Навигация по сайту

Популярные статьи

Природні SEO (SEO)

 1. Визначення SEO
 2. Ризики та обмеження природного посилання
 3. Розробити три осі SEO
 4. Посилання на сайт
 5. Маркетинговий контент
 6. Чистий зв'язок

Поділіться публікацією "Природні посилання"

SEO є одним з важелів вебмаркетингу, що дозволяє вам посилатися і особливо позиціонувати сайт в основні пошукові системи (Google, Bing, Qwant ...). Кожен двигун має ці особливості, але частка ринку Google у Франції (94%) настільки сильна, що мої дії будуть в основному спрямовані на цей двигун. Існують інші двигуни, такі як Яндекс або Baidu, і ми, очевидно, можемо говорити про це, якщо у вас є проект, спрямований на позиціонування на російському або китайському ринку (або будь-якій іншій країні).

Визначення SEO

SEO також називається SEO для " пошукової оптимізації ". Оптимізація вашого SEO дозволяє покращити видимість вашого сайту в пошуковій системі. Ідея полягає в тому, щоб розташувати свій сайт на цікавих запитах щодо вашої діяльності.

Google має лише одну мету: надати користувачам відповідні результати та якомога швидше . Таким чином, SEO надає користувачам відповідну та швидку відповідь. У вашому випадку вам доведеться запропонувати швидкий, ергономічний сайт і принести всі можливі відповіді на вашу мету! Якщо ваша мета задоволена відповідями, які ви даєте, тоді ви зможете виділитися в найкращих результатах Google .

SEO працює на декількох рівнях:

 • На місці (це технічна частина)
 • Рівень вмісту (вивчення позиціонування та вмісту)
 • Офф-сайт (це частина популярності, спілкування буде головним словом!)

SEO не тільки природна. Вона розбивається на кілька відомих SEO. Питання, яке задає кожен, це: для вас, нарешті, що таке SEO? ?

Це, перш за все, робота з роздумів для виконання з клієнтом відповідно до типологія його веб-проекту , Залежно від структури клієнтської компанії та сайту, який вона представляє, стратегії SEO можуть бути зовсім іншими.

інший Переваги SEO потім можна запропонувати. У будь-якому випадку, вони повинні бути адаптовані до розміру проекту, проблем, що виникають, бюджетних обмежень і особливо побажань клієнта.

Ризики та обмеження природного посилання

За останні роки значно покращилися алгоритми пошукових систем. Google також бореться з SEO, використовуючи методики "Black Hat" для розміщення сторінок у своїй пошуковій системі. Ось чому Google постійно запускає нові фільтри для покращення релевантності його результатів . Можливо, ви чули про Google Panda або Google Penguin, на жаль, є й інші!

Наприкінці цих фільтрів американські гіганти санкціонували багато корпоративних веб-сайтів.

Результат:

 • Падіння трафіку SEO
 • Падіння продажів і переходів
 • Оборот знижується

Більшість покараних проектів, над якими я міг би працювати, просто не поважали Правила Google , У будь-якому випадку вихід з покарання залишається делікатним і забирає багато часу . Тому в ваших інтересах проводити розумні, якісні роботи, які будуть продовжувати працювати в найближчі роки.

Розробити три осі SEO

У мене є звичка різати SEO на три частини, навіть якщо це не зовсім правильно. Більшість веб-проектів обов'язково повинні розробити ці три осі для поліпшення їхнього природного посилання на головні пошукові системи . Інші можуть також розробляти більш конкретні частини:

 • SEO у Новинах Google,
 • Локальна SEO в Google My Business,
 • Посилання на відео,
 • І т.д.

Посилання на сайт

це технічної частини ! Ми чуємо, що SEO на сайті припадає 10% від хорошого SEO. Проте проста помилка або технічна помилка можуть змусити вас потрапити в пошукові системи (ви зникнете).

Роботи пошукової системи повинні ефективно сканувати ваш сайт, щоб отримати вміст, зрозуміти ваш сайт і розташувати сторінки в індексі. Технічна частина зовсім не повинна знехтувати, і кожен елемент повинен бути проаналізований і оптимізований :

 • Структура сайту / Глибина сторінки
 • 404 помилок
 • 301 перенаправлення
 • robots.txt
 • sitemap.xml
 • Теги заголовків Hn і семантична розмітка
 • Тег <Title>, опис метатегів, <meta robot tag>
 • Швидкість завантаження
 • ...

xml  Теги заголовків Hn і семантична розмітка  Тег <Title>, опис метатегів, <meta robot tag>  Швидкість завантаження

Технічна частина SEO

Маркетинговий контент

Вміст є дуже важливим елементом у Google з моменту його створення. Тим не менш, він був підкреслений фільтром Google Panda, який мав на меті покарати сайти, які мають низький вміст або дублювати вміст .

Ваш сайт буде мати багатий контент, розумний і добре написаний. 4-5 ліній, які ви мали в той час, не вистачить! Так ми можемо встановити справжню редакційну стратегію оптимізувати свої стратегічні сторінки (сторінки продукту, сторінки продажів, цільові сторінки), а також сторінки для залучення трафіку (блог, файл, поради ...). Ваш сайт повинен відповісти на всі питання, які можуть бути задані вашою ціллю.

Вміст може мати різні форми:

 • Текстовий (очевидно)
 • Відео / зображення
 • комп'ютерна графіка
 • Дослідження з цифрами
 • Біла книга

Текстовий (очевидно)  Відео / зображення  комп'ютерна графіка  Дослідження з цифрами  Біла книга

SEO та написання контенту

Чистий зв'язок

Це найважливіший аспект у Google. Згідно з рекомендаціями американської фірми, посилання повинні прийти природним чином на ваш сайт. Насправді, це складніше!

Крім того, алгоритм Google в основному базується на концепції "Pagerank", яка давала рейтинг сайту на основі його популярності та його SEO. Ця популярність матеріалізується вхідними посиланнями на веб-сайт . Можна сказати, що чим більше посилань ви отримаєте, тим більше ваш сайт позитивно розвиватиметься в Google. Тут знову не так просто!

Google санкціонує сайти з занадто великою кількістю посилань або поганих посилань (із сумнівних сайтів та іншої теми). Хороша робота в мережі буде складатися з отримання посилань на ваш сайт із сайтів тієї ж теми . Все, намагаючись виглядати якомога природніше в очах Google.

Таким чином, SEO не так просто, як здається, і навіть може бути ризикованим при використанні деяких технологій краю. Попередній аудит завжди необхідний і висвітлює основні проблеми та надає рекомендації щодо їх усунення . Перейдіть на цю сторінку, щоб дізнатися ціни стягуються в SEO ,

Поділіться публікацією "Природні посилання"