Навигация по сайту

Популярные статьи

Практичний крок за кроком SEO - тема, ключові слова та зміст

 1. Як вибрати тему відповідно до цільового ключового слова?
 2. Вибір ключових слів
 3. Довгий хвіст
 4. Будьте чесними
 5. Початкові цілі
 6. Обкладинка
 7. Як я можу дізнатися, чи слід ставити статтю або класичну обкладинку?
 8. Остаточні вибори посад
 9. SEO на сторінці
 10. Внутрішнє посилання
 11. Зміст у самому Micros є королем
 12. Типові помилки
 13. Недостатньо якісний вміст
 14. Не задовольняйте користувача
 15. Висновок

Ми продовжуємо з керівництвом, в якому ми почали  попередній пост  , Сьогодні ми поговоримо про зміст, ключові слова та SEO на сторінці

Ми продовжуємо з керівництвом, в якому ми почали попередній пост , Сьогодні ми поговоримо про зміст, ключові слова та SEO на сторінці. Пам'ятайте, що портал був Micro типу, тема була "тварини" і всередині неї "метелики". Точний домен, який я кажу в попередньому повідомленні.

Рекомендую переглянути статтю зміст і ключові слова Перш ніж продовжити роботу, ми застосуємо багато концепцій, які розглядаються в цей день.

Як вибрати тему відповідно до цільового ключового слова?

Ми зробили першу класифікацію в попередньому повідомленні про типи тем, але ми можемо налаштувати цей аспект з урахуванням цільового ключового слова. Є кілька аспектів, які є позитивними при виборі теми:

 • Різноманітні вторинні ключові слова : якщо ми зробимо мікро, нам потрібно атакувати основне ключове слово на повідомлення. Тому потрібно мати кілька десятків додаткових ключових слів, до яких можна створити вміст. Крім того, користувач повинен розраховувати на пошук тексту, а не послуги, інакше ми не отримаємо відповіді користувача.
 • Різноманітність довгого хвоста : позитивним є також те, що для кожного ключового слова ми маємо інший пакет менш релевантних ключових слів, що дозволяє нам позиціонувати себе більше слів. Якщо ви не знаєте цього терміну, ви можете перевірити тут визначення довгого хвоста ,
 • Вміст, який не закінчується : Один із способів зниження витрат не вимагає оновлення сторінки. Це відбувається з енциклопедичними статтями. Такі теми, як мода або технологія, дуже прибуткові, але потребують оновлень принаймні щорічно.
 • Зображення "для пошуку" : Зображення Google повинні мати на увазі, і вони можуть включати додатковий трафік. Це правда, що з того часу, як Google Images змінив свій формат років тому, трафік, що приходить звідти, значно менший, але ви також отримаєте більше трафіку від зображень "метеликів", ніж від зображень "дешевих рейсів до Парижа".
 • Трафік і конкуренція : Це ми вже прокоментували. Є 2 очевидні параметри, які необхідно врахувати.
 • Що ми можемо задовольнити текстами : Не забувайте, що ми повинні отримати відповідь користувача. Ключові слова, які ми атакуємо, повинні бути задоволені текстами. "Дешеві рейси до Парижа" не могли бути задоволені статтею.

Тема "метеликів" відповідає всім вимогам. Ми можемо атакувати багато ключових слів з помірним трафіком (метелик монарх), на додаток до основного ключового слова (метелики). Ми маємо досить довгий хвост (характеристики метеликів монарха, життєвий цикл метеликів-монархів тощо). Зміст не закінчується і в кращому випадку, якщо портал іде добре, ми можемо додати більше статей через кілька місяців. Вона майже не має конкуренції, але вона має трафік. Люди шукають метеликів у Google Images і, нарешті, користувач шукає текст, нічого більше, коли він шукає цю тему.

У ньому є все, крім того, що клацання мало оплачується.

Вибір ключових слів

Спочатку моя пропозиція:

Починаючи з пропозицій SemRush, ми повинні атакувати всі терміни, які ми можемо задовольнити і виключити ті, які не пов'язані зі значенням порталу.

Давайте зробимо це конкретно: як завжди SemRush буде нашим спільником. Ми можемо запитати, які ключові слова шукають, скільки і як вони оплачуються, серед іншого. Ми попросили "метеликів". Список довгий. Я показую витяг ( див. повний список в SemRush).

З цього списку ми можемо бути чесними і атакувати тільки терміни, пов'язані з пошуками самої тварини, або кинути щось в ніс, думати тільки про SEO і атакувати все. Зазвичай я роблю щось посереднє, намагаюся фільтрувати пов'язані терміни, але намагаюся не включати ключові слова, не пов'язані з порталом.

Я хотів би виключити "ефект метелика" і будь-яке ключове слово, пов'язане з ефектом або фільмом, також татуювання, шкіру метеликів (хвороба) або гру Kyodai, яка не є об'єктом порталу, серед інших. Так було б атакувати всі ключові слова, пов'язані з твариною (метелики, метелик монарха, малюнки метеликів, фотографії, крила, блакитний метелик і т.д.).

Крім того, ми повинні намагатися доповнити пропозиції SemRush ключовими словами, які не відображені в їх звіті, але також пов'язані з ними.

Прикладом може бути "годування метеликів", термін, не запропонований SemRush, але який завершує портал. Найбільш практичним є пошук інформації для основних термінів і натхнення в цьому пошуку, щоб додати інші терміни. У цьому посібнику ми побачимо, як ця дія допоможе нам отримати початкову відповідь користувача .

Довгий хвіст

Довгий хвіст може бути атакований підрозділами наших статей на основі тегів <h2>.

Звичайно, ми повинні вибирати дуже специфічні і прості цілі , які майже ніколи не будуть в SemRush мати варіанти, щоб отримати їх тільки з <h2> і деяким контекстом. У наступному прикладі я вказую URL з 4 досягнутими цілями. Я попрошу в обмін на соціальну згадку;)

Ключові слова в прикладі не виглядають як багато, але вони є доповненням.

Крім того, сам текст, якщо ми використовуємо синоніми і текст достатньо багатий, ми також позиціонуємо його для інших менш популярних термінів. "Харчування метеликів під час личинкової стадії" було б довільним прикладом. Вони ледь залучають трафік, але оскільки комбінації - це тисячі, вони додають ще один додатковий трафік.

Будьте чесними

Я хочу присвятити абзацу аспекту, який ми завжди повинні пам'ятати, якщо ми розробляємо Micros. Ми повинні бути щирими: A Micro не надає будь-якої диференціальної вартості. В принципі кожен може це зробити.

І це цікавить нас, щоб знати, як коригувати нашу стратегію. Ми не отримаємо відповіді користувача на основі лояльності до людей або збираємося відвідувати бренд. Але однаково нам потрібна відповідь користувача. Ми поглибимо це у відповідному пості, але я повинен зробити це заздалегідь, оскільки це впливає на вибір контенту.

Початкові цілі

Наш перший користувальницький відгук прибуде просто органічними відвідуваннями, які не повертаються до Google, тобто не відскакують. Але нам потрібна відповідь користувача, щоб позиціонувати основні ключові слова. Так, петля. Тому:

Ми завжди повинні включати дуже прості цілі і почати з позиціонування цих цілей.

Це є ще однією причиною, щоб включати цільові ключові слова з мінімальною складністю, оскільки:

За умови, що доставлений вміст є якісним, і ми не маємо престижних конкурентів, ми можемо розмістити більш складні ключові слова, використовуючи відповідь користувача, отриманий з більш простими ключовими словами.

Я додав пункт, тому що це працює, тільки якщо ми працюємо в секторах, де немає великих брендів. Якщо є, то тільки з базовою реакцією користувача ми не зможемо їх перемогти.

Обкладинка

Зміст обкладинки заслуговує на подальше роздуми, тим більше, що поведінка Google перед обкладинками повністю змінилася в останні роки.

Багато років тому ми завжди використовували обкладинку для того, щоб представити всі статті порталу, тобто, це була правильна обкладинка. І цього було достатньо. Тобто, якщо у вас є портал про метеликів і на обкладинці ви показали список предметів, який вже був розташований, оскільки ви насправді пропонували вміст метеликів.

Тепер це не завжди так. У нашому випадку це не так, і насправді ми використовуємо його як експеримент. Протягом декількох місяців на обкладинці була класична обкладинка, тобто список постів і нічого не було позиціонувалося. Причина полягала в тому, що люди, які шукають "метеликів", хочуть посаду, а не списку.

Але я наполягаю, що це не завжди так, тому що в "собаках", наприклад, здається, що користувачі приймають класичні обкладинки у відповідь. У будь-якому випадку:

Ми повинні розглянути можливість конвертації обкладинки у статтю якості, яка атакує головне ключове слово.

Як тільки ми зробили це на нашому порталі, ми почали позиціонувати себе і ми вже на першій сторінці.

Як я можу дізнатися, чи слід ставити статтю або класичну обкладинку?

Тут немає простої формули для застосування. Відповідь можна отримати з певним досвідом, але особливо з урахуванням конкуренції.

Якщо майже всі результати на першій сторінці є статтями, зробіть статтю.

Зазвичай енциклопедичні пошуки зазвичай чекають на посаду. Пошук на сорочках, з іншого боку, очевидно, хоче список сорочок, а не стаття, що визначає, що таке сорочка. А в середині ми маємо складніші випадки, такі як вищезгадані "собаки", де нелегко знати апріорі, якщо користувач хоче лише статтю або перелік продуктів, послуг та інформації.

Остаточні вибори посад

Застосовуючи вищезазначене, це був наш вибір постів для порталу:

Обкладинка:

Загальні природні речі:

 • Крила метеликів
 • Годівля метеликів
 • Життєвий цикл метеликів
 • Класи метеликів
 • Хижаки метеликів
 • Практичне керівництво по метеликам
 • Метаморфоза метеликів
 • Значення метеликів
 • Види метеликів

Природні товари видів:

 • Метелики атласу
 • Метелики сови
 • Метелики Клеопатри
 • Метелики-колібрі
 • Скляні метелики
 • Денні метелики
 • Метелики черепа сфінкса
 • Єлизаветинські метелики
 • Метелики монарх
 • Сині метелики морфо
 • Чорні метелики
 • Нічні метелики
 • Тигрові метелики
 • Райдужні метелики
 • Отруйні метелики

Крім того, ми додаємо деякі додаткові повідомлення про програми, малюнки, фони тощо. Ми, як правило, намагаємося іноді з меншим природним вмістом, а іноді вони працюють. У цьому випадку це не спрацювало, тому я їх тут не включатиму.

SEO на сторінці

Не лякайтеся, я не повторю всі аспекти SEO onpage знову. Я згадаю це невиразно, щоб підручник не був неповним.

Якщо ви хочете переглянути аспекти SEO onpage, ви можете прочитати Основні SEO керівництво onpage цього блогу і доповнити його списком 35 SEO факторів на сторінці що ми публікуємо в Softalian.

Але підсумовуючи: назву, мета-опис, url домену, URL-адреси кожного розділу, h1s, h2s, внутрішнє посилання (це тепер я буду коментувати), якорі і т.д.

Внутрішнє посилання

Ми багато говорили про внутрішній зв'язок у Blue SEO. Портал метеликів є дуже хорошим прикладом для перегляду цього аспекту. Пам'ятайте:

Коли у нас є ряд статей, не дуже високих (менше 70), доцільно зв'язати їх з бокового меню.

Таким чином, сила розподіляється ідеально серед усіх постів.

Крім того, мені подобається завершувати публікації з відповідними статтями, щоб спробувати продовжити час перебування користувача.

Нарешті, хоча його вплив є мінімальним, я зазвичай посилаю "юридичне повідомлення" і "контакт" посилання як nofollow. Google вже офіційно заявив, що це ні додає, ні віднімає, але я все одно це роблю, тому що я переконаний, що він не зменшується, і я думаю, що щось робить.

Зміст у самому Micros є королем

Я вже кілька разів говорив, що зміст не є королем, а що відповідь користувача . Вміст, однак, є засобом, за допомогою якого в деяких порталах ми отримуємо цю відповідь користувача. Ну, Micro є одним з цих порталів і тому:

У змісті Micros буде основним інструментом для отримання відповіді користувача, повинно бути якісно і задовольняти користувача.

Цього разу довжиною текстів, макетом, якістю зображень, і взагалі змістом кожного повідомлення, буде ключем до позиціонування.

І це підводить нас до наступного пункту:

Типові помилки

Є кілька помилок, які ми можемо зробити під час розвитку мережі. Ті, що стосуються побудови посилання або відповіді користувача, з’являться пізніше. Що стосується змісту підсумовуються в двох, і хоча вони розумні, я хочу підкреслити, тому що настає момент, коли ми всі спокушаємо лінь або поспішаємо і можемо їх вчинити.

Недостатньо якісний вміст

Перший портал, безумовно, буде добре, намагаючись зробити гідний портал у межах початкових ресурсів. Можливо, він навіть позиціонує себе добре, незважаючи на кілька початкових ресурсів, які ми маємо. Ймовірно, що статті є оригінальними, якісними і обширними. Але тоді ми ввійдемо в поспіх і хочемо зробити 10 порталів, не беручи ще 10 разів, і тоді ми можемо впасти в спокусу створити невідповідний контент:

 • Недостатній вміст
 • Загальний або частково скопійований вміст
 • Неправильне розташування
 • Мало або погані зображення
 • Прямий або автоматизований вміст

Щоправда, іноді можна обдурити Google з поганим, автоматизованим або шифрованим вмістом. Насправді, існують стратегії SEO, які працюють так, але це не мета цього блогу працювати таким чином.

Для стратегії White Hat, не варто намагатися врятувати наші витрати на написання, тому що ми ризикуємо сп'яніти нашу мережу.

Насправді, якщо ви наймаєте тексти від третіх сторін, я рекомендую Копіювати Scape виявляти плагіатний текст і не допускати копіювання тексту в публікації .

Не задовольняйте користувача

Ця помилка виявляється не так просто і навіть частіше. Це не виключно для Micros. Я міг би написати ще 2000 слів на цю тему. Насправді я вже зробив це, тому я посилаюся на посилання: seoazul.com/como-elegir-contenidos-y-keywords/

У випадку нашого порталу-метелика, у більшості повідомлень ми задовольняємо користувача, оскільки те, що користувач шукає у цих пошуках, є енциклопедичними статтями, і ми даємо це їм.

Висновок

Вибір теми та змісту є ключем до прибутковості вашого порталу. Ми бачили, які аспекти ми повинні враховувати для створення бізнес-бази, яка може рости з кожним місяцем.

У наступних статтях ми поговоримо про побудову посилань, відповідь користувача, проаналізуємо отримані результати і вивчимо, як розширити це на повну мережу.

Як вибрати тему відповідно до цільового ключового слова?
Як вибрати тему відповідно до цільового ключового слова?
Як я можу дізнатися, чи слід ставити статтю або класичну обкладинку?