Навигация по сайту

Популярные статьи

Повний курс по SEO без води

 1. Це курс «SEOPROFY SYSTEM»
Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися.Демокріт

SEO - це безсумнівно мистецтво, яке з легкої забави перетворилося на цілу галузь ринку. Я почав вчити SEO ще в 2008 році, як і всі - навчався з форумів і тематичних блогах. У 2010 році почав їздити на всілякі конференції та семінари. З якогось боку це добре, з іншого - марна трата часу і грошей. Лише 10-20% всієї інформації на конференціях корисні, решта - реклама або вода. Найкраща інформація випливає з практики. Коваль може 10 років вчити ковальська справа за книжками, але з першого разу на практиці у нього нічого не вийде.

Ось мої «трофеї» за 3 роки відвідувань конференцій:

Ось мої «трофеї» за 3 роки відвідувань конференцій:

З усіх конференцій я можу виділити для себе тільки одну важливу деталь - це нові знайомства і особисте спілкування за келихом пива. Саме в таких ситуаціях ти можеш почути все і про все, чим би ти не цікавився. Все інше на практиці і тільки практиці.

Поширений міф - щоб навчитися чомусь небудь до професійного рівня потрібно 10 000 годин. Його ще називають «Правило 10000 годин». За цим правилом, якщо ви будете приділяти по 8 годин на день, вам потрібно всього лише три з половиною роки на навчання. Чи є у вас стільки вільного часу? Я думаю що ні.

Джош Кауфман зруйнував це правило, розповівши в своєму відео, що на будь-який вміння потрібно всього лише 20 годин практики:

З ним я повністю згоден, але де взяти 20 годин професійної практики по SEO?

20 годин я не знайшов, знайшов тільки 310 годин повного курсу по SEO з яких 120 годин практики.

Це курс «SEOPROFY SYSTEM»

Що включає в себе цей курс?

Повний SEO Курс від Віктора Карпенка включає в себе

 • 310 відео-уроків
 • 120 годин навчання
 • Більше 50 професійних хитрощів
 • Розрахунковий термін навчання - 2 тижні
 • Заснований на 8-річному досвіді роботи в SEO
 • Створено за підсумками досвіду просування в ТОП більше 400 сайтів
 • Побудований на засадах секретів виведення в ТОП більше 100000 ключових слів
 • Рекомендований більш ніж 25 експертами

А хто такий цей Віктор Карпенко і чому я повинен купувати його курс?

Ось його фото

Ось його фото

Віктор Карпов, керівник однієї з найуспішнішою SEO студії в Україні - SEOprofy.ua . Віктора я особисто знаю більше двох років і це чудова людина з мега професійними якостями.

Ось кілька його кейсів:

Значний список не так.

Для кого призначений цей SEO-курс

 • Початківці SEO фахівці

Якщо Ви вже стали на цей шлях, Ви розумієте, наскільки сьогодні важливо SEO. Цей курс стане Вашим трампліном на новий (вищий) рівень. Тобто - Ви працюєте більш продуктивно, домагаєтеся більш високого результату, заробляєте більше вражаючі гроші.

Ви створюєте сайти і заробляєте цим гроші. І Ви розумієте, що сайти без пошукового просування - це що автомобіль без бензину: яким би дорогим і красивим не був, але клієнтів поки не приваблює. Курс допоможе Вам освоїти новий напрямок, за допомогою якого Ви будете збільшувати розмір доходу з кожного клієнта. Адже будь-якому створеному сайту буде потрібно просування.

 • Власники власних компаній

Ви прийшли в Інтернет не за розвагами, а за грошима. І розумієте: для того щоб заробити гроші, потрібно вкласти гроші. Питання лише в тому, в кого вкладати - в інших людей (і робити це постійно) або ж в себе (зробивши це разово - для свого навчання). Навик пошукового просування, освоєний за допомогою цього курсу, дозволить Вам економити як мінімум $ 500 на місяць на кожному сайті, і це мінімум. Напевно, Ви знайдете, куди додатково вкласти ці гроші.

Навіщо потрібен цей SEO-курс

Так що там мої слова, прочитайте краще на його сайті про нього:

Прочитати детальніше про SEOPROFY SYSTEM

Чи є у вас стільки вільного часу?