювати на вашому робочому столі, якщо вони не мають негативного впливу на досвід користувачів. Але, з мобільного першого індексування, вам краще без них.

Навіщо девальвувати дивовижний зміст SEO , приховуючи його за спливаючими вікнами? Google тут для того, щоб принести високоякісний релевантний вміст користувачам. Нав'язливий спливаючі вікна просто не роблять розріз.

Детальніше: Як зробити свій контент вірусним

3. Покращення швидкості сторінки

Якщо для завантаження веб-сайту потрібно більше 3 секунд 40% відвідувачів виїде, залишить. У цьому миттєвому світі ми нетерплячі. Більше того, 80% цих відвідувачів ніколи не повернуться на цей сайт.

Якщо ти хочеш покращити роботу користувачів , привертайте трафік і рухайтеся вгору в рядах, вам потрібно підвищити швидкість завантаження сторінки.

Покращення швидкості завантаження сторінок для мобільних пристроїв з цими хаками просто:

 • Використовуйте кеш браузера . Ми не можемо взяти кредит на цей випадок, оскільки цей зручний трюк прийшов прямо з Google. Вони рекомендують кешувати ваш сайт, щоб зробити його швидшим.
 • Стисніть всі зображення . Після зменшення розміру файлу зображень вони завантажуватимуться швидше. Для користувачів WordPress, ви можете легко зробити це, використовуючи плагін, як Стиснення зображення Smush .
 • Використовуйте CDN . Мережа CDN або мережа доставки вмісту зменшує затримку і робить завантаження веб-сайту тричі швидше.

4. Надайте Google Bots доступ до всього

Блокування Google Bots від доступу до важливих частин коду вашого сайту, наприклад, Javascript, CSS або навіть зображень, є величезною помилкою для мобільного SEO в 2018 році.

Скануючи ці елементи, Google може зрозуміти, чи відповідає ваш сайт або пропонує іншу мобільну версію.

Якщо Google не може повністю сканувати вашу сторінку, то вона не зможе визначити, чи є вона зручною для мобільних пристроїв.

Ви можете перевірити, чи дозволяєте ви доступ Google Bot до всього, перевіряючи файл robots.txt.

Цей файл повідомляє Google, що він може сканувати та індексувати, і що він не може. Зазвичай цей файл можна знайти на сайті site.com/robots.txt. Або на Консоль пошуку Google .

Після входу перейдіть до розділу "Індекс Google". Потім натисніть кнопку "Заблоковані ресурси". Це покаже вам, якщо ви не дозволяєте Google боту сканувати весь ваш сайт.

Google повинен мати можливість бачити все, що роблять користувачі, щоб він міг правильно класифікувати вміст.

Детальніше: Як Google переглядає прихований вміст?

5. Використовуйте HTML5 замість Flash

Можливо, плагін Flash не буде доступний на смартфоні вашого переглядача.

Це негативно позначиться на їхньому користувальницькому досвіді, оскільки вони втратять величезну частину вашого дивного вмісту.

Не відкладайте цього. Ви все одно повинні створювати і використовувати відео та анімований вміст, щоб покращити ваш сайт, щоб переконатися, що його можна використовувати як на настільних, так і на мобільних пристроях, просто використовуйте HTML5.

Детальніше: 7 веб-сайтів, щоб отримати вільний запас відео для вашого вмісту

6. Напишіть добрі титули та мета описи

Пам'ятайте, що для мобільного SEO в 2018 році у вас менше простору екрану для роботи.

Це означає, що важливіше, ніж будь-коли, бути коротким при створенні мета-описів і URL-адрес.

Що стосується назв, Google дивно дозволяє більше символів заголовків тегів для мобільних пристроїв.

Desktop проти Mobile

Розподіл символів назви

Робочий стіл: 70 Мобільний: 78

Опис символів розраховується

Робочий стіл: 300 Мобільний: 300

Отже, 69 символів або менше - це безпечний розрахунок для ваших мета-заголовків. Це гарантує, що ваш назву не буде вирізано на робочому столі або мобільному телефоні.

Якщо більша частина вашого трафіку надходить з мобільних пристроїв, можна оптимізувати назви та теги опису для результатів мобільного пошуку. Це може бути трохи складніше, особливо якщо ви не хочете, щоб ваша якість знизилася. Однак, коли все буде добре, це буде означати, що ви краще працюєте в SERP.

7. Запровадити структуровані дані Schema.org

Якщо ви хочете збільшити органічний рейтинг кліків, слід розглянути можливість використання структурованих даних. Використання структурованих даних Schema.org є обов'язковим для мобільного SEO в 2018 році.

На мобільних пристроях - результат пошуку фрагмент ще більшою мірою виділяється завдяки обмеженому простору екрана.

Google, Bing, Yahoo !, і Яндекс співпрацювали, щоб принести нам Schema.org. Це допомагає власникам веб-сайтів надавати пошуковим системам інформацію, необхідну для кращого розуміння вашого вмісту.

Якщо ви додаєте розмітку схеми до свого HTML, це покращить спосіб відображення вашого сайту в видачах. Це працює, покращуючи багаті фрагменти, які Google показує під назвою сторінки. Наприклад, це може означати, що привабливе зображення відображається у видачах.

Запечена Аляска набагато більш апетитна, коли ви можете побачити це завдяки Schema.org. Ви можете використовувати цей SEO рубати, щоб залучити трафік на ваш сайт.

8. Розглянемо AMP

Прискорені сторінки для мобільних пристроїв (AMP) - це спосіб Google швидше створювати Інтернет на мобільних пристроях. Ініціатива, оголошена у 2015 році, є новим стандартом для розробки та вдосконалення мобільних сторінок.

AMP HTML робить сайти для мобільних пристроїв більш швидкими та ефективними для всіх користувачів. Це означає, що AMP - це чудовий спосіб підвищити свій рейтинг і покращити досвід користувачів. Щоб переконатися, що ваш сайт є швидким, він повинен бути частиною мобільного SEO в 2018 році.

Google підтримує AMP з самого початку. Так що якщо ви помітили, що ваші конкуренти беруть цей маршрут, ви повинні дійсно зробити те ж саме. Або краще зробити це першим і просунутися вперед SEO гра .

Детальніше: Що таке Sitemap і чому це корисно?

Індексація для мобільних пристроїв означає, що Google буде використовувати мобільну версію веб-сторінок для індексування та ранжування. Вони стверджують, що це “краще допоможе нашим - насамперед мобільним користувачам - знайти те, що вони шукають”.

Індексація Mobile-first означає внесення змін у спосіб підходу до мобільного SEO в 2018 році. Однак, якщо ви виконуєте такі дії, вам не доведеться нести жодних проблем з використанням індексування мобільного пристрою на користь вашого веб-сайту.

Які зміни ви збираєтеся зробити, щоб покращити свій мобільний SEO в 2018 році?

Як оптимізувати свій сайт для мобільних SEO?
Що це означає для цифрового маркетингу та мобільного SEO в 2018 році?
Чи означає, що мобільні індексації означають, що все змінюється для SEO?
Як оптимізувати свій сайт для мобільних SEO?
Детальніше: Як Google переглядає прихований вміст?
Детальніше: Що таке Sitemap і чому це корисно?
Які зміни ви збираєтеся зробити, щоб покращити свій мобільний SEO в 2018 році?