Навигация по сайту

Популярные статьи

Природні або органічні результати пошуку проти Adwords

  1. SEO або пошукова оптимізація допомагають підвищувати рейтинг в органічних або природних результатах...
  2. Google Adwords - платна рекламна платформа Google
  3. SEO проти Adwords

Нижче на Пошуку Google для стенда "didgeridoo" ми підкреслили результати "Природний або органічний пошук", а також "Результати платного або пошуку" в Google для нашого клієнта Дихання дихання в Перті, штат Вашингтон (натисніть на зображення для збільшення)

SEO або пошукова оптимізація допомагають підвищувати рейтинг в органічних або природних результатах пошуку.

SEO означає "пошукова оптимізація". SEO - це процес отримання більшого трафіку на ваш сайт, отримуючи перелік сайтів і високо оцінюючи запити, пов'язані з вашим продуктом, ринком або бізнесом у природних або органічних результатах пошуку.

Це результати, які Google і пошукові системи відображають на лівій стороні результатів пошуку. SEO також допомагає контролювати і визначати, як ваш сайт фактично відображається в результатах пошуку - Google назву вашого підприємства та показ під вашим записом у результатах пошуку в контрольованому полі SEO, який називається "мета-опис"

Пошукова оптимізація здійснюється за допомогою різноманітних передових практик веб-сайту та методів будівництва віддаленого трафіку. Ці методи є видимими (зміна вмісту та змінами) і невидимі (зміни коду веб-сайту, такі як мета-опис) для відвідувача. Є більш ніж 200 факторів пошукових систем враховувати при визначенні того, як і де ранжувати ваш сайт, так що SEO може бути досить складним полем.

Google Adwords - платна рекламна платформа Google

Google Adwords є платною рекламною платформою Google. За допомогою Adwords ваша інформація про компанію може відображатися поряд з природними результатами пошуку, коли користувачі шукають певні ключові фрази в Google. Результати пошуку, які відображаються за допомогою Google Adwords, також називаються результатами оплати за клік (PPC), оскільки ви платите за кожен клік, зроблений відвідувачем, на одній з ваших оголошень. Ми проілюстрували різницю між природними чи органічними результатами пошуку та платними результатами пошуку Adwords нижче. .

SEO проти Adwords

Ми зазвичай рекомендуємо використовувати комбінацію як SEO, так і Adwords, щоб забезпечити максимальну експозицію для вашого бізнесу на сторінці результатів пошуку. Навіть якщо ви вписуєтеся в перші 3 позиції в органічних результатах пошуку, ми в більшості випадків рекомендуємо Adwords, ось чому:

  • Adwords можна вмикати і вимикати миттєво, тоді як SEO може зайняти набагато більше часу, щоб вплинути на результати пошуку
  • Adwords майже гарантує, що ваш бізнес відображається в результатах пошуку. Є буквально сотні і навіть тисячі способів, якими люди можуть шукати вас, ваш бізнес або ваші продукти і послуги. Немає гарантії, що ви ввійдете до результатів органічного пошуку, але ви майже гарантуєте рейтинг за допомогою Adwords
  • SEO зазвичай займає більше часу, ніж Adwords набуває чинності, але може допомогти вам зайняти перше місце в Google для ряду ключових пошукових термінів. Там немає вартості за клік, пов'язані з органічними результатами пошуку, але зазвичай невеликі поточні витрати, необхідні для підтримки вашого рейтингу пошукових систем.
  • Adwords також дозволяє дуже швидко реагувати на зміну ринку, орієнтуючись на нові терміни, які відвідувачі можуть шукати в результаті нещодавньої газетної статті або телевізійного сегмента або іншої події, наприклад, недавньої бурі. Пошукова оптимізація також контролює, як ваш бізнес з'являється в пошукових системах.
  • Деякі об'єкти нерухомості на сторінці результатів пошуку доступні лише через платні оголошення. У наведеному вище прикладі знімка екрана перелік продуктів у верхньому правому куті доступний лише за допомогою рекламних оголошень Google Adwords
  • 99,99% часу, оголошення Adwords відображаються над органічними списками - на деяких екранах це часто означає, що всі відвідувачі бачать вище рази (перш ніж вони повинні прокручувати) є оголошення. Погляньте на наведений нижче приклад пошуку "житла" на iPhone

Погляньте на наведений нижче приклад пошуку житла на iPhone

У пошуках Google вище ми шукали "балансування приміщень". Як ви можете бачити на деяких екранах, часто всі результати пошуку над складанням (перш ніж потрібно прокручувати) є платними результатами пошуку. Balingup Heights мають перші 3 органічні рейтинги пошуку, однак без Adwords вони не з'являться у верхній частині результатів пошуку для користувачів iPhone.