Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Прокуратура Турківського району інформує

Опубликовано: 06.11.2018

Вилучено гральні автомати

Прокуратурою Турківського району проведено перевірку дотримання вимог законодавства у сфері грального бізнесу на території району.

У ході проведення перевірки встановлено, що в м. Турка, на майдані Шевченка, знаходився зал ігрових автоматів, який функціонував всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Працівниками прокуратури, з залученням співробітників ДСБЕЗ Турківського РВ ГУМВСУ у Львівській області, 18.12.2010 р. було проведено перевірку вказаного залу гральних автоматів, за результатами якої складено протокол огляду місця події з вилученням тринадцяти ігрових автоматів, які передано на зберігання в Турківський РВ УМВСУ у Львівській області.

На даний час перевірка триває.

Зпочин проти нащадків

Скоро Новорічні свята та Різдво!

За давньою традицією головною прикрасою новорічних свят є ялинка. її хочуть мати на видному місці в кожній оселі. В останні роки дехто замінює ялину сосною чи прикрашає штучну. Кожне з цих дерев має свою красу та привабливість.

Однак, ніяка штучна ялинка не може замінити справжню лісову красуню, яка приносить в наші оселі особливий настрій, затишок та загадковість лісу. Дехто намагається самовільно добути ялинку або сосну в лісі, чим порушує діюче законодавство. Тому хочеться попередити, що за самовільну рубку ялин, висотою до 1,5 м, вчинену з-під пологу снігу, винні особи притягуються до адміністративної відповідальності, згідно ст. 66 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу. Крім того, в порядку цивільно-правової відповідальності та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №665 від 23.07.2008р., про суму завданої шкоди від самовільних порубок шпилькових дерев у передноворічний період, винні відшкодовують збитки, заподіяні лісовому господарству. А в разі заподіяння лісовому господарству значної шкоди, громадян та посадовців можуть притягати до кримінальної відповідальності, згідно ст. 246 Кримінального кодексу України.

Через незаконну вирубку хвойних дерев у лісі, не на спеціально відведених для цього ділянках, шкода завдається переважно молодим насадженням, які будуть формувати ліси через десятки років, слугувати майбутнім поколінням.

Тому самовільна рубка дерев - це злочин проти нащадків. Тож не псуйте собі новорічне свято!

ВИКРАДЕНО ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ

21.12.2010р. в м. Турка, близько 8.00 год., поблизу відділення Ощадного банку №6317, що по вул. Шептицького, невстановлена особа чоловічої статі, під'їхавши на автомобілі, підійшла до жительки м. Турка та, штовхнувши її, відкрито заволоділа золотими прикрасами, які знаходились у кульку. Загальна сума викраденого становить близько 200000 грн. Цього ж дня за даним фактом слідчим відділом Турківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.186 КК України (відкрите викрадення чужого майна, що завдало значної шкоди потерпілому).

Всім небайдужим, кому що-небудь відомо або хто був свідком скоєння даного злочину, пропоную повідомити про це в Турківський райвідділ міліції або прокуратуру району.

Конфіденційність гарантуємо.

Володимир РЕКШИНСЬКИЙ, прокурор Турківського району, радник юстиції.

Газета "Бойківщина" №52 ,2010

rss