Навигация по сайту

Популярные статьи

Професійні блоги для SEO SMO і Great Analytics

  1. Професійні блоги з'являються скрізь. Більшість брендів мають щотижневий або щомісячний блог, а деякі...
  2. Чому робота професійних блогів
  3. Професійні блоги повинні використовувати стратегічно розміщені ключові слова
  4. Повернення назад є важливим для професійних блогів
  5. Іноді професійні блоги є конкурсом популярності

Професійні блоги з'являються скрізь. Більшість брендів мають щотижневий або щомісячний блог, а деякі можуть розміщуватися щодня або через день.

Як професійні блоги впливають на SEO та SMO

Професійні блоги мають сенс Професійні блоги мають сенс. Згідно Knoxweb, не маючи свіжого вмісту на вашому сайті, ви зменшите рейтинг вашої пошукової системи. Якщо ви не публікуєте новий вміст на своєму веб-сайті, і давайте подивимося, як часто ви додаєте до своєї сторінки про нас чи служби, Google і інші пошукові системи будуть ігнорувати вас.

Google і інші пошукові системи люблять новий вміст. Місія кожної пошукової системи - допомогти користувачеві знайти те, що він шукає. Якщо старий стомлений вміст залишається у верхній частині, яку ви можете поставити, користувачі будуть засмучені. Люди вимагають нової інформації, і якщо ви не оновлюєте, ви будете покарані за це. Застарілі веб-сайти з блогами від 5 або 10 років тому не будуть сприятливо підібрані.

Чому робота професійних блогів

Професійні блоги працюють, оскільки вони зберігають ваш сайт свіжим. Блоги також додають велику кількість інформації, яка не доступна на інших сторінках. Блог допомагає вам пов'язувати сторінки продуктів і послуг у вашому веб-сайті, надаючи вихідні посилання на посилання. Завдання пошукової системи полягає в тому, щоб розмістити найдоречніший і найновіший вміст, щоб забезпечити корисність.

З професійно написаним блогом, Ви можете постійно писати та публікувати нові публікації в блогах на веб-сайті вашої компанії. Чим більше вмісту ви публікуєте, тим більше сторінок, які ви перерахуєте пошуковими системами. Google та інші пошукові системи індексують кожну сторінку, що означає, що ви маєте багато можливостей приземлитися у верхній частині сторінки під платними місцями.

Професійні блоги повинні використовувати стратегічно розміщені ключові слова

Кожен блог - це нова можливість. Коли ти найняти Knoxweb для професійно написаних блогів, ключові слова SEO, які використовуються в цій публікації, будуть співзвучні з людьми, які шукають ваші продукти та послуги. Коли повідомлення в блозі пишуться задумливо, використовуючи природні ключові слова та ключові фрази, ви побачите результати.

Професійні письменники з Knoxweb зрозуміти, як змінилися звички користувачів. Замість одного або двох ключових слів пошукові системи надають перевагу ключовим словам з довгим хвостом. Це особливо важливо в світі мобільного пошуку.

Більшість людей, які використовують смартфон або інший мобільний пристрій, зазвичай говорять у телефоні ціле запитання чи пропозицію. Ваші професійні блоги повинні доповнювати ключові фрази, які люди говорять на пристрої.

Повернення назад є важливим для професійних блогів

Створення зв'язків з іншими брендами дуже просте, коли ви повертаєтеся до сайтів, які відповідають вашим продуктам і послугам. Натомість ті самі сайти можуть посилатися на вас і ваш веб-сайт. Як результат, це допомагає генерувати трафік, який ви не зможете створити без цих посилань.

Knoxweb рекомендує будувати відносини з підприємствами які мають хорошу репутацію та компанії, які мають професійно побудовані веб-сайти. Ви хочете переконатися, що компанія, з якою ви пов'язуєтеся, доповнює вашу галузь і бренд.

Іноді професійні блоги є конкурсом популярності

SEO, або пошукова оптимізація може іноді стати конкурсом популярності з пошуковими системами рейтингу вашого сайту вище, якщо це було сподобалося, спільно, і коментував часто. Якщо ваш блог отримує багато кліків у соціальних мережах, Google зверне увагу.

Згідно з Knoxweb, кращий спосіб виключити конкурс полягає в написанні повідомлень у блозі, які є розважальними, освітніми та інформаційними. Ви хочете переконатися, що ваші професійні блоги - це те, що хтось хоче читати.

Якщо ваші блоги залишають вас у результатах пошуку, зателефонуйте і поговоріть з членом команди з Knoxweb тому що професійні працівники з Knoxweb готуються збільшити ваш SEO і ваш результат.

Сьогодні закликайте до консультацій з Knoxweb.