Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Приват 24 вход клиент банк Украина ОПЛАТА ЧАСТЯМИ от Приватбанка - Быстрый кредит - ✅ Доска кредитных объявлений Украина Частный займ без залога - Доска кредитных объявлений Украина Частный займ

Опубликовано: 04.01.2019

 

Коли ми говоримо про програму оплата частинами - ми маємо на увазі кредит на товар: побутова техніка, телефони, різна електроніка в кредит.

 

На сьогоднішній день, у всіх магазинах Ви можете придбати товар в кредит, оформлення такого кредиту, в середньому займає 30 хвилин.

Однак Ви можете оформити кредит на товар всього за 30 секунд!

Хочете дізнатися як оформити товар в кредит за 30 секунд, при цьому отримати товар абсолютно без відсотків?

І це не виверт! Отже, все що Вам потрібно для того щоб отримати товар в кредит, це оформити онлайн заявку карту Приватбанку «Універсальна»

Нещодавно я купив собі телефон скориставшись програмою Приватбанку оплата частинами таким чином напишу як це зробити і залишу свій відгук.

Якщо Ви оформляли заявку онлайн на карту вранці або вдень, протягом 15 хвилин Вам зателефонують і запропонують на вибір будь-який зручний для Вас відділення, і протягом 5 хвилин, на відділенні, менеджер Видасть Вам карту - це можна зробити по дорозі в магазин.

Після того як Ви отримали карту, прямуєте в магазин побутової техніки, комп'ютерів, меблів, мобільних телефонів та ін.

Вибираєте собі товар, наприклад я купував телефон Samsung GALAXY A3 вартість якого від 5000-5499 грн. в залежності від кольору.

Відправляєте прямо в магазині смс на номер «10060" з текстом «chast» зі свого мобільного на протязі 30 секунд Вам прийде повідомлення з лімітом який Вам доступний, наприклад мені запропонували 17000 грн.

Потім повідомляєте продавця, що Вам доступний ліміт, якого вистачає на покупку техніки яку Ви обрали, перевіряєте товар, і відправляєтеся на касу.

Там касир вже знає що робити - пробиває товар і видає Вам договір чек.

Я Наприклад 5500 розділив на 7 місяців, платіж склав всього 785 грн. у місяць.

Якщо Вам це багато, розділіть на більшу кількість місяців - максимальний ліміт за програмою товар у розстрочку від Приватбанку, становить 100000 грн. (Як Ви розумієте у кожного свій) Оформити товар за програмою оплата частинами можна максимально на 24 місяці.

Іншими словами якби Ви купували Samsung GALAXY A3 за програмою оплата товару частинами за 24 місяці, платити потрібно було б всього по 230 грн.

Товар за програмою частинами, можна оформляти і в інтернет магазині, з Приватбанком співпрацюють всі супермаркети побутової техніки та електроніки: Комфі, MOYO, Фокстрот, Алло, ЕЛЬДОРАДО

Я б теж купив онлайн, але якби я його хоч раз в руках тримав ...

Ідея купити цей телефон відвідала мене коли я, що то дивився на «Ютюбі» і при завантаженні чергового відео, був показаний рекламний ролик з Катею Осадчою;) Незнаю чому, але мені його захотілося, я його захотів потримати в руках, в підсумку купив; )

І знову, ж, щоб купити товар в інтернет магазині, все що Вам потрібно буде зробити, це замовити карту онлайн.

Маючи карту Універсальну від Приватбанку Вам доступна ця програма і в Магазині і в Інтернет Магазині.

Так само, я хотів би розглянути альтернативу оплати частинами від Приватбанку, наприклад Укрсиббанк, так само пропонує купити товар в розстрочку, так само без відсотків, проте потрібно купити пакет гарантійного обслуговування, в різних магазинах по різному, від 500 до 1000 гривень - ця сума додається до вартості товару і ділиться на термін 0т 6 до 24 місяців.

Кредит в Укрсиббанку вам оформлять протягом 10-20 хвилин, вони там миттєво приймають рішення, час Ви витратите на оформлення документів.

Робіть покупки в той момент, коли Вам захотілося що небудь.

Чим менше час очікування між бажанням придбати і отриманням того що Ви хотіли, тим більше задоволення Ви отримуєте від покупки.

rss