Навигация по сайту

Популярные статьи

Професіонали SEO для постачальників онлайн-ігор

  1. Професіонали SEO мають журналістські ноу-хау
  2. Про агентство групи 4iMEDIA

Експерти Росії 4iMEDIA SEO-професіонали, бізнес-підрозділ агентської групи 4iMEDIA, були замовлені лідером на ринку онлайн-порталу для різних онлайн-ігор, таких як World of Warcraft, з аналізом та дизайном свого веб-сайту. Мета полягає в тому, щоб оптимізувати свій власний рейтинг в постачальниках послуг пошуку, таких як Google, Yahoo і Co., щоб генерувати більше клієнтів для онлайн-продажів. Експерти Росії   4iMEDIA   SEO-професіонали, бізнес-підрозділ агентської групи 4iMEDIA, були замовлені лідером на ринку онлайн-порталу для різних онлайн-ігор, таких як World of Warcraft, з аналізом та дизайном свого веб-сайту

4iMEDIA SEO Професіонали управляє онлайн-порталом гри

Лейпциг SEO Фахівці несуть відповідальність за зміст-оф-сторінки та технічну онлайн-оптимізацію інтернет-магазину. Розглядаються також коливання розміщення веб-сторінок у пошукових системах. Результати будуть пропозиціями щодо вдосконалення професіоналів 4iMEDIA SEO, а також додаткові поради та рекомендації щодо інтеграції соціальні медіа Елементи та служба мікроблогів "Twitter". Тому що вони особливо привабливі для пошукових систем в контексті оптимізації веб-сайтів.

Професіонали SEO мають журналістські ноу-хау

Лейтмотив агентства 4iMEDIA полягає в тому, щоб зробити журналістську компетентність і концептуальні здібності для відповідних клієнтів доступними і в Інтернеті. Цей досвід постійно пов'язаний з вимогами сучасних стандартів у пошуковій оптимізації, щоб досягти найкращого результату, а саме сторінки 1 у пошуковій системі - для своїх клієнтів.

Про агентство групи 4iMEDIA

4iMEDIA була заснована в 2000 році керуючим директором Kay A. Schönewerk і перейшла від колишнього журналістського офісу до сьогоднішньої агентської групи 4iMEDIA. Тепер це включає різні сфери бізнесу. До них відносяться, з одного боку, онлайнові та соціальні медіа, а з іншого - друк та преса.

З самого початку 4iMEDIA розробила індивідуальні комунікаційні цілі для компаній і організацій і охоплює клієнтів з найрізноманітніших областей. Перш за все, агентська група зосереджується на потребах клієнтів у секторі охорони здоров'я, громадськості, енергетики, регіонального та фінансового сектору.

Агентська група пише контент, пов'язаний з галуззю, з власним онлайн-редактором, а також повідомляє про це з відповідними цільовими групами своїх клієнтів. З цією метою зміст публікується на окремих цільових каналах зв'язку.

Крім того, 4iMEDIA створює високоякісні друковані роботи та брошури у своєму відділі корпоративного видання. Це включає щорічні звіти та річні звіти, а також інші звіти з PR.

Вам потрібна підтримка в реалізації вашої онлайн-кампанії або PR-стратегії?

Не соромтеся звертатися до нас.

Вам потрібна підтримка в реалізації вашої онлайн-кампанії або PR-стратегії?