Навигация по сайту

Популярные статьи

Простий SEO - блог WordPress.com

 1. Оригінальна оптимізація - це SEO
 2. SEO DOs і DON'Ts
 3. SEO для початківців
 4. SEO для розширених
 5. Альтернативи SEO

Оригінальна оптимізація - це SEO  Ми використовуємо «Пошукові системи» з наших мобільних телефонів та інших комп'ютерів для пошуку інформації в Інтернеті

Оригінальна оптимізація - це SEO

Ми використовуємо «Пошукові системи» з наших мобільних телефонів та інших комп'ютерів для пошуку інформації в Інтернеті. І найпоширенішою пошуковою системою є Google, яка сьогодні веде більшість (70%) пошуків у світі. Таким чином, Google знаходить лише одну посаду з мільярдів повідомлень - це і мистецтво, і наука. І SEO є мистецтвом і наукою оптимізації веб-сайту, щоб Google міг знайти його найпростіше.

Прикладом виклику SEO є набрати “SEO” в Google і подивитися, що з'являється. Зазвичай ви отримуєте десять результатів. І хоча існують мільйони інших результатів для прокрутки, перше, безумовно, найкраще.

Ви обрали власний найкращий веб-сайт на ринку - сайт WordPress.com є швидким, безпечним і красивим. І коли мова йде про можливості SEO, ми маємо саме те, що вам потрібно, щоб досягти успіху. Але потрапляння до вершини пошуку Google не відбувається за одну ніч. Тільки якщо вам пощастить, це станеться для вас протягом перших кількох місяців.

SEO DOs і DON'Ts

Виконайте:
 • Регулярно публікуйте оригінальний вміст.
 • Використовуйте кілька точних категорій і тегів.
 • Пишіть для людських вух.
 • Створіть свій трафік розумними, органічними способами.
 • Вибирайте прості, значущі поштові пробки.
 • Створіть описовий підпис.
 • Включайте ключові слова вибірково.
Не:
 • Почніть дублювати сайти.
 • "Заповнюйте" свій сайт нерелевантними, широкими категоріями, тегами або модними словами.
 • Пишіть на увазі пошукові системи.
 • Придбати або обміняти безглузді "зворотні посилання".
 • Купити в SEO примхи.
 • Занепокоєння занадто багато про SEO за рахунок написання хорошого змісту!

SEO міфи і факти

SEO для початківців

Використовуйте цей розділ, якщо ви новачок у WordPress, і це ваш перший час володіння веб-сайтом в Інтернеті.

Від того, як Google виявив і класифікував ваш сайт, він значно розвинувся після Google винайдені в Стенфордському університеті, але основи залишаються тими ж. І хоча Google не є єдиною пошуковою системою у світі, інші послуги, такі як Baidu, Bing і Yahoo! використовувати аналогічний стиль мислення.

Перш за все, якщо ваш веб-сайт не відображається у верхній частині Google, не дивуйтеся. Це тому, що ваш сайт є одним з мільйонів сайтів в Інтернеті, які хочуть знайти - так що ваша робота полягає в тому, щоб виділитися одним з двох способів: 1 / зробити свій сайт своєрідним, і 2 / залучити інших до вашого сайту.

Як зробити свій сайт своєрідним? Ви завжди хочете вибирати слова мудро, і ви повинні бути явними, коли це можливо. Google та інші пошукові системи не дуже «розумні», тому вам потрібно використовувати якомога більше описових слів, щоб виділитися. Як сказати "гамбургер з маленькими грибами з Франції" проти просто "смачний гамбургер" - останній може добре працювати для людини, але колишній смак краще для комп'ютера, тому що він набагато більш описовий.

Як отримати посилання на ваш сайт? Якщо у вас є друзі з веб-сайтом або обліковий запис Facebook, попросіть їх повідомити, що ваш сайт знаходиться там. Дайте їм адресу свого сайту, щоб, коли вони діляться посиланням, Google помітить, що вас "посилає" хтось в Інтернеті. І так само, як і сила знання інших, які називають вас "моїм другом", Google віддасть перевагу вам за те, що ви популярні. Чим ви більш популярні, тим більше, що Google вважає, що ви заслуговуєте, щоб перейти на початок пошуку.

SEO для розширених

Використовуйте цей розділ, якщо вам вдалося з'явитися на перших кількох пошукових сторінках Google, і ви бажаєте перейти до вершини.

Є чотири загальні фактори, які необхідно враховувати для SEO:

 1. Знаючи свою конкуренцію. Коли ви виконуєте пошук Google, знайдіть подібні сайти там, де є ваші власні, які успішно знаходяться. Скільки вмісту ви оцінюєте на цих сайтах, і скільки з них, на вашу думку, оновлюється? Це дасть вам грубе уявлення про те, скільки роботи потрібно вкласти у свій сайт.
 2. Знаючи свої сильні сторони. Якщо ваш сайт вже запущено, можна вивчити, як відвідувачі використовують ваш вміст. WordPress.com має функцію Jetpack, яка дозволяє вам вивчати, скільки трафіку ви отримуєте, а які сторінки відвідують найбільше. Це дає змогу перевірити свої ідеї та дізнатися, як вони впливають на ваш сайт.
 3. Маючи доступ до інструментів. Рекомендуємо оновити до нашого Бізнес-план щоб включити нашу популярну Інструменти SEO . Інвестуючи більше часу у вміст свого сайту, наші інструменти допоможуть вам оптимізувати його для унікальних потреб пошукової системи. Якщо ви хочете йти ще далі, якщо ви знаходитесь на нашому бізнес-плані, ви можете встановити будь-який просунутий SEO, сумісний з WordPress підключати просунути ваші можливості. І Google теж .
 4. Розуміння технології. Мережа була винайдена в 90-х роках, і хоча вона зазнала великих змін, багато чого залишилося незмінним. Консорціум під назвою «W3C» працює, щоб переконатися, що те, що було в минулому, не змінюється занадто сильно, щоб підтримувати сумісність з новими технологіями. Вивчення документів з W3C а також останні теорій про зміни в алгоритмі Google допоможе вашій подорожі.

Відвідайте наш спеціальне керівництво на SEO для наших клієнтів бізнес-плану.

Загально, ми пропонуємо вам обов'язково мати блог на своєму веб-сайті - якщо він не має можливості нашого блогу світового класу. Постійно додаючи записи до свого блогу на регулярній каденції, пошукові системи помітять, що ваш сайт змінюється. Хоча блог може стати значним зобов'язанням часу, ми зробили це для вас простішим, взявши один з наших безкоштовних онлайн-класів на Університет блогів .

Нарешті, відвідайте одну з сотень WordCamps в усьому світі, де добровольці в спільноті WordPress збираються, щоб поділитися своїми знаннями один з одним. Ці події знаходяться в містах всюди, і вони часто включають обід і футболку всього за $ 15-20 / день.

Альтернативи SEO

Якщо ви знаходите неможливим з'являтися в пошуку Google, інший підхід, щоб розглянути це ім'я вашого сайту - називається "доменне ім'я". Чим більш описовий ваше доменне ім'я, тим краще. Наприклад, якщо ви займаєтеся місцем розташування, додати місто в імені домену може бути корисним.

Інший розгляд полягає в пошуку консультанта SEO. У мережі WordPress їх багато SEO-експерти які доступні для прокату.

Як зробити свій сайт своєрідним?
Як отримати посилання на ваш сайт?
Скільки вмісту ви оцінюєте на цих сайтах, і скільки з них, на вашу думку, оновлюється?