Навигация по сайту

Популярные статьи

Правильна оптимізація та налаштування сайтів на Wordpress | Білі методи розкрутки веб ресурсів в пошукових системах

Правильна настройка WordPress, неймовірно важлива. Вірна лінія оптимізації, вже половина успіху. Я готовий розповісти кілька секретів оптимізації, які допоможуть вам у просуванні сайтів. Якщо ви хочете успішно розвивати свій сайт, обов'язково дотримуйтесь моїх рекомендацій.

У той час, коли писалися попередні статті, я був в невеликій депресії. Мене огорнула злість і я мало не поливав брудом інших вчителів з просування. Мабуть, трошки охолонь. Але своїх слів про небажання оптимізаторів розповідати людям найважливіші моменти внутрішньої оптимізації і слова про те, що це дуже підло - назад не заберу.

Кожен, хто домігся непоганих результатів, знає що означає хороша структура і навігація . Також, хлопці виконали ряд необхідних налаштувань і хитрощів, пов'язаних з внутрішньою оптимізацією на своєму сайті, але не ділиться цієї цінної інформацією зі своїми читачами. Я буду винятком. Чому? Тому що у мене вже є кілька десятків проектів, які в сукупності приносять дуже хороші гроші. І я хочу того ж для вас, чесно. Це єдиний сайт з більш ніж 30 моїх проектів, на якому я пишу статті сам, а не замовляю написання матеріалу копирайтерам. Тому що мені цікаво. До того ж мій особистий досвід вам не зможе передати ніхто, крім мене самого Кожен, хто домігся непоганих результатів, знає що означає   хороша структура і навігація

Зараз я поділюся з вами цінною інформацією щодо оптимізації WordPress сайтів, розглянувши конкретні приклади, і ви зумієте уникнути зіткнення з фільтрами пошукачів.

Приклад номер 1:
Приклад номер 1:

Найбільший блог одинак ​​з просування і заробітку на сайтах. Його власник, безсумнівно розуміє в просуванні і оптимізації, але на жаль, розповідати всіх нюансів і хитрощів своїм читачам не бажає. Зверніть увагу на те, що шапка сайту зроблена посиланням без анкора, і веде на головну сторінку блогу.

Після того як ми встановили WordPress, нам в основних налаштуваннях пропонують ввести назву блогу. Движок WordPress, автоматично перетворює цю назву в заголовок і посилання зі всіх сторінок блогу, на головну сторінку сайту. Більшість початківців, які не мають нічого проти цього і з радістю про себе відзначають, що ця жирна посилання великим заголовком, з хорошим анкором, веде на головну сторінку, а значить передає солідну вагу. Поспішаю вас розчарувати - таке посилання дає мало ефекту, оскільки є елементом навігації (так як розташована на кожній сторінці сайту), а крім того дає відмінні шанси вашого проекту заробити фільтр. Якщо пощастить, то песимізація вашого сайту в пошуковій видачі. Чому? Тому що пошукові системи вважають це надмірною оптимізацією.

Крім того, текстовий заголовок блогу буде сильно заважати просуванню окремих статей, оскільки знаходиться вище статейного заголовка, крадучи увагу пошукових роботів і значимість. Нехай заголовок кожної окремої статті буде єдиним на сторінці, тоді і просуватися статтю буде значно ефективніше.

Приклад номер 2:
Приклад номер 2:

Ще один блог людини, що займається просуванням і оптимізацією. Шапка сайту оформлений не анкором, що містить ключові слова, а просто логотипом, який відмінно передає вагу, але не є спамом в очах пошукових систем. У мене в шапці фраза "Пошукове просування" не є текстом, а зроблена як картинка, і також вважається безанкорние.

Чому хлопці оптимізували свої особисті проекти по максимуму правильно, але не поділилися подібною структурою розподілу ваги з людьми? Будемо сподіватися, що у людей залишилася крапля совісті, і хлопці просто визнали ці моменти не настільки важливими, щоб писати про них.

Аналогічна ситуація з нижньою частиною сайту, іменованої "підвал" або "footer". Ніколи не спамьте там ключовими словами сайту - тільки синоніми (в крайньому випадку розбавлені ключові слова), і бажано безанкорние посилання на головну сторінку, якщо не хочете мати проблем з фільтрами пошукових систем.

На цьому, настройка WordPress не закінчується. Насправді, працювати над движком можна дуже довго. Наприклад, бажано прибрати всі непотрібні посилання з бічної колонки. До непотрібним, відносяться посилання на архіви, останні коментарі та інший, малоцікавий людям мотлох. Краще виставити на огляд, щось по-справжньому корисне, зробивши свій сайт чистішим, акуратним і приємним для ока. Ефект для просування, також буде величезним. Будь-які непотрібні посилання передають вагу на непотрібні сторінки сайту, а деякі з цих непотрібних сторінок навіть закриті для індексації у файлі robots.txt, отже вага вашого сайту витікає в порожнечу:

txt, отже вага вашого сайту витікає в порожнечу:

Позбавляйтеся від мотлоху і зайвої оптимізації, тоді ваш проект буде міцно дружити з пошуковими машинами. До речі, у кожного оптимізатора присутній стаття на блозі, про настройку файлу для роботів. Це все вода. Хлопці просто хочуть підняти трафік Позбавляйтеся від мотлоху і зайвої оптимізації, тоді ваш проект буде міцно дружити з пошуковими машинами Чи не мучтеся і не витрачайте свій час - скопіюйте файл robots.txt з мого сайту, лише замінивши адресу на свій. Не переживайте, файл для роботів у мене відмінно налаштований.

Працювати над оптимізацією WordPress можна дуже і дуже довго. Однак небезвозмездно - після робіт по оптимізації і вичищення всякого мотлоху, можна буде швидко просунути сайт в топ пошукових систем. Зараз я вам задам правильний вектор, а після ви самі виявите старанність і фантазію. Відкрийте HTML код мого сайту, і спробуйте вбити в пошук "blogroll". Нічого не знайдено? Вірно. Тому що я порився в файлах WordPress і видалив цей непотрібний клас, прописаний посиланнях в бічній панелі. Тим самим, зробивши свій сайт в очах пошукових систем більш унікальним! Оскільки існує мільйон інших проектів, де використовується подібний параметр для меню посилань. До речі, у хлопців вище цей момент також проведений, але чомусь поділитися цим зі своїми читачами, вони не захотіли, знову-таки мабуть вирішивши, що це не так важливо. Сподіватимемося…

Подібні речі, як в абзаці вище, можна і потрібно шукати в движку і знищувати, оскільки вони заважають просуванню ваших сайтів. Ще один приклад - на головній виводяться анонси статей, у кожного анонса в кінці стоїть посилання на кшталт "читати далі". Подивіться на html-код цієї посилання. Після заслання на статтю в параметрі "href" прописаний непотрібне сміття, який при переході по посиланню кидає користувача на абзац в статті, відразу після анонсу. У такому вигляді, посилання НЕ передасть вага вашої статті.

Користувачів, які потрапляють на сторінку зі статтею через посилання "читати далі" з анонсу, близько 0,01%. Тому, корегуйте код WordPress, щоб посилання несла реальну користь для оптимізації - розведення внутрішніх посилань на статтю, фразою "читати далі", а також додаткову вагу, що сприяє більш швидкій індексації.

Не стану знущатися над вашим мозком і розповім як виконати дану операцію, оскільки я сам витратив близько 15 хвилин, щоб розібратися з цим моментом, а новачки можуть і зовсім заплутатися. Необхідно зайти в папку wp-includes, і відредагувати в ній файл post-template.php. Скористайтеся пошуком по файлу, ввівши фразу get_permalink, поудалял зайвий сміття в знайденої рядку і отримаєте потрібний результат.

У хлопця в прикладі номер два цей момент виправлений в движку і посилання зроблена точною адресою на статтю, без надмірностей! Оптимізатор з першого прикладу, подібні посилання прибрав зовсім. До речі, хочу відзначити, що ідеальний варіант для вмісту головної сторінки - великий текст, пов'язаний з тематикою сайту, і розставлені в ньому посилання з анкорами, на різні статті блогу. Дає неймовірний ефект, відмінно розподіляючи вагу по сайту. Через деякий час, коли статей у мене накопичиться кілька десятків, я у себе на блозі обов'язково проведу таку роботу, і допоможу окремих статтях вийти в топ пошукових систем.

Продовжуйте шукати подібні недоліки самі, і уникайте помилок , Потрібний напрямок я видав. Ліквідуйте будь помічені недоліки. Ліпіть структуру WordPress як пластилін. Міняйте в ній все, що вам не подобається. Прибирайте мотлох. Виконуйте внутрішню оптимізацію і налаштування движка правильно, щоб ваш сайт в пошукових системах відображався вище! Це зажадає величезних зусиль, але результат буде. Якщо ви хочете заробляти на сайтах в інтернеті , Потрібно добре постаратися. Приклади вище, підтверджують це з лишком.

Дякую всім за увагу, щиро ваш, Happy Cap. Вимагайте новини мого сайту у верхній правій частині сторінки, я буду писати тільки цікаві статті, які принесуть вам хороші результати, пошукової трафік, і врешті-решт гроші Дякую всім за увагу, щиро ваш, Happy Cap

Чому?
Чому?
Чому хлопці оптимізували свої особисті проекти по максимуму правильно, але не поділилися подібною структурою розподілу ваги з людьми?
Нічого не знайдено?