Навигация по сайту

Популярные статьи

Прості поради SEO для блогерів до вищого рангу в Google

 1. Прості поради SEO для блогерів
 2. # 1 - Запис заголовків і вмісту для людей, а не пошукових систем
 3. # 2 - будівництво посилань все ще дуже важливо
 4. # 3 - зосередьтеся на своїх ключових словах перед написанням вмісту
 5. # 4 - Швидше сайт швидкість дорівнює вищому рейтингу
 6. SEO поради, які допоможуть Вашому блогу

SEO є у верхній частині кожного блогерів розум, і це слово, яке отримує кинув навколо багато, але не багато людей насправді знають, що робити з SEO, коли справа доходить до роблячи свої сайти більш високими . Доброю новиною є те, що WordPress допомагає нам з багатьма основними проблемами, які можуть мати користувачі, які не є користувачами Wordpress, коли справа доходить до SEO.

Плагін Yoast SEO (ми маємо повну серію відео на цьому плагіні в зоні членів Blogging.org) охоплює більшість основ і дозволяє створювати ключові слова фокусу, назву SEO і мета опис для кожної публікації в блозі, з якою ви працюєте, і він також дозволяє вам точно бачити, як буде виглядати ваш пошуковий список, коли він буде індексований і знайдений пошуковими користувачами.

Цей інструмент сам по собі є одним з ваших кращих ресурсів, коли справа доходить до створення потужної SEO фундамент для вашого сайту ... однак, Є ще багато інших, що ви можете поліпшити, а також! Ось деякі з них.

Прості поради SEO для блогерів

Цей інструмент сам по собі є одним з ваших кращих ресурсів, коли справа доходить до створення потужної SEO фундамент для вашого сайту ... однак, Є ще багато інших, що ви можете поліпшити, а також! Ось деякі з них.

# 1 - Запис заголовків і вмісту для людей, а не пошукових систем

Пройшли ті часи, коли ви можете ранжувати у верхній частині результатів пошуку шляхом заповнення ключових слів у всьому вмісті та використовувати точне доменне ім'я, ім'я сайту та імена повідомлень. Замість цього ви повинні писати зміст і заголовки, які задовольняють вашу аудиторію, а також добре читати і включаючи цільові ключові слова.

Найбільш складною є знаходження середнього простору між простою націлюванням на ключове слово як назву та придумуванням чогось занадто складного.

Нижче наведено кілька прикладів назв, які будуть добре працювати для вмісту, пов'язаного з блогами. Я накреслив ключове слово, на яке ви, можливо, намагаєтеся присвоїти ранг, а також додайте його в обертання або область фокусування.

Наступного разу, коли ви пишете назву для свого блогу, обов'язково прочитайте його вголос і запитайте себе, чи звучить це правильно, привертає інтерес, а також включає цільове ключове слово.

# 2 - будівництво посилань все ще дуже важливо

Навіть з Google поплескуючи сайти в і з результатів пошуку для їх " неприродних " зусиль будівлі посилання, успіх багатьох з кращих сайтів в результатах пошуку в кінцевому рахунку зводиться до посилання вони повертаються на свій сайт. Таким чином, з усієї цієї плутанини відбувається з будівництвом посилання, як ви можете знати, що правильно?

Ось кілька методів, які все ще працюють добре для сайтів і блогів усіх розмірів.

 • Відвідування блогів - так, блог-гість все ще добре працює, коли все зроблено правильно . Якщо ви збираєтеся зосередити свої зусилля на гостьових блогах, переконайтеся, що ви пишете якість статей на 1000 + слово, які надають реальну цінність. Мета полягає в тому, щоб не створювати онлайн вмісту, а й отримувати лише найкращі сайти. Також зосередьте свої зусилля на блогах, які знаходяться у вашій власній ніші - гостьовий блог на відповідних блогах у вашій ніші є ключовим.
 • Внутрішнє будівництво посилань - Ваш блог, ймовірно, вже має багато змісту і щоденно переходить до нових статей. На кожному з цих постів ви повинні створювати внутрішні посилання, які надсилають користувачів на інші сторінки вашого сайту. Це також допомагає Google сканувати через ваш сайт і також бачити текст прив'язки.
 • Інфографіка - Інший чудовий спосіб побудувати посилання на ваш сайт через використання інфографіки. Під час створення та розповсюдження інфографіки для вашого сайту переконайтеся, що вміст є високоякісним та оригінальним. Щоб отримати більше рекламних і якісних посилань на ваш сайт, спробуйте зв’язатися з іншими блогами авторизації у своєму просторі, щоб дізнатися, чи хотіли б вони поділитися інфографікою зі своєю аудиторією. Один з найбільш пов'язані з статтями на цьому сайті є інфографікою, яку ми створили на найвищих безкоштовних веб-хостингах. Спробуйте щось подібне у вашій ніші!

# 3 - зосередьтеся на своїх ключових словах перед написанням вмісту

Це здається достатньо очевидним, але для багатьох блогерів і власників сайтів це хороший нагадування про важливість "фокусування ключових слів". Перед написанням наступної статті та намагається класифікувати ключове слово для прибутку , для вас важливо спершу дослідити це ключове слово. Ось деякі речі, які ви повинні шукати.

 • Скільки користувачів шукають це ключове слово на місяць?
 • Яка якість сайтів ранжується на першій сторінці для цього ключового слова?
 • Чи можна створити якісну статтю 750+, орієнтовану на це ключове слово?

Це не тільки головне ключове слово, яке ви намагаєтеся класифікувати, що буде важливо, оскільки стаття, ймовірно, буде ранг для декількох ключових слів довгого хвоста, а також. Витратьте додаткові 10-15 хвилин, перш ніж писати повідомлення в своєму блозі, щоб переглянути потрібні ключові слова та побачити, як виглядає конкурс пошуку та ландшафт для цього ключового слова.

# 4 - Швидше сайт швидкість дорівнює вищому рейтингу

На додаток до всіх нових алгоритмів і покарань, які Google має на місці для рейтингу сайтів, вони також враховуйте швидкість сайту бути ще одним важливим фактором у процесі ранжування? Це правда, і воно може вплинути на ваш сайт прямо зараз!

Навіть якщо у вас є найкращий вміст сайту і краще зосередитися на ваших ключових словах і назвах, повільна сторінка завантаження для вашого сайту може утримати вас від досягнення більш високого рейтингу.

Відмінний спосіб збільшити час завантаження вашого сайту - переконатися, що вони налаштовані на Якість веб-хостингу що забезпечує мінімальний час простою. Ви також повинні переконатися, що ви використовуєте високу якість і надійну тему WordPress і не забивати ваш сайт з великою кількістю невикористаних плагінів WordPress.

Нарешті, якщо у вас є пристойний трафік, що проходить через ваш сайт або графічний важкий сайт, ви також повинні розглянути можливість використання CDN (мережі доставки контенту). В даний час ми використовуємо MaxCDN для розміщення всіх зображень на цьому блозі, що дозволяє їм завантажуватися швидше, оскільки вони розміщуються окремо на серверах протягом всього слова, а також кешуються для забезпечення оптимальної швидкості та проблем із продуктивністю.

SEO поради, які допоможуть Вашому блогу

Як ви можете бачити, ми тільки подряпали поверхню для SEO (на місці та за межами ділянки), а також згадуємо трохи про побудову посилань.

Перш за все… не створюйте спам-посилання на ваш сайт. Це тільки вбити ваші шанси залишитися чистим з Google, і якщо ви отримаєте штраф, це може призвести до тисяч доларів в втраченому трафіку і пошкодження контролю після слів.

На додаток до того, щоб залишатися чистим із будівлею посилань, переконайтеся, що якість вмісту також дуже висока. Так, Google штрафує сайти за низький рівень якості. Блоги використовували для пошуку 500 + статей, тепер вони фокусуються на мінімумах 750-1000 + - ви повинні зробити те ж саме.

Дотримуйтесь цих порад і знайдіть час, щоб виконати необхідне дослідження ключових слів, щоб створити дивовижний контент для вашої аудиторії, і немає сумніву, що ви побачите ваші сайти вище в результатах пошуку в найкоротші терміни!

Зачекайте! Не забудьте перевірити ці пов'язані статті:

Таким чином, з усієї цієї плутанини відбувається з будівництвом посилання, як ви можете знати, що правильно?
Скільки користувачів шукають це ключове слово на місяць?
Яка якість сайтів ранжується на першій сторінці для цього ключового слова?
Чи можна створити якісну статтю 750+, орієнтовану на це ключове слово?