Навигация по сайту

Популярные статьи

Про Google Panda (частина 1)

  1. Ідеї ​​та рішення від Джима Бойкина
  2. Google Panda Update перші думки (від автора, Джима Бойкина)
  3. Якби я був Google ... на що б я дивився?
  4. Але будемо міркувати далі ...

Пошуковий алгоритм Panda повний несподіванок і сюрпризів, часом, не дуже приємних. Для того, щоб залишатися в ТОПі, потрібно враховувати їх все. Висновки професійного SEO-шника Джима Бойкина, його досвід і отримані знання, допоможуть краще зрозуміти пошукову систему Google. З сьогоднішнього дня ми щотижня будемо публікувати фрагменти перекладу його особистих спостережень. До того моменту, коли ви прочитаєте все, Google Panda Update здасться вам значно миліше і більш дружелюбним, бо ви нарешті знайдете до неї підхід.

Ідеї ​​та рішення від Джима Бойкина

Джим Бойкин - засновник We Build Pages, студії веб-дизайну, що з'явилася на світ в 1999 році Джим Бойкин - засновник We Build Pages, студії веб-дизайну, що з'явилася на світ в 1999 році. Через деякий час компанія Джима почала спеціалізуватися на пошукової оптимізації, а потім на лінк-білдінг. У процесі роботи компанія використовує різні методи, які дозволяють своїм клієнтам досягти більш високого трафіку. Серед них: посторінкова оптимізація, лінк-білдінг, написання контенту, сервіси створення віджетів, а також консалтингові послуги в сфері веб-маркетингу.

Протягом декількох років Джим вів блог, присвячений правилам побудови посилальної маси , За що отримав кілька нагород у різних конкурсах серед лінк-білдерів, в тому числі в конкурсі, проведеному Search Engine Journal "Best Link Building Blog" в 2006 і 2007 роках.

До заснування We Build Pages, Джим вивчав маркетинг і політику в Rider College, Нью-Джерсі. Після закінчення коледжу Джим подорожував по США, працюючи в кількох національних парках. По завершенню своєї подорожі, Джим осів на місці і зайнявся створенням We Build Pages. В даний час, в компанії пройшов ребрендинг, тепер вона носить назву Internet Marketing Ninjas. Офіс компанії знаходиться в північній частині штату Нью-Йорк, на північ від Олбані. Компанія відкрита для клієнтів з будь-якої точки земної кулі.

Google Panda Update перші думки (від автора, Джима Бойкина)

Щоб зрозуміти, що таке Panda, необхідно бути знайомими з деякими з фільтрів, які вже створив Google.

Так, наприклад, один з найбільш важливих, створених раніше "фільтрів" Google, відомий під назвою "Supplemental Result" - це, так звані, "додаткові результати" видачі Google. Якщо ви не знаєте, що це таке, я настійно раджу вам прочитати про це, щоб зрозуміти, що Google вже зробив для того, щоб видалити 95% непотрібного контенту.

Supplemental Result -Додаткові результати пошуку, взяті з додаткового індексу Google (Supplemental Index), доступні за посиланням "повторити пошук, включивши опущені результати (repeat the search with the omitted results included)" (дана посилання знаходиться в кінці всіх результатів пошуку).

Варто згадати про те, що я написав про це в квітні 2007 року:

... Говорячи про "додаткових результатах", є ще дещо, з чим я стикався. Якщо ви публікуєте 300 сторінок сьогодні і через 3 місяці ніхто не заходить ні на одну з цих 300 сторінок, то вгадайте, куди вони потрапляють? Правильно, в "додаткові результати". Висновок такий: чи не публікуйте багато нових сторінок за один раз (особливо в новий розділ), якщо ви не впевнені в тому, що вони отримають зворотні посилання ...

У серпні 2007 року Google видалив ярлик "додаткові результати" зі сторінок пошукової видачі, і почав індексування цих сторінок частіше. Стало дуже важко виявити, які сторінки потрапили в категорію "supplemental".

Я вважаю, що після того, як нас позбавили можливості чітко бачити, які сторінки знаходяться в додаткових результатах, в цю категорію стало потрапляти більшу кількість сторінок.

Що стосується Panda, ясно, що Google досить вміло відправляв більшість сторінок в "supplemental", по крайней мере, приховані сторінки, сторінки з недостатньою кількістю контенту і сторінки з дубльованим вмістом . Сьогодні, я розмовляв з клієнтом, у якого було 397 000 проіндексованих сторінок в Google, я сказав йому, що, ймовірно, в Google, є все, крім, можливо, декількох тисяч сторінок, які потрапили в "додаткові результати", і тепер, після квітневої версії Panda Update, в індексі у нього залишилося близько 20 якісних сторінок, інші потрібно переробити і оновити до кінця 2011 року.

Якби я був Google ... на що б я дивився?

Будь я на місці Google, як визначив би, "хороша" сторінка або "погана"?

За час, проведений на сторінці?

А чи важливо час, проведений на сторінці? Може бути, зовсім небагато. Припустимо, на сторінці знаходиться близько 1000 слів, а середній час перебування на сторінці 15 секунд, навряд чи на сторінці знаходиться хороший і корисний контент, так? Але раптом все навпаки, і людина знаходить відповідь на своє питання буквально за лічені секунди, тоді виходить, що контент просто ідеальний!

Вердикт: не показник.

Кількість відвіданих сторінок?

Чи робить кількість відвіданих сторінок вашого сайту, якісніше кожну окремо взяту сторінку? А раптом відвідувач змушений так довго блукати по сайту тому, що просто не може знайти потрібну інформацію? Чи добре це?

Вердикт: не показник.

Вірність бренду?

Чи важлива "вірність бренду"? Чи повинен хтось повернутися на сайт, щоб він став хорошим у видачі пошукової системи? Можливо ... але знову-таки, Google, немає справи до того, чи повертаються люди на ваш сайт знову і знову.

Вердикт: не показник.

Відгук баннера? (викліківаніе)

Що, якщо він отримує високий коефіцієнт CTR на сторінках результатів пошукових систем (SERP)? Так, це може бути показником того, що це те, що люди шукають ... і я впевнений, що Google показує сайти з високим показником CTR в SERPS ... а ті, у яких CTR низький отримують "негативну" оцінку в цій частині алгоритму. Я вважаю, що CTR в SERPS був показником протягом багатьох років ..., але це все ще не означає, що пошукова система знайшла те, що люди шукають.

Вердикт: сумнівний показник.

Але будемо міркувати далі ...

А що, якби ваш сайт займав позицію № 1, і ваш CTR склав 50% ( середній CTR для позиції №1 рейтингу становить від 35 до 45% від усіх кліків) ... це було б відмінним показником ... але що, якщо 98% з цих людей повернулися на той же пошук Google, а потім натиснули на сайт № 2, а потім вони не поверталися в Google протягом години. Я б сказав, що вони повинно бути знайшли те, що вони шукали на сайті № 2 ... і вони не знайшли те, що шукали, на вашому сайті .... якщо 98% людей, які заходили на ваш сайт, просто повернулися до пошуку і зупинилися на сайті № 2, то я б сказав, що ваш контент недостатньо хороший ... навіть якщо це оригінальний контент.

Далі буде...

На що б я дивився?
Якщо ви публікуєте 300 сторінок сьогодні і через 3 місяці ніхто не заходить ні на одну з цих 300 сторінок, то вгадайте, куди вони потрапляють?
На що б я дивився?
Будь я на місці Google, як визначив би, "хороша" сторінка або "погана"?
За час, проведений на сторінці?
А чи важливо час, проведений на сторінці?
Припустимо, на сторінці знаходиться близько 1000 слів, а середній час перебування на сторінці 15 секунд, навряд чи на сторінці знаходиться хороший і корисний контент, так?
Кількість відвіданих сторінок?
Чи робить кількість відвіданих сторінок вашого сайту, якісніше кожну окремо взяту сторінку?
А раптом відвідувач змушений так довго блукати по сайту тому, що просто не може знайти потрібну інформацію?