Навигация по сайту

Популярные статьи

Про компанію

  1. Чим ми можемо бути вам корисні

Компанія DigitALL - digital-агентство повного циклу з упором на веб-розробку та створення складних проектів

Компанія DigitALL - digital-агентство повного циклу з упором на веб-розробку та створення складних проектів. Працюємо з 2006 року і займаємося інтернет-маркетингом, створенням сайтів і додатків.

Чим ми можемо бути вам корисні

  • Чи вміємо розробляти стратегії по захопленню інтернет-просторів. Для малого бізнесу підготуємо медіаплан, який заощадить гроші і призведе перших клієнтів. Великим брендам розробимо план просування в соціальних мережах і на блог-платформах. Для b2b-проектів відбудуємо систему електронного маркетингу - від перших відвідин до повноцінної продажу.
  • Збільшуємо прибутковість вашого бізнесу. Працюємо з провідними CRM-системами на ринку і знаємо нюанси інтеграції кожної залежно від специфіки вашого бізнесу. Пора перевірити, на що здатний ваш відділ продажів!
  • Управляємо репутацією. Допоможемо налагодити діалог з покупцями і клієнтами на вашій території і покажемо, як використовувати зворотний зв'язок на благо бізнесу.

За час існування наша команда підготувала тисячі маркетингових досліджень ринків і бізнес-планів. Розробила близько 700 сайтів, протестувала 374 додатки і впровадила сотню CRM-систем.

Компанія DigitALL - це команда джедаїв свого напрямку!

Маркетологи, програмісти, дизайнери та аналітики - всього в нашій дружній команді 25 чоловік. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, щоб знайти рішення кожного завдання. За період роботи компанія увійшла в ТОП-100 лідерів маркетингових агентств Росії.

Серед наших клієнтів присутні великі російські та західні бренди - представники харчового і промислового виробництва, будівництва і нерухомості, сільського господарства, сфери послуг (таксі, юридичні компанії, майстерні).

Ми робимо ставку на якість та кількість приходить трафіку. Хто сказав, що краще менше, але якісніше? Ми звикли робити більше і за меншу вартість.

Наша робота в цифрах:

  • співпрацюємо з 200 великими компаніями щомісяця, в їх числі - «Кітгоф», «Еріант», «Вамсунг» і «Макрософт».

  • 92% клієнтів пишаються нашою роботою, а інші 8% вже купують 2 яхту і подорожують по тихим бухтах Егейського моря

  • Порядку 140 компаній чекають своєї черги, щоб стати нашими клієнтами.

Ми знаємо, як вигідно використовувати бюджет і як підірвати нішу і ринок вашою пропозицією. Залиште заявку на консультацію, подивіться наше портфоліо або просто підпишіться в соціальних мережах

Хто сказав, що краще менше, але якісніше?