Навигация по сайту

Популярные статьи

Приклад вивчення іноземних SEO CPA

 1. Чому іноземні SEO?
 2. Отже, як я спробую заробити гроші з іноземними SEO?
 3. Кроки я візьму

Тому я бачив деякий час тому, що хлопець на ім'я Алекс Беккер  Джерело-хвиля  Слава, зробила відео, що говорить про спосіб зробити деякі легкі гроші за допомогою іноземних SEO Тому я бачив деякий час тому, що хлопець на ім'я Алекс Беккер Джерело-хвиля Слава, зробила відео, що говорить про спосіб зробити деякі легкі гроші за допомогою іноземних SEO .

Чому іноземні SEO?

Ну, тому що просто просто це лайно.

Далеко за США, Канадою, Великобританією, Австралією та іншими англомовними країнами, які мали багато років у курсі найсучасніших методів.

Зараз я дивлюся на це нещодавно, і перспектива легких грошей є занадто привабливою для когось, як я і ви; ми хочемо гроші, багато грошей, і ми хочемо цього швидко, чи не так?

Ну, я вирішив взяти трохи зануритися і дати йому іти, але я збираюся для мінімальної вартості розташування тут тільки у випадку, якщо це повний провал.

Я оціню, що на цьому сайті я витрачу близько 250 доларів США. Це буде включати в себе такі речі, як покупка дійсно преміум SEO оптимізованого контенту, переклад на Fiverr на моїй обраній мові та інших бітів і бобів, таких як посилання та інші асоційовані Google речі.

З мовою, я досі кидаю монету над іспанською або італійською тому, що в той час як іспанська безсумнівно має набагато більший ринок, він також буде використовувати більш просунуті технології SEO, ніж італійська, я думаю, через його доступ до США, а також деякі досить просунуті Південноамериканські країни, які потрапляють у інтернет. З іншого боку, італійська мова менш схильна мати спікерів, що беруть участь у веб-проектах.

Тепер, я можу бути абсолютно неправильним у цьому, і це не є коментарем до навичок будь-якої країни або взагалі не англійської мови, а радше почуття і дослідження, які я проводжу на регулярній основі.

Так що припиніть отримувати ваші трусики в повороті.

Отже, як я спробую заробити гроші з іноземними SEO?

Тому в основному, як я вже сказав, я намагатимуся побити існуючі сайти, які просувають певні продукти, використовуючи методи ninja SEO, які навчаються тільки найкращим чином. Ну, насправді, я не знаю ні ninja SEO методів, але я знаю основні і що, здається, буде достатньо, щоб збити деякі з існуючих вниз на ступінь.

Я буду використовувати веб-сайт стилю "Ціна за дію" (CPA) від компанії, яку називають Здоров'я ринку для того, щоб зробити це, тому що як тільки у вас є гідний рейтинг з сайту CPA, цифри зазвичай працюють самі.

Я буду використовувати продукт охорони здоров'я, той, який заснований на косметиці, а не реальні фізичні проблеми, а потім будувати сайт навколо огляду цього конкретного продукту.

Кроки я візьму

 1. Дослідження ключових слів
 2. Купуйте домен, що містить багато ключових слів
 3. Створіть основний веб-сайт за допомогою Thrive Themes і індексуйте його в Google
 4. Напишіть кілька довгих, багатих на ключові слова (не спам) повідомлень, включаючи довгу, можливо, 1000 слово на першій сторінці все про моє вибране ключове слово
 5. Перейдіть до Fiverr, щоб перекласти все це - це складна частина, оскільки мені знадобляться, щоб мої ключові слова та LSI були італійськими саме так, як вони є, щоб отримати максимальний ефект
 6. Вбийте його на сайт
 7. Tweak і скрипку трохи, щоб отримати його просто правильно
 8. Нехай він трохи маринується в Google
 9. Надішліть прекрасні посилання на основний вміст
 10. Зачекайте і подивіться, що станеться
 11. ???
 12. Прибуток

Коли я очікую побачити результати?

Як і в будь-якому SEO, пов'язаному, це дійсно складно сказати, і навіть більше, коли ви берете до уваги робити це на іншій мові!

Я реально сподіваюся зайняти місце протягом декількох місяців, але хто знає, якщо все йде добре, це може бути швидше.

Так що мій Джерело-хвиля іноземний SEO план в двох словах, і я буду впевнений, щоб тримати вас в курсі з кожною частиною, як я це зробив, і, сподіваюся, якщо він працює, ви можете всі мати повторити його, щоб зробити деякі, ми сподіваємося \ t , легкі гроші!

Тому я вирішив піти з італійською мовою, оскільки запропоновані сайти були занадто легкими для пропуску.

Я також тільки що купив доменне ім'я з GoDaddy, який є трохи посаду в самому собі.

в основному, для того, щоб отримати розширення .it, вам також потрібно придбати певну довіру, яка коштує мені $ 19.99, не включаючи $ 9.99 для самого домену.

Однак після швидкого пошуку купонів в Інтернеті, я знайшов 30% код, який я використав, і який взяв деякі з жала з нього.

Я буду чекати дня, поки я не зможу вказати серверів імен на мого господаря на Blue host, а потім кинути швидкий сайт і оновити знову.

Я тільки що купив 5 Super Spun статей з Джерельний ринок за $ 3!

Ці статті не будуть великими, але за 3 долари я не заперечую з ними, щоб отримати їх, як я їх хочу.

Після того, як вони будуть доставлені, я почну трохи підігнати їх і додати до деяких ключових слів LSI італійські слова в дужках. Я зроблю це, тому що я не хочу, щоб мій перекладач змінював будь-яке з ключових слів, оскільки воно зіпсує результати.

Я все ще чекаю, коли мій новий домен розповсюджуватиметься на мій обліковий запис Bluehost, але я не підозрюю, що щось відбудеться до завтра.

GoDaddy смокче.

Так що у мене є велике доменне ім'я все готово для цього проекту, це точний домен відповідності (EMD), який я знаю, якщо не добре для створення авторизаційних сайтів, але це, безумовно, не авторитетний сайт, а скоріше шум і спалювання, деякий банк та отримують heck outta там різновид місця!

Так чи інакше, у мене є цей великий домен, але кожен раз, коли я намагаюся направляти сервери до імені моєму хосту (Bluehost), він не зможе це зробити. Ви хочете знати найгірше в цьому, GoDaddy, здається, думає, що листування поштою є сміттям і тому припинили його на користь подзвонити їм.

Я знаю, що це чудово звучить на папері, але коли ви не можете зателефонувати через ваше місце розташування, це дуже дратує.

У всякому разі, я збираюся продовжувати намагатися отримати його направлено Bluehost і буде тримати вас в курсі.

Фактично, як я закінчив писати це, я подумав, bugger це, та вирішив тільки господаря на Godaddy. Це буде добре, тому що я можу дати вам інший пост порівняння GoDaddy з Bluehost і дасть вам знати, який я вважаю кращим.

Так чи інакше, хостинг, як правило, $ 4,99 на місяць для основного плану в GoDaddy, але якщо ви подивіться навколо і знайти код купона ви зберегти не незначну суму грошей. У моєму випадку я зараз врятував $ 71,88 баксів; що добре!

Я дуже багато завершив веб-сайт і отримав 3 500 статей, перекладених італійською мовою з усіма ключовими словами, які я хотів, посипавши по ньому.

Проте в поспіху я зробив щось трохи нерозумне і спрямував на нього деякі посилання SAPE. Це викликало стурбованість тим, що існує дуже велика ймовірність того, що Google вдарить мене перед тим, як я навіть встав!

Це викликало стурбованість тим, що існує дуже велика ймовірність того, що Google вдарить мене перед тим, як я навіть встав

Як ви бачите, у нього вже є дуже хороший Trust Flow на Majestic 24 і майже співвідношення 1: 1!

Я збираюся підірвати його з 25000 зв'язків GSR з Джерело ринку котрий буде hopefully гладкі речі трохи!

ОК, так що кілька речей, щоб повідомити тут.

 1. Я розлив у пляшки та отримав посилання SAPE
 2. Я вирішив проти вибуху GSR, тому що я хотів би тримати його, якщо він дійсно починає заробляти гроші
 3. Це починає танцювати з Google трохи, як ви можете побачити нижче

Я розлив у пляшки та отримав посилання SAPE  Я вирішив проти вибуху GSR, тому що я хотів би тримати його, якщо він дійсно починає заробляти гроші  Це починає танцювати з Google трохи, як ви можете побачити нижче

Як ви можете бачити, є досить багато руху вгору і вниз з цими трьома ключовими словами, які я вибрав, що насправді можна очікувати в даний час (або, як я чув, я відносно нова для себе).

Я вирішив не використовувати вибух GSR для цього і буду використовувати вибух для іншого експерименту, що міститься в тому, що називається веб-сайтами "паразитів". Я не піду в це зараз і напишу про це в інший час.

У всякому разі, я досить щаслива з тим, як вона йде прямо зараз, оскільки веб-сайт дійсно жив протягом тижня.

Я також думаю, що я збираюся залишити цей сайт на деякий час і побачити, як це ярмарки в SERPS. Якщо це, здається, йде в правильному напрямку, я надішлю Базовий план побудови посилання на Hoth до головної сторінки та внутрішніх сторінок для різноманітності прив'язаного тексту, а потім почекайте, щоб побачити рух. Якщо щось відбувається, я почну відправляти великі тато посилання до нього, щоб отримати його в ранг і залишитися!

Як завжди, я буду тримати вас в курсі більших речей, які відбуваються тут, і як тільки я вирішу, чи буде цей експеримент успішним або невдалим, я, мабуть, переформатувати цю посаду для легшого читання.

Я фактично працював над деякими іншими проектами і начебто залишив це на зворотному пальці трохи.

Тим не менш, я помічаю, що мої основні ключові слова дуже повільно піднімаються до рейтингу. Нічого не кричати додому, тому що вони все ще не в топ-100 поки що, але вони досягають прогресу.

Також ви повинні розуміти це, крім того, що я вже згадував; Я зробив майже 0, щоб допомогти їй рухатися.

Проте є цікавий розвиток.

Я зробив швидку перевірку на SEM Rush, і виявив, що моє вторинне ключове слово не знаходиться в поганій позиції. Фактично він сидить на ранзі 42 і має досить здоровий місцевий щомісячний обсяг пошуку 210!

Що я можу зробити, це з'ясувати, які інші ключові слова знаходяться в подібній позиції, а потім розпочати будівництво посилань і кампанію соціального сигналу, щоб отримати їх на ходу.

Я також розпочав рекламну кампанію на Facebook, але зараз я не бачу багатьох результатів, але важко писати копію реклами на іноземній мові! Я також досить новачка в світі оплачуваної реклами себе, так що я також навчаюся і напишу пост про це найближчим часом.

Право, добре.

Після перегляду моїх основних ключових слів підстрибуючи вгору-вниз досить люто, я вирішив знайти деякі реальні посилання, щоб вказати на нього.

Куди я пішов?

Не кидайте мене в обличчя, але я пішов до Фіверра і купив кілька посилань!

Причина того, що я зробив це, тому що я дійсно намагався знайти де-небудь, що продавав італійські посилання, які наполовину пристойні, або принаймні краще, ніж дерьмо, що вказує на перші позиційні результати в SERP.

Таким чином я зробив швидкий пошук “італійських посилань SEO” у Fiverr та впевнений досить, нечисленних результатів фактично вискочив до мого подиву!

Я мав невеликий погляд через та вирішив на чудовій дамі назвою rometta . Тепер не запускайте до неї просто так, як ви повинні знати зараз, цей веб-сайт - це просто тестер; експеримент як для вас, так і для мене, щоб побачити, що працює, а що ні, і я дам вам точно знати, які посилання вона буде вказати на цьому сайті.

Насправді, так само, як я пишу це близько 5 хвилин після розміщення замовлення; вона послала мені дуже миле повідомлення, і я думаю, що вона, здається, на вершині речей.

Я повідомить вас у наступному оновленні про те, як це відбувається 😉

Речі починають йти дуже добре, я думаю.

Я повільно починаю бачити деякий рух за допомогою декількох ключових слів, не дуже багато роблячи на сайті. Я не додав жодного нового вмісту або посилань до сьогодні. Насправді, єдиною реальною річчю, яку я зробив для нього, є вхід і оновлення різних плагінів, щоб вони були безпечними.

Кампанію Facebook, яку я розпочав 9-го, почали надсилати деяких відвідувачів. Коли я почав, я просто підірвав кілька інтересів до редактора оголошень, тому що насправді дуже складно розміщувати рекламу на Facebook або в будь-якому іншому випадку на іноземній мові!

Однак після перевірки мого облікового запису аналітики, я виявив, що більшість моїх відвідувачів приїжджали з Мілана та Риму, тому я скоригував відповідні параметри.

Те, що я не зробила досить невтішно, включила опцію демографічного аналізу в аналітиці на початку і тому мені доведеться чекати, щоб побачити, який тип людей насправді натискає на сайт, а потім я можу налаштувати знову.

Є одна річ, яка мене трохи турбує, і це те, що середнє значення, яке читається згідно з SumoMe, (необхідно отримати, і воно є безкоштовним), становить лише близько 12% або, іншими словами, лайно!

Я буду відкладати зміну будь-якого вмісту тільки ще і чекати, щоб побачити, що станеться, якщо я почну рейтинг правильно, а потім, якщо я все ще отримую бідні середні читати, то я буду робити щось про це.

Варто також відзначити, що я використовую програму Pandabot, яка здійснює пошук результатів і кліків по Вашій посилання в Google. Це робиться для того, щоб показати Google, що ваш сайт насправді цікавий, і люди шукають його. Ви можете прочитати все про те, як показники допомагають вашому анкінгу в іншій публікації.

Якщо ви перевірите зображення нижче, ви можете бачити, що я зробив деякі досить значні стрибки з деякими моїми ключовими словами, але головне слово гроші все ще наполегливо відмовляються рушити.

Тепер не відкладайте на низький обсяг пошуку, вони є цільовими відвідувачами і хочуть, що я продаю, так би мовити!

Сподіваюся, що деякі потужні посилання допоможуть, що я купив сьогодні всього за 5 доларів !

Так що дуже багато речей відбулося всього за 4 маленькі дні !

Ланцюговий концерт, який я замовив на 20-му, отримав дуже швидко, і вони посилають мені звіт. Перше, що я подумав: "Так, ви отримуєте те, за що платите"!

Розумієш; це являло собою стандартний blog коментуючи та guestbook сорти зв'язків що великі хлопчики завжди кажуть вам залишитися далеко з.

Однак

Сталося щось цікаве, і відтоді я бачив досить значний стрибок у рейтингах:

Дивовижний! Деякі з цих ключових слів масово підскочили і продовжують підніматися, особливо головне ключове слово, яке наполегливо відмовлялося ранжувати.

Це стрибнуло 217 місць !!!

Мій наступний крок має на меті надати йому подальший поштовх у правильному напрямку, вказавши властивість web 2.0 на його розташування від мого нового найкращого друга; Секретні джерела .

В основному, я хотів перевірити цю послугу протягом декількох днів, і це експеримент; Я думав, давайте підемо! На $ 49 доларів-а-а-то він стоїть поп.

Я витрачаю гроші, так що вам не потрібно, тому що я просто такий хороший ...

У всякому разі, залишайтеся з нами для наступного оновлення.

Після операції, різання і підключення пальця. Пам'ятайте дітей, дерев'яні двері міцніші за кістки ...

Привіт друзі, це було трохи часу, так як я оновив цю посаду, але я був досить зайнятий в моїй справжній роботі світу, а також я зламав кістку, так що дуже важко ввести

Так чи інакше, рейтинги для цього сайту значно скоротилися, можливо, через танці з Google, або навіть просто, що це не було популярним. Мої оголошення в Facebook закінчилися і насправді відправили мені чимало трафіку, але головне пропозиція CPA просто не перетворила, що дуже неприємно.

Проте я вирішу наполегливо, тому що мені дуже цікаво побачити, що відбувається сама.

Таким чином я купив цікавий продукт з Вихідного ринку в той час, як у лікарні чекаючий мого knuckle бути wired, та це сорт відкрив мої очі трохи.

В основному це було все про SAPE, ту неприємну російську мережу зв'язків, яка, здається, стирає людей неправильним шляхом. Якщо ви читали з самого початку цього повідомлення, то ви знаєте, що я фактично використовував мережу SAPE на цьому сайті раніше, але я розливаю його і отримує посилання.

З тих пір я досліджував цілий вантаж і дізнався, що вам потрібні правильні посилання, щоб правильно використовувати його.

2 джерела, які я вважаю безцінними, це:

 1. authorlinkbuilding.com - В даний час вниз з якоїсь причини
 2. godofseo.ca - Повна велика інформація

Після довгих досліджень, я вирішив зробити крок і орендувати посилання від цього хлопця , який також запускає цей перший веб-сайт, а також сертифікований SAPE, (навіть не знав, що це є річ!), і направляє його прямо до головного ключового слова, багато сторінок у його найсуворішій формі. Я дійсно отримав його поради про це beofre і він сказав мені, що це добре, щоб зробити це за 1 посилання. Якщо б я орендував багато посилань SAPE, мені потрібно було б фільтрувати їх через деякі буферні сайти, щоб залишатися в безпеці.

Точка історії полягає в тому, що посилання ставилося на 06.11.2015 і це сталося:

2015 і це сталося:

Непогано!

Слідкуйте за наступним оновленням…

Я не зробив оновлень тут на деякий час, так що я думав, що я просто дам вам знати, що відбувається.

Після дещо нехтування цим конкретним місцем на деякий час і спостереження за його рейтингами повільно падають вниз; Я вирішив мати інший іду на це та дивлюся якщо там будь що я міг зробити дати це трохи прискоряю.

З цією метою я купив обліковий запис Tumblr, що закінчився, з тим самим хлопцем SAPE, якого я зазвичай використовую, і встановив йому основний обліковий запис з деяким вмістом і ключовим текстом.

Майте на увазі, що це DA 99 і PA 31 минув Tumblr рахунок, так що він має деякі досить хороші повноваження!

Однак фактична сторінка, яка вказує на мій сайт вивчення іноземних SEO є звичайним ПА 1. ТАК Я купив вибух посилання GSA SER хтось з вихідного ринку, якому я довіряю і використовував раніше, і абсолютно зруйнував сторінку з 2 рівнями спам!

Я не надто турбуюся про те, що відбувається з цим сайтом більше, як у мене так багато різних проектів крутитися навколо, що я повинен був знизити це вниз на моєму списку пріоритетів. Але я продовжу намагаюся класифікувати це та дивлюся що відбуваюся тому, що я тільки як зацікавлений тому що ви guys щоб побачити що відбувається!

Цікава річ сталася з часу останнього оновлення. Я не перевіряв рейтинги до сьогоднішнього дня і здається, що вибух GSA SER посилання на мій вік Tumblr буфер дав деякі результати!

Я не перевіряв рейтинги до сьогоднішнього дня і здається, що вибух GSA SER посилання на мій вік Tumblr буфер дав деякі результати

Ці результати можуть не виглядати дивно, але ви повинні пам'ятати, що цей сайт був на межі падіння зі скелі. Цей вибух ланки здається мав реальний, хоча малий, прискоряють до це!

Я буду використовувати цей метод на деяких з моїх більше "сайтів авторитету" і може навіть дати йому йти на мою нову Тематичне дослідження нішевого сайту де я можу показати вам результати, якщо ви будете слідувати.

Я досі намагаюся утримати цю дитину на ходу, і я тепер більш рішуче, ніж коли-небудь, щоб насправді отримати його рухається!

Чому у мене раптово з'являється нова угода про цей сайт?

Ну, я нещодавно опублікував масив Остаточний посібник для створення власного веб-сайту Amazon Affiliate , і в цій посаді я дійсно потрапив додому, дотримуючись чогось, щоб побачити результати і не здався.

Я також створюю абсолютно новий веб-сайт, який ви можете слідувати разом зі мною тематичне дослідження ніші сайту .

З цією метою я перевіряв і перевіряв мою позицію SERP, використовуючи фантастичний SerpBook , і, побачивши результати, коливаються справедливо; але дратівливо залишаючись на пустелі сторінок 3 - 10 🙁

Тому,

Тепер я хочу отримати належні гармати з будівництва посилання і вибухнути цю суку на першу сторінку!

Для цього я знайшов цікавий веб-сайт під назвою SE Catapult… по суті великий PBN, який покликаний дати вам основну частину середніх посилань, які SEO, здається, вимагають.

Я знаю, що сьогодні консенсус - це все менше і більше якісних посилань, але Google все ще хоче мати посилання. Багато посилань.

Чому я думаю це?

Ну, якщо ви серйозно ставитеся до свого SEO, то ви почули про господаря Брайана Дина з слави Backlinko.

У всякому разі, я бачив недавню публікацію в блозі, яку він написав, де він проаналізував 1 мільйон результатів пошуку Google (фантастичне читання, перевірте, я буду чекати).

Те, що я прочитав і побачив, полягав у тому, що вам ще потрібно багато посилань для ранжування:

Джерело: Backlinko

Як ви можете бачити на цьому графіку, кількість посилань, які має середня 1-а позиція в Google; стріляє від близько 13000 до дивовижних 35000 + посилання!

Що таке Google!

Я був трохи шокований, щоб побачити це, тому я фактично запитав Брайана питання в розділі коментарів, і ви можете перевірити його відповідь:

Так насправді, тепер я думаю, "ебать його, давайте вибухнути дерьмо з нього з деякими OK посиланнями і подивитися, що відбувається".

Я замовила пачку з 50 ланок, крапельницю понад 25 днів. Посилання дуже прості і нічого особливого, але вони є правильними посиланнями, а не спамом - і вони достатньо чисті, щоб відправити їх безпосередньо на сайт.

Ви можете побачити показники нижче. Нічого не можна написати додому, але, сподіваюся, перемістимо голку:

Я думаю, що дозволить цій кампанії запустити свій курс і повідомити ще через 25 - 30 днів для оновлення, якщо не буде дійсно великого руху, коли я дам вам знати точно!

Здається, що посилання, яке я замовляв, щось робить:

Здається, що посилання, яке я замовляв, щось робить:

Моє головне ключове слово 6600 є найвищим, якого коли-небудь було (не враховуючи результатів SAPE), і ще залишилося хороших 2-х і бітових тижнів, що залишилися від будівлі посилання!

Час покаже, наскільки добре це, але я відчуваю себе позитивно.

Одна річ, яку я помітив і означає, що щось відбувається, коли додаються посилання, ключові слова, здається, танцюють навколо. Часто отримуючи вибиті топ-100 тільки повернути день пізніше навіть вище!

Тепер я вважаю, що якщо я зможу зберегти послідовність посилань, то у мене є шанс перейти на першу сторінку через пару місяців.

Я також дуже серйозно роздумую про створення відео YouTube про цю тему з прямим посиланням на пропозицію CPA.

Я мав деякий успіх OK з ранжируючий YouTube вiдео та поточно маю один засідання у число 5 для 1600 ключового слова обсягу пошуку.

Це все ще повільно піднімається на жирний полюс Google і облягає свій шлях вгору.

Усі мої ключові слова зростають кожен день, крім того, що час від часу знижується на 1 або 2 місця.

Я дуже задоволений результатами, які я серйозно замислююся використовувати цю послугу для мого поточного ніші до авторитетного сайту і побачивши, що відбувається.

Я насправді запитав Метью Вудворд в коментарі, про те, чи вважає він, що послуга залишається життєздатною в 2016 році, і він, здається, дуже задоволений рекомендацією, навіть сьогодні:

Так що ви йдете, я, ймовірно, буде використовувати цю послугу знову в майбутньому!

Що стосується цього іноземного прикладу SEO, я думаю, я буду чекати, і нехай цей процес будівлі посилання запустити свій курс, то побачити, яку позицію він залишив сидячи.

Якщо я щасливий, то я піду вперед з іншим, але якщо він все ще сидить у середині 100-х років; Я розгляну вибухонебезпечність його з SAPE і дам щось інше.

Це швидкий, і я просто хочу коротко оновлювати те, що я робив на цьому сайті.

Я додав розділ блогу для того, щоб зберегти сайт свіжим у очах Google, і я заповнюю його вмістом за допомогою програми під назвою WordAI що здатна обертати італійську мову в помірній манері.

Я також додав деякі рекламні оголошення AdSense, тому що я помітив, що деякі з ключових слів, на які я націлював, мали понад $ 1 КПК. В основному я отримую тільки за долар, якщо хтось натискає на оголошення.

Я знаю, що це набагато нижче пропозиції CPA, яку я використовую, але лише невеликий% читачів натискатимуть на пропозицію CPA, і я сподіваюся, що оголошення AdSense можуть витерти кілька додаткових грошей від тих, хто не хоче надати свої деталі до моєї пропозиції CPA.

Я побачу, що станеться.

Довгий час немає оновлення, тому я прошу вибачення за це!

Однак правда в тому, що я зосереджувався на інших проектах, а саме на моєму новому нішевому сайті. Я не зробив багато чого на цьому сайті, крім оновлення його і додавання до нього нової, блокованої публікації в блозі.

Це не дійсно посунуло багато зовсім так це здається сидіти досить право зараз.

Я повернуся до неї досить скоро, але у мене є кілька захоплюючих оголошень, щоб зробити найближчим часом про існуючий сайт і кілька інших речей.

Тому залишайтеся в курсі, щоб отримати додаткову інформацію ...

Таким чином, це буде коротким, (відносний термін з моїми розбіжними посадами, але нести зі мною).

У мене був недавній пляма турбують Нещодавно, який змусив мене трохи спробувати диверсифікувати свій портфель, або, іншими словами, створити портфель речей, які змусять мене менше турбуватися в майбутньому.

З цією метою я вирішив перевірити EMD 301 на сайт грошей і подивитися, що відбувається.

Я буду посилати купу ці погані хлопці до EMD і почекати і подивитися, що відбувається. У мене великі надії

Тут можна швидко оновлювати інформацію, щоб повідомити, що ситуація постійно зростає, як показано на графіку нижче:

Тут можна швидко оновлювати інформацію, щоб повідомити, що ситуація постійно зростає, як показано на графіку нижче:

Приємно, нарешті, побачити дуже стійке зростання вгору, але ви бачите турбулентність, що пройшла раніше!

Я почекаю ще пару місяців, щоб побачити, де вона, нарешті, відпочиває, а потім, можливо, посилаю ще один вибух

Чому іноземні SEO?
Отже, як я спробую заробити гроші з іноземними SEO?
Чому іноземні SEO?
Зараз я дивлюся на це нещодавно, і перспектива легких грошей є занадто привабливою для когось, як я і ви; ми хочемо гроші, багато грошей, і ми хочемо цього швидко, чи не так?
Отже, як я спробую заробити гроші з іноземними SEO?
Куди я пішов?
Чому у мене раптово з'являється нова угода про цей сайт?
Чому я думаю це?