Навигация по сайту

Популярные статьи

Проблеми з панеллю інструментів SEOQuake

Австрійський SEO Олівер Хаузер користувалася блогом про проблема з панеллю інструментів SEO Quake (стаття написана німецькою мовою) у Firefox 18, яка не існувала в попередніх версіях Firefox.

Він помітив, що деякі кнопки він додав на панель інструментів, наприклад ті, що посилаються на Панель інструментів Sistrix , більше не працював після оновлення до версії 18 FF. Але ця проблема не обмежується кнопками, які він додав до панелі інструментів, деякі кнопки за замовчуванням, такі як кнопки Twitter і Facebook, також не працюють. Вони просто нічого не роблять.

Він підняв це питання з командою SEOQuake, але вони сказали, що не можуть відтворити проблему. Це змусило мене подумати, що це може бути проблемою з неанглійськими системами / браузерами. Тому я запустив свіжу віртуальну машину з Xubuntu, яку я нещодавно встановив, і додав додатковий модуль SEUQuake до Firefox - який ще був у версії 16 на той час. Звичайно, все працювало так, як очікувалося, - поки я не оновив Firefox до версії 18. Тому я стикаюся з тією ж проблемою, що й Олівер на англійській установці Ubuntu і Firefox 18.

При натисканні на одну з несправних кнопок, я отримую повідомлення в консолі Javascript:

Хто-небудь інший помітив цю проблему? Або ще краще, є рішення?

Оновлення (14 / Jan / 2013):

Сьогодні я отримав відповідь на мій звіт про помилку від технічного спеціаліста SEOQuake:

Дякуємо за використання Seoquake.
На жаль, на даний момент у нас є тимчасові проблеми з версією Seoquake для Mozilla Firefox 18.0.
Прошу пробачення. Це було піднято нашим розробникам, і вони знаходяться в процесі його виправлення. Тим часом я хотів би порадити вам скористатися попередньою версією FF або Google Chrome.

Дякуємо за терпіння та розуміння.

Так що я гадаю, що шанси на те, що виправлення будуть доступні найближчим часом, гарні.

Або ще краще, є рішення?