Навигация по сайту

Популярные статьи

Позиціонування SEO і SEM: поперечна стратегія

  1. 3 пункти, які слід мати на увазі при проведенні трансверсальної стратегії
  2. Позиціонування SEO і SEM: до успіху в руці аналітики
  3. Позиціонування: SEO та SEM як частина всеохоплюючої стратегії

Чи можна досягти повністю інтегрованого позиціонування SEO та SEM?

Більшість компаній зосереджені на стратегіях позиціонування SEO та SEM окремо. У кращих випадках вони мають окремі області - або внутрішньо, або через одну або декілька агентств - зі спеціалістами по кожному типу позиціонування, які працюють по стратегії SEO і SEM «кожен на свій розсуд». Фактично, багато разів цілі не вирівнюються, і кожна команда закінчує боротьбою за цілі, які карають загальне благо бренда ... і в багатьох випадках також кінцевий користувач.

Але які ключі до досягнення інтегрованої стратегії в Росії SEO позиціонування і SEM ? Чи можна це досягти або ми говоримо про химеру?

Добре, що це можливо. Є бренди, які перемогли у визначенні та виконанні всеосяжної стратегії позиціонування SEO та SEM. Найменш хороша частина - це не так просто. Це вимагає зобов'язання бренду і ставки на деякі ключові моменти, які ми коротко прокоментуємо в цій статті.

Прихильність компанії до стратегії є дуже важливою. Ми не повинні захоплюватися короткостроковим баченням або, можливо, продовженням того, що робиться. Якщо ми будемо продовжувати виконувати ті дії, які були проведені в минулому в області позиціонування, ми не можемо очікувати різних результатів. Ми повинні зробити якісний стрибок і позиціонувати себе по відношенню до інших акторів, з якими ми конкуруємо.

3 пункти, які слід мати на увазі при проведенні трансверсальної стратегії

Давайте спробуємо визначити деякі з найважливіших моментів, які потрібно мати на увазі, коли ми намагаємося виконати цю трансверсальну стратегію:

  • Визначте чіткі та вирівняні цілі або КПЕ в рамках цілісного бачення стратегії позиціонування SEO та SEM.
  • Майте потрібне обладнання та високий рівень координації між різними суб'єктами, які здійснюватимуть управління сферами SEO та SEM. Це передбачає гнучкий спосіб роботи з адаптацією до мінливої ​​ситуації в пошукових системах.
  • Використовуйте дані, доступні нам через Analytics або Analysis, для прийняття рішень на основі даних, а не суб'єктів (так званий Data Driven).

Позиціонування SEO і SEM: до успіху в руці аналітики

"Клей", що об'єднує SEO і SEM, є явно аналітикою. Тут ми не тільки посилаємося на конфігурацію пікселів або систему Web Analytics (наприклад, Google Analytics або Adobe Analytics), але й на аналіз професіоналом того, що відбувається як на наших сайтах, так і в наших кампаніях, різні джерела аналізу ключових слів (наприклад, Планувальник ключових слів) або конкурентів (наприклад, з інструментів, таких як Semrush o Adgooroo ).

Ми потребуємо того, щоб (або що) професіонал був здатний зрозуміти доступну інформацію , а також прийняти ідеї або ідеї, які ідентифікують загальні моделі поведінки або ключові слова, які є спільними або доповнюються між різними дисциплінами. Якщо ні, то ми отримаємо дані; і дані самі по собі не мають значення , якщо ми не можемо отримати інформацію, яка нас цікавить, і активувати її.

Знижуючи додатковий рівень, є кілька завдань, які ми повинні розробити, серед іншого:

  • Проаналізуйте ключові слова як SEM, так і SEO і побачте взаємодію між обома дисциплінами , включаючи наші конкуренти з обох сторін. "Класичне" завдання, але яке ми повинні продовжувати виконувати.
  • Визначення відповідних КПІ відповідно до мети нашої компанії, незалежно від того, чи є вони індексами, орієнтованими на брендинг або продуктивність, або обидва (Brandformance).
  • Зрозуміти та створювати аудиторії відповідно до моделей поведінки користувачів, включаючи споживання вмісту.
  • Візуалізуйте інформацію інтегрованим способом, або за допомогою більш ручних звітів або складних інформаційних панелей.

Включення прихильності та якості до цих заходів допоможе нам знайти ідеальний баланс SEO / SEM.

Позиціонування: SEO та SEM як частина всеохоплюючої стратегії

Стратегія Позиціонування SEO та SEM інтегрований не означає позбавлення в платіжних кампаніях догляду за органічним позиціонуванням, або навпаки ...

Але ми розуміємо, що пошукова система - це унікальна вітрина для бренду, незалежно від тієї дисципліни, яку ми використовуємо. Оголошення SEM і SEO посилання вони розділяють простір на екрані споживача, і ми повинні розуміти управління каналом пошукової системи цілісно , використовуючи дані для прийняття правильних рішень, які призводять до успіху нашого бізнесу.

Ви хочете дізнатися, як створити успішну стратегію позиціонування пошукової системи? Створіть себе за допомогою програми Superior у сфері SEO, SEM та Analytics , Знайдіть всю інформацію та реєстрацію, тут ,Чи можна це досягти або ми говоримо про химеру?
Ви хочете дізнатися, як створити успішну стратегію позиціонування пошукової системи?