Навигация по сайту

Популярные статьи

Приклад SEO - продажі в електронній комерції зросли на 63%

Вам потрібно більше бізнесу? Чи можуть перспективи легко знайти вас в Інтернеті? Відкрийте результати для наших клієнтів:
Новий клієнт, який використовував інші SEO фірми в минулому з незначними результатами Вам потрібно більше бізнесу нещодавно привели нас до збільшення своїх органічних результатів пошуку. Хоча це дослідження SEO для сайту електронної комерції, так що результати можуть бути кількісно визначені в доларах, ми робимо подібні результати для місцевих підприємств і сервісних компаній, використовуючи подібні стратегії.

Як видно з нашої методології нижче, ми змогли збільшити органічний пошуковий трафік на 556% . Це не означає багато, без продажу, щоб наслідувати, однак. На додаток до органічного підібраного трафіку, клієнт також збільшив доходи від органічного пошукового трафіку на 63% . Ось як ми це зробили.

Ми почали працювати з новим клієнтом, який продає декілька нішевих високопродуктивних продуктів на своєму сайті електронної торгівлі, але ми застосовуємо ту ж методологію для всіх клієнтів, з якими ми працюємо. Місцеві клієнти мають різні вимоги, але цей приклад показує, які результати можна досягти за допомогою фундаментальної SEO-сторінки та побудови якісного посилання.

Миттєво мали наочність з нашою власною платформою SEO, яка тягне всі дані в одне місце, а також генерує щотижневі та місячні звіти. І вони можуть увійти в будь-який час, 24/7, щоб побачити актуальні дані.

SEO та управління проектами Dashboard

SEO та управління проектами Dashboard

Клієнт знав, що їм потрібна допомога в органічному рейтингу пошуку, тому що вони не займали рейтингу на сторінці 1 для будь-яких релевантних ключових слів Клієнт знав, що їм потрібна допомога в органічному рейтингу пошуку, тому що вони не займали рейтингу на сторінці 1 для будь-яких релевантних ключових слів. Їхній сайт перетворював відвідувачів на своїх клієнтів за допомогою своєї кампанії PPC, але вони хотіли збільшити продажі з органічних результатів пошуку і не покладатися виключно на PPC. Цей клієнт працював з іншими агентствами SEO в минулому. Один з них отримав проблеми з оновленням алгоритму Google, а наступний, з ким вони були з нами, коли вони зв'язалися з нами, використовував розумну схему зв'язування між учасниками веб-сайтів. Однак вони були стурбовані тим, що Google виявляє мережу зв'язків і знову отримує штрафні санкції, що викликало занепокоєння.

Першим пунктом було скорочення зв'язків із схемою зв'язування. Потім ми почали будувати зв'язки з доменними органами на їхній сайт, тому що ми знали, що багато зв'язків буде втрачено з схеми зв'язування, і вони повинні були збільшити їхню доменну адміністрацію.

У цій графіці ви можете побачити загальну кількість посилань, які були втрачені через втрату зв'язку з мережею зв'язків, але адміністрація домену збільшилася з 27 до 30 через нових високих посилань на доменні органи.

Негайне вдосконалення в адміністрації домену
Негайне вдосконалення в адміністрації домену

Наступним кроком було дослідження ключових слів. Після розробки широкого списку ми залучили клієнта до спільних зусиль для вибору найкращих ключових слів для їхнього веб-сайту та їхнього бізнесу. Ми завжди хочемо зосередитися на продуктах, які продають найкраще і приносять найбільший дохід, і розуміємо, які продукти можуть бути застарілими або припиненими, щоб ми не зосереджувалися на них. Після того, як список був вибраний до керованого розміру, ми почали відображати ключові слова на правильні сторінки.

Після того, як відображення ключових слів відбувається створення тегів заголовків і мета описів сторінок. Після того як вони були переглянуті та схвалені клієнтом, теги та описи були реалізовані, і саме тоді ми побачили значне переміщення в рейтингу ключових слів. Я отримав шалений дзвінок від зацікавленого клієнта, що рейтинг певного ключового слова різко впав. Те, що вони не зрозуміли, полягало в тому, що інша сторінка різко зросла в рейтингу того самого ключового слова. Раніше сторінки класифікувалися за ключовими словами, які дійсно не підходили для сторінки, тому вправа зіставлення ключових слів допомогла нам виправити це. Ось знімок екрана, що показує збільшення кількох ключових слів, які ми відстежуємо для цього клієнта.

Драматичне ключове слово Rankng Покращення
Драматичне ключове слово Rankng Покращення

Звичайно, є багато інших елементів на сторінці, які були оптимізовані на додаток до тегів заголовків і мета описів, плюс ми зробили багато високоякісних будівельних посилань, але важливо показати вам результати. Нижче наведено діаграму з Google Analytics, яка показує збільшення трафіку YOY Organic Search.

YOY Органічний пошук трафіку вгору 6X
YOY Органічний пошук трафіку вгору 6X

Графік показує збільшення трафіку органічного пошуку більш ніж на 566% . Хоча збільшення трафіку є великим, єдине, про що мої клієнти дійсно піклувалися, це збільшення продажів. Нижче наведено графік з Google Analytics. Оскільки це сайт електронної торгівлі, ми змогли виміряти дохід, пов'язаний з різними джерелами трафіку. Ви можете бачити, що дохід від органічного пошукового трафіку перевищив 63%, а кількість транзакцій зросла майже на 95% . Не існує співвідношення між збільшенням трафіку і продажем, оскільки ціна є дуже високою, а продукція знаходиться в дуже вузькій ніші. Середній продаж становить майже $ 2,000, тому коефіцієнт конверсії не дуже високий. Хоча ми реалізуємо певні ідеї для збільшення продажів, збільшення понад 63% є чудовим початком. І я повинен сказати, що це їхній повільний сезон!

Дохід від органічного трафіку пошуку збільшився на 65%
Дохід від органічного трафіку пошуку збільшився на 65%

Висновок: Наш клієнт співпрацював з іншими SEO компаніями, які використовували застарілі або «чорні» методи, які змушували їх карати або піддавали їх майбутнім покаранням за мережами зв'язку. Цей клієнт довіряв рекомендації надійного колеги працювати з нами. Ми опублікували рейтинг сторінки 1 для багатьох найцінніших ключових слів у цій ніші, які не тільки призвели до збільшення продажів, але й доходів, які впливають на їхній результат

ОНОВЛЕННЯ травня 2017 року

Ефективність оновлено наприкінці квітня 2017 року з такими:

За останні 30 днів продажі YOY від Organic Search збільшилися на $ 38229 або 145%

За останні 30 днів продажі YOY від Organic Search збільшилися на $ 38229 або 145%

З початку роботи в листопаді 2016 року обсяг продажів YOY від Organic Search збільшився на 102 821 долар або 118%

З початку роботи в листопаді 2016 року обсяг продажів YOY від Organic Search збільшився на 102 821 долар або 118%

За останні 30 днів порівняно з попередніми 30 днями продажі з органічного пошуку зросли на $ 17,386 або 37%

Продажі з платного пошуку зросли на $ 13,601 або 517%

Показаний платний пошук призначений для Google Shopping, який ми значно покращили в порівнянні з попереднім постачальником. Ми вдосконалили зображення, описи та інформацію про продукт, щоб підвищити залученість користувачів та показники кліків.

Окрім Покупки Google і Пошуку Google, ми додали об’яви Gmail для високого, низького, висококваліфікованого трафіку на сайт, і, звичайно, у нас є кампанії ремаркетингу (або перенацілювання) як у Google, так і в Facebook дорогий предмет, який не є імпульсним придбанням. Ми хочемо відновити перспективи, які розглядають і купують, але не зробили це на нашій сторінці «дякую».

Нарешті, ми додали кампанію Facebook, використовуючи Carousel Ads, щоб показати кілька продуктів у дуже привабливій та привабливій презентації, щоб принести на сайт висококваліфікованих клієнтів.

Ви бачите, що ми реалізували багатоканальний підхід для максимального збільшення кількості відвідувачів і продажів Ви бачите, що ми реалізували багатоканальний підхід для максимального збільшення кількості відвідувачів і продажів. Хоча ми і є «SEO-гуру», наша мета - допомогти підприємствам розвиватися і процвітати за допомогою високоефективних і вимірних кампаній для всіх типів підприємств , а не тільки сайтів електронної комерції.

Що далі?

Заплануйте 30-хвилинну стратегічну сесію щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вашому бізнесу зростати.
Заплануйте 30-хвилинну стратегічну сесію   щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вашому бізнесу зростати

.

Вам потрібно більше бізнесу?
Чи можуть перспективи легко знайти вас в Інтернеті?
Що далі?