Навигация по сайту

Популярные статьи

Приклади бізнес-плану для Інфобізнес

 1. зміст
 2. Кому потрібен бізнес-план Інфобізнес?
 3. Що повинно бути в бізнес-плані?
 4. Як написати бізнес-план Інфобізнес?
 5. Приклади бізнес-плану: Інфобізнес «Школа іноземної мови»
 6. "Чи не гальмувати!" Основна відмінність бізнес-плану Інфобізнес від традиційного бізнес-плану
 7. замість висновку

Складаємо бізнес-план: дивіться приклади бізнес плану Інфобізнес на нашому сайті! Перевірені і актуальні плани для бізнесу онлайн.

Бізнес-план - це поетапно розписана стратегія вашого бізнесу. Будь-який бізнес в будь-якій сфері починається з бізнес-плану.

Бізнес-план Інфобізнес пов'язує в єдине ціле окремі завдання, які необхідно виконати для досягнення ваших бізнес-цілей, а також - що дуже важливо для старту - терміни і дедлайни. Якщо ви серйозно налаштовані на запуск власного Інфобізнес, вам просто необхідно визначити для себе і своїх колег відрізки часу, в які планується здійснити той чи інший виток у розвитку. Так, щоб не було спокуси в будь-який незрозумілій ситуації відкладати вирішення питань на потім.

Бізнес-план Інфобізнес також допоможе вам оцінити ризики, спрогнозувати доходи і витрати і продумати запасні шляхи розвитку.

зміст

Кому потрібен бізнес-план Інфобізнес?
Що повинно бути в бізнес-плані?
Як написати бізнес-план Інфобізнес?
Приклади бізнес-плану: Інфобізнес «Школа іноземної мови»
Приклади бізнес-плану: 15 вирішальних впроваджень для онлайн-школи астрології
"Чи не гальмувати!" Основна відмінність бізнес-плану Інфобізнес від традиційного бізнес-плану
замість висновку

Кому потрібен бізнес-план Інфобізнес?

Перш за все, вам особисто. Бізнес-план Інфобізнес допомагає встановити порядок дій, оцінити свої можливості, прикинути фінансову вигоду і передбачувані витрати. Часом після складання бізнес-плану концепцію доводиться переглянути і бізнес в підсумку розвивається в дещо іншому напрямку.

Бізнес-план Інфобізнес також потрібен для залучення інвесторів. Мало хто захоче інвестувати в ваш бізнес, якщо у вас немає чіткого плану «Як?».

Бізнес-план Інфобізнес - це і керівництво для ваших партнерів і персоналу. Джерело, з якого всі причетні до бізнесу можуть почерпнути важливу інформацію і цінні рекомендації для роботи. Хороший бізнес-план містить аналіз ринку, інформацію про конкурентів, стратегії просування бренду і т.п.

Що повинно бути в бізнес-плані?

Бізнес-план Інфобізнес починається з опису вашого бізнесу. Його чітко сформульовані цілі та місія. Продукт, ринки збуту, перспективи розвитку. Що ви продаєте? Кому продаєте? Навіщо продаєте?
Бізнес-план Інфобізнес починається з опису вашого бізнесу
План створення і можливих коригувань. Перелік дій з описом операцій і тимчасових інтервалів. Що ви робите спочатку? Що ви робите після? Чому саме такий порядок дій і в які терміни роботи повинні бути виконані?

Як написати бізнес-план Інфобізнес?

Будь-який бізнес-план складається за класичною схемою піраміди, в тому числі і бізнес-план Інфобізнес. Кожен наступний шар піраміди містить більш докладне і глибоке опис попереднього.

Початок бізнес-плану - це пояснювальна записка, в якій пояснюється основна суть бізнесу (як розділ «актуальність» в дипломній роботі).

Початок бізнес-плану - це пояснювальна записка, в якій пояснюється основна суть бізнесу (як розділ «актуальність» в дипломній роботі)

Далі слід більш докладний опис з цілями, місією, стратегіями, фінансовими прогнозами і т.д.

Далі план ділиться на глави по окремим дослідженням і завданням: опис ринку, аналіз конкурентів, маркетингова стратегія, упаковка Інфобізнес, продажу, фінанси і т.п.

Нижче ми наведемо приклади бізнес-плану Інфобізнес ідей, які зараз популярні.

Приклади бізнес-плану: Інфобізнес «Школа іноземної мови»

 1. Актуальність бізнесу в сучасних реаліях. Чому вивчення іноземних мов користується попитом? Необхідність використання мови в трудових і партнерських відносинах. Можливість вільного і впевненого спілкування при поїздках за кордон. Міжкультурна комунікація та її цінність. Можливість комфортного використання імпортованих товарів з описом складу та мануалами іноземною мовою.
  Сума початкових інвестицій і тимчасова точка, коли бізнесдостігнет беззбитковості (грубо кажучи - «вихід в нуль»). Про все це варто подумати, складаючи бізнес-план Інфобізнес.
 2. Детальний опис послуги, що надається. Які саме курси ви продаєте? Хто їх цільова аудиторія? Чи необхідно вам ліцензування викладацької діяльності і який документ буде видаватися клієнтам, які пройшли курс. Вносьте всю цю інформацію в ваш бізнес-план Інфобізнес.
  Як буде проводитися оцінка знань. Чи будуть ваші курси готувати учнів до проходження міжнародних тестів або це просто експрес-навчання володінню мови для побутового використання. Вам також необхідно буде визначити тимчасову тривалість курсів, склад і кількість осіб в групах, час проведення занять.
 3. Опис цільової аудиторії і ринків збуту. Цільова аудиторія у курсів іноземної мови може бути сегментована за різними критеріями: цілі вивчення мови (професія, особистий інтерес, проходження тестів для переїзду і т.п.), побажанням до формату занять (індивідуально, в групі, онлайн, офлайн), вік ( старшокласники, студенти, службовці, пенсіонери). Вам також необхідно буде визначити ключові цінності кожного сегмента при виборі курсів і також включити їх в бізнес-план Інфобізнес: вартість, час проведення, близькість до будинку, можливість займатися по Skype, регалії викладачів, розважальна форма занять і т.п.
 4. Маркетингова стратегія. Включає в себе упаковку Інфобізнес, рекламні активності, позиціонування бренду. Загалом все, що потрібно для хороших, стабільних продажів і залучення нових клієнтів. Тут ви пишете про всі каналах просування, які будете використовувати: сайт, соціальні мережі, контекст, пошукова оптимізація і т.п. Чи будете додатково впроваджувати воронки продажів і інші технології «підігріву» потенційних клієнтів? Бонуси, знижки, акції, безкоштовні майстер-класи?
 5. План реєстрації компанії і збір всіх необхідних документів. Окремий серйозний пласт робіт по запуску бізнесу - збір необхідних документів. Відкриваєте ви ТОВ або ІП? Чи потрібна вам отримання ліцензій та дозволів на якісь види діяльності? Якщо ви плануєте проведення занять оффлайн, вам можливо знадобиться атестація робочих місць і т.п.
 6. Витрати і передбачувані доходи. Бізнес - це майже завжди якісь вкладення на старті. Бізнес-план Інфобізнес теж повинен включати відповідну главу. Навіть якщо вони мінімальні, їх необхідно врахувати і уважно прорахувати. Вебінарная кімната, реклама, підрядники, обладнання, література - все, що потрібно вам для проведення лекцій і занять. Аж до магнітної дошки і маркерів, витрат на світло і інтернет. Далі розписується цінова політика і передбачувана виручка з ваших занять. Так ви зможете хоча б приблизно звести кінці з кінцями, складаючи бізнес-план Інфобізнес.
 7. Фактори ризику. Про це теж непогано подумати заздалегідь. Висока конкуренція, нестача кадрів, неефективність реклами і т.п. Ви повинні прорахувати всі можливі ризики і бути готовим дати на них відповідь - змінити стратегію, спробувати інші механізми просування, ввести новий продукт і т.п.

Приклади бізнес-плану: 15 вирішальних впроваджень для онлайн-школи астрології

Від теорії, як скласти бізнес-план Інфобізнес, перейдемо до більш живим ілюстрацій. Онлайн-школа астрології Дмитра Єрмолаєва - відмінний приклад правильного формулювання цілей, а також гнучкого та індивідуального підходу до складання бізнес-плану.

Коли б ізнес-план Інфобізнес Дмитра Єрмолаєва перестав приносити бажаний результат, Дмитро за допомогою співзасновника акселератора онлайн-шкіл Accel вніс до нього доповнення. Всього 15 впроваджень за 12 місяців допомогли виростити онлайн-школу астрології з 600 тисяч рублів до 8,6 мільйона рублів на місяць.

Серед 15 ключових впроваджень:

 • Розвиток методології навчання і підготовка записів уроків, щоб кожного разу не проводити наживо.
 • Залучення кураторів.
 • Створення додатковий преміальних курсів з очним навчанням.
 • Розвиток моніторингу контролю якості уроків.
 • Підключили методики контролю якості уроків і відповідей кураторів.
 • Налаштування автоматичної системи продажів через автовебінарную воронку і автоматичного дожима через повідомлення в месенджерах Вконтакте і Facebook.
 • Створення системи авто-смс і автозвонков з нагадуваннями про вебінарі.
 • Впровадження ігрової динаміки в навчання.
 • Впровадження наставництва - підтримки учнів випускниками попередніх потоків.

"Чи не гальмувати!" Основна відмінність бізнес-плану Інфобізнес від традиційного бізнес-плану

Отже, одна з ключових характеристик Інфобізнес - здатність розвиватися і еволюціонувати в рази швидше, ніж бізнес побудований на традиційній продажу товарів і послуг. Бізнес план-Інфобізнес повинен враховувати цю особливість.

Ваш Інфобізнес може різко зростати, переходити з однієї сфери в іншу, вимагати перегляду стратегії і реорганізації. І все це тут і зараз, а не через рік - два-п'ять.

Необхідність швидко і сміливо приймати рішення, бути готовим брати на себе більше, перерозподіляти ролі і обов'язки, впроваджувати автоматизацію процесів і освоювати нові канали взаємодії з клієнтами - даність, яку варто прийняти при складанні бізнес-плану за основу.

Починаючи Інфобізнес, недоцільно складати бізнес-план в форматі багатотомника, витрачаючи на це довгі місяці і розписуючи кожен крок. Ви не передбачите всього, навіть найнявши цілий штат бізнес-аналітиків.

Бізнес план Інфобізнес повинен бути коротким, ємким, відображати основну суть. Багато деталей будуть вирішуватися в процесі роботи. Головне - зрозуміти, що ви хочете отримати від бізнесу і почати роботу, тобто - не гальмувати!

замість висновку

Незважаючи на значимість бізнес-плану, при його складанні варто пам'ятати, що це бізнес-план Інфобізнес існує для вашого бізнесу, а не бізнес для плану. Що це означає? Бізнес-план Інфобізнес може і повинен бути гнучким. Це не звід законів, а гнучка схема, змінна залежно від реалій і актуального перебігу вашого бізнесу.

Хочете дізнатися подробиці навчання в акселератора, програму, наповнення та історії інших резидентів? Заповніть форму нижче і консультанти програми дадуть відповіді на ваші питання.

Хочете створити свою онлайн школу, продюсувати себе або свого експерта?Реєструйтеся прямо зараз на безкоштовний вебінар і отримаєте PDF-план покрокового створення своєї онлайн-школи по цій засланні

Що повинно бути в бізнес-плані?
Як написати бізнес-план Інфобізнес?
Що повинно бути в бізнес-плані?
Як написати бізнес-план Інфобізнес?
Мало хто захоче інвестувати в ваш бізнес, якщо у вас немає чіткого плану «Як?
Що повинно бути в бізнес-плані?
Що ви продаєте?
Кому продаєте?
Навіщо продаєте?
Що ви робите спочатку?