Навигация по сайту

Популярные статьи

Програми для перевірки на плагіат

  1. Схожі записи

У разі, коли Ви вирішили зробити сайт для людей, то Вам потрібно наповнювати його якісним і унікальним контентом. Якість більше відноситься до категорії філософських питань. А ось унікальність контенту - це вже чисто практичне питання. Для перевірки унікальності текстів є велика кількість програм, однак в даному матеріалі ми зупинимо свою увагу на таких програмах: Advego Plagiatus, Etxt антиплагіат і Плагіата.НЕТ. А зупинимося на них ми хоча б тому, що мене, втім як і багатьох інших веб-майстрів, цікавить перш за все безкоштовна перевірка на плагіат, як-би не хочеться платити гроші за те, що можна отримати безкоштовно.

Advego Plagiatus на сьогоднішній день є мабуть найпопулярнішою програмою для перевірки унікальності текстів. Дане, в першу чергу, зв'язується з гегемонією Адвего в сфері рерайта середньої якості і ціни на просторах рунета. Що до мене, то я перевіряю текст на плагіат саме цією програмою.
Advego Plagiatus на сьогоднішній день є мабуть найпопулярнішою програмою для перевірки унікальності текстів

(Для збільшення натисніть на зображення).
Цією програмою для перевірки тексту на плагіат користуюся в основному перевіряючи те, що купую на біржах копірайтингу. Але при бажанні можна легко забити текст зі свого сайту і дізнатися розтягнули його на копії, або він як і раніше унікальний.

Другим фактором популярності Advego Plagiatus є висока швидкість роботи, особливо в порівнянні з Etxt антиплагіат. Кому програма цікава ось вам посилання на закачку , Користуйтеся.

Etxt антиплагіат йде другою програмою в даному огляді. За популярністю вона знаходиться мабуть на другому місці в рунеті (якщо говорити про світовий пошуку плагіату, то тут лідером є копіскайп). Etxt антиплагіат володіє простим і зрозумілим інтерфейсом. завантажити можна по цій адресі .
Etxt антиплагіат йде другою програмою в даному огляді

Плагіата.НЕТ - Ще одна програма перевірки тексту на плагіат. Для роботи з даною програмою можна вказувати список адрес сторінок, або ж ввести фрагмент тексту. Чим примітний цей сервіс? Можливістю виконати перевірку унікальності всіх сторінок сайту. Для цього на вкладці «Інструменти» потрібно додати адресу свого сайту. Далі переходимо на вкладку «Інструменти», потім «Перевірити весь сайт». Далі запускаємо майстер пошуку адрес сторінок сайту. Тут можна вказати глибину перевірки і клікнути «Отримати адреси сторінок».
Після закінчення парсинга, натискаємо на «Додати адреси». Після цього відкривається вікно перевірки сторінок, де потрібно лише клікнути на «Перевірити».
Плагіата.НЕТ є чудовим інструментом для рерайтерів, оскільки програма вміє визначати унікальність тексту по мірі правки в вікні даної утиліти.
Якщо є бажання завантажити і протестувати, то немає проблем, заодно і відгук напишіть 🙂

Знайти тих, хто краде ваші тексти зараз в принципі не є великою проблемою. Можна це зробити навіть без використання програм для перевірки унікальності тексту, просто забивши певну фразу в пошук. Набагато важче потім вживати заходів по відношенню до порушників, поки що послугами таких хлопців як http://pravoisud.ru/ ще не доводилося користуватися, не доріс ще 🙂 Але іноді, якщо чесно, з'являється бажання провести який-небудь показовий суд над копіпастеров. Хоча думаю, що подібні процеси будуть не за горами, адже вже не раз доводилося читати, коли веб-майстрам надсилали юридичні листи, до суду звичайно справа не доходила, тому що проблеми швидко усувалися. Але факт залишається фактом, рунет розвивається і все у нас ще попереду.

Схожі записи

Поділися статті з іншими:

Дозвольте запропонувати Вам безкоштовно підписатися по E-mail і отримувати актуальну інформацію в числі перших.

Чим примітний цей сервіс?