Навигация по сайту

Популярные статьи

Програма Для Фігурного Розкрою Листового Металу Завантажити Безкоштовно

Tehtran / Nesting has a shape cutting module for thermal cutting machines and quadrilateral cutting module for guillotines and guillotine shearing presses. Широке застосування машин термічного різання на вітчизняних підприємствах змушує впроваджувати інформаційні технології для оптимізації розкрою листового матеріалу. Тільки використання сучасного програмного забезпечення здатне істотно вплинути на собівартість і якість продукції, скорочуючи терміни підготовки програм розкрою і зменшуючи витрати матеріалу. Олександр Саєнко, провідний спеціаліст відділу технологічних систем, ЗАТ «Аркада», м

Київ. Alex. S @ arcada. Серед усього розмаїття представлених на українському ринку систем для оптимізації розкрою листового матеріалу особливе місце займає програмний продукт Техтран Розкрій фігурний листового металу. Сімейство програмних продуктів Техтран, складовою частиною якого є Техтран Розкрій фігурний листового металу, включає в себе модулі для фрезерної, токарної, токарно фрезерної і електроерозійної обробки. Техтран завоював широку популярність на території країн СНД. Перше автоматизоване робоче місце Техтран було встановлено ще в 1.

З тих пір система була істотно поліпшена за рахунок акумуляції технологічного досвіду і впровадження досягнень сучасних комп'ютерних технологій. Техтран Розкрій фігурний листового металу включає в себе модуль фігурного розкрою для машин термічного різання і модуль прямокутного розкрою для гільйотин і прес-ножиць.

Програма, для побудови карти поліпшеного розкрою промислових. Розкрій - завантажити розкрій 6.56.123, розкрій - Програма розкрою. Комплексне вирішення завдань розкрою листового матеріалу, що поєднує. Технологічні рішення, використані в програмі, підсумовують.

Технологічні рішення, використані в програмі, підсумовують

Розкрій листового матеріалу, створення програм для верстатів типу: лазер, плазма. Програма розкрою Astra S-Nesting розроблена спеціально для підприємств, що використовують верстати з ЧПУ для розкрою листових матеріалів. Програма T-FLEX / Розкрий призначена для розрахунку і побудови. FieryCut - програма для розкрою листового металу. Прямокутний і фігурний розкрій листового металу - оптимізація. Завантажити русифіковану демо-версію для AutoCAD 2010-2012 і. Ми виконаємо розкрій безкоштовно для демонстрації можливостей програми.

Одним з переваг системи Техтран є використання в процесі проектування розкрою єдиної бази даних. Це дозволяє організувати централізоване зберігання інформації і забезпечити можливість паралельної роботи декількох технологів з одними і тими ж об'єктами, а також синхронізацію з іншими базами даних підприємства (склад, нормування, бухгалтерія). Наприклад, зв'язавши базу даних Техтран з системою управління складом, технолог завжди буде мати доступ до оперативної інформації про наявність на складі листів для розкрою. На першому етапі проектування розкрою в Техтран вноситься інформація про контурах деталей, які потрібно розкроїти. Контури деталей можуть бути описані як вбудованими засобами проектування Техтран, так і імпортовані з інших систем проектування в форматі DXF, наприклад з Auto. CAD. Після внесення в базу даних всіх необхідних деталей формується комплект, який представляє собою безліч деталей, об'єднаних за довільною ознакою. Наприклад, в комплект можуть включатися деталі, що входять в той чи інший вузол.

Потім створюється завдання на розкрій, куди включаються комплекти деталей, які необхідно виготовити, і потрібні для їх виготовлення листи матеріалу. Листи для завдання на розкрій беруться зі складу цілісних листів або ділових відходів. Система дозволяє розміщувати деталі на аркуші в ручному і автоматичному режимах. При використанні ручного режиму деталі по черзі укладаються на лист матеріалу. Технолог вибирає оптимальне положення деталей і розміщує їх, використовуючи інструменти Техтран. Система передбачає два варіанти відстеження перетинів контурів деталей при ручному розкладці.

Перший (неявний) варіант - система сигналізує про перетин контурів зміною їх кольору на червоний; другий (явний) варіант - система не дозволяє розмістити деталі таким чином, щоб їх контури перетиналися. При використанні автоматичного режиму розкладки деталей система сама здійснює розкладку на вибрані листи, витримуючи при цьому задані технологом зазори між деталями. Стратегія автоматичного розміщення деталей на аркуші забезпечує високий коефіцієнт використання матеріалу. Поєднання автоматичного і ручного розміщення деталей дає можливість вигідно використовувати переваги кожного режиму для найбільш ефективної роботи (рис. Після розміщення деталей формується ділової відхід з невикористаної площі листа.

Він може формуватися двома способами: ручним і автоматичним. Ручний спосіб дозволяє технологу інструментами Техтран описати контур ділового відходу будь-якої складності. Автоматичний спосіб дозволяє в автоматичному режимі сформувати ділової відхід виходячи із заданого мінімального габариту (рис.

Після формування він вноситься в таблицю ділових відходів бази даних і в подальшому може бути використаний для розміщення на ньому деталей. При проектуванні фігурного розкрою для машин термічного різання важливим етапом є розміщення на карті розкрою технологічних елементів, таких як петлі, що забезпечують якісну обробку кутів, перемички - НЕ прорізати ділянки контуру деталі, містки, що дозволяють обробити кілька контурів деталей без виключення різака.

Техтран дозволяє розмістити всі ці елементи на карті розкрою, просто вибравши будь-яку точку на контурі деталі. Після отримання карти розкрою листа проводиться безпосереднє проектування обробки. Система передбачає кілька варіантів завдання траєкторії руху по контуру деталі, таких як вказівка ​​ділянок контура, ручний або автоматичний вибір послідовності обробки, що дозволяє швидко отримати ефективну траєкторію для обробки всіх розміщених на аркуші деталей (рис. При використанні всіх трьох варіантів задаються параметри підходів і відходів до контуру, подача, припуск на механічну обробку. Крім обробки деталі по контуру, Техтран дозволяє проектувати переміщення, не пов'язані з контуром деталі.

Ці інструменти відкривають перед технологом широкі можливості по оптимізації даного процесу. За готової траєкторії руху автоматично генерується керуюча програма для машини термічного різання.

Для цього в Техтран вбудований широкий набір постпроцесорів для найбільш поширених машин термічного різання, таких як «Кристал», «Комета», «Гранат» і т. При необхідності, застосовуючи інструментарій Техтран, технолог може створити новий постпроцесор для обладнання, що використовується на підприємстві. Паралельно з керуючою програмою генерується статистика обробки, яка включає в себе відстані і тривалість робочих і холостих переміщень, подачу, загальний час обробки, розмір керуючої програми і кількість пробивок. Крім керуючої програми і статистики обробки, Техтран дозволяє отримати карти розкрою, специфікації карти розкрою та специфікації завдання на розкрій.

В результаті технолог отримує повну інформацію з розкрою, включаючи відомість витрати листів, перелік входять в завдання деталей, їх масу, габарити, добові норми витрат матеріалу. За допомогою вбудованого Генератора звітів зовнішній вигляд вихідних документів можна налаштувати під прийняті на підприємстві стандарти.

На закінчення слід зазначити, що Техтран, володіючи високою ефективністю, є простим у вивченні і експлуатації. Як правило, вже через кілька днів після установки технолог набуває навиків, достатні для використання Техтрана у виробництві.

Це підтверджується успішним досвідом десятків підприємств, які застосовують Техтран для оптимізації розкрою листового матеріалу. Поурочні Розробки По З 5 Клас Шпикалова Завантажити .