Навигация по сайту

Популярные статьи

Profitcentr (профітцентр) - про заробіток на реєстраціях, відвідуванні веб-ресурсів та інших нескладних дорученнях

  1. Як заробити на Профітцентр?
  2. Реєстрація та вхід в акаунт Профітцентр
  3. Статті по темі

👁 880 👁 880   Profitcentr надає заробіток на виконанні простих завдань

Profitcentr надає заробіток на виконанні простих завдань. Профітцентр платить гроші за відвідування сайтів, реєстрацію на різних проектах, публікацію відгуків і написання коментарів в блогах, інтернет - магазинах і за багато інших дій.

Заробіток на Профітцентр введется з 2009 року, з моменту його створення. За цей термін сайт оплатив роботу користувачів за суму близько 50 мільйонів рублів. Чи відповідає це дійсності, сказати не можу, але те, що букс виплачує гроші, без сумнівів, - правда. Дивіться мою виплату з Profitcentr .

Як заробити на Профітцентр?

На вибір є кілька варіантів заробітку на Profitcentr:

1) Перегляд веб-ресурсів. Просто дивіться сайти в нових вкладках браузера кілька секунд. Після закінчення таймера нараховується винагороду. Відкривати за раз більше 1 посилання не можна.

2) Читання листів. По суті те ж саме, що і серфінг (Перегляд сайтів за гроші). Однак показ проекту можливий після того, як ви відповісте на питання за змістом листи.

3) Проходження тестів. Щоб повторно не шукати відповіді по тесту, запишіть їх у текстовий редактор (блокнот або notepad ++). В такому випадку зменшиться час на рішення тестів.

Дохід на Профітцентр з зазначених вище способів буде невеликим, кілька сотень рублів, що дозволить хоча б поповнити рахунок мобільного телефону.

4) Заробіток в Вконтакте, Інстаграм, Ютуб. В особистому профілі прикріпіть ваші профілі (кращі створити фейковий сторінки , Щоб не засмічувати особисті акаунти) соц. мереж.

Потім потрібно буде ставити лайки, вступати в паблік, робити репости записів, в загальному здійснювати звичні для соц. мереж дії. Завдань у цій категорії для заробітку Профітцентр пропонує бідно. Тому варто використовувати спеціалізовані сервіси, що надають заробити в Вк, Ютуб і ін. соціальних мережах .

5) Виконання завдань. Всі доручення можна відсортувати за категоріями. Новачкам варто звернути увагу на «Тільки реєстрація», «Youtube», а також «Тільки кліки». перевага заробітку на клікових завданнях в тому, що їх можна виконувати багаторазово.

Для цього виберіть «тільки кліки», зробіть сортування по ціні (ґрунтується на оцінках інших користувачів). У картці доручення знаходиться вся інформація. Якщо завдання сподобалося, то додайте його в «вибране». Поступово у вас набереться список кращих доручень, які ви будете виконувати, не читаючи повторно текст.

Поступово у вас набереться список кращих доручень, які ви будете виконувати, не читаючи повторно текст

Використовуючи дану схему, деякі користувачі на Профітцентр заробляють до 3000 - 4000 рублів на місяць. Особисто мені вдалося накликати 2000 рублів тільки на Seosprint , Працюючи по 1-2 години / а в день.

6) Відрахування партнерської програми. На Профітцентр заробіток може надходити без вашої безпосередньої участі. Реферальная програма дає можливість отримувати пасивний дохід.

Для цього потрібно запрошувати нових учасників в систему по реферального посиланням (ваш лінк знаходиться на сторінці «Запросити рефералів» в особистому кабінеті). Партнерською програмою, як правило, користуються більшість учасників проекту, що входять в топ 100 букса Profitcentr.

Партнерською програмою, як правило, користуються більшість учасників проекту, що входять в топ 100 букса Profitcentr

Реєстрація та вхід в акаунт Профітцентр

Для заробітку на Profitcentr треба заповнити два поля: логін і email (на діючу пошту прийде лист з вимогою підтвердити реєстрацію). До речі не можна створювати кілька акаунтів з одного комп'ютера - за мультіаккаунтов все особисті профілі порушника будуть забанені.

Відразу ж після авторизації в вкладці «Мої особисті дані» вкажіть ваше ім'я (можна вигадане), дату народження, стать і платіжні реквізити.

Відразу ж після авторизації в вкладці «Мої особисті дані» вкажіть ваше ім'я (можна вигадане), дату народження, стать і платіжні реквізити

Профітцентр зароблені гроші виплачує на Яндекс гаманець, Webmoney, Ківі ... Засоби приходять моментально на гаманці.

Статті по темі

Поділитися статтею з друзями!

Як заробити на Профітцентр?
Як заробити на Профітцентр?