Навигация по сайту

Популярные статьи

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК

 1. Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте?...
 2. VKtarget
 3. Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів
 4. Серйозні програми для накрутки друзів
 5. Quick Sender
 6. LInviter VK
 7. Sobot
 8. БроБот
 9. Разом
 10. Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК
 11. Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання
 12. VKtarget
 13. Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів
 14. Серйозні програми для накрутки друзів
 15. Quick Sender
 16. LInviter VK
 17. Sobot
 18. БроБот
 19. Разом
 20. Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК
 21. Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання
 22. VKtarget
 23. Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів
 24. Серйозні програми для накрутки друзів
 25. Quick Sender
 26. LInviter VK
 27. Sobot
 28. БроБот
 29. Разом
 30. Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК
 31. Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання
 32. VKtarget
 33. Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів
 34. Серйозні програми для накрутки друзів
 35. Quick Sender
 36. LInviter VK
 37. Sobot
 38. БроБот
 39. Разом
 40. Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК
 41. Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання
 42. VKtarget
 43. Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів
 44. Серйозні програми для накрутки друзів
 45. Quick Sender
 46. LInviter VK
 47. Sobot
 48. БроБот
 49. Разом

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК

З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте? Ви можете зробити це вручну, а можете використовувати спеціальні програми, боти і скрипти, які дозволять швидко збільшити число ваших друзів або передплатників. У цьому огляді ми розглянемо як платні, так і безкоштовні програми і додатки, що надають свій функціонал за виконання певних завдань.

Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання

Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд. Шукаються вони дуже легко, результати пошуку показані на скріншоті внизу. Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд

VKtarget

В першу чергу хочемо описати додаток VKtarget , Випущене авторами відповідного онлайн сервісу. Додаток дозволяє швидко заробляти кошти за рахунок того, що вікно із завданням відкривається в цьому ж додатку. Таку програму iLike цього не вміє робити. Ще два переваги ВКтаргет :

 1. Засоби заробляються в рублях і доступні для виведення, з порогом в 25 руб;
 2. Заробляти можна на одній соціальній мережі, а витрачати гроші в інший, наприклад, для просування свого каналу на Ютубі. Більшість інших додатків працюють тільки з ВКонтакте.

Недолік: різниця між виконанням завдань і замовленням таких же послуг 50%. Разом з тим, кошти можна витратити на просування інших соціальних каналів, чого не запропонують сервіси, які надають послуги з накрутці, але беруть комісію в 30%.

Ще одним способом просування в соціальних мережах є програма на андроїд Bosslike , Від відомого нам онлайн-сервісу. На відміну від попереднього додатки, тут в Bosslike заробляються бали. Комісія за розміщення завдання також становить 50%.

Тобто якщо ви виконаєте два завдання щодо вступу в групу, то зможете замовити одного передплатника до себе в співтовариство. Але програма не має того функціоналу, який є на сайті. На андроїд вам будуть доступні тільки пакетні послуги. Тому, якщо ви хочете заробляти бали і накручувати друзів ВКонтакте і інших сервісах - переходите на сайт Bosslike .

Нами протестовано додаток iLike - все стабільно працює. За вступ до групи платять 7 балів, за розміщення вашого завдання потрібно заплатити 10 балів. Втрата 3-х балів - це адекватна коміссія.0

Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу. Потрібно буде зареєструвати ще один акаунт, щоб не набридати своїм друзям. Спосіб можна назвати умовно безкоштовним. 200 балів можна купити в цьому додатку трохи менше, ніж за долар. Подумайте, чи варта гра свічок, або ви на основній роботі можете витратити час більш ефективно (щоб заробити 200 балів, потрібно зробити 27 репоста, що займе приблизно 1 годину). Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу

Що можна накрутити: лайки, репости, передплатники, друзі.

Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів

Хоча такі додатки мають серйозні обмеження в плані функціональності, але з заявленими можливостями справляються на ура. Недоліки таких програм, як, втім, і онлайн-сервісів по накрутці, це:

 1. Збір нецільової аудиторії (адже швидше за все, передплатники вам потрібні для того, щоб запрошувати їх в групи);
 2. Підписуються на вас реальні люди, але через акаунти, якими вони користуються для заробітку балів. Тому, розсилку по таким анкетами проводити малоефективно. Але, варто спробувати, особливо, якщо ви хочете запропонувати їм який-небудь легкий заробіток.

переваги:

 1. Швидко, не потрібно вникати в налаштування програм, про які ми поговоримо нижче;
 2. Якщо ви не хочете додавати когось в друзі - залишите його в передплатників.

Серйозні програми для накрутки друзів

Тепер поговоримо про програми для накрутки друзів і передплатників ВК. Якщо потрібні друзі - значить будемо просувати анкету користувача. Потрібні передплатники - значить будемо рухати групу або сторінку. У будь-якому випадку, описані нижче ПО здобудуть вам потрібну цільову аудиторію.

Вам буде цікаво прочитати про програми нижче, так як вони на 100% робочі. Якщо просто шукати такі додатки через Яндекс, то побачиш, що багато варіанти вже застаріли, а у інших навіть не буде працювати офіційний сайт. Отже, далі про те, що можна купити і встановити.

Quick Sender

Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте. Коштує цей бот 990 рублів, а якщо купите його разом з OkSender - 1790 рублів. Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте Інструмент по накрутці друзів знаходиться у вкладці інвайтером. Там же можна зробити розсилку запрошень до групи, на заходи.

завантажити Quick Sender .

LInviter VK

Це дійсно серйозний інструмент для просування вашого облікового запису або спільноти ВКонтакте. На скрині внизу видно, що програма має вгорі меню дві відповідні кнопки.

Тому що розкрутку ви можете проводити з урахуванням таргетингу. Варто зазначити, що для додавання в друзі тут розроблено цілих 4 інструменти для пошуку (по друзях ваших друзів, з групи, з пошуку ВКонтакте, на вашу списку). Кожен з них має свої конкурентні переваги. Наприклад, запрошуючи до себе в друзі людей з групи про онлайн-заробіток, ви розумієте, що потім можна провести розсилку по ним і запросити їх в аналогічне співтовариство. Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона Lsender VK .

Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона  Lsender VK

Вартість програми становить 1790 руб, це за вічну ліцензію, досить хороша пропозиція.

завантажити LInviter VK .

Sobot

Ще одна програма для накрутки передплатників ВК - Sobot , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям. Внизу скрін пошуку анкет людей, наприклад, ви можете шукати їх в групах, через пошук ВК, через спільних друзів, за своїм списком id. Ще одна програма для накрутки передплатників ВК -  Sobot  , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям

Як один з варіантів автоматичної накрутки передплатників ВКонтакте через додаток Sobot - розсилка повідомлень про додавання в друзі. Механізм роботи описаний в цьому відео.

Тобто автоматизація тут в тому, що ви гарантовано отримаєте передплатників на свою анкету, а програма переведе їх відразу в категорію друзів. Перевага способу в тому, що ніхто не буде скаржитися на ваші дії, так як у людей, які будуть бачити ваше повідомлення точно такий же інтерес. Плюси методу в тому, що завдання читають реальні люди і додають вас у друзі теж реальні люди через функціонал ВК, тому тут ризики бути забаненим мінімальні або й зовсім відсутні.

Вартість 30 рублів за одну анкету, за 10 підключених анкет - 300 руб. При оплаті програми на більшу кількість днів вартість за місяць зменшується. Купити одноразово це ПО можна.

завантажити Sobot .

БроБот

Також популярний скрипт для накрутки передплатників. Чим підкуповує? Однією безкоштовної анкетою. Для невеликих обсягів - вистачить, тим більше, що версія буде повнофункціональної. З недоліків: хочеш більше акаунтів - програму одноразово купити не можна. Також популярний скрипт для накрутки передплатників

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в Quick Sender і Sobot .

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в  Quick Sender  і  Sobot

Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання) Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання).

завантажити БроБот .

Разом

У цьому статті ми розглянули 6 різних способів по накрутці друзів за допомогою програм і додатків. Можливо, ви вже вибрали один з варіантів, можливо, вам доведеться встановити всі, щоб зробити особистий вибір. У будь-якому випадку, якщо буде хвилинка - залиште свій коментар з приводу використання додатків і програм з цього огляду.

Оцініть текст:

[Всього голосів: 5 Середній: 4.2 / 5]

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК

З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте? Ви можете зробити це вручну, а можете використовувати спеціальні програми, боти і скрипти, які дозволять швидко збільшити число ваших друзів або передплатників. У цьому огляді ми розглянемо як платні, так і безкоштовні програми і додатки, що надають свій функціонал за виконання певних завдань.

Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання

Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд. Шукаються вони дуже легко, результати пошуку показані на скріншоті внизу. Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд

VKtarget

В першу чергу хочемо описати додаток VKtarget , Випущене авторами відповідного онлайн сервісу. Додаток дозволяє швидко заробляти кошти за рахунок того, що вікно із завданням відкривається в цьому ж додатку. Таку програму iLike цього не вміє робити. Ще два переваги ВКтаргет :

 1. Засоби заробляються в рублях і доступні для виведення, з порогом в 25 руб;
 2. Заробляти можна на одній соціальній мережі, а витрачати гроші в інший, наприклад, для просування свого каналу на Ютубі. Більшість інших додатків працюють тільки з ВКонтакте.

Недолік: різниця між виконанням завдань і замовленням таких же послуг 50%. Разом з тим, кошти можна витратити на просування інших соціальних каналів, чого не запропонують сервіси, які надають послуги з накрутці, але беруть комісію в 30%.

Ще одним способом просування в соціальних мережах є програма на андроїд Bosslike , Від відомого нам онлайн-сервісу. На відміну від попереднього додатки, тут в Bosslike заробляються бали. Комісія за розміщення завдання також становить 50%.

Тобто якщо ви виконаєте два завдання щодо вступу в групу, то зможете замовити одного передплатника до себе в співтовариство. Але програма не має того функціоналу, який є на сайті. На андроїд вам будуть доступні тільки пакетні послуги. Тому, якщо ви хочете заробляти бали і накручувати друзів ВКонтакте і інших сервісах - переходите на сайт Bosslike .

Нами протестовано додаток iLike - все стабільно працює. За вступ до групи платять 7 балів, за розміщення вашого завдання потрібно заплатити 10 балів. Втрата 3-х балів - це адекватна коміссія.0

Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу. Потрібно буде зареєструвати ще один акаунт, щоб не набридати своїм друзям. Спосіб можна назвати умовно безкоштовним. 200 балів можна купити в цьому додатку трохи менше, ніж за долар. Подумайте, чи варта гра свічок, або ви на основній роботі можете витратити час більш ефективно (щоб заробити 200 балів, потрібно зробити 27 репоста, що займе приблизно 1 годину). Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу

Що можна накрутити: лайки, репости, передплатники, друзі.

Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів

Хоча такі додатки мають серйозні обмеження в плані функціональності, але з заявленими можливостями справляються на ура. Недоліки таких програм, як, втім, і онлайн-сервісів по накрутці, це:

 1. Збір нецільової аудиторії (адже швидше за все, передплатники вам потрібні для того, щоб запрошувати їх в групи);
 2. Підписуються на вас реальні люди, але через акаунти, якими вони користуються для заробітку балів. Тому, розсилку по таким анкетами проводити малоефективно. Але, варто спробувати, особливо, якщо ви хочете запропонувати їм який-небудь легкий заробіток.

переваги:

 1. Швидко, не потрібно вникати в налаштування програм, про які ми поговоримо нижче;
 2. Якщо ви не хочете додавати когось в друзі - залишите його в передплатників.

Серйозні програми для накрутки друзів

Тепер поговоримо про програми для накрутки друзів і передплатників ВК. Якщо потрібні друзі - значить будемо просувати анкету користувача. Потрібні передплатники - значить будемо рухати групу або сторінку. У будь-якому випадку, описані нижче ПО здобудуть вам потрібну цільову аудиторію.

Вам буде цікаво прочитати про програми нижче, так як вони на 100% робочі. Якщо просто шукати такі додатки через Яндекс, то побачиш, що багато варіанти вже застаріли, а у інших навіть не буде працювати офіційний сайт. Отже, далі про те, що можна купити і встановити.

Quick Sender

Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте. Коштує цей бот 990 рублів, а якщо купите його разом з OkSender - 1790 рублів. Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте Інструмент по накрутці друзів знаходиться у вкладці інвайтером. Там же можна зробити розсилку запрошень до групи, на заходи.

завантажити Quick Sender .

LInviter VK

Це дійсно серйозний інструмент для просування вашого облікового запису або спільноти ВКонтакте. На скрині внизу видно, що програма має вгорі меню дві відповідні кнопки.

Тому що розкрутку ви можете проводити з урахуванням таргетингу. Варто зазначити, що для додавання в друзі тут розроблено цілих 4 інструменти для пошуку (по друзях ваших друзів, з групи, з пошуку ВКонтакте, на вашу списку). Кожен з них має свої конкурентні переваги. Наприклад, запрошуючи до себе в друзі людей з групи про онлайн-заробіток, ви розумієте, що потім можна провести розсилку по ним і запросити їх в аналогічне співтовариство. Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона Lsender VK .

Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона  Lsender VK

Вартість програми становить 1790 руб, це за вічну ліцензію, досить хороша пропозиція.

завантажити LInviter VK .

Sobot

Ще одна програма для накрутки передплатників ВК - Sobot , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям. Внизу скрін пошуку анкет людей, наприклад, ви можете шукати їх в групах, через пошук ВК, через спільних друзів, за своїм списком id. Ще одна програма для накрутки передплатників ВК -  Sobot  , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям

Як один з варіантів автоматичної накрутки передплатників ВКонтакте через додаток Sobot - розсилка повідомлень про додавання в друзі. Механізм роботи описаний в цьому відео.

Тобто автоматизація тут в тому, що ви гарантовано отримаєте передплатників на свою анкету, а програма переведе їх відразу в категорію друзів. Перевага способу в тому, що ніхто не буде скаржитися на ваші дії, так як у людей, які будуть бачити ваше повідомлення точно такий же інтерес. Плюси методу в тому, що завдання читають реальні люди і додають вас у друзі теж реальні люди через функціонал ВК, тому тут ризики бути забаненим мінімальні або й зовсім відсутні.

Вартість 30 рублів за одну анкету, за 10 підключених анкет - 300 руб. При оплаті програми на більшу кількість днів вартість за місяць зменшується. Купити одноразово це ПО можна.

завантажити Sobot .

БроБот

Також популярний скрипт для накрутки передплатників. Чим підкуповує? Однією безкоштовної анкетою. Для невеликих обсягів - вистачить, тим більше, що версія буде повнофункціональної. З недоліків: хочеш більше акаунтів - програму одноразово купити не можна. Також популярний скрипт для накрутки передплатників

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в Quick Sender і Sobot .

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в  Quick Sender  і  Sobot

Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання) Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання).

завантажити БроБот .

Разом

У цьому статті ми розглянули 6 різних способів по накрутці друзів за допомогою програм і додатків. Можливо, ви вже вибрали один з варіантів, можливо, вам доведеться встановити всі, щоб зробити особистий вибір. У будь-якому випадку, якщо буде хвилинка - залиште свій коментар з приводу використання додатків і програм з цього огляду.

Оцініть текст:

[Всього голосів: 5 Середній: 4.2 / 5]

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК

З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте? Ви можете зробити це вручну, а можете використовувати спеціальні програми, боти і скрипти, які дозволять швидко збільшити число ваших друзів або передплатників. У цьому огляді ми розглянемо як платні, так і безкоштовні програми і додатки, що надають свій функціонал за виконання певних завдань.

Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання

Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд. Шукаються вони дуже легко, результати пошуку показані на скріншоті внизу. Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд

VKtarget

В першу чергу хочемо описати додаток VKtarget , Випущене авторами відповідного онлайн сервісу. Додаток дозволяє швидко заробляти кошти за рахунок того, що вікно із завданням відкривається в цьому ж додатку. Таку програму iLike цього не вміє робити. Ще два переваги ВКтаргет :

 1. Засоби заробляються в рублях і доступні для виведення, з порогом в 25 руб;
 2. Заробляти можна на одній соціальній мережі, а витрачати гроші в інший, наприклад, для просування свого каналу на Ютубі. Більшість інших додатків працюють тільки з ВКонтакте.

Недолік: різниця між виконанням завдань і замовленням таких же послуг 50%. Разом з тим, кошти можна витратити на просування інших соціальних каналів, чого не запропонують сервіси, які надають послуги з накрутці, але беруть комісію в 30%.

Ще одним способом просування в соціальних мережах є програма на андроїд Bosslike , Від відомого нам онлайн-сервісу. На відміну від попереднього додатки, тут в Bosslike заробляються бали. Комісія за розміщення завдання також становить 50%.

Тобто якщо ви виконаєте два завдання щодо вступу в групу, то зможете замовити одного передплатника до себе в співтовариство. Але програма не має того функціоналу, який є на сайті. На андроїд вам будуть доступні тільки пакетні послуги. Тому, якщо ви хочете заробляти бали і накручувати друзів ВКонтакте і інших сервісах - переходите на сайт Bosslike .

Нами протестовано додаток iLike - все стабільно працює. За вступ до групи платять 7 балів, за розміщення вашого завдання потрібно заплатити 10 балів. Втрата 3-х балів - це адекватна коміссія.0

Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу. Потрібно буде зареєструвати ще один акаунт, щоб не набридати своїм друзям. Спосіб можна назвати умовно безкоштовним. 200 балів можна купити в цьому додатку трохи менше, ніж за долар. Подумайте, чи варта гра свічок, або ви на основній роботі можете витратити час більш ефективно (щоб заробити 200 балів, потрібно зробити 27 репоста, що займе приблизно 1 годину). Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу

Що можна накрутити: лайки, репости, передплатники, друзі.

Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів

Хоча такі додатки мають серйозні обмеження в плані функціональності, але з заявленими можливостями справляються на ура. Недоліки таких програм, як, втім, і онлайн-сервісів по накрутці, це:

 1. Збір нецільової аудиторії (адже швидше за все, передплатники вам потрібні для того, щоб запрошувати їх в групи);
 2. Підписуються на вас реальні люди, але через акаунти, якими вони користуються для заробітку балів. Тому, розсилку по таким анкетами проводити малоефективно. Але, варто спробувати, особливо, якщо ви хочете запропонувати їм який-небудь легкий заробіток.

переваги:

 1. Швидко, не потрібно вникати в налаштування програм, про які ми поговоримо нижче;
 2. Якщо ви не хочете додавати когось в друзі - залишите його в передплатників.

Серйозні програми для накрутки друзів

Тепер поговоримо про програми для накрутки друзів і передплатників ВК. Якщо потрібні друзі - значить будемо просувати анкету користувача. Потрібні передплатники - значить будемо рухати групу або сторінку. У будь-якому випадку, описані нижче ПО здобудуть вам потрібну цільову аудиторію.

Вам буде цікаво прочитати про програми нижче, так як вони на 100% робочі. Якщо просто шукати такі додатки через Яндекс, то побачиш, що багато варіанти вже застаріли, а у інших навіть не буде працювати офіційний сайт. Отже, далі про те, що можна купити і встановити.

Quick Sender

Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте. Коштує цей бот 990 рублів, а якщо купите його разом з OkSender - 1790 рублів. Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте Інструмент по накрутці друзів знаходиться у вкладці інвайтером. Там же можна зробити розсилку запрошень до групи, на заходи.

завантажити Quick Sender .

LInviter VK

Це дійсно серйозний інструмент для просування вашого облікового запису або спільноти ВКонтакте. На скрині внизу видно, що програма має вгорі меню дві відповідні кнопки.

Тому що розкрутку ви можете проводити з урахуванням таргетингу. Варто зазначити, що для додавання в друзі тут розроблено цілих 4 інструменти для пошуку (по друзях ваших друзів, з групи, з пошуку ВКонтакте, на вашу списку). Кожен з них має свої конкурентні переваги. Наприклад, запрошуючи до себе в друзі людей з групи про онлайн-заробіток, ви розумієте, що потім можна провести розсилку по ним і запросити їх в аналогічне співтовариство. Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона Lsender VK .

Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона  Lsender VK

Вартість програми становить 1790 руб, це за вічну ліцензію, досить хороша пропозиція.

завантажити LInviter VK .

Sobot

Ще одна програма для накрутки передплатників ВК - Sobot , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям. Внизу скрін пошуку анкет людей, наприклад, ви можете шукати їх в групах, через пошук ВК, через спільних друзів, за своїм списком id. Ще одна програма для накрутки передплатників ВК -  Sobot  , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям

Як один з варіантів автоматичної накрутки передплатників ВКонтакте через додаток Sobot - розсилка повідомлень про додавання в друзі. Механізм роботи описаний в цьому відео.

Тобто автоматизація тут в тому, що ви гарантовано отримаєте передплатників на свою анкету, а програма переведе їх відразу в категорію друзів. Перевага способу в тому, що ніхто не буде скаржитися на ваші дії, так як у людей, які будуть бачити ваше повідомлення точно такий же інтерес. Плюси методу в тому, що завдання читають реальні люди і додають вас у друзі теж реальні люди через функціонал ВК, тому тут ризики бути забаненим мінімальні або й зовсім відсутні.

Вартість 30 рублів за одну анкету, за 10 підключених анкет - 300 руб. При оплаті програми на більшу кількість днів вартість за місяць зменшується. Купити одноразово це ПО можна.

завантажити Sobot .

БроБот

Також популярний скрипт для накрутки передплатників. Чим підкуповує? Однією безкоштовної анкетою. Для невеликих обсягів - вистачить, тим більше, що версія буде повнофункціональної. З недоліків: хочеш більше акаунтів - програму одноразово купити не можна. Також популярний скрипт для накрутки передплатників

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в Quick Sender і Sobot .

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в  Quick Sender  і  Sobot

Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання) Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання).

завантажити БроБот .

Разом

У цьому статті ми розглянули 6 різних способів по накрутці друзів за допомогою програм і додатків. Можливо, ви вже вибрали один з варіантів, можливо, вам доведеться встановити всі, щоб зробити особистий вибір. У будь-якому випадку, якщо буде хвилинка - залиште свій коментар з приводу використання додатків і програм з цього огляду.

Оцініть текст:

[Всього голосів: 5 Середній: 4.2 / 5]

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК

З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте? Ви можете зробити це вручну, а можете використовувати спеціальні програми, боти і скрипти, які дозволять швидко збільшити число ваших друзів або передплатників. У цьому огляді ми розглянемо як платні, так і безкоштовні програми і додатки, що надають свій функціонал за виконання певних завдань.

Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання

Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд. Шукаються вони дуже легко, результати пошуку показані на скріншоті внизу. Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд

VKtarget

В першу чергу хочемо описати додаток VKtarget , Випущене авторами відповідного онлайн сервісу. Додаток дозволяє швидко заробляти кошти за рахунок того, що вікно із завданням відкривається в цьому ж додатку. Таку програму iLike цього не вміє робити. Ще два переваги ВКтаргет :

 1. Засоби заробляються в рублях і доступні для виведення, з порогом в 25 руб;
 2. Заробляти можна на одній соціальній мережі, а витрачати гроші в інший, наприклад, для просування свого каналу на Ютубі. Більшість інших додатків працюють тільки з ВКонтакте.

Недолік: різниця між виконанням завдань і замовленням таких же послуг 50%. Разом з тим, кошти можна витратити на просування інших соціальних каналів, чого не запропонують сервіси, які надають послуги з накрутці, але беруть комісію в 30%.

Ще одним способом просування в соціальних мережах є програма на андроїд Bosslike , Від відомого нам онлайн-сервісу. На відміну від попереднього додатки, тут в Bosslike заробляються бали. Комісія за розміщення завдання також становить 50%.

Тобто якщо ви виконаєте два завдання щодо вступу в групу, то зможете замовити одного передплатника до себе в співтовариство. Але програма не має того функціоналу, який є на сайті. На андроїд вам будуть доступні тільки пакетні послуги. Тому, якщо ви хочете заробляти бали і накручувати друзів ВКонтакте і інших сервісах - переходите на сайт Bosslike .

Нами протестовано додаток iLike - все стабільно працює. За вступ до групи платять 7 балів, за розміщення вашого завдання потрібно заплатити 10 балів. Втрата 3-х балів - це адекватна коміссія.0

Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу. Потрібно буде зареєструвати ще один акаунт, щоб не набридати своїм друзям. Спосіб можна назвати умовно безкоштовним. 200 балів можна купити в цьому додатку трохи менше, ніж за долар. Подумайте, чи варта гра свічок, або ви на основній роботі можете витратити час більш ефективно (щоб заробити 200 балів, потрібно зробити 27 репоста, що займе приблизно 1 годину). Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу

Що можна накрутити: лайки, репости, передплатники, друзі.

Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів

Хоча такі додатки мають серйозні обмеження в плані функціональності, але з заявленими можливостями справляються на ура. Недоліки таких програм, як, втім, і онлайн-сервісів по накрутці, це:

 1. Збір нецільової аудиторії (адже швидше за все, передплатники вам потрібні для того, щоб запрошувати їх в групи);
 2. Підписуються на вас реальні люди, але через акаунти, якими вони користуються для заробітку балів. Тому, розсилку по таким анкетами проводити малоефективно. Але, варто спробувати, особливо, якщо ви хочете запропонувати їм який-небудь легкий заробіток.

переваги:

 1. Швидко, не потрібно вникати в налаштування програм, про які ми поговоримо нижче;
 2. Якщо ви не хочете додавати когось в друзі - залишите його в передплатників.

Серйозні програми для накрутки друзів

Тепер поговоримо про програми для накрутки друзів і передплатників ВК. Якщо потрібні друзі - значить будемо просувати анкету користувача. Потрібні передплатники - значить будемо рухати групу або сторінку. У будь-якому випадку, описані нижче ПО здобудуть вам потрібну цільову аудиторію.

Вам буде цікаво прочитати про програми нижче, так як вони на 100% робочі. Якщо просто шукати такі додатки через Яндекс, то побачиш, що багато варіанти вже застаріли, а у інших навіть не буде працювати офіційний сайт. Отже, далі про те, що можна купити і встановити.

Quick Sender

Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте. Коштує цей бот 990 рублів, а якщо купите його разом з OkSender - 1790 рублів. Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте Інструмент по накрутці друзів знаходиться у вкладці інвайтером. Там же можна зробити розсилку запрошень до групи, на заходи.

завантажити Quick Sender .

LInviter VK

Це дійсно серйозний інструмент для просування вашого облікового запису або спільноти ВКонтакте. На скрині внизу видно, що програма має вгорі меню дві відповідні кнопки.

Тому що розкрутку ви можете проводити з урахуванням таргетингу. Варто зазначити, що для додавання в друзі тут розроблено цілих 4 інструменти для пошуку (по друзях ваших друзів, з групи, з пошуку ВКонтакте, на вашу списку). Кожен з них має свої конкурентні переваги. Наприклад, запрошуючи до себе в друзі людей з групи про онлайн-заробіток, ви розумієте, що потім можна провести розсилку по ним і запросити їх в аналогічне співтовариство. Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона Lsender VK .

Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона  Lsender VK

Вартість програми становить 1790 руб, це за вічну ліцензію, досить хороша пропозиція.

завантажити LInviter VK .

Sobot

Ще одна програма для накрутки передплатників ВК - Sobot , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям. Внизу скрін пошуку анкет людей, наприклад, ви можете шукати їх в групах, через пошук ВК, через спільних друзів, за своїм списком id. Ще одна програма для накрутки передплатників ВК -  Sobot  , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям

Як один з варіантів автоматичної накрутки передплатників ВКонтакте через додаток Sobot - розсилка повідомлень про додавання в друзі. Механізм роботи описаний в цьому відео.

Тобто автоматизація тут в тому, що ви гарантовано отримаєте передплатників на свою анкету, а програма переведе їх відразу в категорію друзів. Перевага способу в тому, що ніхто не буде скаржитися на ваші дії, так як у людей, які будуть бачити ваше повідомлення точно такий же інтерес. Плюси методу в тому, що завдання читають реальні люди і додають вас у друзі теж реальні люди через функціонал ВК, тому тут ризики бути забаненим мінімальні або й зовсім відсутні.

Вартість 30 рублів за одну анкету, за 10 підключених анкет - 300 руб. При оплаті програми на більшу кількість днів вартість за місяць зменшується. Купити одноразово це ПО можна.

завантажити Sobot .

БроБот

Також популярний скрипт для накрутки передплатників. Чим підкуповує? Однією безкоштовної анкетою. Для невеликих обсягів - вистачить, тим більше, що версія буде повнофункціональної. З недоліків: хочеш більше акаунтів - програму одноразово купити не можна. Також популярний скрипт для накрутки передплатників

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в Quick Sender і Sobot .

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в  Quick Sender  і  Sobot

Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання) Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання).

завантажити БроБот .

Разом

У цьому статті ми розглянули 6 різних способів по накрутці друзів за допомогою програм і додатків. Можливо, ви вже вибрали один з варіантів, можливо, вам доведеться встановити всі, щоб зробити особистий вибір. У будь-якому випадку, якщо буде хвилинка - залиште свій коментар з приводу використання додатків і програм з цього огляду.

Оцініть текст:

[Всього голосів: 5 Середній: 4.2 / 5]

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК

З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте? Ви можете зробити це вручну, а можете використовувати спеціальні програми, боти і скрипти, які дозволять швидко збільшити число ваших друзів або передплатників. У цьому огляді ми розглянемо як платні, так і безкоштовні програми і додатки, що надають свій функціонал за виконання певних завдань.

Андроїд додатки для накрутки друзів ВК за завдання

Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд. Шукаються вони дуже легко, результати пошуку показані на скріншоті внизу. Найпростіший спосіб трохи збільшити кількість друзів - це використання програми на андроїд

VKtarget

В першу чергу хочемо описати додаток VKtarget , Випущене авторами відповідного онлайн сервісу. Додаток дозволяє швидко заробляти кошти за рахунок того, що вікно із завданням відкривається в цьому ж додатку. Таку програму iLike цього не вміє робити. Ще два переваги ВКтаргет :

 1. Засоби заробляються в рублях і доступні для виведення, з порогом в 25 руб;
 2. Заробляти можна на одній соціальній мережі, а витрачати гроші в інший, наприклад, для просування свого каналу на Ютубі. Більшість інших додатків працюють тільки з ВКонтакте.

Недолік: різниця між виконанням завдань і замовленням таких же послуг 50%. Разом з тим, кошти можна витратити на просування інших соціальних каналів, чого не запропонують сервіси, які надають послуги з накрутці, але беруть комісію в 30%.

Ще одним способом просування в соціальних мережах є програма на андроїд Bosslike , Від відомого нам онлайн-сервісу. На відміну від попереднього додатки, тут в Bosslike заробляються бали. Комісія за розміщення завдання також становить 50%.

Тобто якщо ви виконаєте два завдання щодо вступу в групу, то зможете замовити одного передплатника до себе в співтовариство. Але програма не має того функціоналу, який є на сайті. На андроїд вам будуть доступні тільки пакетні послуги. Тому, якщо ви хочете заробляти бали і накручувати друзів ВКонтакте і інших сервісах - переходите на сайт Bosslike .

Нами протестовано додаток iLike - все стабільно працює. За вступ до групи платять 7 балів, за розміщення вашого завдання потрібно заплатити 10 балів. Втрата 3-х балів - це адекватна коміссія.0

Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу. Потрібно буде зареєструвати ще один акаунт, щоб не набридати своїм друзям. Спосіб можна назвати умовно безкоштовним. 200 балів можна купити в цьому додатку трохи менше, ніж за долар. Подумайте, чи варта гра свічок, або ви на основній роботі можете витратити час більш ефективно (щоб заробити 200 балів, потрібно зробити 27 репоста, що займе приблизно 1 годину). Недоліком методу стане те, що вам доведеться заробляти бали для просування свого ресурсу

Що можна накрутити: лайки, репости, передплатники, друзі.

Підсумок по андроїд додатків для накрутки друзів

Хоча такі додатки мають серйозні обмеження в плані функціональності, але з заявленими можливостями справляються на ура. Недоліки таких програм, як, втім, і онлайн-сервісів по накрутці, це:

 1. Збір нецільової аудиторії (адже швидше за все, передплатники вам потрібні для того, щоб запрошувати їх в групи);
 2. Підписуються на вас реальні люди, але через акаунти, якими вони користуються для заробітку балів. Тому, розсилку по таким анкетами проводити малоефективно. Але, варто спробувати, особливо, якщо ви хочете запропонувати їм який-небудь легкий заробіток.

переваги:

 1. Швидко, не потрібно вникати в налаштування програм, про які ми поговоримо нижче;
 2. Якщо ви не хочете додавати когось в друзі - залишите його в передплатників.

Серйозні програми для накрутки друзів

Тепер поговоримо про програми для накрутки друзів і передплатників ВК. Якщо потрібні друзі - значить будемо просувати анкету користувача. Потрібні передплатники - значить будемо рухати групу або сторінку. У будь-якому випадку, описані нижче ПО здобудуть вам потрібну цільову аудиторію.

Вам буде цікаво прочитати про програми нижче, так як вони на 100% робочі. Якщо просто шукати такі додатки через Яндекс, то побачиш, що багато варіанти вже застаріли, а у інших навіть не буде працювати офіційний сайт. Отже, далі про те, що можна купити і встановити.

Quick Sender

Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте. Коштує цей бот 990 рублів, а якщо купите його разом з OkSender - 1790 рублів. Це потужна програма, що дозволяє проводити парсинг користувачів з кількох шаблонах: за критеріями, за чужим друзям, із зазначених вами груп, з коментарів ВКонтакте Інструмент по накрутці друзів знаходиться у вкладці інвайтером. Там же можна зробити розсилку запрошень до групи, на заходи.

завантажити Quick Sender .

LInviter VK

Це дійсно серйозний інструмент для просування вашого облікового запису або спільноти ВКонтакте. На скрині внизу видно, що програма має вгорі меню дві відповідні кнопки.

Тому що розкрутку ви можете проводити з урахуванням таргетингу. Варто зазначити, що для додавання в друзі тут розроблено цілих 4 інструменти для пошуку (по друзях ваших друзів, з групи, з пошуку ВКонтакте, на вашу списку). Кожен з них має свої конкурентні переваги. Наприклад, запрошуючи до себе в друзі людей з групи про онлайн-заробіток, ви розумієте, що потім можна провести розсилку по ним і запросити їх в аналогічне співтовариство. Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона Lsender VK .

Для розсилки можна використовувати програму від цих же авторів, але називається вона  Lsender VK

Вартість програми становить 1790 руб, це за вічну ліцензію, досить хороша пропозиція.

завантажити LInviter VK .

Sobot

Ще одна програма для накрутки передплатників ВК - Sobot , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям. Внизу скрін пошуку анкет людей, наприклад, ви можете шукати їх в групах, через пошук ВК, через спільних друзів, за своїм списком id. Ще одна програма для накрутки передплатників ВК -  Sobot  , Що дозволяє знаходити людей по 6 критеріям

Як один з варіантів автоматичної накрутки передплатників ВКонтакте через додаток Sobot - розсилка повідомлень про додавання в друзі. Механізм роботи описаний в цьому відео.

Тобто автоматизація тут в тому, що ви гарантовано отримаєте передплатників на свою анкету, а програма переведе їх відразу в категорію друзів. Перевага способу в тому, що ніхто не буде скаржитися на ваші дії, так як у людей, які будуть бачити ваше повідомлення точно такий же інтерес. Плюси методу в тому, що завдання читають реальні люди і додають вас у друзі теж реальні люди через функціонал ВК, тому тут ризики бути забаненим мінімальні або й зовсім відсутні.

Вартість 30 рублів за одну анкету, за 10 підключених анкет - 300 руб. При оплаті програми на більшу кількість днів вартість за місяць зменшується. Купити одноразово це ПО можна.

завантажити Sobot .

БроБот

Також популярний скрипт для накрутки передплатників. Чим підкуповує? Однією безкоштовної анкетою. Для невеликих обсягів - вистачить, тим більше, що версія буде повнофункціональної. З недоліків: хочеш більше акаунтів - програму одноразово купити не можна. Також популярний скрипт для накрутки передплатників

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в Quick Sender і Sobot .

Для пошуку передплатників і друзів також можна використовувати проксі, як і в  Quick Sender  і  Sobot

Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання) Бот може використовувати 4 різних методи для пошуку передплатників і друзів ВКонтакте - ви можете задати умови в самій програмі, а можете вставити посилання з критеріями пошуку з браузера (заходите в пошук ВКонтакте, виставляєте необхідні параметри і копіюєте посилання).

завантажити БроБот .

Разом

У цьому статті ми розглянули 6 різних способів по накрутці друзів за допомогою програм і додатків. Можливо, ви вже вибрали один з варіантів, можливо, вам доведеться встановити всі, щоб зробити особистий вибір. У будь-якому випадку, якщо буде хвилинка - залиште свій коментар з приводу використання додатків і програм з цього огляду.

Оцініть текст:

[Всього голосів: 5 Середній: 4.2 / 5]

Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте?
Чим підкуповує?
Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте?
Чим підкуповує?
Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте?
Чим підкуповує?
Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте?
Чим підкуповує?
Програми та скрипти для накрутки друзів в ВК З якихось причин вам потрібно накрутити друзів ВКонтакте?
Чим підкуповує?